R, Jul 17, 2026 · 19:45
Hearts
8
2 - 1
Täisaeg · PA 2-0
VanimadHiljutised
WWDWLL
2.45
3.40
2.38
HiljutisedVanimad
LWWDDW

Märkmed

Tasuta ennustused (põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.5
Väravad kokku
Üle 9.0
Nurgalöögid kokku
-0.25
Rayo Vallecano
Hearts
WLWDWWWDWLHiljutisedStabiilne+0.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 24
Üle 9.5 nurgalöögiÜle8/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpEi kataKaetud 4/10
Teise poolaja meeskondTagasituleku meeskond · võtab punkte 5 mängus 6-st pärast esimest kaotatud väravatÜle 2.5 kaardi 10 viimasest 10Värav 1. poolajal 8 viimasest 10
Rayo Vallecano
WDWWWDDWWLHiljutisedStabiilne0.0 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaAlla2/10
Aasia händikäpKatabKaetud 7/10
Avab skoori · võidab 5 mängust 7, kus skoorib esimesenaÜle 2.5 kaardi 8 viimasest 10
Hearts

5V-2V-3K viimases 10 mängus, löönud 16 ja lasknud 12 väravat. Keskmised väravad: 1.6 poolt, 1.2 vastu. Võit 50%, AH võit 40%, värav Over 70%, nurgalöök Over 70%.

Põhiaja tulemus
Võit 50%5 Viik 20%2 Kaotus 30%3
Väravad kokku 2.5
Üle 70%7 Tühistatud 0%0 Alla 30%3
Nurgalöögid kokku 9.0
Üle 70%7 Tühistatud 0%0 Alla 30%3
Aasia handikäp
Võit 40%4 Tühistatud 10%1 Kaotus 50%5
Rayo Vallecano

6V-3V-1K viimases 10 mängus, löönud 14 ja lasknud 7 väravat. Keskmised väravad: 1.4 poolt, 0.7 vastu. Võit 60%, AH võit 70%, värav Over 20%, nurgalöök Over 60%.

Põhiaja tulemus
Võit 60%6 Viik 30%3 Kaotus 10%1
Väravad kokku 2.5
Üle 20%2 Tühistatud 0%0 Alla 80%8
Nurgalöögid kokku 9.0
Üle 60%6 Tühistatud 0%0 Alla 40%4
Aasia handikäp
Võit 70%7 Tühistatud 10%1 Kaotus 20%2
Viimane
Hearts
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Rayo Vallecano
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5
Hearts
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5
Rayo Vallecano
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5

