Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 3.0
Väravad kokku
Alla 11.0
Nurgalöögid kokku
-1.25
Odense BK
Odense BK vs Esbjerg Meeskonna profiil
Odense BK
WWWWWDWWLWHiljutisedStabiilne+0.3 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 23
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaÜle8/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
Esbjerg
WWWWWLWDWLHiljutisedLangusteel-0.6 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiÜle9/10
Üle 2.5 väravaÜle9/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
Viimane
| Odense BK | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Esbjerg | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Odense BK | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Esbjerg | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 3.0
Nurgalöökide jaotusJoon 11.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 4.08,
Std. hälve: 1.95, Mediaan: 4,
Mood: 3,
Üle: 73%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Odense BK vs Esbjerg Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Odense BK vs Esbjerg Omavahelised kohtumised
Odense BK vs Esbjerg Vaata kogu H2H-d →| Odense BK Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Taani 1. divisjon | 2024-07-20 | 1 Esbjerg |
0 - 1
1 - 2
|
Odense BK 1 | V | +0.5 | Tasa | 10.0 |
|
|||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2021-01-21 | Odense BK |
2 - 0
4 - 1
|
Esbjerg 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 8.5 |
|
|||||
| Taani Superligaen | 2020-06-07 | 2 Odense BK |
3 - 0
3 - 1
|
Esbjerg 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Taani Superligaen | 2019-08-04 | 5 Esbjerg |
0 - 0
0 - 1
|
Odense BK 4 | V | 0.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Taani Superligaen | 2019-04-23 | 3 Esbjerg |
0 - 0
0 - 0
|
Odense BK | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Taani karikas | 2019-02-27 | Odense BK |
0 - 1
1 - 1
|
Esbjerg | Vi | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Taani Superligaen | 2018-11-11 | 2 Odense BK |
1 - 1
2 - 1
|
Esbjerg 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Taani Superligaen | 2018-09-14 | 4 Esbjerg |
1 - 0
2 - 0
|
Odense BK | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Taani Superligaen | 2017-05-08 | 2 Esbjerg |
1 - 1
1 - 1
|
Odense BK 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Taani Superligaen | 2017-04-07 | 1 Odense BK |
0 - 0
3 - 0
|
Esbjerg 4 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Taani Superligaen | 2016-12-01 | 3 Odense BK |
0 - 0
0 - 1
|
Esbjerg 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Taani Superligaen | 2016-08-22 | Esbjerg |
1 - 1
3 - 2
|
Odense BK 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Taani Superligaen | 2016-05-02 | 3 Esbjerg |
0 - 1
0 - 2
|
Odense BK 2 | V | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Taani Superligaen | 2015-11-30 | 4 Odense BK |
0 - 1
2 - 1
|
Esbjerg 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Taani Superligaen | 2015-09-14 | 3 Esbjerg |
4 - 1
4 - 2
|
Odense BK | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Odense BK Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Taani 1. divisjon | 2024-10-18 | 2 FC Roskilde |
0 - 2
1 - 5
|
Odense BK | V | +1.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Taani 1. divisjon | 2024-10-04 | 1 Odense BK |
0 - 1
0 - 3
|
HB Køge 4 | K | -2.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Taani 1. divisjon | 2024-09-27 | 3 Kolding IF |
1 - 2
1 - 2
|
Odense BK 3 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Taani 1. divisjon | 2024-09-22 | 1 Odense BK |
1 - 0
3 - 2
|
FC Roskilde 1 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Taani 1. divisjon | 2024-09-14 | 2 AC Horsens |
1 - 1
2 - 2
|
Odense BK 3 | Vi | +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Taani 1. divisjon | 2024-08-30 | Odense BK |
1 - 0
2 - 0
|
Vendsyssel FF 2 | V | -2.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Taani 1. divisjon | 2024-08-25 | 1 Hobro IK |
0 - 1
0 - 3
|
Odense BK 2 | V | +1.0 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Taani 1. divisjon | 2024-08-21 | Odense BK |
2 - 0
3 - 0
|
FC Fredericia 1 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Taani 1. divisjon | 2024-08-16 | B93 København |
0 - 3
1 - 3
|
Odense BK | V | +1.0, +1.5 | Üle |
|
6-9 (15) | 4-8 (12) | 5 (2-3) | 0 (0-0) | ||
