Halmstad vs Degerfors Meeskonna profiil
Halmstad vs Degerfors Mängu faktid
2V-2V-6K viimases 10 mängus, löönud 8 ja lasknud 14 väravat. Keskmised väravad: 0.8 poolt, 1.4 vastu. Võit 20%, AH võit 30%, värav Over 40%, nurgalöök Over 20%.
5V-2V-3K viimases 10 mängus, löönud 15 ja lasknud 11 väravat. Keskmised väravad: 1.5 poolt, 1.1 vastu. Võit 50%, AH võit 55%, värav Over 60%, nurgalöök Over 30%.
| Halmstad | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Degerfors | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Halmstad | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Degerfors | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Halmstad vs Degerfors Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Halmstad vs Degerfors Omavahelised kohtumised
Halmstad vs Degerfors Vaata kogu H2H-d →| Halmstad Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Rootsi Superettan | 2018-07-31 | 2 Halmstad |
0 - 1
2 - 1
|
Degerfors 2 | V | -0.5, -1.0 | Tasa | 10.5 |
|
|||||
| Rootsi Superettan | 2018-04-07 | Degerfors |
1 - 2
1 - 2
|
Halmstad 3 | V | 0.0, +0.5 | Üle |
|
||||||
| Rootsi Superettan | 2016-09-22 | 2 Degerfors |
0 - 1
0 - 2
|
Halmstad | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Rootsi Superettan | 2016-05-07 | 1 Halmstad |
0 - 0
0 - 1
|
Degerfors 3 | K | -1.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Rootsi karikas | 2016-02-27 | Halmstad |
3 - 0
3 - 0
|
Degerfors 3 | V | -0.5 | Tasa |
|
||||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Halmstad Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Rootsi Superettan | 2019-05-18 | 2 Varbergs BoIS FC |
0 - 0
1 - 0
|
Halmstad 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Rootsi Superettan | 2019-05-14 | 1 Halmstad |
1 - 2
1 - 2
|
GAIS 3 | K | -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Rootsi Superettan | 2019-05-11 | Trelleborgs FF |
0 - 0
0 - 1
|
Halmstad | V | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Rootsi Superettan | 2019-05-05 | Halmstad |
0 - 0
0 - 1
|
Osters IF 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Rootsi Superettan | 2019-04-27 | 2 Brommapojkarna |
0 - 1
2 - 1
|
Halmstad 1 | K | 0.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Rootsi Superettan | 2019-04-22 | 2 Halmstad |
2 - 1
2 - 2
|
Syrianska FC 1 | Vi | -1.0, -1.5 | Üle |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Rootsi Superettan | 2019-04-13 | 4 IK Brage |
0 - 0
2 - 0
|
Halmstad 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Rootsi Superettan | 2019-04-06 | Halmstad |
0 - 3
1 - 3
|
Orgryte IS 3 | K | -0.5 | Üle | 11.0 | Tasa |
|
8-3 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Rootsi Superettan | 2019-04-02 | 2 Jonkopings Sodra |
0 - 0
0 - 1
|
Halmstad 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Rootsi karikas | 2019-03-10 | 2 AFC Eskilstuna |
1 - 0
1 - 1
|
Halmstad | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Rootsi karikas | 2019-03-03 | 1 Halmstad |
1 - 0
1 - 1
|
Karlstad BK 4 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
10-4 (14) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Rootsi karikas | 2019-02-23 | 4 Sirius |
1 - 2
1 - 2
|
Halmstad 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Rootsi karikas | 2019-02-16 | Östersunds FK |
0 - 0
0 - 0
|
Halmstad 1 | Vi | -1.5, -2.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-02-05 | 3 Halmstad |
2 - 0
3 - 3
|
Mjällby AIF 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-02-01 | Halmstad |
0 - 1
0 - 4
|
Lyngby 1 | K |
|
4-9 (13) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-01-26 | 2 GAIS |
0 - 0
0 - 1
|
Halmstad 1 | V | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 5-4 (9) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Rootsi Superettan | 2018-11-10 | 3 Osters IF |
