Reading vs Peterborough Meeskonna profiil
Reading vs Peterborough Mängu faktid
2V-4V-4K viimases 10 mängus, löönud 6 ja lasknud 8 väravat. Keskmised väravad: 0.6 poolt, 0.8 vastu. Võit 20%, AH võit 50%, värav Over 0%, nurgalöök Over 60%.
6V-3V-1K viimases 10 mängus, löönud 21 ja lasknud 10 väravat. Keskmised väravad: 2.1 poolt, 1.0 vastu. Võit 60%, AH võit 70%, värav Over 40%, nurgalöök Over 50%.
| Reading | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Peterborough | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Reading | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Peterborough | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Reading vs Peterborough Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Reading vs Peterborough Omavahelised kohtumised
Reading vs Peterborough Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Reading Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-07-20 | 1 Granada |
0 - 0
1 - 0
|
Reading 3 | K | 0.0 | Alla | 8.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-20 | Lincoln City |
0 - 0
1 - 0
|
Reading 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-07-16 | Extremadura |
0 - 0
0 - 1
|
Reading | V | +0.5, +1.0 | Alla | 8.5 |
|
|||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-07-16 | 2 Atlético Malagueño |
0 - 0
0 - 0
|
Reading 1 | Vi | +1.5, +2.0 | Alla |
|
||||||
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2019-07-13 | Sevilla |
0 - 0
2 - 1
|
Reading 1 | K | -1.5 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2019-05-05 | Reading |
0 - 0
0 - 0
|
Birmingham 1 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-27 | 3 Middlesbrough |
2 - 1
2 - 1
|
Reading 1 | K | -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-22 | 2 Reading |
0 - 0
0 - 0
|
West Brom 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-19 | Bristol City |
0 - 0
1 - 1
|
Reading | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-6 (15) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 5 (3-2) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-13 | 4 Reading |
2 - 1
2 - 1
|
Brentford 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
3-12 (15) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 4 (1-3) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-10 | Norwich |
0 - 1
2 - 2
|
Reading 2 | Vi | -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
13-2 (15) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-06 | 3 Hull |
0 - 1
3 - 1
|
Reading 2 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-03-30 | Reading |
2 - 0
2 - 1
|
Preston 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2019-03-16 | 3 Stoke |
0 - 0
0 - 0
|
Reading 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2019-03-12 | 1 Reading |
0 - 3
0 - 3
|
Leeds 3 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-03-09 | 3 Reading |
1 - 1
3 - 2
|
Wigan 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-03-02 | 3 Ipswich |
0 - 1
1 - 2
|
Reading 4 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-02-23 | 1 Reading |
1 - 0
1 - 1
|
Rotherham 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-02-16 | 2 Sheff Utd |
3 - 0
4 - 0
|
Reading 1 | K | -1.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2019-02-13 | 1 Reading |
1 - 0
2 - 1
|
Blackburn 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Inglismaa Championship | 2019-02-09 | Sheff Wed |
0 - 0
0 - 0
|
Reading | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-02-02 | 3 Reading |
0 - 0
0 - 0
|
Aston Villa 4 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-01-29 | Bolton |
0 - 0
1 - 1
|
Reading | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-01-19 | 2 Derby |
2 - 0
2 - 1
|
Reading 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-01-12 | 3 Reading |
1 - 0
2 - 0
|
Nottm Forest 4 2 | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2019-01-05 | 1 Man Utd |
2 - 0
2 - 0
|
Reading 1 | K | -2.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-01-01 | 2 Reading |
0 - 3
1 - 4
|
Swansea 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2018-12-29 | 3 QPR |
0 - 0
0 - 0
|
Reading 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 5 (2-3) |
| Inglismaa Championship | 2018-12-26 | 3 Millwall |
1 - 0
1 - 0
|
Reading 1 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2018-12-22 | 2 Reading |
0 - 1
0 - 1
|
Middlesbrough 2 | K | +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
9-8 (17) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Peterborough Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2019-07-20 | Barnet |
1 - 1
1 - 3
|
Peterborough | V | +0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-16 | Stevenage |