Andmed puuduvad

Hearts Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
UK Friendlies 2026-07-10 Livingston
2 - 1
2 - 1
Hearts K +0.5, +1.0 Üle
Šotimaa Premiership 2026-05-16 6 Celtic
1 - 1
3 - 1
Hearts 3 K -1.0 Üle 10.5
Šotimaa Premiership 2026-05-13 1 Hearts
2 - 0
3 - 0
Falkirk 3 V -1.0, -1.5 Üle 10.5
Šotimaa Premiership 2026-05-09 1 Motherwell
1 - 1
1 - 1
Hearts 3 Vi 0.0 Alla 9.5
Šotimaa Premiership 2026-05-04 1 Hearts
0 - 1
2 - 1
Rangers 2 V 0.0 Üle 10.5
Šotimaa Premiership 2026-04-26 2 4 Hibernian
1 - 0
1 - 2
Hearts 3 V 0.0 Üle 10.0 Üle
0-11 (11) 0-4 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Šotimaa Premiership 2026-04-11 1 Hearts
0 - 0
3 - 1
Motherwell 2 V -0.5 Üle 9.5 Üle
6-4 (10) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (2-0)
Šotimaa Premiership 2026-04-05 2 Livingston
1 - 1
2 - 2
Hearts 1 1 Vi +1.0 Üle 10.5 Alla
5-5 (10) 2-3 (5) 2 (0-2) 1 (1-0)
Šotimaa Premiership 2026-03-21 1 2 Hearts
0 - 0
1 - 0
Dundee 2 V -1.0, -1.5 Alla 10.5 Üle
4-7 (11) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Šotimaa Premiership 2026-03-14 2 Kilmarnock
1 - 0
1 - 0
Hearts 2 K +0.5, +1.0 Alla 10.0 Üle
2-9 (11) 2-5 (7) 4 (1-3) 3 (0-3)
Šotimaa Premiership 2026-02-28 3 Hearts
1 - 0
1 - 0
Aberdeen 5 V -1.0, -1.5 Alla 10.5 Üle
7-4 (11) 4-2 (6) 3 (3-0) 1 (1-0)
Šotimaa Premiership 2026-02-21 1 Hearts
1 - 0
1 - 0
Falkirk 3 V -0.5, -1.0 Alla 10.0 Üle
8-4 (12) 3-2 (5) 2 (1-1) 2 (1-1)
Šotimaa Premiership 2026-02-15 3 Rangers
2 - 2
4 - 2
Hearts 3 K -0.5 Üle 10.0 Tasa
7-3 (10) 2-0 (2) 0 (0-0) 4 (2-2)
Šotimaa Premiership 2026-02-10 Hearts
0 - 0
1 - 0
Hibernian 3 V -0.5, -1.0 Alla 10.5 Üle
4-8 (12) 1-3 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Šotimaa Premiership 2026-02-03 1 St Mirren
0 - 0
1 - 0
Hearts 1 1 K +0.5 Alla 10.0 Alla
7-2 (9) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Šotimaa Premiership 2026-01-31 2 3 Dundee Utd
0 - 2
0 - 3
Hearts 1 V +0.5, +1.0 Üle 10.5 Alla
0-5 (5) 0-4 (4) 4 (0-4) 0 (0-0)
Šotimaa Premiership 2026-01-25 3 Hearts
0 - 1
2 - 2
Celtic 6 1 Vi 0.0, +0.5 Üle 10.0 Alla
2-2 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Šotimaa FA Cup 2026-01-17 2 Hearts
0 - 0
1 - 1
Falkirk 3 Vi -1.0 Alla 10.5 Alla
4-4 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Šotimaa Premiership 2026-01-14 1 Hearts
0 - 0
2 - 0
St Mirren 1 V -1.0, -1.5 Alla 11.0 Alla
3-5 (8) 2-1 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Šotimaa Premiership 2026-01-11 2 Dundee
0 - 1
0 - 1
Hearts 1 V +1.0 Alla 10.5 Alla
6-4 (10) 1-2 (3) 1 (0-1) 3 (3-0)
Šotimaa Premiership 2026-01-03 Hearts
1 - 0
1 - 0
Livingston 3 V -1.5, -2.0 Alla 10.0 Tasa
7-3 (10) 5-1 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
Šotimaa Premiership 2025-12-27 1 Hibernian
2 - 0
3 - 2
Hearts K 0.0 Üle 10.5 Üle
3-8 (11) 1-2 (3) 1 (1-0) 3 (0-3)
Šotimaa Premiership 2025-12-21 2 Hearts
2 - 0
2 - 1
Rangers 1 V -0.5 Üle 10.5 Üle
6-10 (16) 4-2 (6) 2 (2-0) 2 (1-1)
Šotimaa Premiership 2025-12-13 2 Falkirk
0 - 1
0 - 2
Hearts 2 V +0.5, +1.0 Alla 10.5 Alla
3-7 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Šotimaa Premiership 2025-12-07 1 Celtic
0 - 1
1 - 2
Hearts 3 V -1.0 Üle 10.0 Alla
5-3 (8) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Šotimaa Premiership 2025-12-03 1 Hearts
0 - 0
1 - 1
Kilmarnock 2 Vi -1.5 Alla 10.5 Alla
9-1 (10) 4-0 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Šotimaa Premiership 2025-11-29 2 Motherwell
0 - 0
0 - 0
Hearts 4 Vi 0.0, +0.5 Alla 10.0 Alla
3-4 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Šotimaa Premiership 2025-11-23 3 Aberdeen
1 - 0
1 - 0
Hearts 4 K 0.0, +0.5 Alla 11.0 Alla
6-3 (9) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Šotimaa Premiership 2025-11-09 2 Hearts
1 - 1
1 - 1
Dundee Utd 4 Vi -1.5 Alla 10.5 Alla
4-3 (7) 2-1 (3) 2 (1-1) 3 (2-1)
Šotimaa Premiership 2025-11-01 Hearts
2 - 0
4 - 0
Dundee 2 V -1.5, -2.0 Üle 10.5 Alla
6-2 (8) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Rayo Vallecano Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
UEFA Konverentsiliiga 2026-05-27 3 Crystal Palace
0 - 0
1 - 0
Rayo Vallecano 6 K 0.0, -0.5 Alla 9.5
Hispaania La Liga 2026-05-23 3 Alaves
1 - 0
