Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.25
Väravad kokku
Alla 10.0
Nurgalöögid kokku
-0.5
Rio Ave
Maritimo vs Rio Ave Meeskonna profiil
Maritimo
LLLDLWLWWWHiljutisedTules+1.4 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpVõrdne4/9
Rio Ave
WDDLWLWWLWHiljutisedStabiilne+0.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiÜle7/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpKatab6/10
Viimane
| Maritimo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Rio Ave | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Maritimo | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Rio Ave | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.0, 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 10.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.55,
Std. hälve: 1.80, Mediaan: 2,
Mood: 2,
Üle: 38%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Maritimo vs Rio Ave Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Maritimo vs Rio Ave Omavahelised kohtumised
Maritimo vs Rio Ave Vaata kogu H2H-d →| Maritimo Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali Primeira Liga | 2020-01-05 | 1 Rio Ave |
0 - 0
0 - 1
|
Maritimo 5 | V | -1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2019-01-28 | 3 Maritimo |
0 - 0
0 - 2
|
Rio Ave 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2018-08-19 | 1 Rio Ave |
2 - 0
3 - 1
|
Maritimo 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2018-02-10 | 1 Rio Ave |
2 - 0
3 - 0
|
Maritimo 5 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2017-09-09 | Maritimo |
0 - 0
1 - 0
|
Rio Ave 3 1 | V | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2017-02-13 | 4 Rio Ave |
0 - 0
0 - 0
|
Maritimo 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-6 (16) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Portugali liigakarikas | 2017-01-03 | 5 Maritimo |
0 - 0
1 - 0
|
Rio Ave 4 | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-09-11 | 1 Maritimo |
0 - 1
0 - 1
|
Rio Ave 4 | K | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-03-18 | Rio Ave |
1 - 0
1 - 0
|
Maritimo 3 | K | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-11-08 | 3 Maritimo |
2 - 0
3 - 2
|
Rio Ave 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Tasa |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-05-17 | 1 Maritimo |
1 - 1
4 - 0
|
Rio Ave 4 1 | V | -0.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
15-1 (16) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-01-11 | 2 Rio Ave |
0 - 0
0 - 0
|
Maritimo 1 | Vi | -0.5 | Alla | 11.5 | Üle |
|
9-9 (18) | 4-9 (13) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Maritimo Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali Primeira Liga | 2020-07-08 | 2 2 Boavista |
0 - 1
0 - 1
|
Maritimo 1 | V | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2020-07-03 | 2 Santa Clara |
0 - 0
0 - 1
|
Maritimo 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2020-06-29 | 3 Maritimo |
0 - 0
2 - 0
|
Benfica 1 | V | Alla | 10.0 |
|
||||||
| Portugali Primeira Liga | 2020-06-22 | 5 Portimonense |
2 - 0
3 - 2
|
Maritimo 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2020-06-15 | 2 Maritimo |
2 - 1
2 - 1
|
Gil Vicente | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2020-06-10 | 1 3 FC Porto |
1 - 0
1 - 0
|
Maritimo 3 | K | -1.5, -2.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-06-04 | 3 Maritimo |
1 - 0
1 - 1
|
Vitória de Setúbal 1 | Vi | -0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
10-1 (11) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-03-08 | Moreirense |
1 - 0
2 - 0
|
Maritimo 4 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-03-01 | 4 Maritimo |
0 - 1
1 - 2
|
Braga 3 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
5-8 (13) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-02-22 | 4 Belenenses |
1 - 0
1 - 0
|
Maritimo 4 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
0-2 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-02-16 | 2 Maritimo |
1 - 0
3 - 0
|
Paços de Ferreira 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-02-09 | 1 Tondela |
