T, Jul 19, 2016 · 19:30
VanimadHiljutised
DWDWWL
2.87
3.40
2.15
HiljutisedVanimad
LWWWLD
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
–
Väravad kokku
Alla 10.0
Nurgalöögid kokku
–
Aasia handikäp
Northampton vs QPR Meeskonna profiil
Northampton
Hinnanguid arvutatakse
DWDDDDWDWWHiljutisedStabiilne+0.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 24
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpEi kata3/10
QPR
Hinnanguid arvutatakse
WDLDWDLDLWHiljutisedLangusteel-0.3 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 22
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpVõrdne5/9
Northampton vs QPR Mängu faktid
Northampton
4V-5V-1K viimases 10 mängus, löönud 14 ja lasknud 10 väravat. Keskmised väravad: 0 poolt, 0 vastu. Võit 40%, AH võit 30%, värav Over 0%, nurgalöök Over 40%.
Põhiaja tulemus
Võit 40%4
Viik 50%5
Kaotus 10%1
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 40%4
Tühistatud 0%0
Alla 60%6
Aasia handikäp
Võit 30%3
Tühistatud 20%2
Kaotus 50%5
QPR
4V-3V-3K viimases 10 mängus, löönud 10 ja lasknud 13 väravat. Keskmised väravad: 0 poolt, 0 vastu. Võit 40%, AH võit 55%, värav Over 0%, nurgalöök Over 30%.
Põhiaja tulemus
Võit 40%4
Viik 30%3
Kaotus 30%3
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 30%3
Tühistatud 30%3
Alla 40%4
Aasia handikäp
Võit 55%5
Tühistatud 11%1
Kaotus 33%3
Viimane
| Northampton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| QPR | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Northampton | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| QPR | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotus
Nurgalöökide jaotusJoon 10.0
Kaartide jaotus
Sellel mängul pole joont
Northampton vs QPR Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Northampton vs QPR Omavahelised kohtumised
Northampton vs QPR Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Northampton Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2016-07-12 | Nuneaton |
1 - 0
1 - 0
|
Northampton | K | +1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-05-07 | 1 3 Portsmouth |
0 - 1
1 - 2
|
Northampton 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-04-30 | 1 Northampton |
2 - 0
2 - 0
|
Luton 1 | V | -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-04-23 | 3 Yeovil |
1 - 1
1 - 1
|
Northampton 3 | Vi | +0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-04-19 | 2 Northampton |
0 - 0
2 - 1
|
Crawley Town 2 1 | V | -1.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-04-16 | 1 Exeter |
0 - 0
0 - 0
|
Northampton 3 | Vi | 0.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 6-4 (10) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2016-04-09 | 2 Northampton |
1 - 0
2 - 2
|
Bristol Rovers 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2016-04-02 | 1 Northampton |
1 - 1
2 - 2
|
Notts County 2 | Vi | -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2016-03-28 | 1 3 Mansfield |
2 - 0
2 - 2
|
Northampton 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2016-03-25 | Northampton |
1 - 0
1 - 0
|
Newport County 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-9 (15) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2016-03-19 | 1 1 Stevenage |
2 - 1
2 - 2
|
Northampton 2 | Vi | +0.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
8-8 (16) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2016-03-12 | 2 Northampton |
0 - 0
1 - 1
|
Cambridge Utd 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-5 (15) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 6 (4-2) |
| England League 2 | 2016-03-05 | 2 Carlisle |
0 - 2
1 - 4
|
Northampton 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2016-03-01 | 1 Northampton |
1 - 0
1 - 1
|
AFC Wimbledon 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-11 (19) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2016-02-27 | 2 Hartlepool |
0 - 0
0 - 0
|
Northampton 2 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2016-02-23 | York |
0 - 1
1 - 2
|
Northampton | V | +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-9 (13) | 3-6 (9) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2016-02-20 | 3 Northampton |
0 - 0
1 - 0
|
Wycombe 1 | V | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2016-02-16 | 2 Oxford Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Northampton 5 | V | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2016-02-13 | Leyton Orient |
0 - 0
0 - 4
|
Northampton 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2016-02-06 | 2 Northampton |
1 - 0
2 - 0
|
York 2 1 | V | -1.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
8-7 (15) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2016-01-23 | 1 Northampton |
2 - 0
3 - 1
|
Morecambe 3 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa FA Cup | 2016-01-19 | 1 Milton Keynes Dons |
0 - 0
3 - 0
|
Northampton 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
3-9 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2016-01-16 | 1 Dag & Red |
0 - 0
1 - 2
|
Northampton 1 | V | +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-9 (15) | 5-5 (10) | 5 (1-4) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2016-01-12 | 2 Plymouth |
