Preston vs Leeds Meeskonna profiil
Preston vs Leeds Mängu faktid
4V-4V-2K viimases 10 mängus, löönud 17 ja lasknud 13 väravat. Keskmised väravad: 1.7 poolt, 1.3 vastu. Võit 40%, AH võit 50%, värav Over 50%, nurgalöök Over 40%.
5V-2V-3K viimases 10 mängus, löönud 12 ja lasknud 7 väravat. Keskmised väravad: 1.2 poolt, 0.7 vastu. Võit 50%, AH võit 30%, värav Over 30%, nurgalöök Over 80%.
| Preston | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Leeds | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Preston | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Leeds | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Preston vs Leeds Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Preston vs Leeds Omavahelised kohtumised
Preston vs Leeds Vaata kogu H2H-d →| Preston Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2019-04-09 | 1 2 Preston |
0 - 0
0 - 2
|
Leeds 2 | K | +0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2018-09-18 | 1 Leeds |
1 - 0
3 - 0
|
Preston 2 | K | -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa EFL Cup | 2018-08-28 | 3 Leeds |
0 - 2
0 - 2
|
Preston 5 1 | V | -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2018-04-10 | 3 Preston |
0 - 1
3 - 1
|
Leeds 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2017-08-12 | 1 Leeds |
0 - 0
0 - 0
|
Preston 2 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2017-04-08 | 1 Leeds |
2 - 0
3 - 0
|
Preston 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2016-12-26 | 1 2 Preston |
1 - 3
1 - 4
|
Leeds 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Inglismaa Championship | 2016-05-07 | Preston |
0 - 0
1 - 1
|
Leeds | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-12-20 | 1 Leeds |
0 - 0
1 - 0
|
Preston 5 1 | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 7-2 (9) | 4 (4-0) | 3 (1-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Preston Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2019-10-19 | 1 Reading |
0 - 0
1 - 0
|
Preston 2 | K | 0.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2019-10-05 | 1 Preston |
1 - 1
5 - 1
|
Barnsley 3 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2019-10-01 | 2 Middlesbrough |
1 - 1
1 - 1
|
Preston 2 | Vi | 0.0 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2019-09-28 | 1 Preston |
1 - 2
3 - 3
|
Bristol City 1 | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa EFL Cup | 2019-09-24 | 1 Preston |
0 - 3
0 - 3
|
Man City | K | +2.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2019-09-21 | Birmingham |
0 - 1
0 - 1
|
Preston | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-09-14 | 2 Preston |
1 - 0
2 - 0
|
Brentford 1 | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-11 (16) | 5-5 (10) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Championship | 2019-08-31 | 4 Nottm Forest |
0 - 1
1 - 1
|
Preston 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa EFL Cup | 2019-08-27 | Preston |
2 - 1
2 - 2
|
Hull | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Championship | 2019-08-24 | Preston |
1 - 0
2 - 1
|
Sheff Wed 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-7 (16) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Inglismaa Championship | 2019-08-21 | 3 Preston |
2 - 0
3 - 1
|
Stoke 2 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2019-08-17 | Swansea |
1 - 1
3 - 2
|
Preston 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 0-5 (5) | 4 (0-4) | 3 (2-1) |
| Inglismaa EFL Cup | 2019-08-13 | 1 Bradford |
0 - 2
0 - 4
|
Preston | V | +0.5, +1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
2-10 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Championship | 2019-08-10 | 1 Preston |
2 - 0
3 - 0
|
Wigan 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-7 (15) | 6-3 (9) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2019-08-03 | 2 Millwall |
1 - 0
1 - 0
|
Preston 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-7 (15) | 4-5 (9) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2019-07-27 | Preston |
0 - 1
2 - 1
|
Newcastle 2 | V | +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-26 | 1 Fleetwood Town |
0 - 0
1 - 0
|
Preston 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-23 | Preston |
1 - 1
1 - 1
|
Accrington Stanley | Vi | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2019-07-20 | Preston |
1 - 2
1 - 3
|
Southampton | K | +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-7 (9) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-16 | Chorley |
0 - 0
0 - 2
|
Preston | V | +1.0, +1.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| UK Friendlies | 2019-07-13 | AFC Fylde |
0 - 3
0 - 4
|
Preston | V | +1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-07-08 | Cork City |
0 - 1
0 - 2
|
Preston | V | +2.5,+3.0 | Alla | 8.5 | Üle |
|
2-9 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| UK Friendlies | 2019-07-06 | Bamber Bridge |
0 - 2
0 - 2
|
Preston | V | +3.5, +4.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
2-9 (11) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-05-05 | Brentford |
1 - 0
3 - 0
|
Preston 2 | K | -0.5 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-27 | 1 Preston |
2 - 0
3 - 3
|
Sheff Wed 3 1 | Vi | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-22 | 1 Wigan |
1 - 0
2 - 0
|
Preston 2 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-19 | Preston |
2 - 0
4 - 0
|
Ipswich 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-13 | 2 West Brom |