0 - 0
0 - 0
|
Maritimo 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-02-02 | 2 Maritimo |
1 - 1
1 - 2
|
Desportivo Aves 3 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-01-27 | 2 Sporting |
0 - 0
1 - 0
|
Maritimo 3 | K | -1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
12-3 (15) | 9-2 (11) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-01-19 | 3 Famalicao |
0 - 1
1 - 1
|
Maritimo 5 | Vi | -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-01-12 | 1 Maritimo |
0 - 0
0 - 0
|
Guimarães 2 | Vi | +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
3-16 (19) | 1-8 (9) | 4 (0-4) | 4 (1-3) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-01-05 | 1 Rio Ave |
0 - 0
0 - 1
|
Maritimo 5 | V | -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugali liigakarikas | 2019-12-21 | 2 Maritimo |
0 - 0
0 - 0
|
Penafiel 2 | Vi | -1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
3-7 (10) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2019-12-14 | 2 Maritimo |
1 - 0
1 - 0
|
Boavista 1 1 | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-6 (10) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2019-12-07 | 1 Maritimo |
1 - 1
2 - 2
|
Santa Clara 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
11-4 (15) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2019-11-30 | 1 2 Benfica |
3 - 0
4 - 0
|
Maritimo 2 | K | -2.0, -2.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2019-11-10 | 5 Maritimo |
0 - 1
1 - 1
|
Portimonense 5 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2019-11-03 | Gil Vicente |
0 - 0
2 - 0
|
Maritimo | K | -0.5 | Tasa | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2019-10-30 | 4 Maritimo |
1 - 0
1 - 1
|
FC Porto 5 | Vi | +1.0, +1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-9 (15) | 4-5 (9) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugali Primeira Liga | 2019-10-26 | Vitória de Setúbal |
0 - 0
0 - 0
|
Maritimo 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugali karikas | 2019-10-20 | 5 Beira Mar |
1 - 0
2 - 2
|
Maritimo 4 | Vi | +1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali liigakarikas | 2019-10-13 | 2 Braga |
2 - 0
2 - 1
|
Maritimo 5 | K | -1.5 | Tasa | 10.0 | Alla |
|
7-1 (8) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugali liigakarikas | 2019-10-05 | 5 Paços de Ferreira |
1 - 0
1 - 1
|
Maritimo 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2019-09-28 | 4 Maritimo |
0 - 0
2 - 1
|
Moreirense 6 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2019-09-23 | 2 Braga |
0 - 1
2 - 2
|
Maritimo 4 1 | Vi | -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-3 (12) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Rio Ave Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali Primeira Liga | 2020-07-09 | 1 Rio Ave |
1 - 1
2 - 1
|
Portimonense 2 | V | -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2020-07-05 | 1 3 Gil Vicente |
1 - 0
1 - 0
|
Rio Ave 2 | K | +0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2020-06-30 | 2 Rio Ave |
3 - 2
4 - 3
|
Braga 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2020-06-23 | 1 2 Vitória de Setúbal |
1 - 1
1 - 2
|
Rio Ave | V | +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2020-06-17 | 2 2 Rio Ave |
1 - 0
1 - 2
|
Benfica 2 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2020-06-12 | 4 Moreirense |
0 - 1
0 - 1
|
Rio Ave 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-6 (15) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-06-07 | 1 3 Rio Ave |
1 - 2
2 - 3
|
Paços de Ferreira 5 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-7 (15) | 1-7 (8) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-03-07 | 1 FC Porto |
1 - 1
1 - 1
|
Rio Ave 4 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-02-29 | 3 Rio Ave |
0 - 0
0 - 0
|
Belenenses 4 | Vi | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
12-1 (13) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-02-22 | Tondela |
0 - 0
1 - 2
|
Rio Ave | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-02-15 | 3 Rio Ave |
1 - 0
