E, Nov 3, 2014 · 19:45
VanimadHiljutised
LWWLWL
1.80
3.50
4.50
HiljutisedVanimad
DLDDDW
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.5
Väravad kokku
Alla 11.0
Nurgalöögid kokku
-0.5
Rayo Vallecano
Rayo Vallecano vs Eibar Meeskonna profiil
Rayo Vallecano
DDLLWWLWLHiljutised
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/9
Üle 2.5 väravaVõrdne5/9
Aasia händikäpVõrdne5/9
Eibar
WLLLWDDDLDHiljutised
Üle 9.5 nurgalöögiÜle8/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpVõrdne5/9
Rayo Vallecano vs Eibar Mängu faktid
Rayo Vallecano
3V-2V-5K viimases 10 mängus, löönud 12 ja lasknud 18 väravat. Keskmised väravad: 1.2 poolt, 1.8 vastu. Võit 30%, AH võit 55%, värav Over 60%, nurgalöök Over 30%.
Põhiaja tulemus
Võit 30%3
Viik 20%2
Kaotus 50%5
Väravad kokku 2.5
Üle 60%6
Tühistatud 0%0
Alla 40%4
Nurgalöögid kokku 11.0
Üle 30%3
Tühistatud 20%2
Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 55%5
Tühistatud 0%0
Kaotus 44%4
Eibar
2V-4V-4K viimases 10 mängus, löönud 9 ja lasknud 12 väravat. Keskmised väravad: 0.9 poolt, 1.2 vastu. Võit 20%, AH võit 55%, värav Over 30%, nurgalöök Over 60%.
Põhiaja tulemus
Võit 20%2
Viik 40%4
Kaotus 40%4
Väravad kokku 2.5
Üle 30%3
Tühistatud 0%0
Alla 70%7
Nurgalöögid kokku 11.0
Üle 60%6
Tühistatud 10%1
Alla 30%3
Aasia handikäp
Võit 55%5
Tühistatud 0%0
Kaotus 44%4
Viimane
| Rayo Vallecano | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Eibar | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Rayo Vallecano | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Eibar | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 11.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 19,
Keskm: 2.21,
Std. hälve: 1.32, Mediaan: 2,
Mood: 2,
Üle: 37%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Rayo Vallecano vs Eibar Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Rayo Vallecano vs Eibar Omavahelised kohtumised
Rayo Vallecano vs Eibar Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Rayo Vallecano Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Hispaania La Liga | 2014-10-26 | 1 Málaga |
3 - 0
4 - 0
|
Rayo Vallecano 4 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Hispaania La Liga | 2014-10-17 | 4 Granada |
0 - 0
0 - 1
|
Rayo Vallecano 5 | V | 0.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Hispaania La Liga | 2014-10-04 | Rayo Vallecano |
0 - 2
0 - 2
|
Barcelona | K | +1.5, +2.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Hispaania La Liga | 2014-09-27 | 4 Levante |
0 - 2
0 - 2
|
Rayo Vallecano 3 | V | 0.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Hispaania La Liga | 2014-09-24 | 2 Rayo Vallecano |
1 - 1
2 - 1
|
Athletic Bilbao 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Hispaania La Liga | 2014-09-21 | Villarreal |
1 - 2
4 - 2
|
Rayo Vallecano | K | -1.0 | Üle | 11.5 | Üle |
|
11-5 (16) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Hispaania La Liga | 2014-09-14 | 2 Rayo Vallecano |
1 - 1
2 - 3
|
Elche 2 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Hispaania La Liga | 2014-08-31 | Deportivo A Coruna |
1 - 1
2 - 2
|
Rayo Vallecano | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Hispaania La Liga | 2014-08-25 | Rayo Vallecano |
0 - 0
0 - 0
|
Atlético Madrid | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-08-16 | Valladolid |
1 - 1
2 - 1
|
Rayo Vallecano | K | Üle |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | |||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-08-09 | Cesena |
0 - 0
1 - 1
|
Rayo Vallecano | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-08-06 | Leganes |
1 - 1
2 - 2
|
Rayo Vallecano | Vi | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-27 | Murcia |
1 - 1
3 - 1
|
Rayo Vallecano | K | +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-9 (13) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-25 | Cartagena FC |
1 - 1
1 - 3
|
Rayo Vallecano | V |
