L, Apr 2, 2016 · 08:00
VanimadHiljutised
WLLLWL
2.20
3.80
2.50
HiljutisedVanimad
LWWLWD
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 3.0
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
+0.25
Southside Eagles
Pine Rivers United vs Southside Eagles Meeskonna profiil
Pine Rivers United
Hinnanguid arvutatakse
LLDLWLLLWLHiljutisedLangusteel-1.4 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 11
Üle 9.5 nurgalöögiÜle7/10
Üle 2.5 väravaÜle8/10
Aasia händikäpEi kata2/9
Southside Eagles
Hinnanguid arvutatakse
LDLLDLDWWLHiljutisedTõusuteel+0.3 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 10
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpEi kata3/9
Pine Rivers United vs Southside Eagles Mängu faktid
Pine Rivers United
2V-1V-7K viimases 10 mängus, löönud 12 ja lasknud 24 väravat. Keskmised väravad: 1.2 poolt, 2.4 vastu. Võit 20%, AH võit 22%, värav Over 50%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 20%2
Viik 10%1
Kaotus 70%7
Väravad kokku 3.0
Üle 50%5
Tühistatud 30%3
Alla 20%2
Aasia handikäp
Võit 22%2
Tühistatud 0%0
Kaotus 77%7
Southside Eagles
3V-2V-5K viimases 10 mängus, löönud 12 ja lasknud 15 väravat. Keskmised väravad: 1.2 poolt, 1.5 vastu. Võit 30%, AH võit 33%, värav Over 30%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 30%3
Viik 20%2
Kaotus 50%5
Väravad kokku 3.0
Üle 30%3
Tühistatud 30%3
Alla 40%4
Aasia handikäp
Võit 33%3
Tühistatud 0%0
Kaotus 66%6
Viimane
| Pine Rivers United | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Southside Eagles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Pine Rivers United | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Southside Eagles | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 3.0
Nurgalöökide jaotus
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 17,
Keskm: 2.76,
Std. hälve: 1.83, Mediaan: 3,
Mood: 1,
Üle: 38%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Pine Rivers United vs Southside Eagles Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Pine Rivers United vs Southside Eagles Omavahelised kohtumised
Pine Rivers United vs Southside Eagles Vaata kogu H2H-d →| Pine Rivers United Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Austraalia karikas | 2015-03-31 | Pine Rivers United |
6 - 0
6 - 0
|
Southside Eagles 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle |
|
||||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Pine Rivers United Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2016-03-20 | 2 North Star |
1 - 0
2 - 0
|
Pine Rivers United 2 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 11.5 |
|
|||||
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2016-03-12 | 1 Moggill |
1 - 0
2 - 3
|
Pine Rivers United 3 | V | 0.0 | Üle |
|
||||||
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2016-02-20 | 1 Brisbane Wolves |
2 - 0
2 - 1
|
Pine Rivers United 1 1 | K | -0.5 | Alla |
|
||||||
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-09-05 | 3 Pine Rivers United |
0 - 0
0 - 2
|
North Star 2 | K | 0.0 | Alla |
|
||||||
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-08-15 | 4 Pine Rivers United |
0 - 0
1 - 3
|
Holland Park Hawks 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle |
|
||||||
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-08-08 | Pine Rivers United |
1 - 0
3 - 0
|
Moggill 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla |
|
12-6 (18) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 4 (2-2) | ||
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-07-18 | North Star |
3 - 0
4 - 1
|
Pine Rivers United 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-07-11 | 1 Bayside United |
1 - 1
2 - 2
|
Pine Rivers United | Vi | +0.5 | Üle |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-06-27 | Grange Thistle |
1 - 0
2 - 1
|
Pine Rivers United 1 | K | +0.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Austraalia karikas | 2015-06-10 | Lions FC |
2 - 0
5 - 0
|
Pine Rivers United 1 | K |
|
10-0 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-05-29 | 1 Annerley |
0 - 1
1 - 2
|
Pine Rivers United | V | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-05-22 | 1 Pine Rivers United |
0 - 0
2 - 0
|
North Pine 3 | V | 0.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Austraalia karikas | 2015-05-19 | 1 Pine Rivers United |
1 - 0
3 - 0
|
North Pine | V | -0.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-05-16 | Pine Rivers United |
3 - 1
6 - 1
|
Brisbane Force | V | -2.0, -2.5 | Üle |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Austraalia karikas | 2015-04-28 | Pine Rivers United |
0 - 0
2 - 0
|
Centenary Stormers | V | -1.0, -1.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Austraalia karikas | 2015-03-31 | Pine Rivers United |
6 - 0
6 - 0
|
Southside Eagles 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 2-6 (8) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Southside Eagles Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2016-03-06 | Souths United |
0 - 0
3 - 0
|
Southside Eagles 2 | K | 0.0 | Alla |
|
||||||
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2016-02-21 | 1 2 Moggill |
0 - 2
1 - 4
|
Southside Eagles | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
||||||
| Austraalia sõpruskohtumised | 2016-01-16 | 1 2 Logan Lightning |
0 - 2
1 - 4
|
Southside Eagles 2 | V |
|
||||||||
| Austraalia sõpruskohtumised | 2016-01-08 | Southside Eagles |
0 - 1
0 - 1
|
Albany Creek | K | +0.5, +1.0 | Alla |
|
||||||
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-08-22 | 2 Southside Eagles |
0 - 1
3 - 1
|
Bayside United 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 11.5 |
|
|||||
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-08-15 | 1 Grange Thistle |
0 - 1
1 - 1
|
Southside Eagles 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-08-01 | 1 2 Southside Eagles |
0 - 2
0 - 3
|
Brisbane Knights 2 | K | 0.0,+0.5 | Tasa | 11.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-07-18 | 2 Southside Eagles |
0 - 0
0 - 0
|
Annerley 2 | Vi | -0.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-07-11 | 1 North Pine |
0 - 0
1 - 0
|
Southside Eagles 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla |
|
9-6 (15) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-06-20 | Holland Park Hawks |
0 - 0
3 - 0
|
Southside Eagles 4 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-06-14 | 1 Southside Eagles |
1 - 1
1 - 1
|
Moggill 1 | Vi | 0.0 | Alla | 11.5 | Üle |
|
7-15 (22) | 1-8 (9) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-06-07 | 1 2 Brisbane Knights |
2 - 0
3 - 0
|
Southside Eagles 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-05-30 | 1 Southside Eagles |
0 - 0
0 - 1
|
Mount Gravatt Hawks 1 | K |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||||
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-05-16 | 1 Bayside United |
0 - 0
0 - 1
|
Southside Eagles 1 | V | -0.5 | Alla |
|
12-2 (14) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-05-09 | 1 2 Southside Eagles |
2 - 1
4 - 2
|
Grange Thistle 5 1 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Austraalia karikas | 2015-03-31 | Pine Rivers United |
6 - 0
6 - 0
|
Southside Eagles 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 2-6 (8) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Australia Brisbane Capital League 1 | 2015-03-20 | 1 Brisbane Force |
0 - 1
0 - 1
|
Southside Eagles | V |
|
1-5 (6) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.2 | 3.8 | 2.5 |
| Pool | 2.62 | 2.37 | 3.25 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.0) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Pool (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 0
Nurgalöök: , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 3.0
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

