L, Feb 7, 2015 · 14:00
VanimadHiljutised
LWDDWW
1.03
15.00
17.00
HiljutisedVanimad
LL
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 5.5
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
-5.0
Inter Milan U19
Inter Milan U19 vs Pro Duta U19 Meeskonna profiil
Inter Milan U19
WWDLLWDDWWHiljutised
Üle 9.5 nurgalöögiAlla3/10
Üle 2.5 väravaVõrdne5/10
Aasia händikäpVõrdneKaetud 5/10
Tagasituleku meeskond · võtab punkte 2 mängus 4-st pärast esimest kaotatud väravatÜle 2.5 kaardi 8 viimasest 10
Pro Duta U19
LLHiljutised
Üle 9.5 nurgalöögiÜle2/2
Üle 2.5 väravaÜle2/2
Aasia händikäpEi kataKaetud 0/2
Inter Milan U19 vs Pro Duta U19 Mängu faktid
Inter Milan U19
5V-3V-2K viimases 10 mängus, löönud 17 ja lasknud 9 väravat. Keskmised väravad: 1.7 poolt, 0.9 vastu. Võit 50%, AH võit 50%, värav Over 0%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 50%5
Viik 30%3
Kaotus 20%2
Väravad kokku 5.5
Üle 0%0
Tühistatud 0%0
Alla 100%10
Aasia handikäp
Võit 50%5
Tühistatud 0%0
Kaotus 50%5
Pro Duta U19
0V-0V-2K viimases 2 mängus, löönud 0 ja lasknud 10 väravat. Keskmised väravad: 0.0 poolt, 5.0 vastu. Võit 0%, AH võit 0%, värav Over 50%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 0%0
Viik 0%0
Kaotus 100%2
Väravad kokku 5.5
Üle 50%1
Tühistatud 0%0
Alla 50%1
Aasia handikäp
Võit 0%0
Tühistatud 0%0
Kaotus 100%2
Viimane
| Inter Milan U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pro Duta U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Inter Milan U19 | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Pro Duta U19 | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 5.5
Nurgalöökide jaotus
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 2,
Keskm: 5.00,
Std. hälve: 1.00, Mediaan: 4,
Mood: ,
Üle: 50%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Inter Milan U19 vs Pro Duta U19 Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Inter Milan U19 vs Pro Duta U19 Omavahelised kohtumised
Inter Milan U19 vs Pro Duta U19 Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Inter Milan U19 Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Viareggio Cup | 2015-02-05 | 1 Inter Milan U19 |
2 - 1
3 - 1
|
Parma U19 1 | V | -0.5 | Üle |
|
||||||
| Viareggio Cup | 2015-02-03 | 1 Inter Milan U19 |
0 - 0
3 - 1
|
Genk U19 2 | V | -0.5 | Üle |
|
||||||
| Itaalia Campionato Primavera 1 | 2015-01-29 | 1 Udinese U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Inter Milan U19 2 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla |
|
||||||
| Itaalia Campionato Primavera 1 | 2015-01-25 | 3 Inter Milan U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Atalanta U19 1 | Vi | -1.5, -2.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Itaalia Campionato Primavera 1 | 2015-01-17 | 1 1 Virtus Lanciano U19 |
0 - 2
0 - 4
|
Inter Milan U19 | V | +2.5, +3.0 | Üle |
|
||||||
| Itaalia Coppa Primavera | 2014-12-20 | 3 Roma U19 |
2 - 0
3 - 1
|
Inter Milan U19 2 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Itaalia Campionato Primavera 1 | 2014-12-13 | 3 Verona U19 |
0 - 0
2 - 1
|
Inter Milan U19 1 | K | +1.0 | Tasa | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Itaalia Coppa Primavera | 2014-12-03 | 2 Fiorentina U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Inter Milan U19 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-10 (15) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Itaalia Coppa Primavera | 2014-10-29 | 2 Inter Milan U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Varese U19 2 2 | V | -1.5, -2.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Itaalia Campionato Primavera 1 | 2014-10-25 | Inter Milan U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Chievo U19 1 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
16-2 (18) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Itaalia Campionato Primavera 1 | 2014-10-19 | 1 2 AC Milan U19 |
1 - 2
1 - 4
|
Inter Milan U19 1 | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Itaalia Campionato Primavera 1 | 2014-09-13 | 4 Atalanta U19 |
1 - 3
1 - 3
|
Inter Milan U19 2 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Pro Duta U19 Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Viareggio Cup | 2015-02-05 | Genk U19 |
3 - 0
4 - 0
|
Pro Duta U19 1 | K | -2.5 | Üle |
|
||||||
| Viareggio Cup | 2015-02-03 | 1 Parma U19 |
2 - 0
6 - 0
|
Pro Duta U19 1 | K | -3.5, -4.0 | Üle |
|
||||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.03 | 15 | 17 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-5.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (5.5) | Üle@2 | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 0
Nurgalöök: , Handikäp: -5.0 , Väravad: 5.5
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