|
2-8 (10) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Eibar Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Hispaania La Liga | 2014-10-25 | 2 Eibar |
1 - 1
1 - 1
|
Granada 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Hispaania La Liga | 2014-10-18 | 2 Barcelona |
0 - 0
3 - 0
|
Eibar 2 | K | -2.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Hispaania La Liga | 2014-10-04 | 3 Eibar |
0 - 2
3 - 3
|
Levante 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Hispaania La Liga | 2014-09-27 | 5 Athletic Bilbao |
0 - 0
0 - 0
|
Eibar 6 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Hispaania La Liga | 2014-09-24 | 4 Eibar |
1 - 0
1 - 1
|
Villarreal 4 | Vi | 0.0, +0.5 | Tasa | 10.5 |
|
|||||
| Hispaania La Liga | 2014-09-19 | Elche |
0 - 2
0 - 2
|
Eibar | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-7 (17) | 2-7 (9) | 3 (2-1) | 4 (4-0) |
| Hispaania La Liga | 2014-09-15 | Eibar |
0 - 1
0 - 1
|
Deportivo A Coruna | K | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |
| Hispaania La Liga | 2014-09-13 | Eibar |
0 - 1
0 - 1
|
Deportivo A Coruna 5 | K | -0.5 | Alla |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Hispaania La Liga | 2014-08-30 | Atlético Madrid |
2 - 1
2 - 1
|
Eibar | K | -1.5 | Üle | 11.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Hispaania La Liga | 2014-08-24 | Eibar |
1 - 1
1 - 0
|
Real Sociedad | V | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-08-16 | Osasuna |
0 - 2
0 - 2
|
Eibar | V | Alla |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-08-15 | Real Sociedad |
1 - 0
1 - 0
|
Eibar | K |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | (-) | (-) | ||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-08-12 | Eibar |
0 - 1
0 - 4
|
Alaves | K | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-08-09 | Valladolid |
0 - 0
0 - 1
|
Eibar | V | Alla |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | |||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-08-06 | Numancia |
1 - 0
2 - 1
|
Eibar | K | Üle |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-08-02 | Eibar |
2 - 0
2 - 1
|
Racing Santander | V | Üle |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-30 | Barakaldo |
0 - 0
0 - 2
|
Eibar | V | +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-26 | UD Logroñés |
0 - 2
0 - 3
|
Eibar | V |
|
10-3 (13) | 4-1 (5) | (-) | (-) | ||||
| Hispaania Segunda | 2014-06-08 | Numancia |
1 - 0
1 - 1
|
Eibar | Vi |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.8 | 3.5 | 4.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (11.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 3 , Nurgalöök: 11 - 2
Nurgalöök: 11.0 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 2.5
-
12' - 1st Corner - Rayo Vallecano -
19' - 2nd Corner - Rayo Vallecano -
21' - 3rd Corner - Rayo Vallecano - Race to 3 Corners - Rayo Vallecano
-
21' - 4th Corner - Rayo Vallecano -
23' - 5th Corner - Rayo Vallecano - Race to 5 Corners - Rayo Vallecano
-
23' - 6th Corner - Rayo Vallecano -
27' - 7th Corner - Eibar -
36' - 8th Corner - Eibar -
37' - 1st Yellow Card - Rayo Vallecano -
37' - 1st Goal - Eibar -
40' - 9th Corner - Rayo Vallecano - Race to 7 Corners - Rayo Vallecano
-
0-1 score at the end of First Half -
49' - 2nd Goal - Eibar -
54' - 2nd Yellow Card - Eibar -
55' - 10th Corner - Rayo Vallecano -
58' - 11th Corner - Rayo Vallecano - Race to 9 Corners - Rayo Vallecano
-
61' - 3rd Yellow Card - Eibar - 61' Substitution - Lica for Ze Castro - Rayo Vallecano
-
66' - 12th Corner - Rayo Vallecano -
67' - 3rd Goal - Rayo Vallecano -
68' - 4th Goal - Rayo Vallecano - 70' Substitution - Abraham for Capa - Eibar
- 76' Substitution - Raul Navas for Piovaccari - Eibar
-
76' - 13th Corner - Rayo Vallecano - 84' Substitution - Del Moral for Lillo - Eibar
-
86' - 5th Goal - Eibar
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