0 - 2
1 - 4
|
Halmstad 1 | V | -0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Rootsi Superettan | 2018-11-03 | 1 2 Halmstad |
0 - 1
1 - 2
|
Orgryte IS 2 | K | -0.5 | Üle |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Rootsi Superettan | 2018-10-28 | 2 Halmstad |
0 - 0
1 - 0
|
IK Brage | V | -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-9 (19) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 4 (2-2) |
| Rootsi Superettan | 2018-10-23 | 2 Helsingborgs |
0 - 0
1 - 1
|
Halmstad 2 | Vi | -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Rootsi Superettan | 2018-10-06 | 2 Halmstad |
0 - 3
0 - 3
|
IFK Varnamo 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-7 (17) | 5-5 (10) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Rootsi Superettan | 2018-09-30 | 1 Norrby IF |
2 - 0
3 - 2
|
Halmstad 2 | K | +0.5 | Üle | 14.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Rootsi Superettan | 2018-09-25 | Halmstad |
1 - 0
2 - 1
|
Landskrona BoIS | V | -0.5, -1.0 | Üle | 12.0 | Alla |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Rootsi Superettan | 2018-09-18 | 2 GAIS |
0 - 1
1 - 2
|
Halmstad 1 | V | 0.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
8-12 (20) | 2-10 (12) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Rootsi Superettan | 2018-09-14 | 2 Halmstad |
1 - 0
1 - 1
|
Varbergs BoIS FC 1 | Vi | -1.0 | Alla |
|
6-10 (16) | 1-8 (9) | 3 (0-3) | 3 (3-0) | ||
| Rootsi Superettan | 2018-09-02 | Halmstad |
1 - 0
1 - 0
|
Jonkopings Sodra 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-8 (13) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Rootsi Superettan | 2018-08-26 | 1 IK Frej |
1 - 2
1 - 5
|
Halmstad 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Rootsi karikas | 2018-08-22 | 2 Sävedalens IF |
0 - 0
0 - 2
|
Halmstad 3 | V | +1.0, +1.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| Rootsi Superettan | 2018-08-17 | 1 Falkenbergs FF |
0 - 0
1 - 0
|
Halmstad 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
12-8 (20) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Rootsi Superettan | 2018-08-11 | 1 Halmstad |
0 - 1
1 - 2
|
Gefle IF 2 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Degerfors Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Rootsi Superettan | 2019-05-21 | 2 Degerfors |
0 - 2
1 - 2
|
Dalkurd FF 4 | K | -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Rootsi Superettan | 2019-05-16 | Degerfors |
0 - 0
0 - 0
|
Norrby IF 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Rootsi Superettan | 2019-05-11 | 3 Brommapojkarna |
1 - 0
2 - 3
|
Degerfors | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Rootsi Superettan | 2019-05-07 | 1 Degerfors |
0 - 0
1 - 0
|
IK Brage 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Rootsi Superettan | 2019-04-27 | 4 Mjällby AIF |
1 - 0
1 - 0
|
Degerfors 1 | K | 0.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Rootsi Superettan | 2019-04-20 | 1 Degerfors |
0 - 1
1 - 2
|
Orgryte IS 2 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Rootsi Superettan | 2019-04-16 | 5 Osters IF |
1 - 1
1 - 1
|
Degerfors | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Rootsi Superettan | 2019-04-06 | 1 Degerfors |
2 - 1
2 - 1
|
Jonkopings Sodra 2 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Rootsi Superettan | 2019-03-31 | 1 Syrianska FC |
1 - 3
1 - 4
|
Degerfors | V | 0.0, +0.5 | Üle |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-03-24 | Kongsvinger |
1 - 1
1 - 2
|
Degerfors 1 | V |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-03-16 | 1 Degerfors |
2 - 1
3 - 1
|
Nyköpings BIS 3 | V | -1.0, -1.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Rootsi karikas | 2019-02-23 | 1 Falkenbergs FF |
0 - 1
2 - 1
|
Degerfors 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Rootsi karikas | 2019-02-17 | 1 Malmö FF |
1 - 1
3 - 2
|
Degerfors 1 | K | -2.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
8-10 (18) | 2-8 (10) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-02-09 | 2 Örebro SK |
1 - 0
1 - 0
|
Degerfors 4 | K | -0.5, -1.0 | Alla |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-11-27 | BK Häcken |
2 - 0
2 - 0
|
Degerfors | K | -1.5 | Alla | 8.5 | Üle |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Rootsi Superettan | 2018-11-10 | 3 IK Brage |
0 - 1
1 - 1
|
Degerfors 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Rootsi Superettan | 2018-11-03 | 1 Degerfors |
2 - 0
4 - 0
|
Gefle IF 2 | V | -0.5 | Üle |
|
9-4 (13) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Rootsi Superettan | 2018-10-27 | IK Frej |
0 - 1
2 - 2
|
Degerfors | Vi | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Rootsi Superettan | 2018-10-20 | Degerfors |
1 - 0
1 - 3
|
Osters IF 1 | K | 0.0 | Üle |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Rootsi Superettan | 2018-10-09 | 1 Orgryte IS |
1 - 0
2 - 0
|
Degerfors | K | -1.0 | Alla | 11.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Rootsi Superettan | 2018-09-29 | 2 Degerfors |
0 - 1
0 - 1
|
Varbergs BoIS FC 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Rootsi Superettan | 2018-09-22 | 1 Degerfors |
0 - 0
1 - 1
|
GAIS 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 11.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 5-5 (10) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Rootsi Superettan | 2018-09-16 | 1 IFK Varnamo |
2 - 0
1 - 2
|
Degerfors 3 | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 7-1 (8) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Rootsi Superettan | 2018-09-08 | Degerfors |
0 - 1
2 - 2
|
AFC Eskilstuna 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Rootsi Superettan | 2018-09-01 | Degerfors |
0 - 0
1 - 1
|
Helsingborgs 1 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Rootsi Superettan | 2018-08-26 | 1 Falkenbergs FF |
3 - 0
4 - 1
|
Degerfors 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 6-3 (9) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Rootsi karikas | 2018-08-23 | 2 Enskede IK |
0 - 0
1 - 1
|
Degerfors | Vi | +1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
0-4 (4) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Rootsi Superettan | 2018-08-20 | 2 Degerfors |
0 - 1
2 - 1
|
Norrby IF 3 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 11.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Rootsi Superettan | 2018-08-10 | Landskrona BoIS |
1 - 1
1 - 2
|
Degerfors | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
8-9 (17) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Rootsi Superettan | 2018-08-04 | 3 Degerfors |
0 - 0
2 - 1
|
Jonkopings Sodra 2 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
13-0 (13) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.8 | 3.5 | 4.5 |
| Pool | 2.5 | 2.2 | 4.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.5) | [email protected] | Võõras@2 |
| Pool (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 3 - 0 , Nurgalöök: 4 - 2
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 2.5
Skoor: 2 - 0 , Nurgalöök: 2 - 1 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 1.0
-
6' - 1st Corner - Halmstad -
9' - 1st Goal - Halmstad -
15' - 2nd Goal - Halmstad -
34' - 2nd Corner - Halmstad -
40' - 3rd Corner - Degerfors -
2-0 score at the end of First Half -
75' - 4th Corner - Degerfors -
76' - 3rd Goal - Halmstad - Race to 3 Corners - Halmstad
-
77' - 5th Corner - Halmstad -
80' - 1st Yellow Card - Degerfors -
82' - 6th Corner - Halmstad -
3-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

