R, Mar 15, 2019 · 19:45
Limerick
3 2
3 - 1
Täisaeg · PA 3-1
VanimadHiljutised
LLLDLD
2.60
3.20
2.75
HiljutisedVanimad
WLLLWL

Märkmed

Tasuta ennustused (põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.5
Väravad kokku
Alla 9.5
Nurgalöögid kokku
+0.25
Cobh Ramblers
Limerick
WLLLLLLDLDHiljutisedLangusteel-0.5 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 22
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpEi kataKaetud 2/10
Aeglane algus · laseb esimesena sisse 7 mängus 10-st5 mängu ilma väravataVõitis 1 viimasest 10
Cobh Ramblers
WLDDWLLLLWHiljutisedLangusteel-0.6 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 22
Üle 9.5 nurgalöögiÜle7/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpVõrdneKaetud 5/10
Limerick

0V-2V-8K viimases 10 mängus, löönud 2 ja lasknud 24 väravat. Keskmised väravad: 0.2 poolt, 2.4 vastu. Võit 0%, AH võit 20%, värav Over 50%, nurgalöök Over 40%.

Põhiaja tulemus
Võit 0%0 Viik 20%2 Kaotus 80%8
Väravad kokku 2.5
Üle 50%5 Tühistatud 0%0 Alla 50%5
Nurgalöögid kokku 9.5
Üle 40%4 Tühistatud 0%0 Alla 60%6
Aasia handikäp
Võit 20%2 Tühistatud 0%0 Kaotus 80%8
Cobh Ramblers

3V-2V-5K viimases 10 mängus, löönud 15 ja lasknud 19 väravat. Keskmised väravad: 1.5 poolt, 1.9 vastu. Võit 30%, AH võit 50%, värav Over 70%, nurgalöök Over 80%.

Põhiaja tulemus
Võit 30%3 Viik 20%2 Kaotus 50%5
Väravad kokku 2.5
Üle 70%7 Tühistatud 0%0 Alla 30%3
Nurgalöögid kokku 9.5
Üle 80%8 Tühistatud 0%0 Alla 20%2
Aasia handikäp
Võit 50%5 Tühistatud 0%0 Kaotus 50%5
Viimane
Limerick
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Cobh Ramblers
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5
Limerick
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5
Cobh Ramblers
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5