| Taani 1. divisjon | 2024-08-10 | 1 1 Odense BK |
0 - 0
1 - 0
|
Hillerød 1 | V | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-10 (16) | 4-6 (10) | 5 (1-4) | 3 (0-3) |
| Taani 1. divisjon | 2024-08-03 | 1 Odense BK |
1 - 0
2 - 0
|
Hvidovre IF 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Taani 1. divisjon | 2024-07-26 | 2 HB Køge |
0 - 2
0 - 4
|
Odense BK | V | +1.5, +2.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
2-10 (12) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Taani 1. divisjon | 2024-07-20 | 1 Esbjerg |
0 - 1
1 - 2
|
Odense BK 1 | V | +0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
4-11 (15) | 4-7 (11) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2024-07-02 | Odense BK |
1 - 2
4 - 2
|
B93 København | V | -0.5, -1.0 | Üle | 8.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Taani Superligaen | 2024-05-25 | Viborg |
0 - 1
2 - 1
|
Odense BK 2 | K | -0.5 | Tasa | 10.0 | Alla |
|
0-8 (8) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Taani Superligaen | 2024-05-19 | 1 Odense BK |
1 - 0
2 - 0
|
Randers FC 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Taani Superligaen | 2024-05-16 | 2 Hvidovre IF |
0 - 1
1 - 2
|
Odense BK 3 | V | 0.0 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
8-6 (14) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Taani Superligaen | 2024-05-10 | 1 Odense BK |
1 - 2
1 - 2
|
Lyngby 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Taani Superligaen | 2024-05-06 | 3 Vejle |
1 - 1
3 - 2
|
Odense BK | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Taani Superligaen | 2024-04-28 | 1 Odense BK |
0 - 1
1 - 2
|
Hvidovre IF 2 | K | -1.0 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
14-5 (19) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Taani Superligaen | 2024-04-19 | 6 Randers FC |
0 - 0
2 - 2
|
Odense BK 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Taani Superligaen | 2024-04-12 | Odense BK |
1 - 1
1 - 3
|
Viborg 2 | K | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Taani Superligaen | 2024-04-05 | 1 Lyngby |
0 - 0
0 - 0
|
Odense BK 4 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
7-8 (15) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Taani Superligaen | 2024-04-02 | 1 3 Odense BK |
0 - 1
0 - 1
|
Vejle 3 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Taani Superligaen | 2024-03-17 | 1 Odense BK |
0 - 1
0 - 2
|
FC København | K | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
11-7 (18) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 4 (3-1) |
| Taani Superligaen | 2024-03-10 | 1 Vejle |
0 - 1
0 - 1
|
Odense BK 1 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
2-11 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Taani Superligaen | 2024-03-03 | AGF Aarhus |
0 - 0
1 - 1
|
Odense BK 4 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Taani Superligaen | 2024-02-25 | 2 Odense BK |
0 - 2
0 - 3
|
Brondby 2 | K | +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 7 (6-1) |
| Taani Superligaen | 2024-02-16 | 2 Viborg |
1 - 2
1 - 2
|
Odense BK 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2024-02-02 | 1 1 Odense BK |
1 - 2
1 - 2
|
Pardubice 1 | K | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
2-8 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Esbjerg Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Taani 1. divisjon | 2024-10-19 | 3 Esbjerg |
0 - 1
0 - 3
|
FC Fredericia 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Taani 1. divisjon | 2024-10-04 | 1 1 B93 København |
0 - 2
0 - 4
|
Esbjerg 2 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Taani 1. divisjon | 2024-09-29 | 2 Esbjerg |
1 - 1
1 - 1
|
Hillerød 1 | Vi | 0.0 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Taani karikas | 2024-09-26 | 3 Avarta |
1 - 2
2 - 3
|
Esbjerg 1 | V | +1.5, +2.0 | Üle |
|
||||||
| Taani 1. divisjon | 2024-09-22 | 3 Hvidovre IF |
1 - 1
3 - 2
|
Esbjerg | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Taani 1. divisjon | 2024-09-15 | 1 Esbjerg |
2 - 0
4 - 3
|
B93 København 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-8 (14) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Taani karikas | 2024-09-04 | 1 Vejgaard B |
1 - 0
1 - 3
|
Esbjerg 1 | V | +2.0 | Üle |
|
6-8 (14) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Taani 1. divisjon | 2024-08-30 | 1 FC Roskilde |
0 - 0
1 - 2
|
Esbjerg 1 | V | 0.0, +0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
