L, May 11, 2024 · 19:00
0 - 0
Täisaeg · PA 0-0
VanimadHiljutised
LLLLDD
1.65
3.30
4.75
HiljutisedVanimad
DDWDDW

Märkmed

Tasuta ennustused (põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.0
Väravad kokku
Alla 8.5
Nurgalöögid kokku
+0.75
CD Arenteiro
Fuenlabrada
WWDLLLLLDDHiljutisedLangusteel-1.0 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpEi kataKaetud 2/10
CD Arenteiro
LLWDWDDWDDHiljutisedStabiilne-0.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpKatabKaetud 6/10
Teise poolaja meeskondTagasituleku meeskond · võtab punkte 5 mängus 7-st pärast esimest kaotatud väravat2 viiki järjestVärav 1. poolajal 8 viimasest 10
Fuenlabrada

2V-3V-5K viimases 10 mängus, löönud 6 ja lasknud 12 väravat. Keskmised väravad: 0.6 poolt, 1.2 vastu. Võit 20%, AH võit 20%, värav Over 40%, nurgalöök Over 50%.

Põhiaja tulemus
Võit 20%2 Viik 30%3 Kaotus 50%5
Väravad kokku 2.0
Üle 40%4 Tühistatud 10%1 Alla 50%5
Nurgalöögid kokku 8.5
Üle 50%5 Tühistatud 0%0 Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 20%2 Tühistatud 0%0 Kaotus 80%8
CD Arenteiro

3V-5V-2K viimases 10 mängus, löönud 11 ja lasknud 10 väravat. Keskmised väravad: 1.1 poolt, 1.0 vastu. Võit 30%, AH võit 60%, värav Over 40%, nurgalöök Over 40%.

Põhiaja tulemus
Võit 30%3 Viik 50%5 Kaotus 20%2
Väravad kokku 2.0
Üle 40%4 Tühistatud 20%2 Alla 40%4
Nurgalöögid kokku 8.5
Üle 40%4 Tühistatud 0%0 Alla 60%6
Aasia handikäp
Võit 60%6 Tühistatud 0%0 Kaotus 40%4
Viimane
Fuenlabrada
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
CD Arenteiro
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5
Fuenlabrada
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5
CD Arenteiro
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5

