Njardvik vs Selfoss Meeskonna profiil
Njardvik vs Selfoss Mängu faktid
3V-2V-5K viimases 10 mängus, löönud 8 ja lasknud 16 väravat. Keskmised väravad: 0.8 poolt, 1.6 vastu. Võit 30%, AH võit 60%, värav Over 10%, nurgalöök Over 0%.
1V-1V-8K viimases 10 mängus, löönud 15 ja lasknud 23 väravat. Keskmised väravad: 1.5 poolt, 2.3 vastu. Võit 10%, AH võit 20%, värav Over 50%, nurgalöök Over 0%.
| Njardvik | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Selfoss | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Njardvik | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Selfoss | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Njardvik vs Selfoss Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Njardvik vs Selfoss Omavahelised kohtumised
Njardvik vs Selfoss Vaata kogu H2H-d →| Njardvik Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Islandi 1. deild | 2018-07-12 | 2 Selfoss |
1 - 0
4 - 1
|
Njardvik 2 | K | -0.5 | Üle |
|
||||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Njardvik Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Islandi 1. deild | 2018-09-08 | 4 Njardvik |
2 - 0
2 - 1
|
Magni Grenivik 1 | V | 0.0, -0.5 | Tasa |
|
||||||
| Islandi 1. deild | 2018-08-31 | HK Kópavogur |
1 - 0
1 - 0
|
Njardvik | K | -1.5,-2.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Islandi 1. deild | 2018-08-23 | 4 Njardvik |
1 - 0
1 - 1
|
IR Reykjavik 5 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 12.0 |
|
|||||
| Islandi 1. deild | 2018-08-19 | 1 Fram Reykjavik |
0 - 0
0 - 0
|
Njardvik 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Islandi 1. deild | 2018-08-14 | 1 Haukar |
0 - 1
1 - 2
|
Njardvik 3 | V | -0.5 | Alla | 12.0 |
|
|||||
| Islandi 1. deild | 2018-08-09 | 1 Njardvik |
0 - 1
1 - 2
|
IA Akranes 3 | K | +1.5 | Alla |
|
3-11 (14) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Islandi 1. deild | 2018-08-01 | Akureyri Þór |
0 - 0
3 - 0
|
Njardvik 1 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 11.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Islandi 1. deild | 2018-07-26 | 2 Njardvik |
1 - 0
1 - 0
|
Leiknir Reykjavik 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla |
|
3-8 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Islandi 1. deild | 2018-07-20 | 1 Throttur Reykjavik |
0 - 0
3 - 0
|
Njardvik 1 | K | -1.0 | Alla |
|
15-3 (18) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Islandi 1. deild | 2018-07-12 | 2 Selfoss |
1 - 0
4 - 1
|
Njardvik 2 | K | -0.5 | Üle |
|
2-12 (14) | 2-8 (10) | 6 (1-5) | 1 (0-1) | ||
| Islandi 1. deild | 2018-06-20 | Njardvik |
0 - 2
0 - 2
|
HK Kópavogur 2 | K | +0.5, +1.0 | Alla |
|
4-8 (12) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Islandi 1. deild | 2018-06-12 | 1 IR Reykjavik |
1 - 1
1 - 2
|
Njardvik | V | 0.0 | Üle | 11.5 | Üle |
|
8-8 (16) | 4-6 (10) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Islandi 1. deild | 2018-06-08 | 2 Njardvik |
1 - 0
2 - 2
|
Fram Reykjavik 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Islandi 1. deild | 2018-05-31 | 1 Njardvik |
1 - 0
1 - 2
|
Haukar 3 | K | 0.0, +0.5 | Tasa | 11.0 | Üle |
|
8-7 (15) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Islandi 1. deild | 2018-05-25 | 2 IA Akranes |
1 - 1
2 - 2
|
Njardvik 2 | Vi | -1.5 | Üle |
|
13-5 (18) | 10-1 (11) | 5 (4-1) | 2 (1-1) | ||
| Islandi 1. deild | 2018-05-11 | 1 Leiknir Reykjavik |
1 - 1
2 - 3
|
Njardvik 2 | V | -0.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
11-2 (13) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Islandi 1. deild | 2018-05-05 | 3 Njardvik |
0 - 0
1 - 1
|
Throttur Reykjavik 3 | Vi | +0.5 | Alla |
|
