Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.5
Väravad kokku
Üle 10.0
Nurgalöögid kokku
+1.25
Limerick
Limerick vs Cork City Meeskonna profiil
Limerick
DLDLLLDDLWHiljutisedStabiilne0.0 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpVõrdne5/9
Cork City
WWWDWWLDWWHiljutisedStabiilne-0.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 22
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaVõrdne5/10
Aasia händikäpKatab7/10
Viimane
| Limerick | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Cork City | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Limerick | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Cork City | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 10.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 38,
Keskm: 2.39,
Std. hälve: 1.42, Mediaan: 2,
Mood: ,
Üle: 47%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Limerick vs Cork City Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Limerick vs Cork City Omavahelised kohtumised
Limerick vs Cork City Vaata kogu H2H-d →| Limerick Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Iirimaa Premier Division | 2015-03-13 | Cork City |
3 - 0
5 - 0
|
Limerick 1 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Iirimaa Munster Senior Cup | 2015-02-28 | Limerick |
1 - 1
2 - 2
|
Cork City 3 | Vi | +0.5, +1.0 | Üle |
|
||||||
| Iirimaa Premier Division | 2014-09-21 | Limerick |
0 - 0
0 - 1
|
Cork City | K | +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Iirimaa Premier Division | 2014-06-27 | Cork City |
1 - 0
3 - 0
|
Limerick | K | Üle |
|
|||||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Limerick Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Iirimaa Munster Senior Cup | 2015-05-10 | 1 Limerick |
0 - 0
1 - 0
|
Avondale 1 | V | -1.0, -1.5 | Alla |
|
||||||
| Iirimaa Premier Division | 2015-05-08 | 3 Bohemians Dublin |
1 - 0
2 - 1
|
Limerick 1 | K | -1.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Iirimaa Premier Division | 2015-05-02 | 1 Sligo Rovers |
1 - 0
1 - 1
|
Limerick 3 | Vi |
|
||||||||
| Iirimaa Premier Division | 2015-04-25 | 1 Limerick |
1 - 0
1 - 1
|
Shamrock Rovers 1 | Vi | +1.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Iirimaa Premier Division | 2015-04-20 | 1 Limerick |
0 - 2
0 - 2
|
Derry City 1 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Iirimaa Premier Division | 2015-04-17 | 1 Galway United |
1 - 1
3 - 2
|
Limerick 3 | K | -0.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Iirimaa Premier Division | 2015-04-11 | Bray Wanderers |
0 - 0
4 - 0
|
Limerick | K | 0.0 | Üle |
|
6-11 (17) | 4-6 (10) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Iirimaa Premier Division | 2015-04-04 | 4 Limerick |
0 - 1
1 - 1
|
Dundalk 2 | Vi | +1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Iirimaa Premier Division | 2015-03-28 | 1 Limerick |
0 - 1
1 - 2
|
St Patricks 2 | K | +1.0, +1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Iirimaa Premier Division | 2015-03-24 | 1 3 Drogheda United |
0 - 1
1 - 1
|
Limerick | Vi | -0.5, -1.0 | Alla |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Iirimaa Premier Division | 2015-03-21 | 1 Limerick |
2 - 1
2 - 2
|
Longford Town | Vi | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Iirimaa Premier Division | 2015-03-13 | Cork City |
3 - 0
5 - 0
|
Limerick 1 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Republic of Ireland League Cup | 2015-03-10 | 2 Cobh Ramblers |
1 - 1
3 - 2
|
Limerick 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Iirimaa Premier Division | 2015-03-07 | Limerick |
0 - 2
0 - 3
|
Bohemians Dublin 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Iirimaa Munster Senior Cup | 2015-02-28 | Limerick |
1 - 1
2 - 2
|
Cork City 3 | Vi | +0.5, +1.0 | Üle |
|
6-8 (14) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 4 (2-2) | ||
| Iirimaa Premier Division | 2014-10-24 | 1 Shamrock Rovers |
0 - 0
1 - 0
|