1 - 2
Rayo Vallecano 3 V 0.0 Üle 10.0
Hispaania La Liga 2026-05-17 2 Rayo Vallecano
1 - 0
2 - 0
Villarreal 1 V -0.5 Alla 9.5
Hispaania La Liga 2026-05-14 1 Valencia
1 - 1
1 - 1
Rayo Vallecano 1 Vi 0.0, -0.5 Alla 9.5
Hispaania La Liga 2026-05-11 1 Rayo Vallecano
0 - 0
1 - 1
Girona 1 Vi 0.0, -0.5 Alla 10.0
UEFA Konverentsiliiga 2026-05-07 2 Strasbourg
0 - 1
0 - 1
Rayo Vallecano 3 V -0.5 Alla 10.0 Üle
5-6 (11) 1-4 (5) 2 (0-2) 2 (2-0)
Hispaania La Liga 2026-05-03 3 Getafe
0 - 1
0 - 2
Rayo Vallecano 5 V -0.5 Tasa 9.0 Alla
4-1 (5) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
UEFA Konverentsiliiga 2026-04-30 3 Rayo Vallecano
0 - 0
1 - 0
Strasbourg 5 V -0.5 Alla 9.5 Alla
5-1 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Hispaania La Liga 2026-04-26 5 Rayo Vallecano
1 - 1
3 - 3
Real Sociedad 3 Vi 0.0 Üle 10.0 Tasa
6-4 (10) 2-4 (6) 2 (1-1) 2 (2-0)
Hispaania La Liga 2026-04-23 1 Rayo Vallecano
0 - 0
1 - 0
Espanyol 4 V -0.5 Alla 10.0 Üle
6-5 (11) 2-3 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
UEFA Konverentsiliiga 2026-04-16 2 Ateena AEK
2 - 0
3 - 1
Rayo Vallecano 3 K -0.5 Üle 10.5 Alla
8-2 (10) 5-0 (5) 3 (3-0) 2 (1-1)
Hispaania La Liga 2026-04-12 1 Mallorca
2 - 0
3 - 0
Rayo Vallecano 4 K 0.0, -0.5 Üle 10.0 Üle
6-7 (13) 4-4 (8) 3 (1-2) 1 (1-0)
UEFA Konverentsiliiga 2026-04-09 1 Rayo Vallecano
2 - 0
3 - 0
Ateena AEK 3 V -0.5, -1.0 Üle 9.5 Alla
1-8 (9) 1-4 (5) 2 (0-2) 2 (0-2)
Hispaania La Liga 2026-04-03 Rayo Vallecano
0 - 0
1 - 0
Elche 3 1 V -0.5, -1.0 Alla 9.5 Üle
9-4 (13) 6-3 (9) 1 (1-0) 0 (0-0)
Hispaania La Liga 2026-03-22 3 Barcelona
1 - 0
1 - 0
Rayo Vallecano 4 K -2.0 Alla 10.5 Üle
6-9 (15) 5-3 (8) 4 (1-3) 3 (0-3)
UEFA Konverentsiliiga 2026-03-19 2 Rayo Vallecano
0 - 0
0 - 1
Samsunspor 4 K -1.0 Alla 9.0 Üle
13-1 (14) 5-0 (5) 1 (1-0) 3 (2-1)
Hispaania La Liga 2026-03-16 1 2 Rayo Vallecano
0 - 1
1 - 1
Levante 5 Vi -0.5, -1.0 Alla 10.5 Üle
5-6 (11) 1-2 (3) 2 (1-1) 3 (2-1)
UEFA Konverentsiliiga 2026-03-12 4 Samsunspor
1 - 2
1 - 3
Rayo Vallecano 2 V 0.0, +0.5 Üle 9.0 Alla
2-2 (4) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Hispaania La Liga 2026-03-08 1 Sevilla
1 - 0
1 - 1
Rayo Vallecano 3 Vi 0.0 Alla 9.5 Alla
6-2 (8) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Hispaania La Liga 2026-03-04 Rayo Vallecano
1 - 0
3 - 0
Real Oviedo 2 V -0.5, -1.0 Üle 9.5 Üle
12-2 (14) 5-0 (5) 0 (0-0) 3 (3-0)
Hispaania La Liga 2026-02-28 2 Rayo Vallecano
1 - 0
1 - 1
Athletic Club 3 Vi 0.0, -0.5 Alla 9.5 Alla
5-4 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Hispaania La Liga 2026-02-21 4 Real Betis
1 - 1
1 - 1
Rayo Vallecano 3 Vi -0.5 Alla 9.5 Alla
3-5 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Hispaania La Liga 2026-02-15 1 Rayo Vallecano
2 - 0
3 - 0
Atlético Madrid 3 V +0.5 Üle 10.0 Üle
4-8 (12) 3-3 (6) 1 (0-1) 2 (0-2)
Hispaania La Liga 2026-02-01 2 Real Madrid
1 - 0
2 - 1
Rayo Vallecano 7 2 K -1.5, -2.0 Alla 10.5 Üle
9-4 (13) 4-2 (6) 1 (0-1) 5 (5-0)
Hispaania La Liga 2026-01-24 2 Rayo Vallecano
0 - 1
1 - 3
Osasuna 2 K 0.0, -0.5 Üle 9.5 Alla
4-3 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Hispaania La Liga 2026-01-18 3 Celta Vigo
1 - 0
3 - 0
Rayo Vallecano 3 1 K -0.5 Üle 9.0 Üle
5-7 (12) 5-4 (9) 0 (0-0) 2 (0-2)
Hispaania Copa del Rey 2026-01-14 3 Alaves
0 - 0
2 - 0
Rayo Vallecano 1 1 K 0.0 Tasa 10.0 Üle
4-8 (12) 4-3 (7) 3 (1-2) 3 (0-3)
Hispaania La Liga 2026-01-11 1 1 Rayo Vallecano
2 - 1
2 - 1
Mallorca 5 V -0.5 Üle 10.0 Üle
6-5 (11) 3-2 (5) 4 (2-2) 4 (1-3)
Hispaania Copa del Rey 2026-01-06 Granada
1 - 0
1 - 3
Rayo Vallecano 3 V +0.5 Üle 9.5 Üle
3-11 (14) 2-8 (10) 6 (0-6) 2 (1-1)
Hispaania La Liga 2026-01-02 3 Rayo Vallecano
1 - 0
1 - 1
Getafe 4 Vi -0.5 Üle 9.0 Alla
3-2 (5) 3-2 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Avalda ennustusi
1x2
Täis 2.45 3.4 2.375
Pool 2.75 2.2 3.5
Aasia handikäp
Täis (+0.25) [email protected] Võõ[email protected]
Pool (0.0) [email protected] Võõ[email protected]
Nurgalöögid kokku
Täis (9.0) Üle@2 [email protected]
Pool (4.0) Ü[email protected] [email protected]
Väravad kokku
Täis (2.5) Ü[email protected] [email protected]
Pool (1.0) Ü[email protected] [email protected]