10-12 (22) | 1-8 (9) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Islandi liigakarikas | 2018-03-10 | 1 Njardvik |
1 - 2
2 - 2
|
IBV Vestmannaeyja 1 | Vi | +0.5, +1.0 | Üle |
|
5-8 (13) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Islandi liigakarikas | 2018-02-15 | 1 Njardvik |
1 - 0
3 - 2
|
IA Akranes 1 | V | +0.5, +1.0 | Üle |
|
2-10 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Islandi 2. deild | 2017-06-02 | 1 Njardvik |
0 - 0
1 - 0
|
Afturelding 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-14 (20) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 5 (1-4) |
| Islandi karikas | 2017-02-02 | 1 Njardvik |
1 - 1
2 - 3
|
Grótta Seltjarnarnes 1 | K | +0.5 | Üle |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Islandi karikas | 2017-01-24 | 3 Njardvik |
1 - 2
4 - 3
|
Haukar 3 | V | +0.5, +1.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 7-3 (10) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Islandi 2. deild | 2016-08-20 | 1 Magni Grenivik |
1 - 1
2 - 1
|
Njardvik 4 | K | -0.5, -1.0 | Tasa |
|
7-6 (13) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 4 (0-4) | ||
| Islandi 2. deild | 2016-08-14 | Njardvik |
0 - 2
2 - 2
|
Volsungur 1 | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Islandi 2. deild | 2016-07-23 | 1 Njardvik |
0 - 2
2 - 2
|
Hottur 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 11.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Islandi liigakarikas | 2015-03-29 | 2 Njardvik |
2 - 0
2 - 0
|
Sindri 1 | V | +0.5 | Alla |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Islandi karikas | 2015-02-04 | Njardvik |
1 - 3
1 - 3
|
Haukar | K | +0.5, +1.0 |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | |||
| Islandi karikas | 2015-01-29 | 2 Njardvik |
1 - 2
4 - 4
|
Afturelding 3 | Vi | 0.0 | Üle |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Selfoss Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Islandi 1. deild | 2018-09-15 | 2 1 Selfoss |
0 - 2
1 - 3
|
IA Akranes 2 | K | +1.0, +1.5 | Üle |
|
||||||
| Islandi 1. deild | 2018-08-30 | 1 2 Selfoss |
0 - 1
1 - 2
|
Leiknir 2 | K | 0.0, -0.5 | Tasa | 10.5 |
|
|||||
| Islandi 1. deild | 2018-08-25 | 1 Throttur Reykjavik |
0 - 2
3 - 2
|
Selfoss 3 | K | -1.0 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Islandi 1. deild | 2018-08-01 | 3 Selfoss |
1 - 1
1 - 2
|
HK Kópavogur 3 | K | +0.5, +1.0 | Tasa |
|
||||||
| Islandi 1. deild | 2018-07-26 | 4 IR Reykjavik |
1 - 1
3 - 2
|
Selfoss 5 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Islandi 1. deild | 2018-07-12 | 2 Selfoss |
1 - 0
4 - 1
|
Njardvik 2 | V | -0.5 | Üle |
|
2-12 (14) | 2-8 (10) | 6 (1-5) | 1 (0-1) | ||
| Islandi 1. deild | 2018-07-05 | 1 IA Akranes |
2 - 0
2 - 0
|
Selfoss 3 | K | -1.5, -2.0 | Alla |
|
8-6 (14) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Islandi 1. deild | 2018-06-21 | 3 Leiknir Reykjavik |
0 - 1
1 - 1
|
Selfoss 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
13-4 (17) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 5 (5-0) |
| Islandi 1. deild | 2018-06-12 | Selfoss |
0 - 0
0 - 1
|
Throttur Reykjavik 3 | K | 0.0, +0.5 | Alla |
|
10-3 (13) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 5 (3-2) | ||
| Islandi 1. deild | 2018-06-08 | 1 Haukar |
4 - 0
5 - 3
|
Selfoss 3 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
8-6 (14) | 6-3 (9) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Islandi 1. deild | 2018-06-03 | 1 Selfoss |
2 - 0
2 - 1
|
Víkingur Ólafsvík 1 | V | +0.5, +1.0 | Üle |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Islandi 1. deild | 2018-05-26 | 3 Selfoss |
0 - 0
2 - 1
|
Magni Grenivik 2 | V | -0.5 | Üle |
|
9-5 (14) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Islandi 1. deild | 2018-05-18 | 1 HK Kópavogur |
0 - 0
3 - 1
|
Selfoss 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Islandi 1. deild | 2018-05-12 | 3 Selfoss |
0 - 1
0 - 2
|
IR Reykjavik 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Islandi 1. deild | 2018-05-05 | 1 Fram Reykjavik |
0 - 2
2 - 2
|
Selfoss 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Islandi karikas | 2018-04-30 | 1 Selfoss |
1 - 3
1 - 4
|
IA Akranes | K | +0.5 | Üle |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Islandi karikas | 2018-04-20 | 1 5 Selfoss |
1 - 1
1 - 1
|
Grótta Seltjarnarnes 3 | Vi | -1.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Islandi liigakarikas | 2018-03-09 | 2 Fylkir Reykjavík |
1 - 0
4 - 1
|
Selfoss 2 | K | -1.0, -1.5 | Üle |
|
6-3 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Islandi liigakarikas | 2018-03-04 | 2 Akureyri Þór |
0 - 2
0 - 2
|
Selfoss 1 | V | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Islandi liigakarikas | 2018-02-24 | 3 Selfoss |
0 - 1
1 - 2
|
Grindavik 1 | K | +0.5 | Tasa |
|
3-9 (12) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Islandi liigakarikas | 2018-02-18 | 3 FH Hafnarfjordur |
2 - 0
3 - 1
|
Selfoss 1 | K | -1.5, -2.0 | Üle |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Islandi eelhooaja karikas | 2018-02-04 | Afturelding |
0 - 0
2 - 0
|
Selfoss 2 | K | +1.0, +1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Islandi eelhooaja karikas | 2018-01-14 | Haukar Hafnarfjörður |
0 - 0
2 - 0
|
Selfoss 1 | K | 0.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Islandi 1. deild | 2017-09-16 | Throttur Reykjavik |
4 - 0
4 - 0
|
Selfoss | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Islandi 1. deild | 2017-09-07 | Fram Reykjavik |
0 - 0
0 - 0
|
Selfoss 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Islandi karikas | 2017-05-16 | 3 Selfoss |
2 - 1
3 - 2
|
Kari | V | -1.5, -2.0 | Üle |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 3 (2-1) | ||
| Islandi liigakarikas | 2017-03-22 | 1 Selfoss |
0 - 0
1 - 0
|
IBV Vestmannaeyja 3 1 | V | +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Islandi liigakarikas | 2017-02-26 | Leiknir Reykjavik |
0 - 0
1 - 0
|
Selfoss 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Islandi karikas | 2017-02-05 | Throttur Reykjavik |
0 - 1
0 - 3
|
Selfoss | V | 0.0 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Islandi karikas | 2017-01-29 | 1 Afturelding |
0 - 1
2 - 2
|
Selfoss 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 6-3 (9) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.75 | 3.75 | 4 |
| Pool | 2.3 | 2.5 | 3.75 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 1 , Nurgalöök: 8 - 5
Nurgalöök: , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 3.0
Skoor: 1 - 1 , Nurgalöök: 1 - 5 Pool
Nurgalöök: , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Corner - Selfoss -
6' - 1st Goal - Njardvik -
9' - 2nd Corner - Selfoss -
11' - 2nd Goal - Selfoss -
22' - 3rd Corner - Njardvik -
31' - 4th Corner - Selfoss - Race to 3 Corners - Selfoss
-
38' - 5th Corner - Selfoss -
45' - 6th Corner - Selfoss - Race to 5 Corners - Selfoss
-
1-1 score at the end of First Half -
46' - 7th Corner - Njardvik -
53' - 1st Yellow Card - Njardvik -
68' - 8th Corner - Njardvik -
68' - 9th Corner - Njardvik -
72' - 2nd Yellow Card - Njardvik -
74' - 3rd Yellow Card - Selfoss -
77' - 10th Corner - Njardvik -
78' - 3rd Goal - Njardvik -
86' - 11th Corner - Njardvik -
90+3' - 12th Corner - Njardvik - Race to 7 Corners - Njardvik
-
90+3' - 13th Corner - Njardvik -
2-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

