Rotherham vs Luton Meeskonna profiil
Rotherham vs Luton Mängu faktid
2V-4V-4K viimases 10 mängus, löönud 9 ja lasknud 11 väravat. Keskmised väravad: 0.9 poolt, 1.1 vastu. Võit 20%, AH võit 40%, värav Over 30%, nurgalöök Over 40%.
4V-1V-5K viimases 10 mängus, löönud 7 ja lasknud 13 väravat. Keskmised väravad: 0.7 poolt, 1.3 vastu. Võit 40%, AH võit 50%, värav Over 30%, nurgalöök Over 40%.
| Rotherham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Luton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Rotherham | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Luton | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Rotherham vs Luton Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Rotherham vs Luton Omavahelised kohtumised
Rotherham vs Luton Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Rotherham Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2020-10-31 | 1 Stoke |
1 - 0
1 - 0
|
Rotherham 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2020-10-28 | 3 Rotherham |
3 - 0
3 - 0
|
Sheff Wed 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2020-10-24 | Reading |
1 - 0
3 - 0
|
Rotherham 2 | K | -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2020-10-20 | Nottm Forest |
0 - 0
1 - 1
|
Rotherham 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2020-10-17 | 1 1 Rotherham |
1 - 0
1 - 2
|
Norwich 1 | K | +0.5 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2020-10-03 | 1 Rotherham |
1 - 0
1 - 1
|
Huddersfield 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Championship | 2020-09-26 | 1 Birmingham |
0 - 0
1 - 1
|
Rotherham 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-09-19 | 1 Rotherham |
0 - 0
0 - 1
|
Millwall 2 | K | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-09-12 | 1 Wycombe |
0 - 0
0 - 1
|
Rotherham 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa EFL Cup | 2020-09-05 | Salford City |
0 - 0
1 - 1
|
Rotherham 1 | Vi | +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| England League 1 | 2020-03-07 | 2 Rochdale |
1 - 0
3 - 1
|
Rotherham | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-10 (14) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2020-02-29 | 2 Rotherham |
1 - 1
1 - 1
|
Milton Keynes Dons 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 11.5 | Üle |
|
10-4 (14) | 7-3 (10) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2020-02-25 | 1 Coventry |
0 - 1
1 - 1
|
Rotherham 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2020-02-22 | 1 Accrington Stanley |
0 - 0
1 - 2
|
Rotherham 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
2-9 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2020-02-15 | Rotherham |
0 - 1
2 - 2
|
AFC Wimbledon 2 | Vi | -1.0, -1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
12-6 (18) | 6-1 (7) | 5 (4-1) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2020-02-07 | 2 Lincoln City |
0 - 0
0 - 1
|
Rotherham 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2020-02-01 | Rotherham |
1 - 1
3 - 2
|
Burton Albion 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 11.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 4-5 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2020-01-28 | 2 Rotherham |
1 - 0
1 - 0
|
Ipswich 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2020-01-25 | 1 Peterborough |
2 - 1
2 - 1
|
Rotherham 1 | K | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-8 (14) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2020-01-18 | 1 Rotherham |
0 - 0
3 - 0
|
Bristol Rovers 2 | V | -1.0, -1.5 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2020-01-11 | 2 Oxford Utd |
0 - 3
1 - 3
|
Rotherham 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2020-01-04 | 1 1 Rotherham |
2 - 1
2 - 3
|
Hull 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| England League 1 | 2020-01-01 | 1 Rotherham |
1 - 1
2 - 1
|
Blackpool 3 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 11.5 | Üle |
|
10-4 (14) | 7-2 (9) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2019-12-29 | 1 Rotherham |
0 - 0
4 - 0
|
Peterborough 2 1 | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
11-1 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2019-12-26 | 3 Shrewsbury |
0 - 0
1 - 2
|
Rotherham | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2019-12-21 | 3 Rotherham |
0 - 1
2 - 2
|
Fleetwood Town 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-9 (15) | 2-6 (8) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2019-12-14 | 1 Southend |
0 - 1
2 - 2
|
Rotherham 5 | Vi | +1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
5-14 (19) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 6 (0-6) |
| England League 1 | 2019-12-07 | 2 Rotherham |
0 - 1
0 - 1
|
Rochdale 2 | K | -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Inglismaa FA Cup | 2019-12-02 | 1 Solihull Moors |
2 - 0
3 - 4
|
Rotherham | V | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2019-11-26 | 1 Portsmouth |
2 - 1
3 - 2
|
Rotherham 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Luton Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2020-10-31 | 1 Luton |
0 - 2
0 - 3
|