Aeg Tüüp Valik Panus Tulemus
Otsesündmused

Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 1 , Nurgalöök: 8 - 3

Nurgalöök: 9.0 , Handikäp: 0.0, +0.5 , Väravad: 2.5

5
Pealelöök väravasse
4
7
Pealelöök mööda
2
95
Rünnak
68
46
Ohtlik rünnak
27
50
Pallivaldamine %
50

Skoor: 2 - 0 , Nurgalöök: 6 - 2 Pool

Nurgalöök: 4.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0

4
Pealelöök väravasse
2
4
Pealelöök mööda
0
48
Rünnak
26
26
Ohtlik rünnak
11
50
Pallivaldamine %
50
  • 1' - 1st Corner - Rayo Vallecano
  • 9' - 2nd Corner - Hearts
  • 10' - 3rd Corner - Hearts
  • Race to 3 Corners - Hearts
  • 17' - 4th Corner - Hearts
  • 18' - 1st Goal - Hearts
  • 30' - 5th Corner - Hearts
  • 34' - 2nd Goal - Hearts
  • 2-0%Hearts extend their lead and Early Payout is awarded
  • 36' - 6th Corner - Hearts
  • Race to 5 Corners - Hearts
  • 44' - 7th Corner - Hearts
  • 45+2' - 8th Corner - Rayo Vallecano
  • 2-0 score at the end of First Half
  • Race to 7 Corners - Hearts
  • 49' - 9th Corner - Hearts
  • 53' - 10th Corner - Hearts
  • 60' - 3rd Goal - Rayo Vallecano
  • 84' - 11th Corner - Rayo Vallecano
  • 2-1 score at the end of Second Half

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused