Norwich vs Leeds Meeskonna profiil
Norwich vs Leeds Mängu faktid
4V-2V-4K viimases 10 mängus, löönud 16 ja lasknud 19 väravat. Keskmised väravad: 1.6 poolt, 1.9 vastu. Võit 40%, AH võit 40%, värav Over 60%, nurgalöök Over 20%.
6V-2V-2K viimases 10 mängus, löönud 17 ja lasknud 8 väravat. Keskmised väravad: 1.7 poolt, 0.8 vastu. Võit 60%, AH võit 60%, värav Over 50%, nurgalöök Over 30%.
| Norwich | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Leeds | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Norwich | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Leeds | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Norwich vs Leeds Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Norwich vs Leeds Omavahelised kohtumised
Norwich vs Leeds Vaata kogu H2H-d →| Norwich Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2024-05-16 | 2 Leeds |
3 - 0
4 - 0
|
Norwich 2 | K | -1.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2024-05-12 | 3 Norwich |
0 - 0
0 - 0
|
Leeds 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2024-01-24 | 1 Leeds |
1 - 0
1 - 0
|
Norwich 2 | K | -1.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2023-10-21 | 2 Norwich |
2 - 0
2 - 3
|
Leeds 3 | K | +0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2022-03-13 | 3 Leeds |
1 - 0
2 - 1
|
Norwich 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2021-10-31 | 1 Norwich |
0 - 0
1 - 2
|
Leeds 4 | K | +0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-02-02 | 3 Leeds |
0 - 2
1 - 3
|
Norwich 2 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2018-08-25 | 1 Norwich |
0 - 2
0 - 3
|
Leeds 2 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
10-4 (14) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2018-04-28 | 1 Norwich |
1 - 1
2 - 1
|
Leeds 2 | V | -0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-16 | 3 Leeds |
1 - 0
1 - 0
|
Norwich 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-04-29 | 2 Leeds |
1 - 3
3 - 3
|
Norwich 1 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2016-11-05 | 2 Norwich |
1 - 0
2 - 3
|
Leeds 2 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa EFL Cup | 2016-10-25 | 2 Leeds |
1 - 1
1 - 1
|
Norwich 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2015-04-14 | Leeds |
0 - 0
0 - 2
|
Norwich 4 | V | +1.0, +1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Inglismaa Championship | 2014-10-21 | 2 Norwich |
0 - 0
1 - 1
|
Leeds 2 | Vi | -1.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Norwich Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2024-09-28 | 3 Derby |
0 - 1
2 - 3
|
Norwich 2 | V | 0.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2024-09-21 | 2 Norwich |
2 - 1
4 - 1
|
Watford 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2024-09-14 | 2 Swansea |
1 - 0
1 - 0
|
Norwich 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2024-08-31 | 4 Coventry |
0 - 0
0 - 1
|
Norwich 3 | V | -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa EFL Cup | 2024-08-27 | 2 Crystal Palace |
1 - 0
4 - 0
|
Norwich | K | -2.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2024-08-24 | 5 Norwich |
1 - 1
1 - 1
|
Sheff Utd 2 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
1-5 (6) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-08-17 | 2 Norwich |
0 - 1
2 - 2
|
Blackburn 3 | Vi | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa EFL Cup | 2024-08-13 | 2 Norwich |
2 - 2
4 - 3
|
Stevenage 1 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-08-10 | 1 Oxford Utd |
1 - 0
2 - 0
|
Norwich 3 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2024-08-03 | 1 Norwich |
0 - 3
1 - 3
|
St. Pauli | K | 0.0 | Üle | 8.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2024-07-30 | TSG Hoffenheim |
2 - 0
2 - 2
|
Norwich 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2024-07-26 | Norwich |
0 - 1
0 - 1
|
Magdeburg | K | -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
4-11 (15) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2024-07-20 | Standard Liège |
1 - 1
1 - 1
|
Norwich | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 8.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2024-07-17 | 1 Club Brugge |
2 - 0
3 - 0
|
Norwich | K | 0.0, -0.5 | Tasa | 8.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2024-07-13 | Northampton |
0 - 2
0 - 3
|
Norwich | V | +0.5, +1.0 | Üle | 8.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-05-16 | 2 Leeds |
