T, Nov 3, 2020 · 19:45
Larne
5 1
4 - 1
Täisaeg · PA 2-1
Linfield
3 2 1
VanimadHiljutised
LWWWWW
2.60
3.60
2.20
HiljutisedVanimad
WWWLLW

Märkmed

Tasuta ennustused (põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.75
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
+0.25
Larne
Larne
WLWWWLWWWWHiljutisedTules+0.7 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 20
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaÜle8/10
Aasia händikäpKatab6/10
Linfield
WWWWWLLWWWHiljutisedStabiilne-0.4 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiÜle9/10
Üle 2.5 väravaÜle7/10
Aasia händikäpKatab6/10
Larne

8V-0V-2K viimases 10 mängus, löönud 23 ja lasknud 5 väravat. Keskmised väravad: 2.3 poolt, 0.5 vastu. Võit 80%, AH võit 60%, värav Over 60%, nurgalöök Over 0%.

Põhiaja tulemus
Võit 80%8 Viik 0%0 Kaotus 20%2
Väravad kokku 2.5, 3.0
Üle 60%6 Tühistatud 0%0 Alla 40%4
Aasia handikäp
Võit 60%6 Tühistatud 0%0 Kaotus 40%4
Linfield

8V-0V-2K viimases 10 mängus, löönud 24 ja lasknud 9 väravat. Keskmised väravad: 2.4 poolt, 0.9 vastu. Võit 80%, AH võit 60%, värav Over 70%, nurgalöök Over 0%.

Põhiaja tulemus
Võit 80%8 Viik 0%0 Kaotus 20%2
Väravad kokku 2.5, 3.0
Üle 70%7 Tühistatud 0%0 Alla 30%3
Aasia handikäp
Võit 60%6 Tühistatud 10%1 Kaotus 30%3
Viimane
Larne
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Linfield
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5
Larne
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5
Linfield
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5

