Mansfield vs Hull Meeskonna profiil
Mansfield vs Hull Mängu faktid
3V-2V-5K viimases 10 mängus, löönud 15 ja lasknud 14 väravat. Keskmised väravad: 1.5 poolt, 1.4 vastu. Võit 30%, AH võit 20%, värav Over 40%, nurgalöök Over 60%.
4V-3V-3K viimases 10 mängus, löönud 16 ja lasknud 15 väravat. Keskmised väravad: 1.6 poolt, 1.5 vastu. Võit 40%, AH võit 50%, värav Over 40%, nurgalöök Over 60%.
| Mansfield | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Hull | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Mansfield | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Hull | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Mansfield vs Hull Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Mansfield vs Hull Omavahelised kohtumised
Mansfield vs Hull Vaata kogu H2H-d →| Mansfield Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2016-07-19 | Mansfield |
0 - 0
0 - 1
|
Hull | K | +0.5,+1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Mansfield Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2019-07-17 | Mansfield |
0 - 1
1 - 3
|
Blackburn 2 | K | +0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-13 | Alfreton Town |
0 - 0
0 - 1
|
Mansfield | V | +1.0 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-11 | Bradford P A |
1 - 0
2 - 4
|
Mansfield | V | +0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-06 | Mansfield |
1 - 1
1 - 2
|
Swansea | K | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-05-12 | 1 Mansfield |
0 - 0
0 - 0
|
Newport County 6 | Vi | -0.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-05-09 | 1 Newport County |
0 - 1
1 - 1
|
Mansfield 2 | Vi | 0.0 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2019-05-04 | 2 Milton Keynes Dons |
1 - 0
1 - 0
|
Mansfield 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-6 (14) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| England League 2 | 2019-04-27 | 1 Mansfield |
0 - 0
1 - 2
|
Stevenage 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-9 (19) | 2-7 (9) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2019-04-22 | 1 Oldham |
1 - 0
3 - 2
|
Mansfield 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-8 (14) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-04-19 | 2 Mansfield |
1 - 0
4 - 0
|
Morecambe 3 | V | -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-04-13 | 2 Northampton |
0 - 1
1 - 1
|
Mansfield 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-6 (14) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-04-06 | 1 Mansfield |
0 - 0
1 - 0
|
Cambridge Utd | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2019-03-30 | 4 Exeter |
1 - 2
1 - 4
|
Mansfield | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-7 (10) | 0-7 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-03-23 | 4 Mansfield |
0 - 0
1 - 2
|
Crewe 5 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2019-03-18 | 2 Mansfield |
1 - 0
1 - 1
|
Lincoln City 1 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
11-8 (19) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-03-12 | 2 Crawley Town |
0 - 0
0 - 0
|
Mansfield 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-03-09 | 3 Port Vale |
0 - 0
2 - 1
|
Mansfield | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-10 (14) | 1-7 (8) | 5 (0-5) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-03-02 | 2 Mansfield |
2 - 0
4 - 2
|
Cheltenham 3 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-02-23 | 1 3 Mansfield |
0 - 0
1 - 0
|
Forest Green 4 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-8 (14) | 6-3 (9) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-02-16 | 2 Notts County |
1 - 0
1 - 0
|
Mansfield 3 | K | +0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-02-09 | 1 Newport County |
1 - 0
1 - 0
|
Mansfield 3 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-10 (16) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-02-02 | Mansfield |
1 - 1
3 - 1
|
Macclesfield 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-4 (11) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2019-01-29 | Forest Green |
0 - 1
1 - 1
|
Mansfield | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2019-01-26 | Mansfield |
1 - 0
3 - 0
|
Tranmere 4 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2019-01-19 | 3 Colchester |
2 - 0
2 - 3
|
Mansfield 1 | V | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-01-15 | 2 Mansfield |
0 - 0
1 - 0
|
Crawley Town 5 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-9 (16) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| England League 2 | 2019-01-12 | 1 3 Mansfield |
0 - 1
0 - 1
|
Yeovil 1 | K | -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-01-05 | 2 Carlisle |
2 - 0
3 - 2
|
Mansfield 2 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2019-01-01 | 1 Grimsby |
0 - 1
0 - 1
|
Mansfield 1 | V | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-12-29 | 3 Mansfield |
0 - 0
0 - 0
|
Swindon 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
11-6 (17) | 6-5 (11) | 5 (3-2) | 3 (3-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Hull Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-07-12 | Hull |
1 - 1
2 - 1
|
Lincoln Red Imps FC 1 | V | -2.5 | Alla |
|
||||||
| UK Friendlies | 2019-07-09 | Leyton Orient |
1 - 1
2 - 2
|
Hull | Vi | +0.5, +1.0 | Üle | 8.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2019-05-05 | 2 Hull |
0 - 0
1 - 1
|
Bristol City 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2019-04-27 | 1 Swansea |
1 - 0
2 - 2
|
Hull 4 | Vi | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2019-04-22 | Hull |
0 - 3
0 - 3
|
Sheff Utd | K | +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2019-04-19 | West Brom |
1 - 0
3 - 2
|
Hull | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
5-9 (14) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-13 | 1 Middlesbrough |
1 - 0
1 - 0
|
Hull 1 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-10 | 2 Hull |
0 - 1
2 - 1
|
Wigan 1 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
12-2 (14) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-04-06 | 3 Hull |
0 - 1
3 - 1
|
Reading 2 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-03-30 | 1 Ipswich |
0 - 1
0 - 2
|
Hull 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-03-16 | 2 Hull |
2 - 0
2 - 2
|
QPR 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2019-03-13 | 1 Norwich |
2 - 1
3 - 2
|
Hull 3 | K | -1.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
8-2 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-03-09 | 2 Nottm Forest |
0 - 0
3 - 0
|
Hull 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2019-03-02 | 2 Hull |
1 - 0
2 - 0
|
Birmingham 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-8 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Championship | 2019-02-26 | Hull |
2 - 1
2 - 1
|
Millwall 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2019-02-23 | 1 Brentford |
3 - 1
5 - 1
|
Hull 3 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-02-12 | Hull |
2 - 0
2 - 2
|
Rotherham 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2019-02-09 | 1 Derby |
1 - 0
2 - 0
|
Hull 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-02-02 | 2 Hull |
1 - 0
2 - 0
|
Stoke 2 | V | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-01-26 | 1 Blackburn |
2 - 0
3 - 0
|
Hull 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2019-01-19 | 2 Aston Villa |
1 - 2
2 - 2
|
Hull 3 | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2019-01-12 | Hull |
1 - 0
3 - 0
|
Sheff Wed 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2019-01-06 | Millwall |
0 - 0
2 - 1
|
Hull 2 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2019-01-01 | 2 Hull |
1 - 0
6 - 0
|
Bolton 2 | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-1 (7) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2018-12-29 | 3 Leeds |
0 - 1
0 - 2
|
Hull 2 | V | -1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2018-12-26 | Preston |
0 - 1
1 - 2
|
Hull 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2018-12-22 | 1 Hull |
0 - 1
3 - 2
|
Swansea 2 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2018-12-15 | Hull |
2 - 0
2 - 0
|
Brentford 1 | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Championship | 2018-12-08 | Millwall |
1 - 1
2 - 2
|
Hull 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2018-12-01 | 2 QPR |
1 - 2
2 - 3
|
Hull 1 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-4 (13) | 8-3 (11) | 5 (3-2) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 3.1 | 3.6 | 1.95 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 2 , Nurgalöök: 5 - 3
Nurgalöök: 9.0 , Handikäp: 0.0, +0.5 , Väravad: 3.0
Skoor: 1 - 1 , Nurgalöök: 3 - 2 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: , Väravad:
-
12' - 1st Corner - Mansfield -
13' - 2nd Corner - Hull -
22' - 3rd Corner - Hull -
27' - 1st Goal - Hull -
32' - 4th Corner - Mansfield - Race to 3 Corners - Mansfield
-
39' - 5th Corner - Mansfield -
44' - 2nd Goal - Mansfield -
1-1 score at the end of First Half -
46' - 3rd Goal - Hull -
54' - 4th Goal - Mansfield -
74' - 6th Corner - Mansfield -
77' - 7th Corner - Hull -
89' - 8th Corner - Mansfield - Race to 5 Corners - Mansfield
-
2-2 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