1 - 0
1 - 1
|
Peterborough | Vi | +0.5 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-10 | Stamford |
0 - 3
0 - 6
|
Peterborough | V | +3.0, +3.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-06 | 3 St Mirren |
0 - 2
0 - 2
|
Peterborough | V | +1.5, +2.0 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2019-05-04 | 1 Peterborough |
2 - 0
3 - 1
|
Burton Albion 1 | V | -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2019-04-30 | 2 Portsmouth |
1 - 2
2 - 3
|
Peterborough 4 | V | -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2019-04-27 | 1 Walsall |
1 - 0
3 - 0
|
Peterborough 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2019-04-22 | 2 Peterborough |
0 - 0
1 - 1
|
Sunderland 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
7-9 (16) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 5 (3-2) |
| England League 1 | 2019-04-19 | 4 Fleetwood Town |
0 - 0
1 - 1
|
Peterborough 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2019-04-13 | 1 Blackpool |
0 - 1
0 - 1
|
Peterborough | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-1 (4) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2019-04-06 | 2 Peterborough |
0 - 0
2 - 0
|
Gillingham 2 | V | -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2019-03-23 | 1 Peterborough |
1 - 0
2 - 0
|
Southend 1 | V | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2019-03-16 | 3 Peterborough |
0 - 1
1 - 2
|
Coventry | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2019-03-12 | 1 AFC Wimbledon |
0 - 0
1 - 0
|
Peterborough 3 1 | K | 0.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2019-03-09 | 2 Bradford |
0 - 0
3 - 1
|
Peterborough 1 | K | 0.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2019-03-02 | 2 Peterborough |
3 - 2
4 - 2
|
Wycombe 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2019-02-23 | 1 Peterborough |
1 - 2
1 - 2
|
Shrewsbury 3 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2019-02-16 | 3 Oxford Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Peterborough 3 | V | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2019-02-09 | 2 Doncaster |
0 - 1
3 - 1
|
Peterborough 3 1 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2019-02-02 | 1 1 Peterborough |
0 - 0
0 - 1
|
Plymouth 2 | K | -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2019-01-29 | Bristol Rovers |
2 - 1
2 - 2
|
Peterborough | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2019-01-26 | 1 Peterborough |
0 - 0
0 - 0
|
Charlton 3 | Vi | 0.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 6-4 (10) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa EFL Trophy | 2019-01-22 | 1 Portsmouth |
0 - 0
1 - 0
|
Peterborough | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2019-01-19 | 1 Luton |
2 - 0
4 - 0
|
Peterborough 2 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 11.5 | Alla |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2019-01-12 | Peterborough |
1 - 0
2 - 1
|
Rochdale 3 | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-6 (14) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Inglismaa EFL Trophy | 2019-01-09 | 1 Chelsea U21 |
1 - 0
1 - 3
|
Peterborough 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa FA Cup | 2019-01-05 | 1 Middlesbrough |
0 - 0
5 - 0
|
Peterborough 1 | K | -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2019-01-01 | 2 Peterborough |
0 - 1
0 - 2
|
Scunthorpe 5 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 11.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2018-12-29 | 1 Accrington Stanley |
0 - 2
0 - 4
|
Peterborough 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 11.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2018-12-26 | 1 Barnsley |
1 - 0
2 - 0
|
Peterborough 1 | K | -1.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.833 | 3.75 | 3.5 |
| Pool | 2.4 | 2.375 | 3.75 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.25) | Üle@2 | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 4 - 2 , Nurgalöök: 3 - 3
Nurgalöök: 9.0 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 3.0
Skoor: 2 - 1 , Nurgalöök: 2 - 1 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 1.0, 1.5
-
20' - 1st Corner - Reading -
20' - 1st Goal - Reading -
38' - 2nd Goal - Reading -
40' - 2nd Corner - Peterborough -
42' - 3rd Goal - Peterborough -
44' - 3rd Corner - Reading -
2-1 score at the end of First Half -
47' - 4th Corner - Peterborough -
51' - 4th Goal - Peterborough -
53' - 5th Goal - Reading -
61' - 6th Goal - Reading -
66' - 5th Corner - Peterborough - Race to 3 Corners - Peterborough
-
80' - 6th Corner - Reading
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

