Molde vs Brattvåg Meeskonna profiil
Molde vs Brattvåg Mängu faktid
6V-2V-2K viimases 10 mängus, löönud 25 ja lasknud 14 väravat. Keskmised väravad: 2.5 poolt, 1.4 vastu. Võit 60%, AH võit 60%, värav Over 20%, nurgalöök Over 40%.
3V-4V-3K viimases 10 mängus, löönud 14 ja lasknud 17 väravat. Keskmised väravad: 1.4 poolt, 1.7 vastu. Võit 30%, AH võit 20%, värav Over 30%, nurgalöök Over 50%.
| Molde | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Brattvåg | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Molde | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Brattvåg | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Molde vs Brattvåg Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Molde vs Brattvåg Omavahelised kohtumised
Molde vs Brattvåg Vaata kogu H2H-d →| Molde Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Norra karikas | 2018-05-02 | 2 Brattvåg |
0 - 0
0 - 0
|
Molde 1 | Vi | +2.0, +2.5 | Alla |
|
||||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Molde Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Norra Eliteserien | 2020-12-19 | Molde |
3 - 0
5 - 0
|
Sarpsborg 2 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Norra Eliteserien | 2020-12-16 | Odd BK |
1 - 0
1 - 4
|
Molde 3 | V | 0.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Norra Eliteserien | 2020-12-13 | 3 Rosenborg |
1 - 1
3 - 1
|
Molde 2 | K | -0.5 | Üle | 11.5 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga | 2020-12-10 | 3 Rapid Vienna |
1 - 1
2 - 2
|
Molde 3 | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Norra Eliteserien | 2020-12-06 | Molde |
1 - 0
2 - 1
|
Aalesund 2 | V | -2.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga | 2020-12-03 | 3 Molde |
2 - 0
3 - 1
|
Dundalk 1 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
12-2 (14) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Norra Eliteserien | 2020-11-29 | 3 Molde |
2 - 1
3 - 1
|
Haugesund 2 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Euroopa liiga | 2020-11-26 | Molde |
0 - 0
0 - 3
|
Arsenal | K | +1.0 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
7-8 (15) | 5-6 (11) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Norra Eliteserien | 2020-11-21 | Stabæk |
0 - 1
0 - 3
|
Molde | V | +0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
2-11 (13) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Norra Eliteserien | 2020-11-08 | 1 Molde |
1 - 2
2 - 2
|
Kristiansund BK | Vi | -1.0, -1.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Euroopa liiga | 2020-11-05 | 2 Arsenal |
1 - 1
4 - 1
|
Molde | K | -1.5, -2.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Norra Eliteserien | 2020-11-01 | 2 Mjondalen |
1 - 0
1 - 3
|
Molde 3 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 5-3 (8) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| UEFA Euroopa liiga | 2020-10-29 | 3 Molde |
0 - 0
1 - 0
|
Rapid Vienna 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norra Eliteserien | 2020-10-25 | Molde |
0 - 0
2 - 1
|
Strømsgodset | V | -1.5, -2.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| UEFA Euroopa liiga | 2020-10-22 | 1 Dundalk |
1 - 0
1 - 2
|
Molde 1 | V | +1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
1-10 (11) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Norra Eliteserien | 2020-10-17 | 4 Molde |
2 - 1
4 - 2
|
Bodø/Glimt 3 | V | -1.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norra Eliteserien | 2020-10-04 | SK Brann |
1 - 1
1 - 2
|
Molde 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
6-9 (15) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| UEFA Champions League - kvalifikatsioon | 2020-09-29 | 1 Ferencvárosi TC |
0 - 0
0 - 0
|
Molde 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norra Eliteserien | 2020-09-26 | 5 Molde |
0 - 1
0 - 1
|
Sandefjord 2 | K | -1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League - kvalifikatsioon | 2020-09-23 | 4 Molde |
0 - 1
3 - 3
|
Ferencvárosi TC | Vi | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
11-1 (12) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norra Eliteserien | 2020-09-19 | 1 Vålerenga |
1 - 0
2 - 1
|
Molde 1 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| UEFA Champions League - kvalifikatsioon | 2020-09-16 | 3 FK Qarabag |
0 - 0
0 - 0
|
Molde 2 | Vi | 0.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Norra Eliteserien | 2020-08-30 | Viking FK |
0 - 0
3 - 2
|
Molde | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| UEFA Champions League - kvalifikatsioon | 2020-08-26 | 2 NK Celje |
2 - 0
1 - 2
|
Molde 1 | V | +0.5, +1.0 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norra Eliteserien | 2020-08-22 | 2 Molde |
0 - 0
2 - 0
|
Odd BK 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-6 (14) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 4 (2-2) |
| UEFA Champions League - kvalifikatsioon | 2020-08-19 | 1 Molde |
2 - 0
5 - 0
|
KuPS Kuopio | V | -1.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Norra Eliteserien | 2020-08-15 | 1 Sarpsborg |
1 - 0
2 - 1
|
Molde 2 | K | +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Norra Eliteserien | 2020-08-10 | 1 Molde |