3 - 0
4 - 0
|
Norwich 2 | K | -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
8-2 (10) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-05-12 | 3 Norwich |
0 - 0
0 - 0
|
Leeds 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Championship | 2024-05-04 | 2 Birmingham |
0 - 0
1 - 0
|
Norwich | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Championship | 2024-04-27 | 3 Norwich |
2 - 1
2 - 2
|
Swansea 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
12-6 (18) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Inglismaa Championship | 2024-04-20 | 1 Norwich |
0 - 0
1 - 1
|
Bristol City 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Championship | 2024-04-13 | 3 Preston |
0 - 0
0 - 1
|
Norwich 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2024-04-09 | 2 Sheff Wed |
0 - 2
2 - 2
|
Norwich 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
10-3 (13) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-04-06 | Norwich |
1 - 0
1 - 0
|
Ipswich 1 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-04-01 | 1 Leicester |
1 - 1
3 - 1
|
Norwich 1 | K | -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-2 (11) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-03-29 | Norwich |
0 - 1
2 - 1
|
Plymouth 7 | V | -1.0, -1.5 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
13-3 (16) | 9-1 (10) | 6 (5-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-03-16 | 1 Stoke |
0 - 2
0 - 3
|
Norwich | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 5 (4-1) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-03-09 | 1 Norwich |
4 - 0
5 - 0
|
Rotherham | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-03-06 | 1 Middlesbrough |
2 - 1
3 - 1
|
Norwich 1 1 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-03-02 | 2 Norwich |
0 - 0
1 - 0
|
Sunderland 3 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-02-24 | 2 Blackburn |
0 - 1
1 - 1
|
Norwich 2 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Leeds Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2024-09-28 | 1 Leeds |
1 - 0
3 - 0
|
Coventry 1 | V | -1.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2024-09-21 | 1 2 Cardiff |
0 - 1
0 - 2
|
Leeds 2 | V | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2024-09-14 | 3 Leeds |
0 - 1
0 - 1
|
Burnley 5 1 | K | -1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2024-08-31 | 2 Leeds |
0 - 0
2 - 0
|
Hull 1 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2024-08-23 | 2 Sheff Wed |
0 - 1
0 - 2
|
Leeds 3 | V | +0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2024-08-17 | 2 West Brom |
0 - 0
0 - 0
|
Leeds 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa EFL Cup | 2024-08-14 | 3 Leeds |
0 - 0
0 - 3
|
Middlesbrough 3 | K | -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-08-10 | 2 Leeds |
1 - 2
3 - 3
|
Portsmouth 4 | Vi | -1.5, -2.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
12-0 (12) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2024-08-03 | 1 Leeds |
2 - 0
2 - 1
|
Valencia 2 1 | V | -0.5 | Tasa | 8.5 | Üle |
|
7-2 (9) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2024-07-19 | Harrogate Town |
0 - 1
0 - 3
|
Leeds 1 | V | +1.5 | Tasa |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa Championship | 2024-05-26 | 2 Leeds |
0 - 1
0 - 1
|
Southampton 6 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-05-16 | 2 Leeds |
3 - 0
4 - 0
|
Norwich 2 | V | -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
8-2 (10) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-05-12 | 3 Norwich |
0 - 0
0 - 0
|
Leeds 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Championship | 2024-05-04 | 3 Leeds |
1 - 2
1 - 2
|
Southampton 2 | K | -1.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-04-26 | 1 QPR |
2 - 0
4 - 0
|
Leeds 2 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-8 (15) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2024-04-22 | 3 Middlesbrough |
2 - 3
3 - 4
|
Leeds 1 | V | +1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
11-4 (15) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 5 (3-2) |
| Inglismaa Championship | 2024-04-13 | Leeds |
0 - 0
0 - 1
|
Blackburn 4 | K | -1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
12-1 (13) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-04-09 | 2 Leeds |
0 - 0
0 - 0
|
Sunderland 4 | Vi | -1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
