Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.25
Väravad kokku
Alla 9.5
Nurgalöögid kokku
0.0
Guingamp
Guingamp vs Nice Meeskonna profiil
Guingamp
LDWDDDDLLLHiljutisedLangusteel-0.5 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 22
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Nice
LWLDLWWWWWHiljutisedTules+1.7 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 20
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpKatab6/10
Viimane
| Guingamp | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Nice | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Guingamp | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Nice | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.0, 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 9.5
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.50,
Std. hälve: 1.66, Mediaan: 2,
Mood: 1,
Üle: 43%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Guingamp vs Nice Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Guingamp vs Nice Omavahelised kohtumised
Guingamp vs Nice Vaata kogu H2H-d →| Guingamp Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-03-11 | 3 Guingamp |
1 - 1
2 - 5
|
Nice 1 | K | 0.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-08-19 | 2 Nice |
1 - 0
2 - 0
|
Guingamp 1 | K | -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-01-29 | 3 Nice |
2 - 0
3 - 1
|
Guingamp 3 | K | -0.5 | Üle | 8.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2016-11-30 | 2 Guingamp |
0 - 1
0 - 1
|
Nice 1 | K | 0.0 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2016-05-14 | 2 Guingamp |
1 - 2
2 - 3
|
Nice 1 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| French League Cup | 2015-12-15 | 2 Guingamp |
0 - 1
1 - 1
|
Nice 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-09-12 | 1 Nice |
0 - 0
0 - 1
|
Guingamp 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-03-13 | 2 Nice |
0 - 0
1 - 2
|
Guingamp 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-10-26 | Guingamp |
1 - 4
2 - 7
|
Nice 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Guingamp Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-11-24 | Reims |
1 - 0
2 - 1
|
Guingamp | K | -0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-11-10 | 1 Guingamp |
1 - 0
2 - 4
|
Lyon 2 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-11-04 | Nantes |
1 - 0
5 - 0
|
Guingamp 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| French League Cup | 2018-10-31 | Guingamp |
0 - 0
0 - 0
|
Angers | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-10-27 | 1 Guingamp |
1 - 0
1 - 1
|
Strasbourg 1 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-10-20 | Caen |
0 - 0
0 - 0
|
Guingamp | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-10-06 | 1 Guingamp |
0 - 1
1 - 1
|
Montpellier 2 1 | Vi | 0.0 | Tasa | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-09-29 | 3 Angers |
0 - 1
0 - 1
|
Guingamp 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
1-4 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-09-26 | 4 Nimes |
0 - 0
0 - 0
|
Guingamp 2 | Vi | -0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-09-23 | 1 Guingamp |
0 - 0
1 - 3
|
Bordeaux 4 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-09-16 | 1 Marseille |
0 - 0
4 - 0
|
Guingamp 1 | K | -1.5, -2.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-09-01 | 3 Guingamp |
1 - 2
1 - 2
|
Toulouse 1 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
11-4 (15) | 7-3 (10) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-08-26 | 2 Lille |
2 - 0
3 - 0
|
Guingamp 1 1 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-08-18 | Guingamp |
1 - 0
1 - 3
|
PSG 1 | K | +1.5, +2.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-08-11 | 3 Saint-Étienne |
1 - 0
2 - 1
|
Guingamp 1 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-9 (15) | 6-4 (10) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-08-04 | 1 Guingamp |
0 - 0
1 - 0
|
Nimes 1 | V | 0.0 | Alla |
|
3-6 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2018-07-31 | 1 Reims |
1 - 0
1 - 4
|
Guingamp 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-07-13 | Guingamp |
0 - 0
1 - 0
|
Cholet 2 | V | -1.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-05-19 | 3 Toulouse |
0 - 0
2 - 1
|
Guingamp 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
9-5 (14) | 4-2 (6) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-05-11 | 2 Guingamp |
1 - 2
3 - 3
|
Marseille 1 | Vi | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-11 (17) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 10 (2-8) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-05-06 | 1 Dijon |
1 - 0
3 - 1
|
Guingamp 1 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-04-29 | 2 PSG |
0 - 1
2 - 2
|
Guingamp | Vi | -2.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
7-7 (14) | 5-5 (10) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-04-21 | Guingamp |
2 - 0
3 - 1
|
Monaco 2 1 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-04-14 | 2 Lille |
0 - 0
2 - 2
|
Guingamp 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-04-07 | 1 Guingamp |
1 - 0
4 - 0
|
Troyes 1 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-10 (19) | 4-4 (8) | 5 (3-2) | 3 (2-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-04-01 | 1 Guingamp |
0 - 0
2 - 1
|
Bordeaux 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-03-18 | 2 Saint-Étienne |
1 - 0
2 - 0
|
Guingamp 4 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-03-11 | 3 Guingamp |
1 - 1
2 - 5
|
Nice 1 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-03-03 | 1 Angers |
1 - 0
3 - 0
|
Guingamp 1 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-02-24 | 3 Guingamp |
1 - 1
2 - 2
|
Metz 4 | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Nice Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-11-25 | 1 Nice |
1 - 0
2 - 0
|
Lille 4 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-11-10 | 2 3 Nimes |
0 - 0
0 - 1
|
Nice 5 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-11-03 | 1 Nice |
1 - 0
1 - 0
|
Amiens | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| French League Cup | 2018-10-31 | Nice |
2 - 0
3 - 2
|
Auxerre 2 1 | V | -1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-10-28 | 2 Bordeaux |
0 - 0
0 - 1
|
Nice 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-10-21 | 3 Nice |
0 - 1
0 - 1
|
Marseille 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-10-05 | 1 Toulouse |
0 - 1
1 - 1
|
Nice 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-09-29 | 1 2 Nice |
0 - 1
0 - 3
|
PSG 2 | K | +1.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
3-7 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-09-25 | 1 Nantes |
0 - 1
1 - 2
|
Nice 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-8 (16) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-09-22 | 3 Montpellier |
1 - 0
1 - 0
|
Nice 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-09-14 | 4 Nice |
0 - 0
2 - 1
|
Rennes 1 | V | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-08-31 | Lyon |
0 - 0
0 - 1
|
Nice 2 | V | -1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
10-5 (15) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-08-25 | 2 Nice |
0 - 0
0 - 4
|
Dijon 2 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-08-18 | 2 Caen |
0 - 0
1 - 1
|
Nice 2 | Vi | 0.0 | Tasa | 9.5 | Üle |
|
5-10 (15) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-08-11 | 1 Nice |
0 - 1
0 - 1
|
Reims 2 | K | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
10-2 (12) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-08-04 | 3 Saint-Étienne |
3 - 0
3 - 0
|
Nice 1 | K | 0.0 | Üle |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2018-07-28 | Torino |
1 - 0
1 - 0
|
Nice 1 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-7 (9) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-07-21 | Charleroi |
0 - 0
2 - 2
|
Nice 1 | Vi | 0.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-07-14 | Nice |
0 - 0
0 - 1
|
Sporting Lisbon | K | 0.0 | Alla |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-07-07 | 1 Stade Nyonnais |
0 - 3
2 - 4
|
Nice | V | +1.5, +2.0 | Üle | 8.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-05-19 | 2 Lyon |
0 - 1
3 - 2
|
Nice 3 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
8-7 (15) | 3-5 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-05-12 | Nice |
2 - 0
4 - 1
|
Caen 1 1 | V | -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-05-06 | 1 Marseille |
1 - 1
2 - 1
|
Nice 1 | K | -0.5 | Tasa | 9.5 | Üle |
|
9-4 (13) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-04-28 | 2 Strasbourg |
1 - 0
1 - 1
|
Nice 4 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
3-8 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-04-22 | Nice |
0 - 0
1 - 0
|
Montpellier | V | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-04-13 | 1 Angers |
0 - 0
1 - 1
|
Nice 3 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-04-08 | 4 Nice |
1 - 1
1 - 1
|
Rennes 4 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-04-01 | 1 Troyes |
0 - 1
0 - 2
|
Nice | V | +0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-03-18 | Nice |
1 - 1
1 - 2
|
PSG 1 | K | +1.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-03-11 | 3 Guingamp |
1 - 1
2 - 5
|
Nice 1 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 3.1 | 3.1 | 2.45 |
| Pool | 3.5 | 2.05 | 3.25 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | Kodu@2 | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 4 - 1
Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 2.0, 2.5
Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 2 - 0 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0
-
7' - 1st Yellow Card - Nice -
18' - 1st Corner - Guingamp -
29' - 2nd Corner - Guingamp -
0-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Ganago for Saint-Maximin - Nice
- 56' Substitution - Makengo for Tameze - Nice
-
73' - 2nd Yellow Card - Guingamp - 75' Substitution - Julan for Rodelin - Guingamp
- 75' Substitution - Srarfi for Balotelli - Nice
- 80' Substitution - Traore for Coco - Guingamp
- Race to 3 Corners - Guingamp
-
83' - 3rd Corner - Guingamp -
88' - 4th Corner - Nice - 86' Substitution - Benezet for Ngbakoto - Guingamp
-
90+1' - 5th Corner - Guingamp -
0-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