0 - 1
1 - 2
|
Northampton 5 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-5 (14) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2016-01-09 | Northampton |
1 - 0
2 - 2
|
Milton Keynes Dons 1 | Vi | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-7 (16) | 7-2 (9) | 4 (4-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2016-01-02 | Northampton |
1 - 0
3 - 0
|
Barnet 5 | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2015-12-28 | 2 Northampton |
0 - 0
1 - 0
|
Accrington Stanley 3 | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
3-9 (12) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| England League 2 | 2015-12-19 | 3 Northampton |
1 - 1
1 - 2
|
Portsmouth 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
10-3 (13) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| England League 2 | 2015-12-12 | 3 Luton |
1 - 3
3 - 4
|
Northampton | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2015-12-05 | 1 Northampton |
0 - 1
3 - 2
|
Northwich 1 | V | -1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| QPR Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2016-07-11 | 1 FC Groningen |
1 - 0
3 - 1
|
QPR | K | 9.5 |
|
|||||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2016-07-08 | PSV |
0 - 0
0 - 1
|
QPR | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2016-07-01 | Aldershot |
1 - 3
2 - 3
|
QPR | V | +1.0, +1.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2016-05-07 | QPR |
0 - 0
1 - 0
|
Bristol City | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2016-05-02 | Burnley |
0 - 0
1 - 0
|
QPR 2 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2016-04-23 | QPR |
1 - 1
1 - 1
|
Reading 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Championship | 2016-04-19 | 1 Brighton |
1 - 0
4 - 0
|
QPR 2 | K | -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2016-04-16 | 2 Cardiff |
0 - 0
0 - 0
|
QPR 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2016-04-09 | 3 QPR |
1 - 0
2 - 1
|
Charlton | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2016-04-05 | Leeds |
0 - 0
1 - 1
|
QPR | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2016-04-01 | 1 QPR |
1 - 1
2 - 3
|
Middlesbrough | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2016-03-19 | 2 Preston |
0 - 1
1 - 1
|
QPR 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2016-03-12 | 4 QPR |
1 - 0
3 - 0
|
Brentford 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Inglismaa Championship | 2016-03-08 | 2 QPR |
1 - 0
2 - 0
|
Derby | V | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
2-11 (13) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Championship | 2016-03-05 | 3 Milton Keynes Dons |
0 - 0
2 - 0
|
QPR 1 | K | 0.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2016-02-27 | QPR |
2 - 0
2 - 0
|
Birmingham 4 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2016-02-23 | 1 Sheff Wed |
0 - 0
1 - 1
|
QPR 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Inglismaa Championship | 2016-02-20 | Bolton |
0 - 0
1 - 1
|
QPR 2 | Vi | 0.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2016-02-13 | 2 QPR |
0 - 3
1 - 3
|
Fulham 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
11-5 (16) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Inglismaa Championship | 2016-02-06 | 2 QPR |
0 - 0
1 - 0
|
Ipswich 1 | V | 0.0 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Inglismaa Championship | 2016-01-26 | 1 Nottm Forest |
0 - 0
0 - 0
|
QPR 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Inglismaa Championship | 2016-01-23 | QPR |
1 - 0
1 - 1
|
Wolverhampton | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2016-01-16 | 1 Rotherham |
0 - 0
0 - 3
|
QPR | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Inglismaa Championship | 2016-01-12 | Blackburn |
0 - 1
1 - 1
|
QPR | Vi | -0.5 | Tasa | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 5 (4-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2016-01-09 | Nottm Forest |
1 - 0
1 - 0
|
QPR 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
2-9 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Inglismaa Championship | 2016-01-01 | 2 QPR |
0 - 0
1 - 2
|
Hull 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-8 (14) | 5-6 (11) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2015-12-28 | QPR |
0 - 0
1 - 1
|
Huddersfield 2 | Vi | -0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 4-3 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-12-26 | 1 Ipswich |
0 - 0
2 - 1
|
QPR 2 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-12-19 | Bristol City |
0 - 0
1 - 1
|
QPR | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-12-15 | 3 QPR |
0 - 0
2 - 2
|
Brighton 1 1 | Vi | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-7 (17) | 6-3 (9) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.87 | 3.4 | 2.15 |
| Pool | 3.25 | 2.2 | 2.87 |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 0
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: , Väravad:
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

