PSG vs Rennes Meeskonna profiil
PSG vs Rennes Mängu faktid
4V-4V-2K viimases 10 mängus, löönud 23 ja lasknud 13 väravat. Keskmised väravad: 2.3 poolt, 1.3 vastu. Võit 40%, AH võit 30%, värav Over 50%, nurgalöök Over 10%.
2V-6V-2K viimases 10 mängus, löönud 15 ja lasknud 13 väravat. Keskmised väravad: 1.5 poolt, 1.3 vastu. Võit 20%, AH võit 60%, värav Over 50%, nurgalöök Over 70%.
| PSG | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Rennes | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| PSG | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Rennes | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
PSG vs Rennes Väravate/nurgalöökide ajajaotus
PSG vs Rennes Omavahelised kohtumised
PSG vs Rennes Vaata kogu H2H-d →| PSG Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa karikas | 2019-04-27 | 3 Rennes |
1 - 2
2 - 2
|
PSG 3 | Vi | +2.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-01-27 | 1 PSG |
1 - 1
4 - 1
|
Rennes 2 | V | -2.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-09-23 | 2 Rennes |
1 - 1
1 - 3
|
PSG 3 | V | +1.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-05-12 | 1 PSG |
0 - 0
0 - 2
|
Rennes | K | -1.5, -2.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| French League Cup | 2018-01-30 | 5 Rennes |
0 - 1
2 - 3
|
PSG 1 1 | V | +2.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa karikas | 2018-01-07 | Rennes |
0 - 4
1 - 6
|
PSG | V | +2.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-12-16 | 1 3 Rennes |
0 - 2
1 - 4
|
PSG 2 1 | V | +2.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
4-11 (15) | 1-7 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa karikas | 2017-02-01 | 2 Rennes |
0 - 2
0 - 4
|
PSG 1 | V | +1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-01-14 | Rennes |
0 - 1
0 - 1
|
PSG 2 | V | +1.0, +1.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2016-11-06 | 1 PSG |
2 - 0
4 - 0
|
Rennes 2 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2016-04-29 | 1 PSG |
0 - 0
4 - 0
|
Rennes 1 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-10-30 | Rennes |
0 - 0
0 - 1
|
PSG | V | +0.5, +1.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-01-30 | 2 PSG |
1 - 0
1 - 0
|
Rennes 1 | V | -1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-09-13 | 1 Rennes |
0 - 1
1 - 1
|
PSG 1 | Vi | +1.0, +1.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| PSG Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2019-07-30 | 1 PSG |
2 - 0
3 - 0
|
Sydney FC 1 | V | -2.5, -3.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2019-07-27 | 1 PSG |
1 - 0
1 - 1
|
Inter Milan | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2019-07-20 | Nürnberg |
0 - 1
1 - 1
|
PSG 2 | Vi | +2.0, +2.5 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2019-07-16 | Dynamo Dresden |
0 - 3
1 - 6
|
PSG 1 | V | +1.5, +2.0 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-05-24 | 2 Reims |
1 - 0
3 - 1
|
PSG 1 | K | +1.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-05-18 | 1 PSG |
3 - 0
4 - 0
|
Dijon 1 | V | -2.0, -2.5 | Tasa | 10.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-05-11 | Angers |
0 - 1
1 - 2
|
PSG 1 | V | +1.0 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-05-04 | 2 PSG |
0 - 0
1 - 1
|
Nice 3 | Vi | -2.0, -2.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-04-30 | 3 Montpellier |
1 - 1
3 - 2
|
PSG 4 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa karikas | 2019-04-27 | 3 Rennes |
1 - 2
2 - 2
|
PSG 3 | Vi | +2.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-04-21 | PSG |
2 - 0
3 - 1
|
Monaco 1 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-04-17 | 1 Nantes |
2 - 1
3 - 2
|
PSG 3 | K | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-04-14 | 1 Lille |
1 - 1
5 - 1
|
PSG 3 1 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-04-07 | PSG |
1 - 2
2 - 2
|
Strasbourg 2 | Vi | -1.5, -2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-5 (15) | 5-5 (10) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa karikas | 2019-04-03 | 2 PSG |
1 - 0
3 - 0
|
Nantes 4 1 | V | -1.5, -2.0 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-03-31 | 2 Toulouse |
0 - 0
0 - 1
|
PSG 1 | V | +1.0, +1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-6 (9) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-03-17 | 4 PSG |
1 - 0
3 - 1
|
Marseille 3 1 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-03-12 | 2 Dijon |
0 - 2
0 - 4
|
PSG 1 | V | +2.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2019-03-06 | 3 PSG |
1 - 2
1 - 3
|
Man Utd 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-03-02 | 2 Caen |
0 - 0
1 - 2
|
PSG 1 | V | +2.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
2-8 (10) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa karikas | 2019-02-26 | 1 PSG |
2 - 0
3 - 0
|
Dijon 1 | V | -2.5, -3.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
9-5 (14) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 5 (2-3) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-02-23 | 3 PSG |
1 - 0
3 - 0
|
Nimes | V | -2.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-7 (16) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-02-20 | 2 PSG |
2 - 1
5 - 1
|
Montpellier 1 | V | -1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-02-17 | 1 Saint-Étienne |
0 - 0
0 - 1
|
PSG 5 | V | +1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2019-02-12 | 1 5 Man Utd |
0 - 0
0 - 2
|
PSG 4 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-02-09 | 3 PSG |
1 - 0
1 - 0
|
Bordeaux 3 | V | -1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa karikas | 2019-02-06 | 2 Villefranche |
0 - 0
0 - 0
|
PSG 1 | Vi | +2.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-02-03 | 1 Lyon |
1 - 1
2 - 1
|
PSG 2 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-8 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-01-27 | 1 PSG |
1 - 1
4 - 1
|
Rennes 2 | V | -2.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa karikas | 2019-01-23 | 2 PSG |
1 - 0
2 - 0
|
Strasbourg 1 | V | -3.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Rennes Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2019-07-23 | 2 Brest |
0 - 0
1 - 0
|
Rennes 2 | K | 0.0, +0.5 | Alla |
|
||||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-07-18 | Rennes |
0 - 1
1 - 1
|
Chelsea XI 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla |
|
||||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-07-13 | Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Rennes | Vi | -0.5 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-05-24 | 1 Rennes |
1 - 1
3 - 1
|
Lille 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-05-18 | 1 Strasbourg |
0 - 1
0 - 2
|
Rennes 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-05-12 | 1 2 Rennes |
1 - 0
1 - 1
|
Guingamp 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-8 (14) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-05-05 | 3 Toulouse |
1 - 1
2 - 2
|
Rennes 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-05-01 | 2 Rennes |
2 - 0
2 - 2
|
Monaco 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-9 (14) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Prantsusmaa karikas | 2019-04-27 | 3 Rennes |
1 - 2
2 - 2
|
PSG 3 | Vi | +2.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-04-19 | 2 Dijon |
1 - 0
3 - 2
|
Rennes 4 | K | 0.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-6 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-04-14 | 2 Rennes |
0 - 0
0 - 0
|
Nice 1 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-04-09 | 1 2 Nimes |
1 - 1
3 - 1
|
Rennes 2 1 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-04-06 | 3 Angers |
0 - 1
3 - 3
|
Rennes 4 | Vi | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Prantsusmaa karikas | 2019-04-02 | 1 Lyon |
0 - 1
2 - 3
|
Rennes 3 | V | -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-03-29 | 2 Rennes |
0 - 0
0 - 1
|
Lyon 3 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-03-17 | 2 Bordeaux |
0 - 0
1 - 1
|
Rennes 3 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
3-9 (12) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| UEFA Euroopa liiga | 2019-03-14 | 4 Arsenal |
2 - 0
3 - 0
|
Rennes 4 | K | -1.5, -2.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-03-10 | 2 Rennes |
1 - 1
3 - 1
|
Caen 3 1 | V | -1.0 | Üle | 9.0 | Tasa |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| UEFA Euroopa liiga | 2019-03-07 | 2 Rennes |
1 - 1
3 - 1
|
Arsenal 2 1 | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa karikas | 2019-02-27 | 2 Rennes |
0 - 0
2 - 0
|
US Orleans 45 4 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
11-2 (13) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 6 (5-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-02-24 | 4 Rennes |
1 - 0
1 - 1
|
Marseille 3 1 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| UEFA Euroopa liiga | 2019-02-21 | 3 Real Betis |
1 - 2
1 - 3
|
Rennes 3 | V | -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-02-17 | 1 Reims |
1 - 0
2 - 0
|
Rennes 1 | K | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Euroopa liiga | 2019-02-14 | 3 Rennes |
3 - 1
3 - 3
|
Real Betis 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
3-9 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-02-10 | Rennes |
1 - 0
3 - 0
|
Saint-Étienne 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-8 (14) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa karikas | 2019-02-06 | 4 Rennes |
0 - 0
2 - 1
|
Lille 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-02-02 | 1 Rennes |
0 - 0
1 - 0
|
Amiens 3 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-01-27 | 1 PSG |
1 - 1
4 - 1
|
Rennes 2 | K | -2.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa karikas | 2019-01-23 | 2 St Pryve St Hilaire |
0 - 1
0 - 2
|
Rennes 1 | V | +1.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-01-20 | 2 Rennes |
0 - 0
0 - 0
|
Montpellier 2 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-0 (6) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.2 | 7 | 12 |
| Pool | 1.571 | 3.1 | 8.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-1.75) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.75) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.5) | Üle@2 | [email protected] |
| Pool (1.5) | Üle@2 | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 1 , Nurgalöök: 5 - 1
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: -1.5, -2.0 , Väravad: 3.5
Skoor: 0 - 1 , Nurgalöök: 3 - 0 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: -0.5, -1.0 , Väravad: 1.5
-
7' - 1st Yellow Card - PSG -
13' - 1st Goal - Rennes -
18' - 1st Corner - PSG -
18' - 2nd Corner - PSG -
23' - 2nd Yellow Card - PSG -
33' - 3rd Corner - PSG - Race to 3 Corners - PSG
-
45' - 3rd Yellow Card - Rennes -
0-1 score at the end of First Half - 45' Substitution - Boey for Hunou - Rennes
-
57' - 2nd Goal - PSG - 61' Substitution - Di Maria for Ander Herrera - PSG
-
68' - 4th Corner - PSG - Race to 5 Corners - PSG
-
69' - 5th Corner - PSG -
72' - 4th Yellow Card - Rennes -
73' - 3rd Goal - PSG -
74' - 5th Yellow Card - PSG - 69' Substitution - Gboho for Bourigeaud - Rennes
- 78' Substitution - Paredes for Marquinhos - PSG
- 82' Substitution - Thiago Silva for Meunier - PSG
- 84' Substitution - Del Castillo for Lea Siliki - Rennes
-
90' - 6th Yellow Card - PSG -
90+2' - 6th Corner - Rennes -
90+5' - 7th Yellow Card - PSG -
2-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

