Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 3.25
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
-1.5
Rishøj
Rishøj vs Herlev Meeskonna profiil
Rishøj
LLDLWLDLHiljutised
Üle 9.5 nurgalöögiÜle5/8
Üle 2.5 väravaVõrdne4/8
Herlev
WWLLDLLLLHiljutised
Üle 9.5 nurgalöögiAlla3/9
Üle 2.5 väravaÜle6/9
Aasia händikäpEi kata1/5
Rishøj vs Herlev Mängu faktid
Rishøj
1V-2V-5K viimases 8 mängus, löönud 6 ja lasknud 13 väravat. Keskmised väravad: 0.8 poolt, 1.6 vastu. Võit 12%, AH võit 0%, värav Over 25%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 12%1
Viik 25%2
Kaotus 62%5
Väravad kokku 3.0, 3.5
Üle 25%2
Tühistatud 0%0
Alla 75%6
Herlev
2V-1V-6K viimases 9 mängus, löönud 12 ja lasknud 28 väravat. Keskmised väravad: 1.3 poolt, 3.1 vastu. Võit 22%, AH võit 20%, värav Over 66%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 22%2
Viik 11%1
Kaotus 66%6
Väravad kokku 3.0, 3.5
Üle 66%6
Tühistatud 0%0
Alla 33%3
Aasia handikäp
Võit 20%1
Tühistatud 0%0
Kaotus 80%4
Viimane
| Rishøj | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Herlev | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Rishøj | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Herlev | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 3.0, 3.5
Nurgalöökide jaotus
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 9,
Keskm: 4.44,
Std. hälve: 2.99, Mediaan: 5,
Mood: 5,
Üle: 67%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Rishøj vs Herlev Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Rishøj vs Herlev Omavahelised kohtumised
Rishøj vs Herlev Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Rishøj Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Denmark 2. Div. East | 2014-09-20 | HIK |
0 - 0
2 - 0
|
Rishøj | K | Alla | 10.0 |
|
||||||
| Denmark 2. Div. East | 2014-09-07 | Holbæk |
0 - 0
0 - 0
|
Rishøj | Vi | Alla |
|
|||||||
| Denmark 2. Div. East | 2014-08-30 | Frem |
1 - 0
2 - 1
|
Rishøj | K | Alla |
|
|||||||
| Denmark 2. Div. East | 2014-08-23 | Rishøj |
0 - 0
1 - 0
|
Nykøbing FC | V | Alla |
|
|||||||
| Denmark 2. Div. East | 2014-08-17 | Fremad Amager |
0 - 0
2 - 1
|
Rishøj | K | Alla |
|
|||||||
| Denmark 2. Div. East | 2014-08-09 | Rishøj |
1 - 0
2 - 2
|
Hvidovre IF | Vi | Üle |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |||
| Denmark 2. Div. West | 2014-06-21 | Rishøj |
0 - 0
0 - 1
|
Ringkøbing IF | K | Alla |
|
6-6 (12) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | |||
| Denmark 2. Div. West | 2014-06-07 | Rishøj |
1 - 2
1 - 4
|
HIK | K |
|
9-3 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Herlev Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Taani karikas | 2014-09-23 | 2 Herlev |
0 - 0
0 - 2
|
B93 København 3 | K | +0.5 | Alla |
|
||||||
| Denmark 2. Div. East | 2014-09-20 | Herlev |
0 - 3
0 - 5
|
Nykobing | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Denmark 2. Div. East | 2014-09-14 | Fremad Amager |
1 - 0
4 - 0
|
Herlev | K | Üle | 10.0 |
|
||||||
| Denmark 2. Div. East | 2014-09-06 | Herlev |
1 - 2
3 - 6
|
Hvidovre IF | K | +1.0, +1.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Denmark 2. Div. East | 2014-08-30 | GVI |
0 - 0
0 - 0
|
Herlev | Vi | Alla |
|
|||||||
| Denmark 2. Div. East | 2014-08-23 | Herlev |
0 - 3
1 - 4
|
B93 København | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Denmark 2. Div. East | 2014-08-16 | Avedøre |
1 - 0
3 - 2
|
Herlev | K |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | (-) | (-) | ||||
| Taani karikas | 2014-08-13 | Herlev |
2 - 2
5 - 4
|
GVI | V | Üle |
|
4-4 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | |||
| Denmark 2. Div. East | 2014-08-09 | Herlev |
0 - 0
1 - 0
|
Søllerød-Vedbaek | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-6 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.28 | 5.5 | 7.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-1.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 2 , Nurgalöök: 8 - 0
Nurgalöök: , Handikäp: -1.5 , Väravad: 3.0, 3.5
-
3' - 1st Goal - Rishøj -
5' - 1st Corner - Rishøj -
15' - 2nd Goal - Rishøj -
23' - 1st Yellow Card - Herlev -
26' - 2nd Corner - Rishøj -
32' - 3rd Goal - Herlev -
41' - 4th Goal - Herlev -
44' - 2nd Yellow Card - Rishøj -
44' - 3rd Yellow Card - Herlev -
2-2 score at the end of First Half -
54' - 4th Yellow Card - Herlev -
56' - 3rd Corner - Rishøj - Race to 3 Corners - Rishøj
-
62' - 4th Corner - Rishøj -
66' - 5th Corner - Rishøj - Race to 5 Corners - Rishøj
-
68' - 6th Corner - Rishøj -
73' - 7th Corner - Rishøj - Race to 7 Corners - Rishøj
-
75' - 8th Corner - Rishøj -
82' - 5th Yellow Card - Rishøj -
89' - 6th Yellow Card - Rishøj -
90+2' - 7th Yellow Card - Rishøj -
90+2' - 8th Yellow Card - Herlev -
90+5' - Red Card - Herlev -
2-2 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