Larne Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Põhja-Iirimaa Premier 2020-01-28 2 Larne
2 - 1
3 - 1
Linfield 1 V +0.5 Üle
Põhja-Iirimaa Premier 2019-11-30 Linfield
0 - 0
1 - 0
Larne 1 K -0.5 Alla 10.0
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Larne Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Põhja-Iirimaa Premier 2020-10-31 1 Larne
0 - 0
2 - 0
Ballymena Utd 2 V -0.5, -1.0 Alla 10.0
Põhja-Iirimaa Premier 2020-10-24 4 Carrick Rangers
0 - 1
1 - 2
Larne 4 V +1.0, +1.5 Tasa 10.0
Põhja-Iirimaa Premier 2020-10-17 1 Larne
2 - 0
3 - 0
Dungannon Swifts V -1.5, -2.0 Alla 10.0
Põhja-Iiri County Antrim Shield 2020-10-13 3 Larne
2 - 0
4 - 0
Crusaders 2 V 0.0 Üle
UK Friendlies 2020-10-02 Larne
2 - 0
3 - 0
Ards V -1.5 Alla
UK Friendlies 2020-09-08 Larne
0 - 1
0 - 1
Derry City K 0.0, +0.5 Alla
2-4 (6) 0-3 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
UK Friendlies 2020-09-05 Larne
0 - 0
1 - 0
Warrenpoint Town V -1.5, -2.0 Alla
5-6 (11) 2-4 (6) 3 (1-2) 2 (1-1)
Põhja-Iirimaa karikas 2020-02-28 1 Larne
1 - 0
2 - 3
Coleraine K 0.0 Üle 10.5 Alla
6-4 (10) 4-1 (5) 3 (2-1) 2 (1-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2020-02-14 Dungannon Swifts
0 - 1
0 - 2
Larne 2 V +0.5, +1.0 Alla
7-2 (9) 4-2 (6) 2 (0-2) 3 (3-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2020-02-08 1 Institute
0 - 0
0 - 4
Larne V +1.5, +2.0 Üle
3-9 (12) 2-1 (3) 1 (1-0) 6 (1-5)
Põhja-Iirimaa Premier 2020-01-28 2 Larne
2 - 1
3 - 1
Linfield 1 V +0.5 Üle
2-2 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2020-01-18 1 Crusaders
3 - 0
3 - 0
Larne 1 K -0.5, -1.0 Tasa 10.0 Alla
5-0 (5) 1-0 (1) 1 (1-0) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2020-01-10 1 Larne
3 - 0
4 - 0
Carrick Rangers 3 V -1.0 Üle
4-3 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2020-01-01 1 Ballymena Utd
0 - 1
2 - 3
Larne V +0.5 Üle
3-4 (7) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (1-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-12-28 2 Larne
1 - 1
1 - 2
Cliftonville 1 K 0.0 Üle 10.0 Tasa
6-4 (10) 1-4 (5) 2 (0-2) 3 (3-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-12-21 Warrenpoint Town
0 - 0
0 - 2
Larne 2 V +1.5 Alla 10.0 Alla
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-12-14 2 Larne
1 - 2
2 - 2
Coleraine Vi 0.0 Üle 10.0 Tasa
3-7 (10) 0-4 (4) 3 (0-3) 3 (2-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-12-07 2 Glenavon
0 - 2
1 - 3
Larne 2 V +0.5 Üle 10.0 Üle
5-9 (14) 4-6 (10) 6 (2-4) 1 (0-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-11-30 Linfield
0 - 0
1 - 0
Larne 1 K -0.5 Alla 10.0 Tasa
5-5 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-11-23 4 Larne
1 - 1
1 - 1
Cliftonville 3 Vi 0.0 Alla
4-2 (6) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-11-16 2 Dungannon Swifts
0 - 0
0 - 1
Larne 4 1 V +0.5, +1.0 Alla
4-4 (8) 1-3 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-11-11 1 Larne
0 - 0
0 - 0
Crusaders 1 Vi 0.0, +0.5 Alla 9.0 Üle
0-10 (10) 0-7 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-11-02 4 Ballymena Utd
0 - 2
0 - 3
Larne 1 V 0.0 Alla
1-4 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 4 (1-3)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-10-26 2 Larne
1 - 1
1 - 1
Institute 2 Vi -1.5, -2.0 Alla 10.0 Tasa
6-4 (10) 2-1 (3) 1 (1-0) 4 (2-2)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-10-18 2 Larne
1 - 2
2 - 3
Glentoran K -0.5 Üle 10.0 Üle
6-6 (12) 1-4 (5) 2 (1-1) 3 (2-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-10-12 1 Cliftonville
0 - 0
1 - 0
Larne K 0.0, -0.5 Alla
10-3 (13) 7-0 (7) 3 (3-0) 3 (1-2)
Põhja-Iirimaa liigakarikas 2019-10-08 1 Larne
0 - 1
1 - 3
Dundela K -2.0, -2.5 Üle 11.5 Üle
9-3 (12) 4-2 (6) 2 (1-1) 1 (1-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-10-04 2 Larne
3 - 0
6 - 0
Glenavon 2 V -0.5, -1.0 Üle
4-6 (10) 3-2 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-09-28 1 Coleraine
0 - 0
0 - 0
Larne 2 Vi 0.0 Alla
5-4 (9) 3-4 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-09-14 1 Institute
0 - 3
1 - 4
Larne 1 1 V +1.5, +2.0 Üle 10.0 Alla
4-2 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Linfield Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Põhja-Iirimaa Premier 2020-10-30 Linfield
1 - 0
2 - 1
Crusaders 2 V -0.5 Üle 10.0
Põhja-Iirimaa Premier 2020-10-24 Ballymena Utd
1 - 2
2 - 3
Linfield 3 V +1.0 Üle
Põhja-Iirimaa Premier 2020-10-17 Linfield
2 - 1
5 - 1
Carrick Rangers 1 V -2.0 Üle 10.5
UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon 2020-09-17 1 5 Linfield
0 - 1
0 - 1
Floriana 3 K -0.5 Alla 9.5
UEFA Champions League - kvalifikatsioon 2020-08-18 1 Legia Warsaw
0 - 0
1 - 0
Linfield 4 1 K -2.0, -2.5 Alla 10.5
Põhja-Iirimaa Premier 2020-03-07 3 Carrick Rangers
0 - 1
0 - 2
Linfield 1 V +1.0, +1.5 Alla
5-5 (10) 3-4 (7) 4 (2-2) 1 (0-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2020-02-21 1 Linfield
1 - 0
4 - 0
Crusaders 3 1 V 0.0, -0.5 Üle
4-4 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2020-02-14 5 Ballymena Utd
1 - 2
1 - 4
Linfield 2 V +1.0 Üle 10.5 Üle
7-10 (17) 1-4 (5) 3 (1-2) 6 (4-2)
Põhja-Iirimaa Premier 2020-02-08 4 Warrenpoint Town
0 - 1
1 - 2
Linfield 1 V +1.5, +2.0 Alla
2-8 (10) 1-4 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2020-02-04 2 Linfield
1 - 1
2 - 1
Dungannon Swifts 3 V -2.5 Alla 10.5 Üle
9-3 (12) 3-2 (5) 1 (0-1) 3 (3-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2020-01-28 2 Larne
2 - 1
3 - 1
Linfield 1 K +0.5 Üle
2-2 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2020-01-25 Linfield
5 - 1
8 - 1
Glenavon 4 1 V -1.0, -1.5 Üle
8-5 (13) 3-3 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2020-01-18 1 Linfield
0 - 0
0 - 0
Dungannon Swifts 2 Vi -2.5, -3.0 Alla 10.5 Alla
8-1 (9) 3-0 (3) 2 (2-0) 4 (3-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2020-01-13 2 Cliftonville
1 - 1
1 - 2
Linfield 2 V 0.0 Üle 11.0 Üle
8-8 (16) 3-3 (6) 2 (2-0) 4 (3-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2020-01-01 Linfield
2 - 0
3 - 0
Institute 2 V -2.0 Alla 10.0 Üle
12-2 (14) 8-2 (10) 3 (3-0) 3 (3-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-12-21 2 Linfield
0 - 1
1 - 1
Crusaders 4 Vi -0.5 Alla 10.0 Üle
9-3 (12) 5-0 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-12-14 1 Warrenpoint Town
0 - 1
0 - 2
Linfield 1 V +2.0 Alla
1-12 (13) 1-8 (9) 2 (0-2) 1 (0-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-12-07 1 2 Linfield
0 - 0
1 - 0
Cliftonville 3 1 V -0.5 Alla
5-7 (12) 3-4 (7) 0 (0-0) 2 (1-1)
Põhja-Iirimaa liigakarikas 2019-12-03 1 Linfield
0 - 0
0 - 3
Coleraine 2 K -0.5 Tasa 9.5 Alla
3-6 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-11-30 Linfield
0 - 0
1 - 0
Larne 1 V -0.5 Alla 10.0 Tasa
5-5 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-11-26 3 Ballymena Utd
1 - 2
1 - 2
Linfield 4 1 V +0.5, +1.0 Üle 10.5 Üle
4-7 (11) 1-3 (4) 2 (0-2) 4 (1-3)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-11-22 2 Glenavon
1 - 0
1 - 0
Linfield 2 K +1.0 Alla 11.0 Üle
8-13 (21) 6-5 (11) 3 (3-0) 2 (2-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-11-16 1 3 Institute
0 - 2
0 - 3
Linfield 1 V +1.5 Tasa
4-6 (10) 0-3 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Ireland Champions Cup 2019-11-11 2 Dundalk
3 - 0
6 - 0
Linfield K -1.0 Üle
4-3 (7) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Ireland Champions Cup 2019-11-08 1 Linfield
1 - 0
1 - 1
Dundalk 1 Vi +0.5 Alla
5-3 (8) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-11-02 Linfield
1 - 0
2 - 0
Carrick Rangers 3 V -1.5, -2.0 Alla
11-1 (12) 4-0 (4) 2 (2-0) 2 (2-0)
Põhja-Iirimaa liigakarikas 2019-10-29 2 Linfield
1 - 0
1 - 0
Cliftonville 2 V -0.5, -1.0 Alla 10.5 Alla
8-2 (10) 3-0 (3) 1 (1-0) 4 (3-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-10-26 1 Coleraine
0 - 0
1 - 0
Linfield 1 K 0.0, +0.5 Alla
4-4 (8) 1-0 (1) 1 (1-0) 4 (2-2)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-10-22 Linfield
3 - 0
7 - 0
Warrenpoint Town 1 V -2.5, -3.0 Üle 11.0 Üle
18-2 (20) 10-0 (10) 2 (2-0) 1 (1-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2019-10-19 1 Linfield
2 - 0
2 - 1
Ballymena Utd V -1.0 Tasa 10.5 Alla
5-2 (7) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Avalda ennustusi
1x2
Täis 2.6 3.6 2.2
Pool 3.25 2.2 2.875
Aasia handikäp
Täis (+0.25) [email protected] Võõ[email protected]
Pool (+0.25) [email protected] Võõ[email protected]
Väravad kokku
Täis (2.75) Ü[email protected] [email protected]
Pool (1.0) Ü[email protected] [email protected]