3-9 (12) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Taani 1. divisjon | 2024-08-24 | Esbjerg |
1 - 0
4 - 1
|
HB Køge 2 | V | -2.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
10-1 (11) | 8-0 (8) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Taani 1. divisjon | 2024-08-21 | 1 Kolding IF |
0 - 1
1 - 2
|
Esbjerg 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Taani 1. divisjon | 2024-08-17 | 3 Esbjerg |
1 - 1
3 - 1
|
Vendsyssel FF 1 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Taani 1. divisjon | 2024-08-11 | FC Fredericia |
4 - 0
4 - 0
|
Esbjerg 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Taani 1. divisjon | 2024-08-04 | Esbjerg |
0 - 1
0 - 1
|
AC Horsens 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Taani 1. divisjon | 2024-07-26 | 1 Hobro IK |
1 - 3
3 - 6
|
Esbjerg | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
12-7 (19) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 5 (3-2) |
| Taani 1. divisjon | 2024-07-20 | 1 Esbjerg |
0 - 1
1 - 2
|
Odense BK 1 | K | +0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
4-11 (15) | 4-7 (11) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Taani 2. divisjon | 2024-06-15 | 1 Esbjerg |
1 - 0
3 - 0
|
Nykobing 1 | V | -2.0 | Alla |
|
12-3 (15) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Taani 2. divisjon | 2024-06-08 | 2 FC Roskilde |
1 - 2
2 - 2
|
Esbjerg 2 | Vi | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Taani 2. divisjon | 2024-05-31 | Esbjerg |
3 - 0
6 - 0
|
AB 1 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Taani 2. divisjon | 2024-05-24 | 1 Middelfart |
0 - 0
0 - 2
|
Esbjerg 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Taani 2. divisjon | 2024-05-18 | 1 Aarhus Fremad |
0 - 0
2 - 0
|
Esbjerg | K | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Taani 2. divisjon | 2024-05-12 | 1 Esbjerg |
1 - 1
3 - 2
|
FC Roskilde | V | -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-10 (14) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Taani 2. divisjon | 2024-05-03 | 1 Nykobing |
1 - 1
2 - 1
|
Esbjerg 1 | K | +1.5, +2.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
2-8 (10) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Taani 2. divisjon | 2024-04-26 | 2 Esbjerg |
0 - 1
0 - 1
|
Aarhus Fremad 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Taani 2. divisjon | 2024-04-18 | 1 Esbjerg |
2 - 0
5 - 2
|
Middelfart 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
1-7 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Taani 2. divisjon | 2024-04-14 | 2 AB |
0 - 0
2 - 1
|
Esbjerg | K | +1.5 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Taani 2. divisjon | 2024-04-06 | 4 Esbjerg |
0 - 0
2 - 0
|
Skive 2 | V | -1.5, -2.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Taani 2. divisjon | 2024-04-01 | 2 Brabrand |
1 - 1
1 - 2
|
Esbjerg 2 | V | +1.5, +2.0 | Alla |
|
3-8 (11) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Taani 2. divisjon | 2024-03-28 | 4 Esbjerg |
1 - 0
4 - 2
|
FC Roskilde 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Taani 2. divisjon | 2024-03-24 | 1 Esbjerg |
1 - 1
2 - 2
|
Aarhus Fremad 1 | Vi | -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
11-3 (14) | 7-3 (10) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Taani 2. divisjon | 2024-03-17 | 2 Thisted FC |
0 - 3
2 - 5
|
Esbjerg | V | +1.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.444 | 4.333 | 6.5 |
| Pool | 1.909 | 2.6 | 5.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-1.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (11.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (5.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 1 , Nurgalöök: 11 - 0
Nurgalöök: 11.0 , Handikäp: -1.0, -1.5 , Väravad: 3.0
Skoor: 2 - 1 , Nurgalöök: 0 - 0 Pool
Nurgalöök: 5.5 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 1.0, 1.5
-
5' - 1st Goal - Esbjerg -
24' - 1st Yellow Card - Esbjerg - Race to 3 Corners - Odense BK
- Race to 5 Corners - Odense BK
-
38' - 2nd Goal - Odense BK - 42' ~ Substitution ~ Bjur ~ Lausen ~(Esbjerg)
- Race to 7 Corners - Odense BK
-
45+1' - 3rd Goal - Odense BK -
2-1 score at the end of First Half -
52' - 2nd Yellow Card - Odense BK - Race to 9 Corners - Odense BK
-
80' - 3rd Yellow Card - Esbjerg -
90' - 5th Yellow Card - Odense BK -
2-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