Brentford 1 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2020-10-28 | 3 Luton |
1 - 0
1 - 1
|
Nottm Forest 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2020-10-24 | 1 1 Sheff Wed |
0 - 0
0 - 1
|
Luton 1 | V | -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2020-10-20 | 2 Millwall |
1 - 0
2 - 0
|
Luton 1 | K | -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2020-10-17 | 2 Luton |
0 - 0
0 - 2
|
Stoke 2 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2020-10-03 | 1 Luton |
0 - 0
2 - 0
|
Wycombe 1 | V | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-09-26 | Watford |
1 - 0
1 - 0
|
Luton 2 | K | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
11-1 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa EFL Cup | 2020-09-22 | 2 Luton |
0 - 1
0 - 3
|
Man Utd 1 | K | +1.5, +2.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2020-09-19 | 2 Luton |
1 - 0
2 - 1
|
Derby | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Inglismaa EFL Cup | 2020-09-15 | Reading |
0 - 1
0 - 1
|
Luton 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-09-12 | 1 Barnsley |
0 - 0
0 - 1
|
Luton 3 | V | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Inglismaa EFL Cup | 2020-09-05 | 1 Luton |
0 - 0
3 - 1
|
Norwich 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 11.5 | Alla |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2020-08-29 | Northampton |
0 - 0
0 - 3
|
Luton | V | 0.0, +0.5 | Üle |
|
2-10 (12) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa Championship | 2020-07-22 | 4 Luton |
2 - 1
3 - 2
|
Blackburn 1 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Championship | 2020-07-18 | 1 Hull |
0 - 0
0 - 1
|
Luton 2 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-6 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2020-07-14 | 1 Luton |
1 - 0
1 - 1
|
QPR | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-07-10 | 2 Huddersfield |
0 - 0
0 - 2
|
Luton 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-07-07 | 4 Luton |
1 - 0
1 - 1
|
Barnsley 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
3-11 (14) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Championship | 2020-07-04 | Luton |
0 - 3
0 - 5
|
Reading 1 | K | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-06-30 | Leeds |
0 - 0
1 - 1
|
Luton 5 | Vi | -1.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
15-1 (16) | 9-1 (10) | 7 (7-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-06-27 | 1 2 Swansea |
0 - 0
0 - 1
|
Luton 3 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-06-20 | 1 Luton |
0 - 0
1 - 1
|
Preston | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-03-07 | 1 Wigan |
0 - 0
0 - 0
|
Luton 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-02-29 | 1 Luton |
0 - 1
1 - 1
|
Stoke 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Inglismaa Championship | 2020-02-25 | 2 Luton |
2 - 0
2 - 1
|
Brentford 1 | V | +1.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
2-11 (13) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Championship | 2020-02-22 | 2 Charlton |
1 - 1
3 - 1
|
Luton 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Tasa |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2020-02-15 | 1 Middlesbrough |
0 - 1
0 - 1
|
Luton 4 | V | -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-9 (17) | 4-5 (9) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Championship | 2020-02-12 | 3 Luton |
1 - 0
1 - 0
|
Sheff Wed 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-02-08 | Luton |
0 - 0
0 - 1
|
Cardiff 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-02-01 | West Brom |
1 - 0
2 - 0
|
Luton 1 | K | -1.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
11-5 (16) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 5 (3-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.45 | 3.25 | 3 |
| Pool | 3.2 | 2 | 3.6 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (0.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 1 , Nurgalöök: 5 - 7
Nurgalöök: 10.5 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 2.0, 2.5
Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 4 - 2 Pool
Nurgalöök: 5.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 0.5, 1.0
-
8' - 1st Corner - Rotherham - 11' Substitution - Crooks for Mattock - Rotherham
-
22' - 2nd Corner - Rotherham - Race to 3 Corners - Rotherham
-
39' - 3rd Corner - Rotherham -
43' - 4th Corner - Luton -
45' - 5th Corner - Rotherham -
45+1' - 6th Corner - Luton -
0-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Mpanzu for Morrell - Luton
-
57' - 7th Corner - Luton - 58' Substitution - Hirst for Smith - Rotherham
-
61' - 8th Corner - Luton -
62' - 9th Corner - Luton - Race to 5 Corners - Luton
- 64' Substitution - LuaLua for Cornick - Luton
-
67' - 10th Corner - Rotherham -
70' - 1st Goal - Luton -
77' - 1st Yellow Card - Rotherham -
78' - 11th Corner - Luton - 80' Substitution - Ladapo for Jozefzoon - Rotherham
-
90+1' - 12th Corner - Luton - Race to 7 Corners - Luton
-
90+1' - 2nd Yellow Card - Luton - 89' Substitution - Lockyer for Moncur - Luton
-
0-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

