K, May 12, 2021 · 19:45
VanimadHiljutised
WWLWWW
2.70
3.60
2.40
HiljutisedVanimad
DDWWWW
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.75
Väravad kokku
Alla 9.0
Nurgalöögid kokku
0.0
Genk
Genk vs Anderlecht Meeskonna profiil
Genk
WWWDWWLWWWHiljutisedTules+0.6 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaÜle9/10
Aasia händikäpKatab8/10
Anderlecht
WWDLWWWWDDHiljutisedTõusuteel+0.6 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 24
Üle 9.5 nurgalöögiAlla2/10
Üle 2.5 väravaÜle7/10
Aasia händikäpVõrdne4/9
Viimane
| Genk | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Anderlecht | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Genk | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Anderlecht | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5, 3.0
Nurgalöökide jaotusJoon 9.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.63,
Std. hälve: 1.53, Mediaan: 3,
Mood: ,
Üle: 53%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Genk vs Anderlecht Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Genk vs Anderlecht Omavahelised kohtumised
Genk vs Anderlecht Vaata kogu H2H-d →| Genk Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Belgia karikas | 2021-03-14 | 3 Anderlecht |
0 - 1
1 - 2
|
Genk 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2021-02-07 | 3 Genk |
1 - 2
1 - 2
|
Anderlecht 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2020-12-11 | 3 Anderlecht |
0 - 0
1 - 0
|
Genk 3 | K | 0.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2019-12-22 | Anderlecht |
0 - 0
2 - 0
|
Genk | K | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2019-08-23 | Genk |
0 - 0
1 - 0
|
Anderlecht 1 | V | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2019-05-16 | 3 Anderlecht |
0 - 1
1 - 1
|
Genk 1 | Vi | +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2019-03-30 | 1 Genk |
1 - 0
3 - 0
|
Anderlecht 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Belgia 1. divisjon A | 2018-12-02 | 4 Anderlecht |
0 - 0
0 - 1
|
Genk 2 | V | +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2018-09-15 | 3 Genk |
0 - 0
1 - 0
|
Anderlecht 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-5 (14) | 4-2 (6) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A - play-offid | 2018-05-20 | 1 Anderlecht |
0 - 2
1 - 2
|
Genk 2 | V | -0.5 | Tasa | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A - play-offid | 2018-04-21 | 2 Genk |
1 - 1
2 - 1
|
Anderlecht 3 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Belgia 1. divisjon A | 2018-01-21 | 1 2 Genk |
0 - 1
0 - 1
|
Anderlecht 5 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-10-22 | 4 Anderlecht |
0 - 0
0 - 1
|
Genk 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-02-26 | 1 Anderlecht |
1 - 0
2 - 0
|
Genk | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2016-09-18 | 2 4 Genk |
0 - 0
0 - 2
|
Anderlecht 2 | K | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Genk Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-05-07 | 1 Genk |
0 - 0
3 - 0
|
Club Brugge 3 | V | +0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2021-04-30 | 3 Antwerp |
0 - 1
2 - 3
|
Genk 1 | V | 0.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Belgia karikas | 2021-04-25 | 1 5 Standard Liège |
0 - 0
1 - 2
|
Genk 2 | V | 0.0 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2021-04-17 | 3 Antwerp |
0 - 1
3 - 2
|
Genk 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2021-04-11 | Genk |
3 - 0
4 - 0
|
Sint-Truidense 1 | V | -1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2021-04-05 | 1 OH Leuven |
0 - 1
2 - 3
|
Genk | V | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-03-19 | 2 Genk |
0 - 0
2 - 2
|
Standard Liège 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Belgia karikas | 2021-03-14 | 3 Anderlecht |
0 - 1
1 - 2
|
Genk 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-03-07 | 1 Genk |
2 - 0
2 - 0
|
Cercle Brugge 3 1 | V | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Belgia karikas | 2021-03-04 | Genk |
2 - 0
4 - 1
|
KV Mechelen 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-02-26 | 2 Charleroi |
1 - 1
1 - 2
|
Genk 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-02-21 | 2 Genk |
0 - 0
1 - 2
|
KFCO Beerschot Wilrijk 3 | K | -1.0 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
10-3 (13) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-02-17 | 1 KV Oostende |
2 - 1
3 - 1
|
Genk 2 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Belgia karikas | 2021-02-10 | 1 Genk |
0 - 0
1 - 0
|
Sint-Truidense | V | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-02-07 | 3 Genk |
1 - 2
1 - 2
|
Anderlecht 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-01-30 | 2 KV Mechelen |
0 - 0
0 - 0
|
Genk 3 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-01-27 | Genk |
1 - 0
3 - 2
|
Zulte Waregem | V | -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-01-24 | Club Brugge |
1 - 2
3 - 2
|
Genk 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-01-21 | 1 2 Genk |
1 - 1
1 - 1
|
Gent 4 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-01-16 | 2 Royal Excel Mouscron |
1 - 0
2 - 0
|
Genk 2 1 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-01-09 | 1 KV Kortrijk |
1 - 1
2 - 1
|
Genk 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-01-06 | 3 Eupen |
1 - 2
1 - 4
|
Genk 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-12-27 | Genk |
1 - 1
1 - 1
|
Waasland-Beveren 3 | Vi | -1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-12-19 | 1 Genk |
1 - 0