Limerick | K | -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Iirimaa Premier Division | 2014-10-17 | 2 Limerick |
0 - 0
1 - 0
|
Sligo Rovers 1 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-9 (18) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Iirimaa Premier Division | 2014-10-10 | Derry City |
0 - 0
1 - 2
|
Limerick | V | -0.5 | Üle |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Iirimaa Premier Division | 2014-10-03 | Limerick |
1 - 1
4 - 2
|
Athlone Town 3 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
8-2 (10) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Iirimaa Premier Division | 2014-09-26 | 2 Bohemians Dublin |
1 - 0
2 - 0
|
Limerick 3 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-10 (17) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Iirimaa Premier Division | 2014-09-21 | Limerick |
0 - 0
0 - 1
|
Cork City | K | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Iirimaa Premier Division | 2014-09-05 | UCD |
0 - 1
1 - 3
|
Limerick | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
11-2 (13) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 8 (7-1) |
| Iirimaa Premier Division | 2014-08-29 | Limerick |
0 - 0
0 - 3
|
Drogheda United | K | -0.5 | Üle |
|
9-6 (15) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Iirimaa Premier Division | 2014-08-25 | Limerick |
0 - 2
0 - 4
|
Derry City | K | Üle |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | |||
| Iirimaa Premier Division | 2014-08-18 | St Patricks |
0 - 0
0 - 1
|
Limerick | V | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |
| Iirimaa Premier Division | 2014-08-15 | Dundalk |
0 - 0
1 - 0
|
Limerick | K |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| Iirimaa Premier Division | 2014-08-07 | Limerick |
1 - 0
4 - 1
|
Bray Wanderers | V | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-5 (14) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | |
| Iirimaa Premier Division | 2014-08-01 | Limerick |
3 - 1
4 - 1
|
Shamrock Rovers | V | Üle |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Iirimaa Premier Division | 2014-07-11 | Athlone Town |
3 - 0
3 - 0
|
Limerick | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
10-5 (15) | 3-5 (8) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Iirimaa Premier Division | 2014-07-04 | Limerick |
1 - 0
1 - 2
|
Bohemians Dublin | K | Üle |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | |||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Cork City Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Iirimaa Premier Division | 2015-05-11 | 1 Cork City |
0 - 1
3 - 1
|
Drogheda Utd 4 2 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Iirimaa Premier Division | 2015-05-08 | Cork City |
2 - 1
3 - 2
|
Sligo Rovers 3 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Iirimaa Premier Division | 2015-05-04 | 1 Bohemians Dublin |
0 - 1
1 - 1
|
Cork City 4 | Vi | 0.0, +0.5 | Tasa | 9.5 |
|
|||||
| Iirimaa Premier Division | 2015-04-24 | 2 Cork City |
1 - 1
1 - 2
|
Dundalk 3 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Iirimaa Premier Division | 2015-04-20 | Cork City |
1 - 0
2 - 0
|
Longford Town 2 | V | -1.0, -1.5 | Alla |
|
||||||
| Iirimaa Premier Division | 2015-04-17 | 2 Drogheda United |
0 - 2
1 - 2
|
Cork City 2 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Iirimaa Premier Division | 2015-04-10 | 1 3 St Patricks |
0 - 0
0 - 0
|
Cork City 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Republic of Ireland League Cup | 2015-04-06 | 1 Waterford United |
0 - 0
0 - 2
|
Cork City 1 1 | V | +1.0, +1.5 | Alla |
|
2-5 (7) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 1 (0-1) | ||
| Iirimaa Premier Division | 2015-04-03 | 1 Cork City |
2 - 0
3 - 0
|
Derry City 4 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Iirimaa Premier Division | 2015-03-28 | 1 3 Bray Wanderers |
0 - 0
0 - 1
|
Cork City 1 | V | +1.0, +1.5 | Alla |
|
