Preston vs Cardiff Meeskonna profiil
Preston vs Cardiff Mängu faktid
3V-3V-4K viimases 10 mängus, löönud 15 ja lasknud 14 väravat. Keskmised väravad: 1.5 poolt, 1.4 vastu. Võit 30%, AH võit 50%, värav Over 50%, nurgalöök Over 50%.
5V-1V-4K viimases 10 mängus, löönud 13 ja lasknud 12 väravat. Keskmised väravad: 1.3 poolt, 1.2 vastu. Võit 50%, AH võit 60%, värav Over 60%, nurgalöök Over 40%.
| Preston | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Cardiff | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Preston | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Cardiff | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Preston vs Cardiff Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Preston vs Cardiff Omavahelised kohtumised
Preston vs Cardiff Vaata kogu H2H-d →| Preston Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2020-06-27 | 1 Preston |
0 - 0
1 - 3
|
Cardiff 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2019-12-21 | 1 Cardiff |
0 - 0
0 - 0
|
Preston 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2017-12-29 | 2 Cardiff |
0 - 0
0 - 1
|
Preston 4 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2017-09-12 | 3 Preston |
1 - 0
3 - 0
|
Cardiff 3 | V | 0.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2017-01-31 | 1 Cardiff |
2 - 0
2 - 0
|
Preston 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2016-09-13 | 1 Preston |
2 - 0
3 - 0
|
Cardiff 4 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-8 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2016-02-27 | 2 Cardiff |
1 - 0
2 - 1
|
Preston 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2015-10-17 | Preston |
0 - 0
0 - 0
|
Cardiff 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Preston Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2020-10-04 | Brentford |
2 - 0
2 - 4
|
Preston | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2020-09-26 | 1 1 Preston |
0 - 1
0 - 1
|
Stoke 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa EFL Cup | 2020-09-23 | 1 Preston |
0 - 0
0 - 2
|
Brighton | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2020-09-19 | 1 Norwich |
1 - 2
2 - 2
|
Preston 2 | Vi | -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa EFL Cup | 2020-09-15 | 1 3 Derby |
0 - 0
1 - 2
|
Preston 3 | V | 0.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2020-09-12 | Preston |
0 - 0
0 - 1
|
Swansea | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2020-09-05 | 1 Everton |
1 - 0
2 - 0
|
Preston 1 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| UK Friendlies | 2020-09-04 | Sheff Utd |
1 - 0
2 - 2
|
Preston | Vi | -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa EFL Cup | 2020-08-29 | 2 Preston |
3 - 0
4 - 0
|
Mansfield 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Inglismaa Championship | 2020-07-22 | Bristol City |
0 - 1
1 - 1
|
Preston | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Championship | 2020-07-18 | 2 Preston |
1 - 0
2 - 0
|
Birmingham 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 4-4 (8) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Inglismaa Championship | 2020-07-15 | 2 Brentford |
1 - 0
1 - 0
|
Preston 1 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-07-11 | 2 Preston |
1 - 1
1 - 1
|
Nottm Forest | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
11-2 (13) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-07-08 | 2 Sheff Wed |
0 - 0
1 - 3
|
Preston | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-07-04 | Huddersfield |
0 - 0
0 - 0
|
Preston | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-07-01 | Preston |
0 - 1
0 - 1
|
Derby | K | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-06-27 | 1 Preston |
0 - 0
1 - 3
|
Cardiff 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-06-20 | 1 Luton |
0 - 0
1 - 1
|
Preston | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-03-07 | 2 Preston |
1 - 0
1 - 3
|
QPR 2 1 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-02-29 | Fulham |
0 - 0
2 - 0
|
Preston | K | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2020-02-25 | West Brom |
2 - 0
2 - 0
|
Preston 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2020-02-22 | 1 Preston |
0 - 1
2 - 1
|
Hull 3 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-02-15 | 3 Preston |
0 - 0
0 - 1
|
Millwall 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-8 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2020-02-12 | 3 Stoke |
0 - 0
0 - 2
|
Preston 2 | V | 0.0, -0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-02-08 | 1 Wigan |
0 - 1
1 - 2
|
Preston 3 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
11-8 (19) | 6-7 (13) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-02-01 | 1 Preston |
1 - 1
1 - 1
|
Swansea 3 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-01-21 | 1 Barnsley |
0 - 3
0 - 3
|
Preston 1 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-01-18 | 1 Preston |
1 - 1
2 - 1
|
Charlton | V | -1.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2020-01-11 | 2 Blackburn |
1 - 1
1 - 1
|
Preston | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Inglismaa FA Cup | 2020-01-04 | 3 Preston |
0 - 3
2 - 4
|
Norwich | K | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
9-7 (16) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Cardiff Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2020-10-03 | 2 Blackburn |