2 - 0
|
KV Kortrijk 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-12-11 | 3 Anderlecht |
0 - 0
1 - 0
|
Genk 3 | K | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-12-06 | 1 Genk |
2 - 1
4 - 2
|
Antwerp 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-11-28 | 2 Cercle Brugge |
0 - 4
1 - 5
|
Genk | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-11-22 | 1 Genk |
1 - 1
4 - 1
|
Royal Excel Mouscron 4 | V | -1.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-11-07 | 1 4 Sint-Truidense |
1 - 2
1 - 2
|
Genk 2 | V | +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
11-4 (15) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-10-30 | 1 Genk |
1 - 0
4 - 0
|
Eupen 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Anderlecht Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-05-08 | 2 Anderlecht |
0 - 0
2 - 2
|
Antwerp 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2021-05-02 | 3 Club Brugge |
0 - 0
2 - 2
|
Anderlecht 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2021-04-24 | 1 KV Oostende |
0 - 2
0 - 3
|
Anderlecht | V |
|
||||||||
| Belgia 1. divisjon A | 2021-04-18 | 1 Sint-Truidense |
0 - 0
0 - 1
|
Anderlecht 1 | V | +1.0 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2021-04-11 | 1 Anderlecht |
0 - 0
2 - 1
|
Club Brugge 3 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2021-04-05 | Antwerp |
0 - 0
1 - 4
|
Anderlecht 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-03-21 | 1 1 Anderlecht |
2 - 1
4 - 1
|
Zulte Waregem 1 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Belgia karikas | 2021-03-14 | 3 Anderlecht |
0 - 1
1 - 2
|
Genk 1 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-03-07 | Anderlecht |
1 - 0
1 - 1
|
KV Mechelen 1 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Belgia karikas | 2021-03-03 | 1 Anderlecht |
1 - 0
1 - 0
|
Cercle Brugge 2 | V | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 5 (0-5) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-02-28 | 3 Standard Liège |
0 - 1
1 - 3
|
Anderlecht 2 | V | 0.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-02-21 | Anderlecht |
0 - 1
0 - 2
|
KV Kortrijk 3 | K | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-02-14 | 1 Cercle Brugge |
0 - 0
0 - 0
|
Anderlecht 1 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgia karikas | 2021-02-11 | Union Saint-Gilloise |
0 - 1
0 - 5
|
Anderlecht | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-02-07 | 3 Genk |
1 - 2
1 - 2
|
Anderlecht 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-01-31 | Anderlecht |
0 - 0
0 - 0
|
Gent 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-01-26 | 2 Royal Excel Mouscron |
1 - 0
1 - 1
|
Anderlecht 1 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 9.0 | Tasa |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-01-22 | 1 Anderlecht |
0 - 0
0 - 0
|
Waasland-Beveren | Vi | -1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
13-1 (14) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-01-19 | Anderlecht |
2 - 0
3 - 0
|
Charleroi 3 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-01-15 | 2 Eupen |
0 - 0
2 - 0
|
Anderlecht 3 1 | K | +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-01-10 | 1 OH Leuven |
0 - 0
1 - 0
|
Anderlecht 2 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
1-9 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-12-27 | 1 Anderlecht |
1 - 0
2 - 0
|
KFCO Beerschot Wilrijk 4 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-12-18 | 3 Charleroi |
0 - 0
1 - 0
|
Anderlecht | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-12-15 | 1 Anderlecht |
1 - 0
2 - 1
|
KV Oostende 3 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-12-11 | 3 Anderlecht |
0 - 0
1 - 0
|
Genk 3 | V | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-12-04 | 1 Zulte Waregem |
1 - 1
2 - 2
|
Anderlecht 2 | Vi | +0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
1-4 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-11-29 | 2 Anderlecht |
0 - 0
0 - 0
|
Standard Liège 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-11-22 | KFCO Beerschot Wilrijk |
1 - 0
2 - 1
|
Anderlecht | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-11-08 | 3 Gent |
0 - 1
1 - 1
|
Anderlecht 4 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-11-01 | Anderlecht |
0 - 0
1 - 0
|
Antwerp 3 | V | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.7 | 3.6 | 2.4 |
| Pool | 3.2 | 2.3 | 3 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.0) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 1 , Nurgalöök: 3 - 8
Nurgalöök: 9.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 2.5, 3.0
Skoor: 0 - 1 , Nurgalöök: 2 - 4 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Corner - Genk -
10' - 2nd Corner - Anderlecht -
10' - 3rd Corner - Anderlecht -
11' - 4th Corner - Anderlecht - Race to 3 Corners - Anderlecht
-
14' - 5th Corner - Anderlecht -
22' - 6th Corner - Genk -
33' - 1st Goal - Anderlecht -
45' - 1st Yellow Card - Genk -
0-1 score at the end of First Half - Race to 5 Corners - Anderlecht
-
53' - 7th Corner - Anderlecht -
62' - 2nd Yellow Card - Genk -
66' - 3rd Yellow Card - Anderlecht -
67' - 2nd Goal - Genk - 66' Substitution - Bruun Larsen for Ashimeru - Anderlecht
-
73' - 8th Corner - Anderlecht -
79' - 4th Yellow Card - Genk -
79' - 5th Yellow Card - Genk - Race to 7 Corners - Anderlecht
-
85' - 9th Corner - Anderlecht -
87' - 10th Corner - Anderlecht -
90+1' - 11th Corner - Genk -
1-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