2-8 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Iirimaa Premier Division | 2015-03-24 | 3 Cork City |
1 - 0
2 - 0
|
Galway United 1 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-3 (12) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Iirimaa Premier Division | 2015-03-20 | 2 Shamrock Rovers |
0 - 0
0 - 0
|
Cork City 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Iirimaa Premier Division | 2015-03-13 | Cork City |
3 - 0
5 - 0
|
Limerick 1 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Iirimaa Premier Division | 2015-03-07 | 4 Sligo Rovers |
0 - 0
1 - 1
|
Cork City 4 | Vi | 0.0, -0.5 | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | |
| Iirimaa Munster Senior Cup | 2015-02-28 | Limerick |
1 - 1
2 - 2
|
Cork City 3 | Vi | +0.5, +1.0 | Üle |
|
6-8 (14) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 4 (2-2) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-02-25 | Cobh Ramblers |
0 - 0
0 - 0
|
Cork City | Vi | +1.0 | Alla |
|
9-4 (13) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-02-19 | St. Mary''s AFC |
1 - 1
1 - 3
|
Cork City | V |
|
5-10 (15) | 1-7 (8) | 3 (1-2) | 4 (2-2) | ||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-01-31 | Athlone Town |
3 - 0
4 - 1
|
Cork City 1 | K |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||||
| Iirimaa Premier Division | 2014-10-24 | 3 Dundalk |
0 - 0
2 - 0
|
Cork City 4 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Iirimaa Premier Division | 2014-10-17 | 1 Cork City |
1 - 0
1 - 0
|
Bohemians Dublin 3 2 | V | -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Iirimaa Premier Division | 2014-10-10 | 1 3 UCD |
0 - 2
0 - 4
|
Cork City 1 | V | +1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
0-7 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Iirimaa Premier Division | 2014-10-03 | 1 Cork City |
2 - 0
2 - 1
|
Drogheda United 2 1 | V | -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Iirimaa Premier Division | 2014-09-26 | 5 Cork City |
0 - 1
2 - 1
|
Sligo Rovers 4 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
0-2 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Iirimaa Premier Division | 2014-09-21 | Limerick |
0 - 0
0 - 1
|
Cork City | V | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Iirimaa Premier Division | 2014-09-05 | Cork City |
0 - 0
1 - 0
|
Shamrock Rovers | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Iirimaa Premier Division | 2014-08-29 | Athlone Town |
1 - 1
2 - 2
|
Cork City | Vi | +0.5, +1.0 | Üle |
|
0-3 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| FAI Cup | 2014-08-22 | Cork City |
0 - 1
2 - 2
|
Bohemians Dublin | Vi | Üle |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |||
| Iirimaa Premier Division | 2014-08-18 | Cork City |
0 - 1
1 - 1
|
Bray Wanderers | Vi | Alla |
|
13-0 (13) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | |||
| Iirimaa Premier Division | 2014-08-15 | Derry City |
0 - 1
0 - 1
|
Cork City | V |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | (-) | (-) | ||||
| Iirimaa Premier Division | 2014-08-08 | Cork City |
0 - 0
1 - 0
|
St Patricks | V | Alla |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | |||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 8.5 | 4.6 | 1.36 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+1.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 1 , Nurgalöök: 3 - 6
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: +1.0, +1.5 , Väravad: 2.5
-
12' - 1st Corner - Cork City -
22' - 1st Goal - Cork City -
35' - 2nd Corner - Cork City - Race to 3 Corners - Cork City
-
45+1' - 3rd Corner - Cork City -
45+2' - 1st Yellow Card - Cork City -
0-1 score at the end of First Half -
48' - 4th Corner - Limerick -
80' - 5th Corner - Cork City - Race to 5 Corners - Cork City
-
82' - 6th Corner - Cork City -
83' - 7th Corner - Cork City -
85' - 8th Corner - Limerick -
86' - 9th Corner - Limerick -
90+2' - 2nd Yellow Card - Cork City
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