Limerick Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Republic of Ireland League Cup 2018-04-09 Limerick
0 - 0
0 - 1
Cobh Ramblers K -1.0, -1.5 Alla 9.5
FAI Cup 2017-08-12 Cobh Ramblers
0 - 3
0 - 3
Limerick 1 V +0.5 Üle 9.0
Iirimaa Munster Senior Cup 2017-01-28 3 Cobh Ramblers
0 - 0
0 - 2
Limerick V +1.0 Alla
League of Ireland First Division 2016-10-01 3 Cobh Ramblers
0 - 0
2 - 0
Limerick 3 1 K +0.5 Alla
League of Ireland First Division 2016-07-16 Limerick
2 - 0
2 - 0
Cobh Ramblers 3 V -2.0 Alla 10.5
League of Ireland First Division 2016-05-07 Cobh Ramblers
1 - 1
0 - 3
Limerick 1 V +1.5, +2.0 Alla 10.0 Üle
7-14 (21) 2-6 (8) 3 (0-3) 2 (0-2)
Republic of Ireland League Cup 2016-03-22 2 Cobh Ramblers
0 - 2
2 - 4
Limerick 1 V +1.0, +1.5 Üle
4-8 (12) 1-6 (7) 3 (0-3) 3 (1-2)
League of Ireland First Division 2016-03-19 1 Limerick
1 - 0
6 - 1
Cobh Ramblers 2 V -1.5 Üle 10.5 Üle
11-2 (13) 7-1 (8) 4 (4-0) 2 (2-0)
Iirimaa Munster Senior Cup 2016-02-23 3 Cobh Ramblers
1 - 0
1 - 0
Limerick 1 K +1.0 Alla 10.5 Üle
1-11 (12) 1-4 (5) 1 (0-1) 5 (0-5)
Republic of Ireland League Cup 2015-03-10 2 Cobh Ramblers
1 - 1
3 - 2
Limerick 1 K 0.0, +0.5 Üle
9-1 (10) 3-0 (3) 2 (2-0) 3 (2-1)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Limerick Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Iirimaa First Division 2019-03-08 3 Limerick
0 - 0
0 - 0
Drogheda United 2 Vi +0.5 Alla 10.0
Iirimaa First Division 2019-03-01 2 Bray Wanderers
1 - 0
2 - 0
Limerick 3 K -0.5, -1.0 Alla 9.5
Iirimaa First Division 2019-02-22 1 Limerick
0 - 0
0 - 0
Longford Town 1 Vi 0.0, +0.5 Alla
Euroopa sõpruskohtumised 2019-01-27 Waterford FC
2 - 0
4 - 0
Limerick K -1.5, -2.0 Üle
Euroopa sõpruskohtumised 2019-01-19 Finn Harps
0 - 1
2 - 1
Limerick K -0.5, -1.0 Tasa
Euroopa sõpruskohtumised 2019-01-12 1 Cork City
2 - 0
5 - 0
Limerick K -1.5 Üle
4-1 (5) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Iirimaa play-off’id 2018-11-02 2 Limerick
0 - 1
0 - 2
Finn Harps 5 K 0.0, -0.5 Alla 9.0 Üle
7-5 (12) 3-3 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Iirimaa play-off’id 2018-10-29 1 Finn Harps
1 - 0
1 - 0
Limerick 2 K -0.5, -1.0 Alla 9.0 Alla
2-5 (7) 1-1 (2) 1 (1-0) 3 (0-3)
Iirimaa Premier Division 2018-10-26 Waterford FC
2 - 1
4 - 1
Limerick 1 K -1.5, -2.0 Üle 9.5 Alla
4-0 (4) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Iirimaa Premier Division 2018-10-19 1 Limerick
0 - 2
0 - 4
St Patricks K +0.5, +1.0 Üle 10.0 Üle
3-11 (14) 0-4 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Iirimaa Premier Division 2018-10-12 Cork City
1 - 0
3 - 0
Limerick 3 K -1.5 Tasa 10.0 Üle
8-4 (12) 3-4 (7) 2 (2-0) 1 (1-0)
Iirimaa Premier Division 2018-10-05 2 Limerick
0 - 1
0 - 1
Derry City 4 K 0.0 Alla 9.5 Alla
2-4 (6) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Iirimaa Premier Division 2018-09-21 1 Bray Wanderers
0 - 2
0 - 2
Limerick V 0.0, +0.5 Alla 9.5 Üle
7-6 (13) 1-6 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Iirimaa Premier Division 2018-09-14 Shamrock Rovers
4 - 0
5 - 0
Limerick 1 K -2.0 Üle 9.0 Üle
11-0 (11) 8-0 (8) 2 (2-0) 1 (1-0)
Iirimaa FAI Cup 2018-09-07 3 Limerick
0 - 3
0 - 4
Dundalk K +1.5, +2.0 Üle 9.0 Üle
8-4 (12) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (1-0)
Iirimaa Premier Division 2018-08-31 Limerick
0 - 0
0 - 1
Dundalk 3 K +1.5, +2.0 Alla 9.5 Üle
7-7 (14) 3-5 (8) 3 (2-1) 1 (0-1)
Iirimaa FAI Cup 2018-08-24 2 Limerick
1 - 0
2 - 1
Cabinteely FC 2 V -0.5, -1.0 Üle 9.0 Alla
0-3 (3) 0-0 (0) 0 (0-0) 3 (0-3)
Iirimaa Premier Division 2018-08-17 Limerick
0 - 1
1 - 3
Sligo Rovers 1 K 0.0, +0.5 Üle 9.5 Üle
8-2 (10) 3-2 (5) 3 (1-2) 2 (2-0)
Iirimaa FAI Cup 2018-08-12 2 Cockhill Celtic FC
0 - 0
0 - 2
Limerick 1 V +1.0, +1.5 Alla
2-4 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Iirimaa Premier Division 2018-08-03 1 Bohemians Dublin
2 - 0
5 - 0
Limerick 1 1 K -0.5, -1.0 Üle 10.0 Alla
2-1 (3) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Iirimaa Premier Division 2018-07-27 1 1 Limerick
1 - 0
2 - 1
Waterford FC 2 1 V +0.5, +1.0 Üle 9.5 Üle
6-12 (18) 1-4 (5) 1 (0-1) 4 (1-3)
Iirimaa Premier Division 2018-07-20 3 St Patricks
0 - 1
2 - 1
Limerick 3 K -1.5 Üle 9.5 Alla
5-4 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Iirimaa Premier Division 2018-07-06 Derry City
1 - 1
2 - 1
Limerick 1 K -1.0, -1.5 Tasa 9.5 Üle
7-3 (10) 5-2 (7) 1 (1-0) 2 (2-0)
Iirimaa Premier Division 2018-06-29 1 Limerick
2 - 1
2 - 1
Bray Wanderers 2 V 0.0 Üle 9.5 Üle
4-10 (14) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Iirimaa Premier Division 2018-06-15 5 Limerick
0 - 1
0 - 2
Shamrock Rovers 3 K +1.0 Alla 9.0 Tasa
2-7 (9) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Iirimaa Premier Division 2018-06-08 Dundalk
1 - 0
4 - 0
Limerick 2 K -2.5, -3.0 Üle 9.0 Tasa
7-2 (9) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Iirimaa Premier Division 2018-06-01 2 Limerick
1 - 0
1 - 1
Bohemians Dublin 2 Vi +0.5 Alla 9.0 Üle
9-6 (15) 7-2 (9) 3 (2-1) 2 (0-2)
Iirimaa Premier Division 2018-05-25 1 2 Sligo Rovers
0 - 0
0 - 0
Limerick 3 Vi 0.0, -0.5 Alla 9.0 Tasa
4-5 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Iirimaa Premier Division 2018-05-21 1 Limerick
0 - 0
0 - 2
Cork City K +1.0, +1.5 Alla 9.5 Üle
8-12 (20) 2-6 (8) 1 (0-1) 6 (5-1)
Iirimaa Premier Division 2018-05-18 1 Waterford FC
1 - 3
3 - 6
Limerick 2 V -1.0 Üle 9.5 Alla
4-3 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Cobh Ramblers Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Iirimaa First Division 2019-03-09 1 Cobh Ramblers
3 - 0
6 - 1
Wexford FC 1 V -0.5, -1.0 Üle 9.5
Iirimaa First Division 2019-03-02 1 Cobh Ramblers
0 - 1
0 - 1
Athlone Town K -0.5, -1.0 Alla 10.0
Iirimaa First Division 2019-02-22 2 Drogheda United
2 - 0
4 - 0
Cobh Ramblers 3 1 K -1.0 Üle 10.0
Euroopa sõpruskohtumised 2019-01-26 1 Shamrock Rovers
0 - 0
3 - 1
Cobh Ramblers K -2.0,-2.5 Üle 8.0
Euroopa sõpruskohtumised 2019-01-23 3 Cobh Ramblers
2 - 2
3 - 2
Waterford FC V +1.5, +2.0 Üle
Iirimaa First Division 2018-09-22 2 Cobh Ramblers
0 - 1
0 - 2
Drogheda United K +1.0 Alla 10.0 Tasa
4-6 (10) 2-4 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Republic of Ireland League Cup 2018-09-16 1 Derry City
1 - 1
3 - 1
Cobh Ramblers 2 K -1.5 Üle 10.5 Üle
9-4 (13) 6-2 (8) 2 (2-0) 2 (0-2)
Iirimaa First Division 2018-08-31 2 Wexford FC
0 - 2
1 - 2
Cobh Ramblers 3 V +0.5 Üle 10.0 Alla
4-3 (7) 0-1 (1) 1 (0-1) 0 (0-0)
Iirimaa First Division 2018-08-24 5 Athlone Town
0 - 0
0 - 0
Cobh Ramblers 3 Vi +1.5 Alla 10.0 Üle
8-8 (16) 3-2 (5) 3 (2-1) 4 (2-2)
Iirimaa First Division 2018-08-18 2 Cobh Ramblers
1 - 1
2 - 2
UCD 1 Vi +0.5, +1.0 Üle 9.5 Üle
9-4 (13) 7-2 (9) 2 (1-1) 1 (1-0)
Iirimaa FAI Cup 2018-08-10 Dundalk
1 - 0
3 - 0
Cobh Ramblers 1 K -2.5, -3.0 Alla 9.5 Alla