1 - 1
|
Sporting 2 1 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-1 (10) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-02-09 | 1 4 Desportivo Aves |
0 - 1
0 - 4
|
Rio Ave 1 | V | +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
5-10 (15) | 3-6 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-01-31 | 4 Rio Ave |
0 - 2
2 - 2
|
Famalicao 3 | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-01-27 | Guimarães |
0 - 2
1 - 2
|
Rio Ave 4 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
14-1 (15) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-01-19 | 1 Rio Ave |
2 - 0
2 - 0
|
Boavista 4 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Portugali karikas | 2020-01-14 | 1 Benfica |
1 - 2
3 - 2
|
Rio Ave 2 | K | -1.5, -2.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-01-10 | 1 Santa Clara |
0 - 0
0 - 1
|
Rio Ave 3 | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2020-01-05 | 1 Rio Ave |
0 - 0
0 - 1
|
Maritimo 5 | K | -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugali liigakarikas | 2019-12-21 | 4 Rio Ave |
0 - 0
0 - 1
|
Gil Vicente 2 | K | -1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
10-2 (12) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Portugali karikas | 2019-12-17 | 2 AC Marinhense |
0 - 1
0 - 2
|
Rio Ave 4 | V | +1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2019-12-13 | 1 3 Portimonense |
0 - 1
1 - 1
|
Rio Ave 3 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2019-12-09 | 1 3 Rio Ave |
0 - 0
1 - 0
|
Gil Vicente 2 | V | -0.5 | Alla | 8.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2019-12-02 | 2 Braga |
1 - 0
2 - 0
|
Rio Ave 2 | K | -1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugali karikas | 2019-11-24 | 3 Rio Ave |
1 - 0
1 - 0
|
Alverca 2 | V | -1.5, -2.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Portugali Primeira Liga | 2019-11-09 | Rio Ave |
1 - 0
1 - 0
|
Vitória de Setúbal 1 | V | -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2019-11-02 | 1 Benfica |
1 - 0
2 - 0
|
Rio Ave 3 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
10-2 (12) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2019-10-30 | 1 Rio Ave |
0 - 1
1 - 1
|
Moreirense 1 | Vi | -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
13-3 (16) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2019-10-25 | Paços de Ferreira |
0 - 0
0 - 0
|
Rio Ave 1 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Portugali karikas | 2019-10-19 | 1 5 Clube Condeixa |
0 - 0
0 - 1
|
Rio Ave 1 | V | +2.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Portugali liigakarikas | 2019-10-05 | 1 Portimonense |
0 - 1
1 - 1
|
Rio Ave 3 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 3.8 | 3.2 | 2.05 |
| Pool | 4.333 | 2.05 | 2.75 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (+0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 4 - 5
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: +0.5 , Väravad: 2.0, 2.5
Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 1 - 3 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0, +0.5 , Väravad: 1.0
-
8' - 1st Corner - Maritimo - 7' Substitution - Edgar Costa for Correa - Maritimo
-
11' - 2nd Corner - Rio Ave -
31' - 3rd Corner - Rio Ave -
32' - 4th Corner - Rio Ave - Race to 3 Corners - Rio Ave
-
45+1' - 1st Yellow Card - Rio Ave -
0-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Carlos Mane for Gelson - Rio Ave
-
49' - 5th Corner - Rio Ave -
60' - 6th Corner - Rio Ave - Race to 5 Corners - Rio Ave
-
71' - 7th Corner - Maritimo -
74' - 8th Corner - Maritimo - 73' Substitution - Erivaldo for Milson - Maritimo
- 78' Substitution - Diego Lopes for Diogo Figueiras - Rio Ave
-
89' - 9th Corner - Maritimo - 87' Substitution - Pedro Amaral for Matheus Reis - Rio Ave
-
90' - 2nd Yellow Card - Rio Ave - 88' Substitution - Bambock for Pelagio - Maritimo
- 88' Substitution - Xadas for Edgar Costa - Maritimo
- 88' Substitution - Getterson for Pinho - Maritimo
- 88' Substitution - Bruno Moreira for Piazon - Rio Ave
-
0-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

