Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.0
Väravad kokku
Alla 8.5
Nurgalöögid kokku
+0.5
Torino
Roma vs Torino Meeskonna profiil
Roma
DLLWWWLDWDHiljutisedStabiilne-0.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 24
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Torino
WDLWDWDDWLHiljutisedStabiilne+0.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 22
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaAlla2/10
Aasia händikäpEi kata3/10
Tagasituleku meeskondÜle 2.5 kaardi 9 viimasest 10
Viimane
| Roma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Torino | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Roma | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Torino | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.0
Nurgalöökide jaotusJoon 8.5
Kaartide jaotusJoon 5.0
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 1.88,
Std. hälve: 1.17, Mediaan: 2,
Mood: 2,
Üle: 46%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Roma vs Torino Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Roma vs Torino Omavahelised kohtumised
Roma vs Torino Vaata kogu H2H-d →| Roma Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Itaalia Serie A | 2023-09-24 | Torino |
0 - 0
1 - 1
|
Roma 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Tasa | 8.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2023-04-08 | 3 Torino |
0 - 1
0 - 1
|
Roma 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2022-11-13 | 3 Roma |
0 - 0
1 - 1
|
Torino 2 | Vi | -0.5 | Tasa | 9.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2022-05-20 | 2 Torino |
0 - 2
0 - 3
|
Roma 2 | V | +0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2021-11-28 | 2 Roma |
1 - 0
1 - 0
|
Torino 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2021-04-18 | 2 Torino |
0 - 1
3 - 1
|
Roma 1 1 | K | 0.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
11-3 (14) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Itaalia Serie A | 2020-12-17 | 4 Roma |
2 - 0
3 - 1
|
Torino 2 1 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2020-07-29 | 2 Torino |
1 - 2
2 - 3
|
Roma 3 | V | +1.5, +2.0 | Üle | 11.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Itaalia Serie A | 2020-01-05 | 5 Roma |
0 - 1
0 - 2
|
Torino 2 | K | -1.0 | Alla | 11.5 | Üle |
|
14-3 (17) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2019-01-19 | 2 Roma |
2 - 0
3 - 2
|
Torino 3 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 11.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-08-19 | 1 Torino |
0 - 0
0 - 1
|
Roma 3 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-03-09 | 1 Roma |
0 - 0
3 - 0
|
Torino 2 | V | -1.0 | Tasa | 11.5 | Üle |
|
13-6 (19) | 9-5 (14) | 5 (4-1) | 2 (1-1) |
| Coppa Itaalia | 2017-12-20 | 1 Roma |
0 - 1
1 - 2
|
Torino 2 | K | -1.0 | Tasa | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2017-10-22 | 1 Torino |
0 - 0
0 - 1
|
Roma 1 | V | +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
0-5 (5) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2017-02-19 | Roma |
2 - 0
4 - 1
|
Torino 2 | V | -1.5 | Üle | 11.0 | Tasa |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Roma Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Euroopa liiga | 2024-02-22 | 2 Roma |
1 - 1
1 - 1
|
Feyenoord 3 | Vi | -0.5 | Alla | 8.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2024-02-18 | Frosinone |
0 - 1
0 - 3
|
Roma 3 | V | +0.5 | Üle | 8.5 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga | 2024-02-15 | 3 Feyenoord |
1 - 0
1 - 1
|
Roma 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2024-02-10 | 2 Roma |
2 - 1
2 - 4
|
Inter Milan | K | +0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2024-02-05 | 1 Roma |
2 - 0
4 - 0
|
Cagliari 1 | V | -1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2024-01-29 | 2 Salernitana |
0 - 0
1 - 2
|
Roma 2 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2024-01-24 | Al-Shabab (Riyadh) |
0 - 0
1 - 2
|
Roma 1 | V | +2.0 | Tasa | 8.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2024-01-20 | 2 Roma |
2 - 0
2 - 1
|
Verona 2 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2024-01-14 | 2 AC Milan |
1 - 0
3 - 1
|
Roma 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Coppa Itaalia | 2024-01-10 | 1 4 Lazio |
0 - 0
1 - 0
|
Roma 2 1 | K | 0.0 | Alla | 8.5 | Alla |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2024-01-07 | 1 Roma |
1 - 1
1 - 1
|
Atalanta 6 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 8.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Coppa Itaalia | 2024-01-03 | 3 Roma |
0 - 1
2 - 1
|
Cremonese 5 | V | -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2023-12-30 | 1 Juventus |
0 - 0
1 - 0
|
Roma 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-12-23 | 7 Roma |
0 - 0
2 - 0
|
Napoli 3 2 | V | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-12-17 | 4 Bologna |
1 - 0
2 - 0
|
Roma 4 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 8.5 | Alla |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Euroopa liiga | 2023-12-14 | 1 Roma |
2 - 0
3 - 0
|
Sheriff Tiraspol 2 | V | -2.0 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-12-10 | Roma |
1 - 0
1 - 1
|
Fiorentina | Vi | -0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2023-12-03 | 1 4 Sassuolo |
1 - 0
1 - 2
|
Roma 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
1-11 (12) | 0-6 (6) | 4 (0-4) | 2 (1-1) |
| UEFA Euroopa liiga | 2023-11-30 | 3 Servette |
0 - 1
1 - 1
|
Roma 3 | Vi | +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2023-11-26 | 1 Roma |
1 - 0
3 - 1
|
Udinese 3 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Itaalia Serie A | 2023-11-12 | 3 Lazio |
0 - 0
0 - 0
|
Roma 4 | Vi | 0.0 | Alla | 8.5 | Alla |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Euroopa liiga | 2023-11-09 | 3 Slavia Praha |
0 - 0
2 - 0
|
Roma 2 | K | 0.0 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-11-05 | 3 Roma |
0 - 0
2 - 1
|
Lecce 5 | V | -1.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-10-29 | 3 Inter Milan |
0 - 0
1 - 0
|
Roma 4 | K | -1.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
8-0 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Euroopa liiga | 2023-10-26 | 2 Roma |
2 - 0
2 - 0
|
Slavia Praha 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Itaalia Serie A | 2023-10-22 | 2 Roma |
0 - 0
1 - 0
|
Monza 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Itaalia Serie A | 2023-10-08 | 2 Cagliari |
0 - 2
1 - 4
|
Roma 3 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Euroopa liiga | 2023-10-05 | Roma |
1 - 0
4 - 0
|
Servette 2 | V | -1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Itaalia Serie A | 2023-10-01 | 1 Roma |
1 - 0
2 - 0
|
Frosinone 2 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2023-09-28 | 4 Genoa |
2 - 1
4 - 1
|
Roma 3 | K | +0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
1-7 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Torino Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Itaalia Serie A | 2024-02-22 | 2 Torino |
0 - 0
0 - 1
|
Lazio | K | 0.0 | Alla | 8.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2024-02-16 | 1 Torino |
0 - 0
2 - 0
|
Lecce 3 1 | V | -0.5 | Tasa | 8.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2024-02-10 | 1 Sassuolo |
1 - 1
1 - 1
|
Torino 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2024-02-04 | 2 Torino |
0 - 0
0 - 0
|
Salernitana 1 | Vi | -1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2024-01-26 | 2 Cagliari |
0 - 2
1 - 2
|
Torino 4 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2024-01-13 | 3 Genoa |
0 - 0
0 - 0
|
Torino 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 8.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2024-01-07 | Torino |
1 - 0
3 - 0
|
Napoli 2 1 | V | 0.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Itaalia Serie A | 2023-12-29 | 4 Fiorentina |
0 - 0
1 - 0
|
Torino 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Itaalia Serie A | 2023-12-23 | 2 Torino |
0 - 0
1 - 1
|
Udinese 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-12-16 | 4 Torino |
1 - 0
1 - 0
|
Empoli 2 | V | -1.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-12-10 | 3 Frosinone |
0 - 0
0 - 0
|
Torino 3 | Vi | +0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 5 (0-5) |
| Itaalia Serie A | 2023-12-04 | 2 Torino |
1 - 0
3 - 0
|
Atalanta 2 | V | 0.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2023-11-27 | 3 Bologna |
0 - 0
2 - 0
|
Torino 4 | K | 0.0, -0.5 | Tasa | 8.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-11-11 | 2 Monza |
0 - 0
1 - 1
|
Torino 2 | Vi | 0.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-11-06 | 1 Torino |
1 - 1
2 - 1
|
Sassuolo 1 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Coppa Itaalia | 2023-11-02 | Torino |
1 - 1
1 - 1
|
Frosinone 1 | Vi | -1.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
10-3 (13) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Itaalia Serie A | 2023-10-28 | 3 Lecce |
0 - 1
0 - 1
|
Torino 5 | V | 0.0 | Alla | 8.5 | Alla |
|
3-0 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-10-21 | 1 Torino |
0 - 0
0 - 3
|
Inter Milan 2 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-10-07 | 1 Juventus |
0 - 0
2 - 0
|
Torino 1 | K | -0.5 | Tasa | 9.0 | Üle |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-10-02 | 1 Torino |
0 - 0
0 - 0
|
Verona 1 | Vi | -0.5 | Alla | 8.5 | Üle |
|
10-1 (11) | 8-1 (9) | 6 (6-0) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-09-27 | 1 Lazio |
0 - 0
2 - 0
|
Torino 4 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 8.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-09-24 | Torino |
0 - 0
1 - 1
|
Roma 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Tasa | 8.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Itaalia Serie A | 2023-09-18 | 2 Salernitana |
0 - 2
0 - 3
|
Torino 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-09-03 | 2 Torino |
0 - 0
1 - 0
|
Genoa 5 | V | -0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-08-26 | 2 AC Milan |
3 - 1
4 - 1
|
Torino 3 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-08-21 | 1 Torino |
0 - 0
0 - 0
|
Cagliari 1 | Vi | -1.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Coppa Itaalia | 2023-08-14 | 1 Torino |
1 - 1
2 - 1
|
AC FeralpiSalò 1 | V | -1.5 | Tasa | 9.0 | Üle |
|
10-0 (10) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2023-08-06 | Reims |
0 - 0
2 - 1
|
Torino 2 | K | 0.0 | Üle | 8.0 | Tasa |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2023-08-02 | 1 Lens |
0 - 0
0 - 0
|
Torino 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 8.5 | Üle |
|
6-8 (14) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2023-07-28 | Torino |
2 - 0
2 - 1
|
Modena | V | -1.0 | Üle | 8.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.95 | 3.2 | 4.333 |
| Pool | 2.75 | 2 | 4.75 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (8.5) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Pool (4.0) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (0.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 3 - 2 , Nurgalöök: 0 - 4
Nurgalöök: 8.5 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 2.0
Skoor: 1 - 1 , Nurgalöök: 0 - 2 Pool
Nurgalöök: 4.0 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 0.5, 1.0
- 5' - 1st Shot Off Target - Ricci (Torino)]
- 5' - 2nd Shot Off Target - Gineitis (Torino)]
-
6' - 1st Corner - Torino - 6' - 3rd Shot Off Target - Zapata (Torino)]
- 10' - 4th Shot Off Target - Kristensen (Roma)]
- 13' - 5th Shot Off Target - Sanabria (Torino)]
- 14' ~ Substitution ~ Sazonov ~ Lovato ~(Torino)
- 17' - 6th Shot Off Target - Sanabria (Torino)]
-
18' - 2nd Corner - Torino - 19' - 1st Offside - Torino
- 23' - 7th Shot Off Target - Sanabria (Torino)]
-
25' - 1st Yellow Card - Torino - 30' - 8th Shot Off Target - Ricci (Torino)]
-
33' - 2nd Yellow Card - Torino - 34' - 9th Shot Off Target - N'Dicka (Roma)]
- 39' - 10th Shot Off Target - Djidji (Torino)]
-
42' - 1st Goal - Roma - 42' - 1st Shot On Target - Dybala (Roma)]
-
44' - 2nd Goal - Torino - 44' - 2nd Shot On Target - Zapata (Torino)]
- 44' - 1st Assist - Bellanova (Torino)]
-
45+1' - 3rd Yellow Card - Roma - 45+2' - 3rd Shot On Target - Vlasic (Torino)]
-
1-1 score at the end of First Half - 48' - 4th Shot On Target - Lazaro (Torino)]
-
49' - 3rd Corner - Torino - Race to 3 Corners - Torino
- 53' - 11th Shot Off Target - Mancini (Roma)]
-
54' - 4th Corner - Torino -
57' - 3rd Goal - Roma - 57' - 5th Shot On Target - Dybala (Roma)]
- 57' - 2nd Assist - Cristante (Roma)]
- 62' ~ Substitution ~ Rodriguez ~ Lazaro ~(Torino)
- 64' ~ Substitution ~ Lukaku ~ Azmoun ~(Roma)
- 64' ~ Substitution ~ Spinazzola ~ Angelino ~(Roma)
- 64' ~ Substitution ~ Bove ~ Paredes ~(Roma)
- 68' - 6th Shot On Target - Masina (Torino)]
-
69' - 4th Goal - Roma - 69' - 7th Shot On Target - Dybala (Roma)]
- 69' - 3rd Assist - Lukaku (Roma)]
- 75' - 8th Shot On Target - Vlasic (Torino)]
- 78' ~ Substitution ~ Huijsen ~ Smalling ~(Roma)
- 80' ~ Substitution ~ Okereke ~ Sanabria ~(Torino)
- 80' ~ Substitution ~ Linetty ~ Gineitis ~(Torino)
- 81' ~ Substitution ~ Ilic ~ Masina ~(Torino)
-
85' - 4th Yellow Card - Roma - 86' ~ Substitution ~ Sanches ~ Pellegrini ~(Roma)
- 88' - 9th Shot On Target - Okereke (Torino)]
-
89' - 5th Goal - Torino -
3-2 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