5-1 (6) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Republic of Ireland League Cup 2018-08-06 3 Cobh Ramblers
0 - 0
1 - 0
Dundalk 1 V +2.5 Alla 9.5 Alla
6-0 (6) 3-0 (3) 2 (2-0) 2 (2-0)
Iirimaa First Division 2018-08-03 2 Shelbourne
1 - 1
3 - 1
Cobh Ramblers 2 K -1.5 Üle 10.0 Üle
8-4 (12) 6-2 (8) 5 (5-0) 0 (0-0)
Iirimaa First Division 2018-07-28 4 Cobh Ramblers
0 - 0
0 - 1
Finn Harps 3 1 K +0.5 Alla 9.5 Alla
1-2 (3) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Iirimaa First Division 2018-07-20 3 Cabinteely FC
2 - 0
2 - 0
Cobh Ramblers 3 K 0.0, -0.5 Alla 9.5 Üle
7-6 (13) 2-2 (4) 2 (2-0) 6 (4-2)
Euroopa sõpruskohtumised 2018-07-17 Cobh Ramblers
0 - 4
0 - 5
Preston K +2.5, +3.0 Üle 9.5 Alla
2-7 (9) 1-2 (3) 2 (0-2) 3 (1-2)
Iirimaa First Division 2018-07-14 1 Cobh Ramblers
0 - 2
1 - 2
Galway United 3 K 0.0, +0.5 Üle 10.0 Alla
4-3 (7) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (1-1)
Iirimaa First Division 2018-07-07 Longford Town
0 - 0
1 - 2
Cobh Ramblers 3 V -1.0 Üle 9.5 Üle
9-4 (13) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Iirimaa First Division 2018-06-29 1 Drogheda United
1 - 1
2 - 1
Cobh Ramblers 2 K -1.0 Üle 9.5 Üle
8-10 (18) 4-3 (7) 4 (1-3) 4 (1-3)
Iirimaa First Division 2018-06-09 Cobh Ramblers
0 - 0
2 - 1
Wexford FC V -1.0 Üle 9.5 Üle
8-3 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (3-0)
Iirimaa First Division 2018-06-04 Cobh Ramblers
0 - 0
0 - 0
Galway United Vi +0.5 Alla 9.5 Üle
5-7 (12) 0-4 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Iirimaa First Division 2018-06-01 2 UCD
2 - 0
3 - 1
Cobh Ramblers 4 K -1.0 Üle 9.5 Alla
3-4 (7) 2-3 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Iirimaa First Division 2018-05-25 2 Cobh Ramblers
0 - 1
0 - 3
Shelbourne 2 K 0.0, +0.5 Üle 9.5 Üle
3-7 (10) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Iirimaa First Division 2018-05-18 2 Finn Harps
0 - 1
0 - 1
Cobh Ramblers 2 V -0.5 Alla 9.5 Alla
4-2 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 4 (2-2)
Iirimaa First Division 2018-05-12 1 Cobh Ramblers
1 - 0
1 - 0
Cabinteely FC 2 V 0.0, -0.5 Alla 10.0 Üle
5-6 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Republic of Ireland League Cup 2018-05-08 2 Cobh Ramblers
1 - 0
2 - 0
Longford Town 3 V +0.5, +1.0 Alla 10.0 Alla
6-3 (9) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Iirimaa First Division 2018-05-05 3 Cobh Ramblers
0 - 1
0 - 1
Longford Town 2 K +0.5 Alla 9.5 Üle
10-2 (12) 8-2 (10) 3 (3-0) 1 (1-0)
Iirimaa First Division 2018-04-27 3 Galway United
3 - 0
3 - 0
Cobh Ramblers 2 K -0.5, -1.0 Üle 10.0 Alla
3-1 (4) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Iirimaa First Division 2018-04-21 1 Cobh Ramblers
0 - 4
1 - 5
Drogheda United 1 K +0.5 Üle 9.5 Üle
3-7 (10) 1-3 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Iirimaa First Division 2018-04-13 1 2 Athlone Town
0 - 2
1 - 4
Cobh Ramblers 2 V +2.0 Üle 10.0 Üle
6-6 (12) 4-4 (8) 4 (1-3) 1 (0-1)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Avalda ennustusi
1x2
Täis 2.6 3.2 2.75
Pool 3.1 2.05 3.4
Aasia handikäp
Täis (-0.25) [email protected] Võõ[email protected]
Pool (0.0) [email protected] Võõ[email protected]
Nurgalöögid kokku
Täis (9.5) Ü[email protected] [email protected]
Pool (4.5) Ü[email protected] [email protected]
Väravad kokku
Täis (2.5) Ü[email protected] [email protected]
Pool (1.0) Ü[email protected] [email protected]


