PSV vs NAC Meeskonna profiil
PSV vs NAC Mängu faktid
7V-1V-2K viimases 10 mängus, löönud 20 ja lasknud 11 väravat. Keskmised väravad: 2.0 poolt, 1.1 vastu. Võit 70%, AH võit 50%, värav Over 40%, nurgalöök Over 70%.
3V-2V-5K viimases 10 mängus, löönud 13 ja lasknud 12 väravat. Keskmised väravad: 1.3 poolt, 1.2 vastu. Võit 30%, AH võit 50%, värav Over 30%, nurgalöök Over 80%.
| PSV | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| NAC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| PSV | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| NAC | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
PSV vs NAC Väravate/nurgalöökide ajajaotus
PSV vs NAC Omavahelised kohtumised
PSV vs NAC Vaata kogu H2H-d →| PSV Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-08-20 | 3 NAC |
1 - 1
1 - 4
|
PSV 1 | V | +1.5, +2.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2015-02-03 | 1 NAC |
0 - 0
0 - 2
|
PSV 1 | V | +1.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2014-08-16 | PSV |
2 - 1
6 - 1
|
NAC | V | Üle | 10.5 |
|
||||||
| Madalmaade Eredivisie | 2014-05-03 | PSV |
1 - 0
2 - 0
|
NAC | V |
|
||||||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| PSV Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Madalmaade Eredivisie | 2018-03-17 | PSV |
0 - 0
3 - 0
|
VVV 1 1 | V | -2.0 | Tasa | 10.5 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2018-03-10 | 1 Willem II |
1 - 0
5 - 0
|
PSV 2 1 | K | +1.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2018-03-03 | 2 PSV |
2 - 0
3 - 0
|
FC Utrecht 1 | V | -1.0, -1.5 | Tasa | 10.5 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2018-02-25 | 4 Feyenoord |
0 - 2
1 - 3
|
PSV | V | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2018-02-17 | 1 1 PSV |
2 - 0
2 - 2
|
Heerenveen 2 | Vi | -1.0, -1.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2018-02-10 | Rotterdami Sparta |
1 - 1
1 - 2
|
PSV | V | +1.0, +1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-5 (15) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2018-02-07 | 2 PSV |
1 - 0
1 - 0
|
Excelsior 3 | V | -2.0, -2.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
11-5 (16) | 8-3 (11) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2018-02-03 | 1 PSV |
1 - 0
4 - 0
|
PEC Zwolle 1 1 | V | -2.0, -2.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Madalmaade karikas | 2018-01-31 | 3 Feyenoord |
2 - 0
2 - 0
|
PSV 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2018-01-27 | 1 FC Twente |
0 - 1
0 - 2
|
PSV | V | +1.0, +1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
9-4 (13) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2018-01-21 | Heracles |
0 - 1
1 - 2
|
PSV 2 | V | +1.5, +2.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
3-10 (13) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 6 (1-5) |
| Maailma klubide sõpruskohtumised | 2018-01-12 | 2 PSV |
1 - 0
1 - 1
|
Fluminense 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 4 (3-1) |
| Maailma klubide sõpruskohtumised | 2018-01-11 | 2 Corinthians |
1 - 0
1 - 1
|
PSV 1 | Vi | +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
0-12 (12) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 5 (0-5) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-12-23 | PSV |
1 - 1
2 - 1
|
Vitesse 4 | V | -1.0, -1.5 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Madalmaade karikas | 2017-12-20 | PSV |
1 - 1
4 - 1
|
VVV 3 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
15-2 (17) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-12-16 | 1 PSV |
3 - 0
3 - 0
|
ADO Den Haag 4 1 | V | -2.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-12-13 | 3 FC Groningen |
1 - 3
3 - 3
|
PSV 2 | Vi | +1.0, +1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-12-10 | 3 Ajax |
0 - 0
3 - 0
|
PSV 4 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-12-03 | 1 PSV |
0 - 0
1 - 0
|
Rotterdami Sparta 1 | V | -2.0, -2.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-11-26 | 2 Excelsior |
0 - 2
1 - 2
|
PSV 1 | V | +1.5, +2.0 | Tasa | 11.0 | Tasa |
|
6-5 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-11-19 | 1 PEC Zwolle |
0 - 0
0 - 1
|
PSV 3 | V | +1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-11-05 | 1 PSV |
1 - 1
4 - 3
|
FC Twente 2 | V | -2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-6 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-10-29 | 3 Vitesse |
1 - 1
2 - 4
|
PSV 4 | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Madalmaade karikas | 2017-10-26 | Volendam |
0 - 0
0 - 0
|
PSV | Vi | +2.0, +2.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-12 (18) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-10-22 | 1 PSV |
1 - 0
3 - 0
|
Heracles 3 1 | V | -2.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
11-4 (15) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-10-15 | 1 1 VVV |
1 - 1
2 - 5
|
PSV 2 | V | +1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-11 (15) | 4-7 (11) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Maailma klubide sõpruskohtumised | 2017-10-09 | PSV |
0 - 0
0 - 0
|
Pachuca 1 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
9-1 (10) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-09-30 | PSV |
0 - 0
4 - 0
|
Willem II 3 | V | -2.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-09-24 | 1 2 FC Utrecht |
1 - 2
1 - 7
|
PSV 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Madalmaade karikas | 2017-09-21 | SDC Putten |
0 - 1
0 - 4
|
PSV 1 | V | +5.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
2-7 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| NAC Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Madalmaade Eredivisie | 2018-03-18 | 2 NAC |
0 - 1
0 - 1
|
Roda JC 3 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2018-03-10 | 1 4 ADO Den Haag |
0 - 2
0 - 2
|
NAC 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2018-03-03 | 3 NAC |
1 - 1
2 - 1
|
Feyenoord 2 | V | +1.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2018-02-23 | FC Groningen |
0 - 0
1 - 1
|
NAC 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2018-02-17 | 2 NAC |
0 - 1
1 - 3
|
AZ | K | +1.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2018-02-11 | Excelsior |
0 - 0
0 - 0
|
NAC 2 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-11 (17) | 4-6 (10) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Madalmaade Eredivisie | 2018-02-07 | 2 NAC |
2 - 1
6 - 1
|
Heracles 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2018-02-04 | 1 Ajax |
2 - 1
3 - 1
|
NAC 3 1 | K | -2.5, -3.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
14-0 (14) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2018-01-27 | 2 NAC |
0 - 0
0 - 1
|
VVV 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2018-01-20 | 1 PEC Zwolle |
1 - 0
1 - 0
|
NAC 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-12-23 | 2 NAC |
1 - 0
3 - 1
|
FC Utrecht 2 1 | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-12-16 | 1 Heerenveen |
0 - 0
1 - 0
|
NAC | K | -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
10-2 (12) | 8-1 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-12-12 | 1 2 NAC |
0 - 0
1 - 2
|
FC Twente 4 | K | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-12-08 | Willem II |
1 - 0
1 - 1
|
NAC 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-12-03 | 3 NAC |
1 - 0
3 - 1
|
Excelsior 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-11-25 | 1 Heracles |
2 - 1
2 - 1
|
NAC 2 | K | -0.5 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-11-18 | 1 NAC |
0 - 5
0 - 8
|
Ajax | K | +2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-11-04 | VVV |
0 - 0
0 - 0
|
NAC 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-10-29 | 3 FC Utrecht |
1 - 1
2 - 2
|
NAC 3 | Vi | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
13-4 (17) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-10-21 | 2 NAC |
0 - 1
0 - 2
|
PEC Zwolle 2 | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-10-14 | 1 Roda JC |
0 - 0
1 - 0
|
NAC 1 | K | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-09-30 | 3 NAC |
0 - 0
0 - 1
|
ADO Den Haag 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-6 (15) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-09-23 | Feyenoord |
0 - 1
0 - 2
|
NAC 2 | V | -1.5, -2.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
13-1 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Madalmaade karikas | 2017-09-20 | 2 Achilles 29 |
1 - 2
4 - 3
|
NAC 3 1 | K | +2.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-09-16 | 5 NAC |
0 - 0
2 - 1
|
FC Groningen 3 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-09-10 | 1 AZ |
0 - 0
2 - 1
|
NAC 1 | K | -1.5, -2.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-08-25 | 4 NAC |
1 - 0
2 - 2
|
Rotterdami Sparta 2 | Vi | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-6 (15) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-08-20 | 3 NAC |
1 - 1
1 - 4
|
PSV 1 | K | +1.5, +2.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-8 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-08-12 | Vitesse |
3 - 0
4 - 1
|
NAC 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-08-05 | NAC |
1 - 0
3 - 1
|
Almere City FC | V | -0.5 | Üle |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.2 | 7 | 11 |
| Pool | 1.57 | 3 | 8.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-2.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.75) | [email protected] | Võõras@2 |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 5 - 1 , Nurgalöök: 9 - 0
Nurgalöök: 10.5 , Handikäp: -2.0 , Väravad: 3.0, 3.5
Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 4 - 0 Pool
Nurgalöök: 5.0 , Handikäp: -0.5, -1.0 , Väravad: 1.5
-
9' - 1st Yellow Card - NAC -
10' - 1st Corner - PSV -
14' - 2nd Yellow Card - NAC -
18' - 2nd Corner - PSV -
28' - 3rd Corner - PSV - Race to 3 Corners - PSV
-
38' - 1st Goal - PSV -
41' - 3rd Yellow Card - PSV -
41' - 4th Yellow Card - NAC -
43' - 4th Corner - PSV -
1-0 score at the end of First Half -
52' - 5th Corner - PSV - Race to 5 Corners - PSV
-
57' - 5th Yellow Card - PSV -
58' - 6th Corner - PSV -
58' - 2nd Goal - PSV -
63' - 7th Corner - PSV - Race to 7 Corners - PSV
-
65' - 3rd Goal - NAC -
68' - 6th Yellow Card - NAC - 67' Substitution - Fernandes for Ambrose - NAC
-
76' - 8th Corner - PSV -
76' - 4th Goal - PSV -
81' - 5th Goal - PSV - 82' Substitution - Pereiro for Bergwijn - PSV
-
84' - 6th Goal - PSV -
86' - 9th Corner - PSV - Race to 9 Corners - PSV
- 85' Substitution - Nijholt for Garcia - NAC
- 88' Substitution - Rigo for Arias - PSV
- 88' Substitution - Rosario for Van Ginkel - PSV
-
5-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