3 - 0
4 - 1
|
Preston 1 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-6 (15) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-09 | 1 2 Preston |
0 - 0
0 - 2
|
Leeds 2 | K | +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-06 | 3 Preston |
0 - 1
0 - 1
|
Sheff Utd 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-8 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Leeds Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2019-10-19 | 2 Leeds |
0 - 0
1 - 0
|
Birmingham 2 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2019-10-05 | 4 Millwall |
2 - 0
2 - 1
|
Leeds 1 1 | K | +0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2019-10-01 | 1 Leeds |
1 - 0
1 - 0
|
West Brom 5 | V | -0.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2019-09-28 | 3 Charlton |
1 - 0
1 - 0
|
Leeds 1 | K | +1.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2019-09-21 | Leeds |
1 - 0
1 - 1
|
Derby 4 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2019-09-15 | 1 Barnsley |
0 - 0
0 - 2
|
Leeds | V | +1.0, +1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-9 (14) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-08-31 | 2 Leeds |
0 - 0
0 - 1
|
Swansea 2 | K | -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa EFL Cup | 2019-08-27 | 2 Leeds |
0 - 2
2 - 2
|
Stoke 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Championship | 2019-08-24 | Stoke |
0 - 1
0 - 3
|
Leeds 2 | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Inglismaa Championship | 2019-08-21 | 2 Leeds |
0 - 0
1 - 0
|
Brentford 1 | V | -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-4 (12) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-08-17 | 1 4 Wigan |
0 - 1
0 - 2
|
Leeds 2 | V | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Inglismaa EFL Cup | 2019-08-13 | 1 Salford City |
0 - 1
0 - 3
|
Leeds 1 | V | +1.5 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2019-08-10 | 2 Leeds |
0 - 0
1 - 1
|
Nottm Forest 2 | Vi | -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-3 (13) | 7-1 (8) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-08-04 | 3 Bristol City |
0 - 1
1 - 3
|
Leeds 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2019-07-27 | Cagliari |
1 - 0
1 - 1
|
Leeds 1 1 | Vi | 0.0 | Alla | 9.0 | Tasa |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Maailma klubide sõpruskohtumised | 2019-07-20 | 1 Western Sydney Wanderers |
0 - 1
1 - 2
|
Leeds 1 | V | +1.0, +1.5 | Tasa | 9.5 | Üle |
|
4-12 (16) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2019-07-17 | 1 Leeds |
0 - 2
0 - 4
|
Man Utd 1 | K | +1.0, +1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-11 | Guiseley |
1 - 0
1 - 2
|
Leeds | V | +1.5, +2.0 | Alla | 8.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2019-07-10 | 1 York |
0 - 4
0 - 5
|
Leeds | V | +1.5, +2.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2019-05-15 | 1 5 Leeds |
1 - 1
2 - 4
|
Derby 4 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-05-11 | 4 Derby |
0 - 0
0 - 1
|
Leeds 3 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-8 (9) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2019-05-05 | 1 2 Ipswich |
1 - 1
3 - 2
|
Leeds 1 | K | +1.0, +1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
2-11 (13) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-28 | 4 Leeds |
0 - 0
1 - 1
|
Aston Villa 2 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-22 | 3 Brentford |
1 - 0
2 - 0
|
Leeds 1 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-10 (15) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-19 | 3 Leeds |
1 - 1
1 - 2
|
Wigan 3 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
15-2 (17) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-13 | 2 Leeds |
0 - 0
1 - 0
|
Sheff Wed 2 | V | -1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-09 | 1 2 Preston |
0 - 0
0 - 2
|
Leeds 2 | V | +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-06 | 1 Birmingham |
1 - 0
1 - 0
|
Leeds 3 | K | +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Inglismaa Championship | 2019-03-30 | 3 Leeds |
1 - 1
3 - 2
|
Millwall 4 | V | -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-03-16 | 1 Leeds |
0 - 0
0 - 1
|
Sheff Utd 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 3.5 | 3.5 | 2.1 |
| Pool | 3.75 | 2.2 | 2.75 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (+0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.5) | Üle@2 | [email protected] |
| Pool (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 1 , Nurgalöök: 4 - 8
Nurgalöök: 10.5 , Handikäp: 0.0, +0.5 , Väravad: 2.5
Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 3 - 7 Pool
Nurgalöök: 5.0 , Handikäp: 0.0, +0.5 , Väravad: 1.0
-
2' - 1st Corner - Preston -
4' - 2nd Corner - Leeds -
10' - 3rd Corner - Preston -
12' - 4th Corner - Leeds -
21' - 5th Corner - Leeds - Race to 3 Corners - Leeds
-
24' - 6th Corner - Leeds -
31' - 7th Corner - Leeds - Race to 5 Corners - Leeds
-
32' - 8th Corner - Leeds -
39' - 9th Corner - Leeds - Race to 7 Corners - Leeds
-
43' - 10th Corner - Preston -
0-0 score at the end of First Half -
46' - 11th Corner - Leeds - 71' Substitution - Maguire for Nugent - Preston
-
74' - 1st Goal - Preston - 77' Substitution - Roberts for Berardi - Leeds
- 77' Substitution - Nketiah for Bamford - Leeds
-
83' - 12th Corner - Preston -
86' - 1st Yellow Card - Preston - 90+1' Substitution - Green for Barkhuizen - Preston
-
1-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

