Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
–
Väravad kokku
Üle 9.5
Nurgalöögid kokku
–
Aasia handikäp
Notodden vs Arendal Meeskonna profiil
Notodden
Hinnanguid arvutatakse
LDLDLLDWWWHiljutisedTõusuteel+1.0 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 21
Üle 9.5 nurgalöögiÜle9/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpKatab7/10
Arendal
Hinnanguid arvutatakse
WWWWDLWLLLHiljutisedLangusteel-1.0 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 16
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaVõrdne5/10
Aasia händikäpEi kata3/9
Notodden vs Arendal Mängu faktid
Notodden
6V-1V-3K viimases 10 mängus, löönud 21 ja lasknud 8 väravat. Keskmised väravad: 0 poolt, 0 vastu. Võit 60%, AH võit 70%, värav Over 0%, nurgalöök Over 80%.
Põhiaja tulemus
Võit 60%6
Viik 10%1
Kaotus 30%3
Nurgalöögid kokku 9.5
Üle 80%8
Tühistatud 0%0
Alla 20%2
Aasia handikäp
Võit 70%7
Tühistatud 10%1
Kaotus 20%2
Arendal
3V-2V-5K viimases 10 mängus, löönud 14 ja lasknud 16 väravat. Keskmised väravad: 0 poolt, 0 vastu. Võit 30%, AH võit 33%, värav Over 0%, nurgalöök Over 70%.
Põhiaja tulemus
Võit 30%3
Viik 20%2
Kaotus 50%5
Nurgalöögid kokku 9.5
Üle 70%7
Tühistatud 0%0
Alla 30%3
Aasia handikäp
Võit 33%3
Tühistatud 11%1
Kaotus 55%5
Viimane
| Notodden | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Arendal | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Notodden | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Arendal | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotus
Nurgalöökide jaotusJoon 9.5
Kaartide jaotus
Sellel mängul pole joont
Notodden vs Arendal Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Notodden vs Arendal Omavahelised kohtumised
Notodden vs Arendal Vaata kogu H2H-d →| Notodden Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-03-10 | Arendal |
1 - 0
1 - 0
|
Notodden | K | 0.0, +0.5 | Alla |
|
||||||
| Norway Division 2 Group 4 | 2016-08-06 | Arendal |
1 - 0
1 - 0
|
Notodden 1 | K | -0.5 | Alla |
|
||||||
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2014-06-21 | Notodden |
2 - 1
2 - 2
|
Arendal | Vi | Üle |
|
|||||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Notodden Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-02-22 | Notodden |
5 - 0
6 - 0
|
Pors Grenland | V | -1.5, -2.0 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-02-08 | Notodden |
0 - 0
3 - 0
|
Grorud | V | -0.5, -1.0 | Tasa |
|
||||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-01-25 | Notodden |
2 - 1
4 - 1
|
Urædd FK 1 | V | -2.5, -3.0 | Üle |
|
||||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-01-18 | 1 Mjondalen |
2 - 0
3 - 1
|
Notodden | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
||||||
| Norra 1. divisjon | 2018-11-11 | Sogndal |
0 - 0
0 - 1
|
Notodden 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Norra 1. divisjon | 2018-11-04 | 3 Notodden |
0 - 0
2 - 1
|
Florø 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
12-5 (17) | 7-3 (10) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Norra 1. divisjon | 2018-10-28 | 1 Levanger |
0 - 0
0 - 3
|
Notodden 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 7-2 (9) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Norra 1. divisjon | 2018-10-21 | Notodden |
1 - 1
1 - 1
|
Strommen | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Norra 1. divisjon | 2018-10-07 | Nest-Sotra |
0 - 0
1 - 0
|
Notodden 1 | K | -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-7 (16) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Norra 1. divisjon | 2018-09-30 | Notodden |
0 - 1
0 - 1
|
Ham-Kam 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Norra 1. divisjon | 2018-09-23 | 1 Sandnes Ulf |
1 - 0
1 - 1
|
Notodden | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Norra 1. divisjon | 2018-09-18 | 1 Notodden |
0 - 1
1 - 2
|
Viking FK 1 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norra 1. divisjon | 2018-09-02 | 1 Mjondalen |
0 - 1
1 - 1
|
Notodden 1 | Vi | -1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Norra 1. divisjon | 2018-08-26 | 3 Notodden |
0 - 0
0 - 1
|
FK Jerv 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
2-12 (14) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norra 1. divisjon | 2018-08-19 | Kongsvinger |
1 - 0
2 - 0
|
Notodden 2 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-5 (15) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Norra 1. divisjon | 2018-08-12 | 1 Notodden |
3 - 2
5 - 3
|
Ullensaker/Kisa 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
8-0 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norra 1. divisjon | 2018-07-29 | 2 Notodden |
1 - 0
1 - 1
|
Aalesund 1 | Vi | +1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
12-4 (16) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Norra 1. divisjon | 2018-07-22 | Asane |
1 - 0
1 - 0
|
Notodden 3 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-8 (16) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 5 (0-5) |
| Norra 1. divisjon | 2018-07-03 | Notodden |
1 - 0
1 - 0
|
Mjondalen | V | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
2-13 (15) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 3 (0-3) |
| Norra 1. divisjon | 2018-06-24 | Aalesund |
1 - 0
3 - 0
|
Notodden | K | -1.5 | Tasa | 10.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Norra 1. divisjon | 2018-06-17 | 2 Notodden |
1 - 2
1 - 2
|
Kongsvinger 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Norra 1. divisjon | 2018-06-10 | Notodden |
0 - 0
1 - 0
|
Sandnes Ulf 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norra 1. divisjon | 2018-06-03 | Strommen |
1 - 0
1 - 0
|
Notodden 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norra 1. divisjon | 2018-05-27 | 1 Notodden |
0 - 0
0 - 0
|
Asane 1 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Norra 1. divisjon | 2018-05-21 | 1 Ullensaker/Kisa |
0 - 0
1 - 2
|
Notodden 2 | V | -1.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Norra 1. divisjon | 2018-05-16 | 1 FK Jerv |
0 - 0
1 - 0
|
Notodden 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
12-5 (17) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Norra 1. divisjon | 2018-05-13 | 1 Notodden |
0 - 2
2 - 3
|
Tromsdalen | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Norra karikas | 2018-05-09 | 1 Notodden |
1 - 1
1 - 1
|
Odd BK | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Norra 1. divisjon | 2018-05-06 | 1 Viking FK |
2 - 1
3 - 1
|
Notodden 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norra karikas | 2018-05-02 | Notodden |
0 - 0
3 - 0
|
Asker 1 | V | -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Arendal Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-02-13 | 2 Arendal |
1 - 2
3 - 3
|
Vindbjart | Vi | -1.0, -1.5 | Üle |
|
||||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-02-08 | Arendal |
0 - 3
0 - 4
|
FK Jerv 2 | K |
|
||||||||
| Norra 2. divisjon - 2. alagrupp | 2018-10-27 | 1 Kjelsås |
1 - 1
2 - 1
|
Arendal 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Norra 2. divisjon - 2. alagrupp | 2018-10-13 | 5 Skeid |
1 - 0
1 - 0
|
Arendal 2 | K | -1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Norra 2. divisjon - 2. alagrupp | 2018-09-29 | 1 Arendal |
1 - 1
1 - 2
|
Hodd 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
||||||
| Norra 2. divisjon - 2. alagrupp | 2018-09-15 | 1 Arendal |
2 - 0
3 - 0
|
Vidar | V | -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Norra 2. divisjon - 2. alagrupp | 2018-09-08 | 1 Egersunds |
0 - 0
1 - 0
|
Arendal 1 | K | -0.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Norra 2. divisjon - 2. alagrupp | 2018-09-03 | 3 Arendal |
2 - 1
3 - 3
|
Vålerenga 2 1 | Vi | -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-9 (15) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 5 (3-2) |
| Norra 2. divisjon - 2. alagrupp | 2018-08-18 | 2 Arendal |
1 - 0
2 - 0
|
Vard Haugesund 2 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-8 (15) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Norra 2. divisjon - 2. alagrupp | 2018-08-11 | 2 Stjørdals-Blink |
0 - 0
0 - 1
|
Arendal 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Norra 2. divisjon - 2. alagrupp | 2018-08-05 | 2 Arendal |
1 - 1
2 - 1
|
Nardo 3 | V | -0.5, -1.0 | Tasa | 9.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Norra 2. divisjon - 2. alagrupp | 2018-07-28 | 4 Arendal |
0 - 0
1 - 0
|
Kjelsås | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Norra 2. divisjon - 2. alagrupp | 2018-07-22 | 2 Fløy |
0 - 0
0 - 0
|
Arendal 2 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 2-5 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Norra 2. divisjon - 2. alagrupp | 2018-06-23 | 2 Arendal |
0 - 1
0 - 1
|
Skeid 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Norra 2. divisjon - 2. alagrupp | 2018-06-17 | 3 Arendal |
0 - 0
1 - 1
|
Bryne 1 | Vi | -0.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norra 2. divisjon - 2. alagrupp | 2018-06-02 | 3 Arendal |
2 - 0
3 - 1
|
Brattvåg 1 | V | -1.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Norra 2. divisjon - 2. alagrupp | 2018-05-26 | Vidar |
2 - 0
3 - 0
|
Arendal 2 | K | +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
1-4 (5) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Norra 2. divisjon - 2. alagrupp | 2018-05-19 | 3 Arendal |
1 - 0
2 - 0
|
Egersunds 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-11 (15) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Norra 2. divisjon - 2. alagrupp | 2018-05-14 | 1 Vålerenga 2 |
1 - 0
1 - 1
|
Arendal 2 | Vi | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
3-10 (13) | 2-5 (7) | 5 (1-4) | 2 (1-1) |
| Norra karikas | 2018-05-02 | 2 Arendal |
0 - 0
0 - 3
|
IK Start 1 | K | +1.0 | Alla |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Norra 2. divisjon - 2. alagrupp | 2018-04-22 | Arendal |
1 - 0
2 - 3
|
Stjørdals-Blink 2 | K | -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Norra karikas | 2018-04-18 | 4 Arendal |
1 - 0
2 - 0
|
Flekkerøy 1 | V | -1.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norra 2. divisjon - 2. alagrupp | 2018-04-14 | 1 Nardo |
0 - 0
0 - 0
|
Arendal 1 | Vi | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-10 (15) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 8 (2-6) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-04-07 | Fredrikstad |
1 - 1
1 - 2
|
Arendal 2 | V | -0.5 | Üle |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-03-16 | 2 Arendal |
0 - 0
1 - 1
|
FK Jerv | Vi | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
1-10 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-03-10 | Arendal |
1 - 0
1 - 0
|
Notodden | V | 0.0, +0.5 | Alla |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-02-24 | Arendal |
1 - 0
3 - 1
|
Fram Larvik 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-02-16 | 1 IK Start |
1 - 0
5 - 0
|
Arendal 1 | K | -1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-02-02 | 2 Flekkerøy |
0 - 1
0 - 1
|
Arendal 1 | V | +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Norra 1. divisjon | 2017-11-05 | 4 Arendal |
1 - 1
1 - 2
|
Ranheim 2 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
9-6 (15) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.57 | 4 | 4.33 |
| Pool | 2.05 | 2.6 | 4.33 |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 0
Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: , Väravad:
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

