Northampton vs Oldham Meeskonna profiil
Northampton vs Oldham Mängu faktid
3V-3V-4K viimases 10 mängus, löönud 11 ja lasknud 13 väravat. Keskmised väravad: 1.1 poolt, 1.3 vastu. Võit 30%, AH võit 50%, värav Over 50%, nurgalöök Over 70%.
3V-3V-4K viimases 10 mängus, löönud 14 ja lasknud 11 väravat. Keskmised väravad: 1.4 poolt, 1.1 vastu. Võit 30%, AH võit 40%, värav Over 50%, nurgalöök Over 40%.
| Northampton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Oldham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Northampton | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Oldham | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Northampton vs Oldham Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Northampton vs Oldham Omavahelised kohtumised
Northampton vs Oldham Vaata kogu H2H-d →| Northampton Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa League 1 | 2018-05-05 | 1 Northampton |
2 - 1
2 - 2
|
Oldham 1 | Vi | +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2017-12-09 | 2 Oldham |
3 - 0
5 - 1
|
Northampton 2 | K | -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2017-02-28 | 1 Northampton |
0 - 1
1 - 2
|
Oldham 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2016-08-16 | 1 Oldham |
0 - 0
0 - 0
|
Northampton 5 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Northampton Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2018-10-23 | 1 Macclesfield |
0 - 4
0 - 5
|
Northampton | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-10-20 | 2 Milton Keynes Dons |
1 - 0
1 - 0
|
Northampton 5 | K | -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-10-13 | 4 Northampton |
0 - 1
2 - 1
|
Forest Green 3 | V | 0.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa EFL Trophy | 2018-10-09 | 1 Oxford Utd |
1 - 0
1 - 2
|
Northampton 5 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle |
|
||||||
| England League 2 | 2018-10-06 | 1 Swindon |
0 - 0
1 - 1
|
Northampton 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-10-02 | Northampton |
0 - 0
0 - 0
|
Bury | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2018-09-29 | 1 Mansfield |
1 - 0
4 - 0
|
Northampton 3 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
12-3 (15) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2018-09-22 | 3 Northampton |
0 - 0
0 - 0
|
Notts County 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| England League 2 | 2018-09-15 | 2 Port Vale |
1 - 0
2 - 0
|
Northampton 2 1 | K | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-09-08 | 1 Northampton |
0 - 1
1 - 3
|
Cheltenham 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa EFL Trophy | 2018-09-04 | 2 Northampton |
0 - 1
0 - 1
|
Wycombe 2 | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2018-09-01 | Northampton |
0 - 0
1 - 1
|
Tranmere 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2018-08-25 | Colchester |
0 - 0
1 - 2
|
Northampton 2 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2018-08-21 | 1 4 Morecambe |
1 - 0
1 - 0
|
Northampton 2 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2018-08-18 | Northampton |
0 - 0
2 - 2
|
Cambridge Utd 2 | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-9 (13) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 3 (0-3) |
| Inglismaa EFL Cup | 2018-08-14 | Wycombe |
0 - 0
1 - 1
|
Northampton | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-6 (14) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2018-08-11 | 1 Carlisle |
1 - 1
2 - 2
|
Northampton 3 | Vi | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-08-04 | Northampton |
0 - 0
0 - 1
|
Lincoln City 2 | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2018-07-19 | 1 Northampton |
0 - 0
3 - 1
|
Hull U23 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UK Friendlies | 2018-07-10 | Brackley |
0 - 0
0 - 1
|
Northampton | V | +1.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2018-07-07 | St Albans |
0 - 2
0 - 4
|
Northampton | V | +1.0 | Üle |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa League 1 | 2018-05-05 | 1 Northampton |
2 - 1
2 - 2
|
Oldham 1 | Vi | +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
10-4 (14) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Inglismaa League 1 | 2018-04-28 | 1 Walsall |
0 - 0
1 - 0
|
Northampton 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Inglismaa League 1 | 2018-04-21 | 2 Northampton |
1 - 0
2 - 0
|
Plymouth | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Inglismaa League 1 | 2018-04-14 | 2 Bury |
1 - 2
2 - 3
|
Northampton 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-4 (11) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa League 1 | 2018-04-10 | Blackpool |
1 - 0
3 - 0
|
Northampton 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa League 1 | 2018-04-02 | 1 Peterborough |
2 - 0
2 - 0
|
Northampton 6 1 | K | -1.0 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
4-7 (11) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Inglismaa League 1 | 2018-03-30 | 4 Northampton |
0 - 2
0 - 4
|
Charlton 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa League 1 | 2018-03-24 | 1 Fleetwood Town |
1 - 0
2 - 0
|
Northampton 1 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa League 1 | 2018-03-20 | 1 2 Northampton |