1 - 1
1 - 2
|
SK Brann 2 | K | -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
17-5 (22) | 7-2 (9) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Norra Eliteserien | 2020-08-05 | 1 Molde |
1 - 0
5 - 0
|
IK Start 1 | V | -1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-5 (15) | 7-3 (10) | 5 (4-1) | 2 (1-1) |
| Norra Eliteserien | 2020-08-01 | 4 Sandefjord |
1 - 1
2 - 1
|
Molde 3 1 | K | +0.5, +1.0 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Brattvåg Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2020-11-01 | 1 Brattvåg |
1 - 0
1 - 1
|
Tromsdalen 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2020-10-25 | Fredrikstad |
1 - 0
6 - 0
|
Brattvåg 1 | K | -1.5, -2.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2020-09-27 | 2 Kvik Halden FK |
0 - 2
1 - 2
|
Brattvåg 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2020-09-19 | 1 Brattvåg |
0 - 0
0 - 0
|
Florø | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2020-09-13 | Fløya |
1 - 3
1 - 4
|
Brattvåg 2 | V | +3 | Üle |
|
||||||
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2020-08-29 | 3 Hodd |
2 - 0
2 - 0
|
Brattvåg 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
2-9 (11) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2020-08-23 | Brattvåg |
0 - 1
1 - 1
|
Kjelsås 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
9-5 (14) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2020-08-16 | 2 Tromsdalen |
1 - 1
3 - 2
|
Brattvåg 2 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2020-08-09 | 4 Brattvåg |
0 - 1
1 - 1
|
Moss 2 | Vi | -1.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2020-08-02 | 2 Brattvåg |
0 - 0
3 - 1
|
Senja 2 | V | -1.5 | Üle |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2020-07-12 | 3 Skeid |
2 - 0
2 - 1
|
Brattvåg 5 1 | K | -0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
14-4 (18) | 10-1 (11) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2020-07-04 | 4 Brattvåg |
1 - 1
1 - 1
|
Levanger 2 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2020-02-19 | 2 Kristiansund BK |
0 - 1
0 - 3
|
Brattvåg | V | -1.5, -2.0 | Alla |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2020-01-31 | Aalesund |
1 - 0
1 - 2
|
Brattvåg | V | -2.0, -2.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2019-10-26 | 4 Brattvåg |
1 - 1
3 - 2
|
Byåsen 1 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2019-10-19 | 1 2 Nardo |
0 - 0
0 - 0
|
Brattvåg 3 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2019-10-13 | Brattvåg |
5 - 3
6 - 4
|
Sola 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle |
|
10-6 (16) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 2 (0-2) | ||
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2019-10-06 | 2 Arendal |
0 - 1
2 - 3
|
Brattvåg 2 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2019-09-22 | 3 Fredrikstad |
0 - 2
3 - 2
|
Brattvåg 2 | K | -1.5, -2.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
14-4 (18) | 6-2 (8) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2019-09-07 | Vidar |
1 - 1
2 - 2
|
Brattvåg 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2019-08-17 | 1 Levanger |
2 - 0
2 - 0
|
Brattvåg 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2019-07-13 | 1 Egersunds |
3 - 0
5 - 0
|
Brattvåg | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2019-07-06 | 2 Brattvåg |
0 - 0
1 - 0
|
Nardo 2 | V | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2019-06-29 | 2 Kvik Halden FK |
1 - 0
2 - 1
|
Brattvåg | K | -0.5, -1.0 | Tasa |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2019-06-22 | 1 3 Brattvåg |
0 - 2
1 - 2
|
Levanger 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
9-4 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2019-06-16 | Moss |
2 - 0
2 - 1
|
Brattvåg 2 | K | 0.0 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 6 (2-4) |
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2019-06-02 | 3 Bryne |
1 - 0
1 - 1
|
Brattvåg 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2019-05-04 | Stjørdals-Blink |
0 - 0
1 - 1
|
Brattvåg 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2019-04-27 | 1 Sola |
0 - 1
2 - 1
|
Brattvåg | K | 0.0, +0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
3-8 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 5 (0-5) |
| Norra 2. divisjon - 1. alagrupp | 2019-04-13 | 4 Byåsen |
1 - 2
4 - 2
|
Brattvåg | K | +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
Olek: Täisaeg , Skoor: 4 - 0 , Nurgalöök: 6 - 3
Nurgalöök: 11.5 , Handikäp: -3.0,-3.5 , Väravad: 4.5,5.0
Skoor: 2 - 0 , Nurgalöök: 3 - 1 Pool
Nurgalöök: , Handikäp: , Väravad:
-
2' - 1st Corner - Molde -
2' - 1st Goal - Molde -
3' - 2nd Corner - Brattvåg -
17' - 3rd Corner - Molde -
28' - 2nd Goal - Molde -
42' - 1st Yellow Card - Brattvåg -
45' - 4th Corner - Molde - Race to 3 Corners - Molde
-
2-0 score at the end of First Half -
66' - 5th Corner - Molde -
78' - 3rd Goal - Molde -
80' - 4th Goal - Molde -
82' - 6th Corner - Brattvåg - Race to 5 Corners - Molde
-
86' - 7th Corner - Molde -
86' - 8th Corner - Molde -
90+2' - 9th Corner - Brattvåg -
4-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5