0 - 0
0 - 0
|
Cardiff 3 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2020-09-26 | 2 Cardiff |
0 - 0
1 - 2
|
Reading 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2020-09-19 | Nottm Forest |
0 - 2
0 - 2
|
Cardiff | V | 0.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2020-09-12 | Cardiff |
0 - 2
0 - 2
|
Sheff Wed 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa EFL Cup | 2020-09-05 | 4 Northampton |
1 - 0
3 - 0
|
Cardiff 3 | K | +0.5 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2020-07-30 | 4 Fulham |
1 - 1
1 - 2
|
Cardiff 4 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-07-27 | 2 Cardiff |
0 - 0
0 - 2
|
Fulham | K | 0.0 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-07-22 | Cardiff |
2 - 0
3 - 0
|
Hull | V | -1.0, -1.5 | Tasa | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-07-18 | 1 3 Middlesbrough |
0 - 1
1 - 3
|
Cardiff 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-07-14 | 1 Cardiff |
1 - 1
2 - 1
|
Derby | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-07-10 | 3 Fulham |
1 - 0
2 - 0
|
Cardiff 1 | K | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-07-07 | Cardiff |
2 - 1
2 - 3
|
Blackburn 1 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2020-07-04 | 1 Bristol City |
0 - 0
0 - 1
|
Cardiff | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-06-30 | 1 Cardiff |
0 - 0
0 - 0
|
Charlton 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-06-27 | 1 Preston |
0 - 0
1 - 3
|
Cardiff 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-06-21 | 2 Cardiff |
1 - 0
2 - 0
|
Leeds 4 | V | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
2-10 (12) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2020-03-07 | Barnsley |
0 - 0
0 - 2
|
Cardiff | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
3-8 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2020-02-29 | 4 Cardiff |
2 - 2
2 - 2
|
Brentford 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-02-25 | 1 Cardiff |
0 - 0
0 - 1
|
Nottm Forest 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-02-22 | 1 Stoke |
1 - 0
2 - 0
|
Cardiff 1 | K | 0.0, -0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Championship | 2020-02-15 | 3 Cardiff |
1 - 2
2 - 2
|
Wigan 3 | Vi | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-8 (17) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 5 (3-2) |
| Inglismaa Championship | 2020-02-12 | 1 Huddersfield |
0 - 2
0 - 3
|
Cardiff 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 4-4 (8) | 5 (3-2) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2020-02-08 | Luton |
0 - 0
0 - 1
|
Cardiff 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2020-02-04 | 4 Cardiff |
1 - 0
3 - 3
|
Reading 3 | Vi | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
3-10 (13) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Championship | 2020-01-31 | 3 Cardiff |
0 - 1
1 - 1
|
Reading 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Inglismaa Championship | 2020-01-28 | 1 Cardiff |
0 - 0
2 - 1
|
West Brom | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Inglismaa FA Cup | 2020-01-25 | 1 3 Reading |
1 - 1
1 - 1
|
Cardiff | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
1-9 (10) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 5 (0-5) |
| Inglismaa Championship | 2020-01-18 | 1 Birmingham |
1 - 0
1 - 1
|
Cardiff 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-6 (14) | 7-1 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2020-01-15 | 1 Carlisle |
1 - 2
3 - 4
|
Cardiff 1 | V | +1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-8 (17) | 4-5 (9) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2020-01-12 | 4 Cardiff |
0 - 0
0 - 0
|
Swansea 2 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.25 | 3.3 | 3.3 |
| Pool | 2.875 | 2.1 | 4 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 1 , Nurgalöök: 9 - 3
Nurgalöök: 10.5 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 2.0, 2.5
Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 3 - 3 Pool
Nurgalöök: 5.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0
-
5' - 1st Corner - Preston -
6' - 2nd Corner - Cardiff -
20' - 3rd Corner - Cardiff - 30' Substitution - Wilson for Cunningham - Cardiff
- 30' Substitution - Wilson for Cunningham - Cardiff
-
39' - 4th Corner - Cardiff - Race to 3 Corners - Cardiff
-
44' - 5th Corner - Preston -
45' - 6th Corner - Preston -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 7th Corner - Preston -
52' - 1st Goal - Cardiff - Race to 5 Corners - Preston
-
57' - 8th Corner - Preston -
59' - 9th Corner - Preston -
60' - 1st Yellow Card - Preston - 61' Substitution - Barkhuizen for Potts - Preston
- 61' Substitution - Barkhuizen for Potts - Preston
- Race to 7 Corners - Preston
-
62' - 10th Corner - Preston - 68' Substitution - Jakobsen for Maguire - Preston
- 68' Substitution - Jakobsen for Maguire - Preston
- 77' Substitution - Stockley for Ledson - Preston
- 77' Substitution - Stockley for Ledson - Preston
- 77' Substitution - Bamba for Osei-Tutu - Cardiff
- 77' Substitution - Bamba for Osei-Tutu - Cardiff
- 79' Substitution - Vaulks for Ojo - Cardiff
- 79' Substitution - Vaulks for Ojo - Cardiff
-
80' - 11th Corner - Preston -
80' - 12th Corner - Preston - Race to 9 Corners - Preston
-
0-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