1 - 0
1 - 1
|
Shrewsbury 2 1 | Vi | +0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Oldham Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2018-10-23 | 1 Oldham |
0 - 0
2 - 0
|
Cheltenham 1 | V | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-10-20 | 2 Oldham |
0 - 1
0 - 1
|
Port Vale 3 | K | -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa EFL Trophy | 2018-10-09 | 2 Bradford |
0 - 2
1 - 4
|
Oldham 2 | V | 0.0 | Üle |
|
||||||
| England League 2 | 2018-10-06 | 1 Oldham |
0 - 1
1 - 3
|
Carlisle 1 | K | -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-10-02 | Mansfield |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-09-29 | 1 3 Swindon |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham 2 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-09-22 | 1 Oldham |
0 - 1
3 - 3
|
Colchester 3 | Vi | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-09-15 | Grimsby |
0 - 0
0 - 3
|
Oldham | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
10-4 (14) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 5 (5-0) |
| England League 2 | 2018-09-08 | Oldham |
0 - 0
0 - 1
|
Newport County 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa EFL Trophy | 2018-09-04 | Oldham |
1 - 1
1 - 2
|
Barnsley 1 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-09-01 | 2 Oldham |
1 - 1
2 - 1
|
Crawley Town 2 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 5 (3-2) |
| England League 2 | 2018-08-25 | Morecambe |
0 - 2
0 - 2
|
Oldham 4 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-08-21 | Yeovil |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-08-18 | 1 Oldham |
1 - 0
3 - 1
|
Macclesfield | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa EFL Cup | 2018-08-14 | 3 Oldham |
0 - 1
0 - 2
|
Derby 1 | K | +1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-08-11 | 2 Forest Green |
1 - 0
1 - 1
|
Oldham 4 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-08-04 | 1 Oldham |
1 - 2
1 - 2
|
Milton Keynes Dons 1 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
10-4 (14) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| UK Friendlies | 2018-07-28 | 1 Oldham |
0 - 0
0 - 3
|
Preston 1 | K | +0.5, +1.0 | Alla |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2018-07-21 | Oldham |
0 - 1
2 - 2
|
Nottm Forest | Vi | +0.5 | Üle |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2018-07-17 | FC United of Manchester |
0 - 1
0 - 2
|
Oldham | V | +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| UK Friendlies | 2018-07-14 | 2 Curzon Ashton |
0 - 0
0 - 2
|
Oldham | V | +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2018-07-10 | Ashton Utd |
0 - 1
1 - 3
|
Oldham | V | +1.0, +1.5 | Üle |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa League 1 | 2018-05-05 | 1 Northampton |
2 - 1
2 - 2
|
Oldham 1 | Vi | +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
10-4 (14) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Inglismaa League 1 | 2018-04-28 | 1 Oldham |
0 - 0
0 - 0
|
Doncaster 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
11-5 (16) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Inglismaa League 1 | 2018-04-24 | 2 Oldham |
0 - 1
0 - 3
|
Southend 1 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa League 1 | 2018-04-21 | 1 AFC Wimbledon |
1 - 0
2 - 2
|
Oldham 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa League 1 | 2018-04-17 | 1 Rochdale |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham 5 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-9 (15) | 4-7 (11) | 5 (3-2) | 2 (1-1) |
| Inglismaa League 1 | 2018-04-14 | 1 4 Oldham |
1 - 0
1 - 1
|
Gillingham | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
3-8 (11) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa League 1 | 2018-04-11 | 1 Oldham |
1 - 1
1 - 1
|
Walsall 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Inglismaa League 1 | 2018-04-07 | 1 Oxford Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.35 | 3.3 | 3.4 |
| Pool | 3 | 2.05 | 3.75 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 1 , Nurgalöök: 2 - 5
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 2.5
Skoor: 2 - 0 , Nurgalöök: 1 - 1 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0
-
5' - 1st Corner - Oldham -
30' - 2nd Corner - Northampton -
34' - 1st Yellow Card - Northampton -
35' - 2nd Yellow Card - Oldham -
36' - 1st Goal - Northampton -
41' - Red Card - Northampton -
43' - 3rd Yellow Card - Oldham -
45' - 2nd Goal - Northampton -
2-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Miller for O'Grady - Oldham
- 46' Substitution - Baxter for Gardner - Oldham
- 46' Substitution - Odofin for Bridge - Northampton
-
51' - 3rd Corner - Oldham -
65' - 4th Corner - Oldham - Race to 3 Corners - Oldham
- 69' Substitution - Benteke for Nepomuceno - Oldham
-
72' - 3rd Goal - Oldham -
81' - 4th Yellow Card - Northampton -
83' - 5th Corner - Oldham - 84' Substitution - Powell for van Veen - Northampton
-
88' - 6th Corner - Northampton -
90+2' - 7th Corner - Oldham - Race to 5 Corners - Oldham
-
90+4' - 5th Yellow Card - Northampton -
2-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