13-2 (15) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-04-06 | 4 Coventry |
1 - 0
2 - 1
|
Leeds 2 | K | +0.5 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
2-9 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Inglismaa Championship | 2024-04-01 | 2 Leeds |
1 - 1
3 - 1
|
Hull 2 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2024-03-29 | Watford |
2 - 1
2 - 2
|
Leeds | Vi | +1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2024-03-17 | 3 Leeds |
1 - 0
2 - 0
|
Millwall 4 | V | -1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
13-2 (15) | 9-1 (10) | 5 (4-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-03-08 | 1 Sheff Wed |
0 - 1
0 - 2
|
Leeds 1 | V | +1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 4 (2-2) |
| Inglismaa Championship | 2024-03-05 | 1 Leeds |
1 - 0
1 - 0
|
Stoke 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-03-02 | 1 4 Huddersfield |
1 - 0
1 - 1
|
Leeds 1 | Vi | +1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-8 (16) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 4 (1-3) |
| Inglismaa FA Cup | 2024-02-28 | 3 Chelsea |
2 - 1
3 - 2
|
Leeds 1 | K | -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Championship | 2024-02-23 | 5 Leeds |
0 - 1
3 - 1
|
Leicester 2 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-02-17 | 2 Plymouth |
0 - 1
0 - 2
|
Leeds 1 | V | +1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-02-13 | 3 Swansea |
0 - 3
0 - 4
|
Leeds 1 | V | +1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2024-02-10 | Leeds |
1 - 0
3 - 0
|
Rotherham 2 | V | -2.0 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 3.5 | 3.3 | 2.1 |
| Pool | 3.75 | 2.2 | 2.75 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (+0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | Alla@2 |
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 1 , Nurgalöök: 9 - 6
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: 0.0, +0.5 , Väravad: 2.5
Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 5 - 4 Pool
Nurgalöök: 5.0 , Handikäp: 0.0, +0.5 , Väravad: 1.0
-
8' - 1st Corner - Leeds -
8' - 1st Yellow Card - Leeds - 11' - 1st Offside - Leeds
-
15' - 1st Goal - Norwich - 15' - 1st Shot On Target - Sargent (Norwich)]
- 17' - 1st Shot Off Target - Gnonto (Leeds)]
-
23' - 2nd Yellow Card - Leeds - 19' ~ Substitution ~ Rothwell ~ Gruev ~(Leeds)
-
26' - 2nd Corner - Leeds -
30' - 3rd Yellow Card - Norwich - Race to 3 Corners - Leeds
-
32' - 3rd Corner - Leeds - 31' - 2nd Shot Off Target - Gnonto (Leeds)]
- 34' - 3rd Shot Off Target - Rothwell (Leeds)]
- 34' - 2nd Shot On Target - Gnonto (Leeds)]
-
35' - 4th Corner - Norwich -
37' - 5th Corner - Norwich -
38' - 6th Corner - Norwich -
38' - 4th Yellow Card - Norwich - 40' - 2nd Offside - Norwich
- 43' - 4th Shot Off Target - Gnonto (Leeds)]
-
43' - 7th Corner - Leeds -
45+3' - 8th Corner - Norwich -
45+3' - 9th Corner - Norwich - Race to 5 Corners - Norwich
- 45+5' - 6th Shot Off Target - Sainz (Norwich)]
-
1-0 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Stacey ~ Cordoba ~(Norwich)
-
47' - 5th Yellow Card - Leeds - 48' - 7th Shot Off Target - Ben Slimane (Norwich)]
- 51' - 8th Shot Off Target - Struijk (Leeds)]
- 51' - 9th Shot Off Target - Aaronson (Leeds)]
- 51' - 10th Shot Off Target - Ramazani (Leeds)]
- 53' - 3rd Offside - Norwich
-
55' - 10th Corner - Norwich -
56' - 11th Corner - Leeds - 55' - 11th Shot Off Target - Sainz (Norwich)]
- 57' - 3rd Shot On Target - Rothwell (Leeds)]
- Race to 7 Corners - Norwich
-
58' - 12th Corner - Norwich -
59' - 13th Corner - Norwich -
60' - 2nd Goal - Leeds - 60' - 4th Shot On Target - Ramazani (Leeds)]
- 60' - 1st Assist - Gnonto (Leeds)]
- 65' - 13th Shot Off Target - Aaronson (Leeds)]
- 66' - 14th Shot Off Target - Aaronson (Leeds)]
-
66' - 6th Yellow Card - Leeds - 65' - 15th Shot Off Target - Tanaka (Leeds)]
- 70' ~ Substitution ~ Piroe ~ Ramazani ~(Leeds)
- 71' ~ Substitution ~ Schwartau ~ Ben Slimane ~(Norwich)
- 70' ~ Substitution ~ Gordon ~ Crnac ~(Norwich)
- 70' ~ Substitution ~ Bamford ~ Fernandez ~(Leeds)
-
74' - 14th Corner - Leeds - 79' ~ Substitution ~ Forson ~ Nunez ~(Norwich)
- 82' ~ Substitution ~ Gelhardt ~ Gnonto ~(Leeds)
- 82' ~ Substitution ~ Byram ~ Firpo ~(Leeds)
-
88' - 15th Corner - Norwich - Race to 9 Corners - Norwich
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

