Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.75
Väravad kokku
Alla 10.0
Nurgalöögid kokku
+0.5
Partick
Partick vs Wigan Meeskonna profiil
Partick
WWDLWWWDLDHiljutisedTõusuteel+0.5 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 23
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
Wigan
WLDLLDLWLLHiljutisedStabiilne0.0 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 23
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpEi kata3/10
Partick vs Wigan Mängu faktid
Partick
4V-4V-2K viimases 10 mängus, löönud 11 ja lasknud 8 väravat. Keskmised väravad: 1.1 poolt, 0.8 vastu. Võit 40%, AH võit 50%, värav Over 30%, nurgalöök Over 30%.
Põhiaja tulemus
Võit 40%4
Viik 40%4
Kaotus 20%2
Väravad kokku 2.5, 3.0
Üle 30%3
Tühistatud 0%0
Alla 70%7
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 30%3
Tühistatud 30%3
Alla 40%4
Aasia handikäp
Võit 50%5
Tühistatud 0%0
Kaotus 50%5
Wigan
2V-3V-5K viimases 10 mängus, löönud 8 ja lasknud 14 väravat. Keskmised väravad: 0.8 poolt, 1.4 vastu. Võit 20%, AH võit 30%, värav Over 30%, nurgalöök Over 50%.
Põhiaja tulemus
Võit 20%2
Viik 30%3
Kaotus 50%5
Väravad kokku 2.5, 3.0
Üle 30%3
Tühistatud 0%0
Alla 70%7
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 50%5
Tühistatud 10%1
Alla 40%4
Aasia handikäp
Võit 30%3
Tühistatud 10%1
Kaotus 60%6
Viimane
| Partick | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Wigan | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Partick | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Wigan | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5, 3.0
Nurgalöökide jaotusJoon 10.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.13,
Std. hälve: 1.35, Mediaan: 2,
Mood: 1,
Üle: 40%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Partick vs Wigan Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Partick vs Wigan Omavahelised kohtumised
Partick vs Wigan Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Partick Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2015-07-18 | Falkirk |
0 - 0
0 - 0
|
Partick | Vi | 0.0, +0.5 | Alla |
|
||||||
| UK Friendlies | 2015-07-14 | Eastleigh |
0 - 2
0 - 2
|
Partick | V | 0.0 | Alla |
|
||||||
| Šotimaa Premiership | 2015-05-23 | Motherwell |
0 - 0
0 - 0
|
Partick | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2015-05-16 | 3 Partick |
0 - 2
1 - 4
|
Kilmarnock 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2015-05-09 | 2 Hamilton |
0 - 1
1 - 1
|
Partick | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2015-05-02 | 2 Partick |
0 - 0
3 - 0
|
St Mirren 1 | V | -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
12-0 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2015-04-25 | 2 Ross County |
1 - 2
1 - 2
|
Partick | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2015-04-11 | 2 Partick |
0 - 0
2 - 0
|
Motherwell 2 1 | V | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2015-04-08 | Celtic |
1 - 0
2 - 0
|
Partick 1 | K | -1.5, -2.0 | Alla | 11.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2015-04-04 | 1 Aberdeen |
0 - 0
0 - 0
|
Partick 1 | Vi | -1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2015-03-21 | 1 Partick |
0 - 0
1 - 0
|
Inverness CT | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2015-03-14 | 1 Partick |
2 - 0
3 - 0
|
St Johnstone 1 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2015-03-07 | 1 Ross County |
1 - 0
1 - 0
|
Partick 4 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2015-02-28 | 1 Dundee Utd |
1 - 1
0 - 2
|
Partick | V | -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2015-02-21 | 2 Partick |
0 - 1
1 - 3
|
Ross County 3 | K | -0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2015-02-13 | 1 Dundee |
0 - 0
1 - 0
|
Partick 3 | K | 0.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
4-10 (14) | 2-6 (8) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Šotimaa Premiership | 2015-02-11 | Partick |
0 - 2
0 - 3
|
Celtic | K | +1.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2015-02-07 | 1 Partick |
0 - 2
1 - 2
|
Inverness CT | K | 0.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Premiership | 2015-01-30 | 2 Partick |
0 - 1
0 - 1
|
St Mirren 2 | K | -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2015-01-24 | Kilmarnock |
1 - 1
2 - 2
|
Partick | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2015-01-21 | 1 Partick |
2 - 0
5 - 0
|
Hamilton 2 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-4 (13) | 6-4 (10) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2015-01-17 | 1 St Johnstone |
1 - 0
2 - 0
|
Partick 1 | K | 0.0, -0.5 | Tasa | 11.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2015-01-04 | 4 Partick |
2 - 1
2 - 2
|
Dundee Utd 3 | Vi | +0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2014-12-27 | 1 Motherwell |
1 - 0
1 - 0
|
Partick 2 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2014-12-20 | 3 Partick |
0 - 0
1 - 1
|
Dundee 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2014-12-13 | 1 Inverness CT |
0 - 2
0 - 4
|
Partick 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2014-12-06 | 2 Partick |
1 - 1
1 - 1
|
Kilmarnock 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Šotimaa Premiership | 2014-12-03 | Celtic |
0 - 0
1 - 0
|
Partick | K | -2.0 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
9-2 (11) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2014-11-29 | Partick |
1 - 0
2 - 0
|
Hamilton | V | 0.0 | Alla |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Šotimaa Premiership | 2014-11-23 | Partick |
0 - 1
0 - 1
|
Aberdeen | K | +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Wigan Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2015-07-18 | Southport |
0 - 1
0 - 2
|
Wigan | V | +1.0 | Alla |
|
||||||
| UK Friendlies | 2015-07-14 | Altrincham |
1 - 1
1 - 1
|
Wigan 2 | Vi | +1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2015-05-02 | Brentford |
1 - 0
3 - 0
|
Wigan 2 | K | -1.5 | Üle | 12.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2015-04-25 | 1 4 Wigan |
0 - 1
0 - 1
|
Wolverhampton 3 | K | 0.0 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2015-04-18 | Wigan |
1 - 0
2 - 1
|
Brighton 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2015-04-14 | 1 4 Millwall |
0 - 0
2 - 0
|
Wigan 2 2 | K | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-04-10 | 2 Fulham |
2 - 1
2 - 2
|
Wigan | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 11.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-04-06 | 2 Wigan |
0 - 0
0 - 2
|
Derby 2 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
9-6 (15) | 7-2 (9) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2015-04-03 | 3 Middlesbrough |
1 - 0
1 - 0
|
Wigan 4 | K | -1.0 | Alla | 11.5 | Alla |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2015-03-21 | 1 Wigan |
0 - 0
1 - 1
|
Bolton 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 11.5 | Üle |
|
10-7 (17) | 5-4 (9) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Inglismaa Championship | 2015-03-17 | 1 Wigan |
0 - 0
0 - 2
|
Watford 2 | K | 0.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-03-14 | 1 Rotherham |
0 - 0
1 - 2
|
Wigan 1 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Inglismaa Championship | 2015-03-07 | 1 Wigan |
0 - 0
0 - 1
|
Leeds 4 | K | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2015-03-04 | 4 Norwich |
0 - 1
0 - 1
|
Wigan 3 | V | -1.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-02-28 | 3 Blackpool |
0 - 0
1 - 3
|
Wigan 2 | V | +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2015-02-24 | 2 Wigan |
0 - 1
0 - 1
|
Cardiff 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-02-20 | 1 Wigan |
0 - 2
0 - 3
|
Charlton 2 | K | -0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2015-02-17 | 1 Reading |
0 - 1
0 - 1
|
Wigan 6 | V | -0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
8-8 (16) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 5 (1-4) |
| Inglismaa Championship | 2015-02-11 | Nottm Forest |
1 - 0
3 - 0
|
Wigan | K | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
12-1 (13) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-02-07 | 3 Wigan |
0 - 2
1 - 3
|
Bournemouth 2 | K | +0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2015-01-31 | 1 Ipswich |
0 - 0
0 - 0
|
Wigan 3 | Vi | -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2015-01-24 | 3 Wigan |
0 - 0
0 - 1
|
Huddersfield | K | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
9-4 (13) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2015-01-17 | 3 Wigan |
0 - 1
1 - 1
|
Blackburn 4 | Vi | 0.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-01-10 | Birmingham |
4 - 1
3 - 1
|
Wigan 1 | K | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2015-01-03 | 1 Bolton |
0 - 0
1 - 0
|
Wigan | K | 0.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
8-4 (12) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2014-12-30 | 1 1 Wigan |
0 - 0
0 - 1
|
Sheff Wed 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2014-12-26 | 1 Leeds |
0 - 1
0 - 2
|
Wigan 1 | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-3 (13) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2014-12-20 | 2 Wigan |
0 - 1
1 - 2
|
Rotherham 3 | K | -0.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
11-3 (14) | 6-2 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2014-12-13 | 2 Watford |
1 - 1
2 - 1
|
Wigan 1 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2014-12-06 | Wigan |
0 - 1
0 - 1
|
Norwich | K | 0.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
4-1 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 3.1 | 3.5 | 2 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.75) | Üle@2 | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 1 , Nurgalöök: 3 - 2
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: +0.5 , Väravad: 2.5, 3.0
-
45+2' - 1st Corner - Partick -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 1st Goal - Partick -
51' - 2nd Goal - Wigan -
55' - 2nd Corner - Partick -
70' - 3rd Corner - Wigan -
73' - 4th Corner - Wigan - Race to 3 Corners - Partick
-
85' - 5th Corner - Partick -
1-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5