Aeg Tüüp Valik Panus Tulemus
Otsesündmused

Olek: Täisaeg , Skoor: 4 - 1 , Nurgalöök: 5 - 3

Nurgalöök: , Handikäp: 0.0, +0.5 , Väravad: 2.5, 3.0

8
Pealelöök väravasse
2
6
Pealelöök mööda
3
82
Rünnak
58
73
Ohtlik rünnak
28
54
Pallivaldamine %
46

Skoor: 2 - 1 , Nurgalöök: 3 - 1 Pool

Nurgalöök: , Handikäp: 0.0, +0.5 , Väravad: 1.0

5
Pealelöök väravasse
1
4
Pealelöök mööda
2
37
Rünnak
28
37
Ohtlik rünnak
11
54
Pallivaldamine %
46
  • 7' - 1st Goal - Linfield
  • 14' - Red Card - Linfield
  • 15' - 2nd Goal - Larne
  • 16' - 1st Yellow Card - Linfield
  • 18' - 1st Corner - Linfield
  • 26' - 2nd Corner - Larne
  • 28' - 3rd Goal - Larne
  • 31' - 3rd Corner - Larne
  • 45+1' - 4th Corner - Larne
  • Race to 3 Corners - Larne
  • 2-1 score at the end of First Half
  • 52' - 5th Corner - Linfield
  • 52' - 2nd Yellow Card - Linfield
  • 54' - 6th Corner - Larne
  • 67' - 4th Goal - Larne
  • 81' - 7th Corner - Linfield
  • 83' - 3rd Yellow Card - Larne
  • 87' - 8th Corner - Larne
  • Race to 5 Corners - Larne
  • 87' - 5th Goal - Larne
  • 4-1 score at the end of Second Half

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused