L, Oct 21, 2023 · 15:00
VanimadHiljutised
LWDLDD
1.73
3.75
5.25
HiljutisedVanimad
LLWLDL
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.25
Väravad kokku
Üle 9.5
Nurgalöögid kokku
-0.75
Nottm Forest
Nottm Forest vs Luton Meeskonna profiil
Nottm Forest
DLWLLWDLDDHiljutisedStabiilne+0.4 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 19
Üle 9.5 nurgalöögiÜle7/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpKatab6/10
Luton
LLWLLDLWLLHiljutisedLangusteel-0.8 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 21
Üle 9.5 nurgalöögiÜle8/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpEi kata3/10
Viimane
| Nottm Forest | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Luton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Nottm Forest | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Luton | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.0, 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 9.5
Kaartide jaotusJoon 4.5
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.20,
Std. hälve: 1.31, Mediaan: 2,
Mood: 2,
Üle: 38%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Nottm Forest vs Luton Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Nottm Forest vs Luton Omavahelised kohtumised
Nottm Forest vs Luton Vaata kogu H2H-d →| Nottm Forest Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2022-04-15 | 1 7 Luton |
1 - 0
1 - 0
|
Nottm Forest 4 | K | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2021-11-23 | 1 3 Nottm Forest |
0 - 0
0 - 0
|
Luton 3 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2021-03-02 | Nottm Forest |
0 - 0
0 - 1
|
Luton 1 | K | -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2020-10-28 | 3 Luton |
1 - 0
1 - 1
|
Nottm Forest 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2020-01-19 | Nottm Forest |
1 - 1
3 - 1
|
Luton 3 | V | -1.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2019-11-02 | Luton |
0 - 1
1 - 2
|
Nottm Forest 1 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-7 (15) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Nottm Forest Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Premier League | 2023-10-07 | Crystal Palace |
0 - 0
0 - 0
|
Nottm Forest 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2023-10-01 | 1 2 Nottm Forest |
0 - 0
1 - 1
|
Brentford 2 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2023-09-23 | 1 3 Man City |
2 - 0
2 - 0
|
Nottm Forest 7 | K | -2.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2023-09-18 | 2 Nottm Forest |
0 - 1
1 - 1
|
Burnley 3 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2023-09-02 | 3 Chelsea |
0 - 0
0 - 1
|
Nottm Forest 4 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa EFL Cup | 2023-08-30 | 3 Nottm Forest |
0 - 0
0 - 1
|
Burnley 4 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
3-9 (12) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Inglismaa Premier League | 2023-08-26 | 4 Man Utd |
1 - 2
3 - 2
|
Nottm Forest 4 1 | K | -1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
11-3 (14) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Premier League | 2023-08-18 | 2 Nottm Forest |
1 - 0
2 - 1
|
Sheff Utd 3 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2023-08-12 | 2 Arsenal |
2 - 0
2 - 1
|
Nottm Forest 2 | K | -2.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2023-08-05 | Eintracht Frankfurt |
0 - 0
0 - 0
|
Nottm Forest 4 | Vi | -1.0 | Alla | 8.5 | Üle |
|
10-4 (14) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2023-07-30 | 1 PSV |
0 - 0
1 - 0
|
Nottm Forest | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2023-07-27 | Nottm Forest |
0 - 0
0 - 2
|
Leeds | K | 0.0, -0.5 | Alla | 8.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2023-07-22 | 2 Levante |
1 - 2
1 - 2
|
Nottm Forest 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 8.5 | Alla |
|
4-0 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2023-07-18 | Valencia |
0 - 0
1 - 0
|
Nottm Forest | K | 0.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2023-07-15 | 1 Notts County |
0 - 0
0 - 1
|
Nottm Forest | V | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Premier League | 2023-05-28 | Crystal Palace |
0 - 1
1 - 1
|
Nottm Forest 2 | Vi | -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Premier League | 2023-05-20 | 3 Nottm Forest |
1 - 0
1 - 0
|
Arsenal 2 | V | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2023-05-13 | 3 Chelsea |
0 - 1
2 - 2
|
Nottm Forest 1 | Vi | -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Premier League | 2023-05-08 | 1 Nottm Forest |
3 - 1
4 - 3
|
Southampton | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
2-11 (13) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Premier League | 2023-04-29 | 1 Brentford |
0 - 1
2 - 1
|
Nottm Forest 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2023-04-26 | 2 Nottm Forest |
1 - 1
3 - 1
|
Brighton | V | +1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Inglismaa Premier League | 2023-04-22 | Liverpool |
0 - 0
3 - 2
|
Nottm Forest 1 | K | -2.0, -2.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-3 (12) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Premier League | 2023-04-16 | 2 Nottm Forest |
0 - 1
0 - 2
|
Man Utd 2 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-9 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2023-04-08 | 3 Aston Villa |
0 - 0
2 - 0
|
Nottm Forest 4 | K | -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-8 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Premier League | 2023-04-04 | 1 Leeds |
2 - 1
2 - 1
|
Nottm Forest 4 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
11-4 (15) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2023-04-01 | 3 Nottm Forest |
1 - 0
1 - 1
|
Wolverhampton 5 | Vi | 0.0, +0.5 | Tasa | 9.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2023-03-17 | 5 Nottm Forest |
1 - 1
1 - 2
|
Newcastle 1 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2023-03-11 | 3 Tottenham |
2 - 0
3 - 1
|
Nottm Forest 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
2-10 (12) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Premier League | 2023-03-05 | 3 Nottm Forest |
1 - 2
2 - 2
|
Everton 5 | Vi | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2023-02-25 | West Ham |
0 - 0
4 - 0
|
Nottm Forest | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
12-3 (15) | 9-2 (11) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Luton Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Premier League | 2023-10-07 | 2 Luton |
0 - 0
0 - 1
|
Tottenham 2 1 | K | +1.0, +1.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2023-10-03 | 3 Luton |
0 - 1
1 - 2
|
Burnley 1 | K | 0.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2023-09-30 | Everton |
1 - 2
1 - 2
|
Luton 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa EFL Cup | 2023-09-26 | 1 5 Exeter |
0 - 0
1 - 0
|
Luton 2 | K | +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2023-09-23 | Luton |
0 - 0
1 - 1
|
Wolverhampton 2 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2023-09-16 | 2 Fulham |
0 - 0
1 - 0
|
Luton 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2023-09-01 | 1 Luton |
0 - 1
1 - 2
|
West Ham 1 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-6 (15) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa EFL Cup | 2023-08-29 | 1 Luton |
2 - 0
3 - 2
|
Gillingham 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
3-7 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Premier League | 2023-08-25 | 2 Chelsea |
1 - 0
3 - 0
|
Luton 3 | K | -1.5 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Premier League | 2023-08-12 | 2 Brighton |
1 - 0
4 - 1
|
Luton 2 | K | -1.5, -2.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2023-08-05 | 1 Bochum |
1 - 1
2 - 1
|
Luton 2 | K | 0.0 | Üle |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2023-08-02 | 1 Wolverhampton |
0 - 0
0 - 0
|
Luton | Vi | -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
6-4 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2023-07-29 | 1 Sheff Wed |
1 - 1
1 - 2
|
Luton | V | 0.0, +0.5 | Üle | 8.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2023-07-25 | Luton |
0 - 1
1 - 1
|
Ipswich | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2023-05-27 | 1 Coventry |
0 - 1
1 - 1
|
Luton | Vi | 0.0, +0.5 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Championship | 2023-05-16 | 2 Luton |
2 - 0
2 - 0
|
Sunderland 2 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2023-05-13 | 3 Sunderland |
1 - 1
2 - 1
|
Luton 4 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2023-05-08 | 1 Luton |
0 - 0
0 - 0
|
Hull | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2023-05-01 | 2 Blackburn |
0 - 0
1 - 1
|
Luton | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Inglismaa Championship | 2023-04-24 | 2 Luton |
0 - 1
2 - 1
|
Middlesbrough | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Championship | 2023-04-19 | 1 4 Reading |
0 - 0
1 - 1
|
Luton 2 | Vi | +0.5 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2023-04-15 | 2 Rotherham |
0 - 1
0 - 2
|
Luton 5 | V | +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2023-04-10 | 1 Luton |
1 - 1
3 - 1
|
Blackpool 2 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2023-04-07 | 1 Millwall |
0 - 0
0 - 0
|
Luton 2 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2023-04-01 | 2 Luton |
1 - 0
2 - 0
|
Watford 3 | V | 0.0, -0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2023-03-18 | Sunderland |
0 - 0
1 - 1
|
Luton 3 | Vi | 0.0 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2023-03-15 | 4 Luton |
1 - 0
1 - 0
|
Bristol City 3 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2023-03-11 | 2 Sheff Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Luton | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2023-03-04 | 2 Luton |
1 - 0
1 - 0
|
Swansea 2 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2023-02-28 | Luton |
0 - 1
2 - 2
|
Millwall 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.727 | 3.75 | 5.25 |
| Pool | 2.3 | 2.2 | 5.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.75) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 2 , Nurgalöök: 4 - 2
Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: -0.5, -1.0 , Väravad: 2.0, 2.5
Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 2 - 2 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 1.0
- 6' - 1st Shot On Target - Wood (Nottm Forest)]
- 7' - 1st Shot Off Target - Elanga (Nottm Forest)]
-
14' - 1st Corner - Nottm Forest - 14' - 2nd Shot On Target - Wood (Nottm Forest)]
- 16' - 2nd Shot Off Target - Brown (Luton)]
-
21' - 2nd Corner - Luton - 21' - 3rd Shot Off Target - Mpanzu (Luton)]
- 23' - 3rd Shot On Target - Toffolo (Nottm Forest)]
-
25' - 3rd Corner - Nottm Forest - 24' - 4th Shot Off Target - Wood (Nottm Forest)]
- 25' - 5th Shot Off Target - Aurier (Nottm Forest)]
- 37' - 4th Shot On Target - Chong (Luton)]
-
45' - 4th Corner - Luton -
0-0 score at the end of First Half - 46' - 1st Offside - Nottm Forest
-
48' - 1st Goal - Nottm Forest - 55' ~ Substitution ~ Kabore ~ Burke ~(Luton)
-
60' - 1st Yellow Card - Nottm Forest -
67' - 5th Corner - Nottm Forest - Race to 3 Corners - Nottm Forest
-
71' - 6th Corner - Nottm Forest - 72' ~ Substitution ~ Barkley ~ Mpanzu ~(Luton)
- 72' ~ Substitution ~ Adebayo ~ Brown ~(Luton)
- 72' ~ Substitution ~ Townsend ~ Chong ~(Luton)
-
76' - 2nd Goal - Nottm Forest - 78' ~ Substitution ~ Worrall ~ Boly ~(Nottm Forest)
- 77' ~ Substitution ~ Yates ~ Dominguez ~(Nottm Forest)
- 77' ~ Substitution ~ Kouyate ~ Sangare ~(Nottm Forest)
-
82' - 2nd Yellow Card - Nottm Forest -
83' - 3rd Goal - Luton - 81' ~ Substitution ~ Woodrow ~ Morris ~(Luton)
- 87' ~ Substitution ~ Williams ~ Elanga ~(Nottm Forest)
- 87' ~ Substitution ~ Aina ~ Aurier ~(Nottm Forest)
-
90+2' - 4th Goal - Luton - 90+6' - 2nd Offside - Nottm Forest
-
90+8' - 3rd Yellow Card - Nottm Forest -
2-2 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