Aeg Tüüp Valik Panus Tulemus
Otsesündmused

Olek: Täisaeg , Skoor: 3 - 1 , Nurgalöök: 3 - 11

Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 2.5

19
Pealelöök väravasse
2
10
Pealelöök mööda
8
57
Rünnak
58
34
Ohtlik rünnak
40
50
Pallivaldamine %
50

Skoor: 3 - 1 , Nurgalöök: 2 - 8 Pool

Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0

11
Pealelöök väravasse
1
5
Pealelöök mööda
6
25
Rünnak
26
14
Ohtlik rünnak
24
44
Pallivaldamine %
56
  • 2' - 1st Corner - Limerick
  • 8' - 2nd Corner - Cobh Ramblers
  • 9' - 3rd Corner - Cobh Ramblers
  • 9' - 4th Corner - Cobh Ramblers
  • Race to 3 Corners - Cobh Ramblers
  • 11' - 5th Corner - Cobh Ramblers
  • 12' - 6th Corner - Cobh Ramblers
  • Race to 5 Corners - Cobh Ramblers
  • 13' - 1st Goal - Limerick
  • 23' - 7th Corner - Cobh Ramblers
  • 24' - 8th Corner - Cobh Ramblers
  • Race to 7 Corners - Cobh Ramblers
  • 29' - 9th Corner - Cobh Ramblers
  • 30' - 2nd Goal - Limerick
  • 32' - 1st Yellow Card - Cobh Ramblers
  • 33' - 3rd Goal - Cobh Ramblers
  • 39' - 4th Goal - Limerick
  • 45' - 10th Corner - Limerick
  • 3-1 score at the end of First Half
  • 53' - 1st Yellow Card - Cobh Ramblers
  • 54' - 2nd Yellow Card - Limerick
  • 59' - 3rd Yellow Card - Cobh Ramblers
  • 63' - 4th Yellow Card - Limerick
  • 63' - 11th Corner - Cobh Ramblers
  • Race to 9 Corners - Cobh Ramblers
  • 64' - 12th Corner - Cobh Ramblers
  • 70' - 5th Yellow Card - Cobh Ramblers
  • 71' - 13th Corner - Limerick
  • 90+4' - 14th Corner - Cobh Ramblers
  • 3-1 score at the end of Second Half

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused