L, Oct 5, 2019 · 14:00
VanimadHiljutised
DWWDLL
1.80
3.00
4.50
HiljutisedVanimad
WDDDDW
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.25
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
-0.5
Green Eagles
Green Eagles vs Power Dynamos Meeskonna profiil
Green Eagles
Hinnanguid arvutatakse
WLWWDWWDLLHiljutisedLangusteel-0.4 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpKatabKaetud 7/10
Tagasituleku meeskond · võtab punkte 3 mängus 6-st pärast esimest kaotatud väravatÜle 2.5 kaardi 1 viimasest 10Värav 1. poolajal 7 viimasest 10
Power Dynamos
Hinnanguid arvutatakse
LLLLWDDDDWHiljutisedStabiilne+0.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 14
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpEi kataKaetud 4/10
Ei hoia eduseisu · ei võida 3 mängu 5-st, kus juhtisÜle 2.5 kaardi 9 viimasest 10Võitis 2 viimasest 10
Green Eagles vs Power Dynamos Mängu faktid
Green Eagles
5V-2V-3K viimases 10 mängus, löönud 13 ja lasknud 10 väravat. Keskmised väravad: 1.3 poolt, 1.0 vastu. Võit 50%, AH võit 70%, värav Over 40%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 50%5
Viik 20%2
Kaotus 30%3
Väravad kokku 2.0, 2.5
Üle 40%4
Tühistatud 0%0
Alla 60%6
Aasia handikäp
Võit 70%7
Tühistatud 0%0
Kaotus 30%3
Power Dynamos
2V-4V-4K viimases 10 mängus, löönud 10 ja lasknud 13 väravat. Keskmised väravad: 1.0 poolt, 1.3 vastu. Võit 20%, AH võit 40%, värav Over 30%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 20%2
Viik 40%4
Kaotus 40%4
Väravad kokku 2.0, 2.5
Üle 30%3
Tühistatud 0%0
Alla 70%7
Aasia handikäp
Võit 40%4
Tühistatud 10%1
Kaotus 50%5
Viimane
| Green Eagles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Power Dynamos | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Green Eagles | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Power Dynamos | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.0, 2.5
Nurgalöökide jaotus
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 32,
Keskm: 2.25,
Std. hälve: 1.39, Mediaan: 2,
Mood: 2,
Üle: 38%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Green Eagles vs Power Dynamos Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Green Eagles vs Power Dynamos Omavahelised kohtumised
Green Eagles vs Power Dynamos Vaata kogu H2H-d →| Green Eagles Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Sambia superliiga | 2019-02-02 | Green Eagles |
1 - 0
2 - 0
|
Power Dynamos 1 | V | -0.5 | Tasa |
|
||||||
| Sambia superliiga | 2018-09-09 | 1 Green Eagles |
1 - 0
1 - 0
|
Power Dynamos 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| Sambia superliiga | 2018-05-25 | 3 Power Dynamos |
0 - 1
1 - 1
|
Green Eagles 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Tasa |
|
||||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Green Eagles Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| CAF meistrite liiga | 2019-09-14 | 1 Green Eagles |
0 - 1
1 - 2
|
Primeiro de Agosto 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
||||||
| Sambia superliiga | 2019-09-08 | 2 Zanaco FC |
1 - 0
2 - 0
|
Green Eagles | K | -0.5, -1.0 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| CAF meistrite liiga | 2019-08-24 | 1 Orlando Pirates |
0 - 0
1 - 1
|
Green Eagles 1 | Vi | -1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| CAF meistrite liiga | 2019-08-10 | Green Eagles |
0 - 0
1 - 0
|
Orlando Pirates 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| CECAFA Club Cup | 2019-07-21 | AS Maniema Union |
0 - 1
0 - 2
|
Green Eagles | V | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| CECAFA Club Cup | 2019-07-19 | KCCA |
1 - 1
2 - 2
|
Green Eagles | Vi | -0.5 | Üle |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| CECAFA Club Cup | 2019-07-17 | Gor Mahia |
1 - 1
1 - 2
|
Green Eagles 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| CECAFA Club Cup | 2019-07-11 | 1 Proline FC |
0 - 1
1 - 2
|
Green Eagles | V | +0.5, +1.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
8-4 (12) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| CECAFA Club Cup | 2019-07-08 | Green Eagles |
0 - 0
0 - 1
|
APR FC 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla |
|
3-11 (14) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 2 (0-2) | ||
| CECAFA Club Cup | 2019-07-06 | Heegan FC |
0 - 1
0 - 2
|
Green Eagles | V | +1.5, +2.0 | Alla |
|
1-8 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Sambia superliiga | 2019-06-29 | Green Eagles |
0 - 0
0 - 0
|
ZESCO United 4 | Vi | 0.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Sambia karikas | 2019-06-15 | Green Eagles |
1 - 1
1 - 1
|
Zanaco FC 1 | Vi | 0.0 | Tasa |
|
6-7 (13) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Sambia superliiga | 2019-05-26 | 1 NAPSA Stars |
0 - 0
0 - 0
|
Green Eagles 2 | Vi | 0.0 | Alla |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Sambia superliiga | 2019-05-18 | 1 Green Eagles |
2 - 0
2 - 0
|
Lumwana Radiants 1 | V | -1.0, -1.5 | Alla |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Sambia superliiga | 2019-05-11 | 1 Circuit City FC |
0 - 0
0 - 1
|
Green Eagles 5 | V | 0.0, +0.5 | Alla |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Sambia superliiga | 2019-05-04 | 1 Green Eagles |
0 - 0
1 - 1
|
Nkana FC 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Tasa |
|
10-6 (16) | 7-2 (9) | 4 (3-1) | 3 (2-1) | ||
| Sambia superliiga | 2019-04-24 | 3 Nkana FC |
1 - 1
1 - 4
|
Green Eagles 2 | V | -0.5 | Üle |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Sambia superliiga | 2019-04-19 | Buildcon FC |
0 - 0
0 - 1
|
Green Eagles 1 | V | 0.0 | Alla | 8.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Sambia superliiga | 2019-04-13 | 1 Green Eagles |
1 - 0
1 - 0
|
MUZA FC | V | -0.5, -1.0 | Alla |
|
8-7 (15) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Sambia superliiga | 2019-03-30 | 1 Green Eagles |
1 - 0
2 - 1
|
Forest Rangers 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Sambia superliiga | 2019-03-27 | 2 Green Eagles |
1 - 1
1 - 1
|
NAPSA Stars 1 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Tasa |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Sambia superliiga | 2019-02-09 | 1 MUZA FC |
0 - 0
0 - 1
|
Green Eagles 3 | V | 0.0, +0.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Sambia superliiga | 2019-02-02 | Green Eagles |
1 - 0
2 - 0
|
Power Dynamos 1 | V | -0.5 | Tasa |
|
9-5 (14) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Sambia superliiga | 2019-01-27 | 2 Forest Rangers |
0 - 0
1 - 0
|
Green Eagles 2 | K | 0.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 4 (4-0) | 0 (0-0) | ||
| CAF konföderatsioonide karikas | 2018-12-22 | 1 NA Hussein Dey |
1 - 1
2 - 1
|
Green Eagles 3 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| CAF konföderatsioonide karikas | 2018-11-27 | 1 1 Green Eagles |
0 - 0
2 - 0
|
Young Buffaloes FC 3 | V | -1.0 | Tasa | 9.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Sambia superliiga | 2018-10-06 | 1 Buildcon FC |
1 - 1
2 - 1
|
Green Eagles 2 | K | 0.0 | Üle |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Sambia karikas | 2018-09-30 | 3 Green Buffaloes |
0 - 0
1 - 0
|
Green Eagles 2 | K | 0.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Sambia superliiga | 2018-09-19 | Green Eagles |
0 - 0
1 - 1
|
National Assembly FC 4 | Vi | -1.0 | Alla |
|
7-7 (14) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Sambia superliiga | 2018-09-09 | 1 Green Eagles |
1 - 0
1 - 0
|
Power Dynamos 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Power Dynamos Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Sambia superliiga | 2019-09-14 | 1 Power Dynamos |
0 - 0
2 - 0
|
Lusaka Dynamos 3 | V | 0.0 | Tasa |
|
||||||
| Sambia superliiga | 2019-05-26 | 3 Power Dynamos |
0 - 0
0 - 0
|
Buildcon FC 5 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla |
|
||||||
| Sambia superliiga | 2019-05-18 | 4 Power Dynamos |
2 - 0
2 - 2
|
Forest Rangers 2 | Vi | 0.0 | Üle |
|
||||||
| Sambia superliiga | 2019-05-11 | 1 NAPSA Stars |
0 - 0
1 - 1
|
Power Dynamos 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| Sambia superliiga | 2019-05-04 | 3 Power Dynamos |
1 - 1
1 - 1
|
Lumwana Radiants | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| Sambia superliiga | 2019-04-27 | 2 Circuit City FC |
0 - 0
0 - 1
|
Power Dynamos | V | 0.0 | Alla |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Sambia superliiga | 2019-04-20 | 2 Power Dynamos |
0 - 1
0 - 2
|
Nkana FC 3 | K | -0.5 | Tasa |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Sambia superliiga | 2019-04-13 | 3 Nkwazi |
1 - 0
1 - 0
|
Power Dynamos 2 | K | 0.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Sambia superliiga | 2019-03-27 | 5 Buildcon FC |
0 - 1
2 - 1
|
Power Dynamos 4 | K | 0.0 | Üle |
|
4-1 (5) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Sambia superliiga | 2019-03-18 | 5 Forest Rangers |
4 - 0
4 - 2
|
Power Dynamos 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 8.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Sambia superliiga | 2019-02-23 | 2 Power Dynamos |
1 - 0
2 - 1
|
Circuit City FC 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
7-9 (16) | 4-5 (9) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||
| Sambia superliiga | 2019-02-02 | Green Eagles |
1 - 0
2 - 0
|
Power Dynamos 1 | K | -0.5 | Tasa |
|
9-5 (14) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Sambia superliiga | 2018-10-27 | 1 Buildcon FC |
0 - 0
0 - 1
|
Power Dynamos | V | 0.0, -0.5 | Alla | 8.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 4 (4-0) |
| Sambia superliiga | 2018-10-07 | 2 Power Dynamos |
0 - 2
1 - 2
|
Kabwe Warriors 1 | K | -0.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Sambia karikas | 2018-09-30 | 2 Power Dynamos |
0 - 0
1 - 1
|
Mufulira Wanderers 1 | Vi | -1.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Sambia superliiga | 2018-09-26 | 2 Power Dynamos |
1 - 1
2 - 1
|
Green Buffaloes 4 | V | 0.0 | Üle |
|
2-4 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Sambia superliiga | 2018-09-23 | 1 Lusaka Dynamos |
0 - 2
2 - 4
|
Power Dynamos 2 | V | -0.5 | Üle |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Sambia superliiga | 2018-09-19 | 3 Forest Rangers |
0 - 0
0 - 0
|
Power Dynamos 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 5 (3-2) | ||
| Sambia superliiga | 2018-09-09 | 1 Green Eagles |
1 - 0
1 - 0
|
Power Dynamos 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Sambia superliiga | 2018-08-18 | 1 Power Dynamos |
0 - 1
1 - 2
|
Zanaco FC | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Sambia superliiga | 2018-08-11 | 1 Nkwazi |
0 - 1
2 - 1
|
Power Dynamos 1 | K | 0.0 | Üle |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Sambia superliiga | 2018-08-06 | Power Dynamos |
1 - 0
3 - 0
|
Lumwana Radiants 2 | V | -0.5 | Üle |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Sambia superliiga | 2018-07-29 | 1 Red Arrows FC |
0 - 0
1 - 0
|
Power Dynamos 2 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Sambia superliiga | 2018-07-03 | 3 Kitwe United |
1 - 0
1 - 0
|
Power Dynamos 2 | K | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Sambia superliiga | 2018-06-27 | 4 Kabwe Youth Soccer Academy |
1 - 1
1 - 1
|
Power Dynamos 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Tasa |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Sambia superliiga | 2018-06-24 | 1 Power Dynamos |
0 - 0
1 - 0
|
Buildcon FC 3 | V | -0.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Sambia superliiga | 2018-06-17 | 2 Green Buffaloes |
0 - 1
0 - 1
|
Power Dynamos | V | -0.5, -1.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Sambia superliiga | 2018-05-25 | 3 Power Dynamos |
0 - 1
1 - 1
|
Green Eagles 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Tasa |
|
9-2 (11) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Sambia superliiga | 2018-05-20 | 3 NAPSA Stars |
0 - 0
1 - 1
|
Power Dynamos 2 | Vi | +0.5 | Alla |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Sambia superliiga | 2018-05-13 | 2 Power Dynamos |
1 - 0
3 - 1
|
Nchanga Rangers 3 | V | -0.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.8 | 3 | 4.5 |
| Pool | 2.5 | 1.952 | 5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (0.75) | Ü[email protected] | Alla@2 |
Otsesündmused
Olek: , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 0
Nurgalöök: , Handikäp: -0.5 , Väravad: 2.0, 2.5
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