Andmed puuduvad

Fuenlabrada Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-05-04 2 SD Logroñés
0 - 0
0 - 0
Fuenlabrada 2 Vi +0.5 Alla 8.5
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-04-27 1 Fuenlabrada
0 - 0
0 - 0
Teruel 1 Vi 0.0, -0.5 Alla 9.0
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-04-20 5 Real Sociedad B
1 - 0
2 - 0
Fuenlabrada 3 1 K -0.5 Alla
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-04-13 4 Fuenlabrada
0 - 0
0 - 1
Rayo Majadahonda 3 K -0.5, -1.0 Alla 9.5
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-04-07 2 Gimnàstic
1 - 0
1 - 0
Fuenlabrada 2 K -0.5, -1.0 Alla
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-03-30 3 Fuenlabrada
0 - 0
1 - 2
Sabadell 3 K 0.0, -0.5 Üle 8.0 Üle
4-6 (10) 3-4 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-03-23 2 Celta de Vigo B
2 - 1
4 - 1
Fuenlabrada 1 K -0.5, -1.0 Üle 9.5 Alla
4-2 (6) 1-1 (2) 2 (1-1) 2 (2-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-03-16 2 Fuenlabrada
0 - 0
0 - 0
SD Tarazona 3 Vi -0.5 Alla 9.0 Alla
3-3 (6) 1-1 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-03-10 1 Osasuna B
0 - 2
1 - 2
Fuenlabrada 1 V 0.0, -0.5 Üle 9.0 Üle
6-5 (11) 3-3 (6) 3 (3-0) 1 (0-1)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-03-02 3 Fuenlabrada
1 - 1
2 - 1
Ponferradina 1 V 0.0 Üle
5-1 (6) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-02-25 Lugo
0 - 0
0 - 0
Fuenlabrada 3 Vi 0.0, -0.5 Alla
5-4 (9) 1-2 (3) 2 (0-2) 2 (2-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-02-18 2 Unionistas de Salamanca CF
2 - 0
2 - 0
Fuenlabrada 2 K 0.0, -0.5 Tasa 9.5 Alla
3-3 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-02-11 2 Fuenlabrada
0 - 1
3 - 1
Sestao River 2 V -0.5 Üle
5-5 (10) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-02-04 1 2 Deportivo A Coruna
2 - 0
4 - 1
Fuenlabrada 4 K -1.0 Üle 10.0 Üle
5-8 (13) 3-2 (5) 1 (0-1) 4 (0-4)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-01-27 5 Fuenlabrada
0 - 1
1 - 2
Barcelona B K 0.0, -0.5 Üle 8.5 Üle
6-3 (9) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-01-20 Cultural Leonesa
1 - 1
1 - 1
Fuenlabrada 4 Vi -0.5, -1.0 Üle 9.0 Tasa
6-3 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-01-14 1 Fuenlabrada
0 - 0
0 - 0
Real Unión 2 Vi -0.5 Alla 9.5 Alla
3-4 (7) 2-2 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-01-04 2 Rayo Majadahonda
0 - 0
0 - 0
Fuenlabrada 4 Vi 0.0, +0.5 Alla 9.5 Alla
2-2 (4) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-12-17 2 Fuenlabrada
0 - 1
0 - 2
Celta de Vigo B 3 K 0.0 Tasa
7-4 (11) 2-3 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-12-09 Fuenlabrada
0 - 0
1 - 1
Real Sociedad B 2 Vi 0.0, -0.5 Üle
6-8 (14) 5-4 (9) 2 (2-0) 2 (0-2)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-12-02 1 SD Tarazona
0 - 0
1 - 0
Fuenlabrada 1 K 0.0, +0.5 Alla 8.5 Üle
3-9 (12) 3-3 (6) 4 (1-3) 2 (0-2)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-11-26 1 Fuenlabrada
0 - 0
0 - 0
Unionistas de Salamanca CF 2 Vi 0.0, -0.5 Alla 10.0 Alla
4-3 (7) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-11-19 1 Sestao River
0 - 0
1 - 2
Fuenlabrada 5 V 0.0 Üle 9.5 Alla
4-3 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 3 (2-1)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-11-12 3 Fuenlabrada
1 - 1
4 - 1
Osasuna B V 0.0, -0.5 Üle 9.5 Alla
0-2 (2) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (0-2)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-10-28 Fuenlabrada
0 - 0
2 - 1
SD Logroñés 3 1 V -0.5 Üle 8.5 Alla
8-0 (8) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-10-21 2 Teruel
0 - 0
0 - 0
Fuenlabrada 3 Vi 0.0 Alla
5-6 (11) 2-5 (7) 2 (0-2) 1 (1-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-10-15 2 Fuenlabrada
0 - 0
2 - 1
Gimnàstic 3 V 0.0 Üle 10.5 Üle
8-4 (12) 5-3 (8) 2 (2-0) 1 (0-1)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-10-08 2 Sabadell
0 - 0
0 - 1
Fuenlabrada 3 V -0.5 Alla 8.5 Üle
6-6 (12) 5-3 (8) 2 (1-1) 0 (0-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-10-01 4 Fuenlabrada
0 - 1
2 - 1
Deportivo A Coruna 1 V +0.5, +1.0 Üle 9.0 Üle
6-8 (14) 4-4 (8) 1 (1-0) 2 (0-2)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-09-24 2 Ponferradina
0 - 0
1 - 0
Fuenlabrada 1 K -0.5 Alla 9.0 Üle
9-4 (13) 8-2 (10) 4 (4-0) 0 (0-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
CD Arenteiro Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-04-28 2 Deportivo A Coruna
1 - 0
2 - 2
CD Arenteiro 3 Vi -1.5, -2.0 Üle 9.5
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-04-21 2 CD Arenteiro
0 - 0
0 - 0
Ponferradina 2 Vi 0.0, +0.5 Alla
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-04-13 1 3 UE Cornella
0 - 1
1 - 2
CD Arenteiro 5 V 0.0, -0.5 Üle 8.0
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-04-07 Barcelona B
1 - 0
1 - 1
CD Arenteiro Vi -1.0 Alla 8.0
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-03-31 2 CD Arenteiro
0 - 1
1 - 1
Real Sociedad B 1 Vi 0.0, -0.5 Tasa
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-03-23 1 Sabadell
0 - 1
0 - 1
CD Arenteiro 1 V 0.0, -0.5 Alla 8.0 Alla
5-0 (5) 2-0 (2) 2 (2-0) 1 (1-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-03-17 1 CD Arenteiro
1 - 1
2 - 2
Rayo Majadahonda 4 Vi -0.5 Üle
9-3 (12) 2-2 (4) 1 (0-1) 4 (3-1)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-03-09 1 SD Tarazona
1 - 0
1 - 2
CD Arenteiro 1 V 0.0, -0.5 Üle
4-1 (5) 3-1 (4) 3 (3-0) 0 (0-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-03-02 3 CD Arenteiro
0 - 0
0 - 1
Gimnàstic 2 K 0.0 Alla
4-7 (11) 1-6 (7) 3 (0-3) 2 (2-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-02-24 4 SD Logroñés
1 - 0
1 - 0
CD Arenteiro 3 K 0.0, +0.5 Alla
2-3 (5) 1-1 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-02-17 1 CD Arenteiro
0 - 0
1 - 0
Osasuna B 2 V 0.0, -0.5 Alla
4-2 (6) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-02-04 4 Sestao River
1 - 0
1 - 0
CD Arenteiro 1 K -0.5 Alla 9.0 Alla
2-4 (6) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-01-27 3 CD Arenteiro
1 - 0
1 - 1
Teruel 2 Vi 0.0, -0.5 Tasa
5-3 (8) 3-2 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-01-21 2 Real Unión
0 - 1
1 - 2
CD Arenteiro 3 V -0.5 Üle
9-4 (13) 3-2 (5) 3 (3-0) 1 (1-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-01-13 1 CD Arenteiro
1 - 0
2 - 0
Barcelona B V 0.0 Tasa
2-5 (7) 2-3 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2024-01-03 2 Ponferradina
0 - 0
2 - 1
CD Arenteiro K -0.5, -1.0 Üle 8.5 Üle
7-2 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-12-10 2 Rayo Majadahonda
1 - 0
2 - 0
CD Arenteiro 2 K 0.0 Tasa 9.0 Üle
6-5 (11) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Hispaania Copa del Rey 2023-12-06 1 CD Arenteiro
1 - 2
1 - 3
Burgos 1 K 0.0, +0.5 Üle 8.5 Üle
2-8 (10) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-12-03 2 CD Arenteiro
1 - 0
2 - 0
Sabadell 3 V 0.0, -0.5 Tasa
1-5 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 3 (0-3)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-11-25 4 Lugo
0 - 0
0 - 1
CD Arenteiro 4 V -0.5 Alla
6-7 (13) 0-6 (6) 4 (0-4) 2 (2-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-11-18 5 CD Arenteiro
0 - 0
1 - 0
UE Cornella 1 V 0.0 Alla
8-4 (12) 2-0 (2) 2 (2-0) 3 (0-3)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-11-11 2 Real Sociedad B
2 - 0
2 - 2
CD Arenteiro 2 Vi -0.5 Üle 8.0 Üle
5-4 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Hispaania Copa del Rey 2023-11-01 2 Real Aviles CF
0 - 1
0 - 1
CD Arenteiro 1 V 0.0 Alla
8-2 (10) 2-0 (2) 1 (1-0) 6 (6-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-10-28 1 CD Arenteiro
1 - 0
4 - 0
Unionistas de Salamanca CF 1 V 0.0 Üle
8-5 (13) 2-3 (5) 3 (1-2) 2 (2-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-10-21 2 Cultural Leonesa
1 - 0
1 - 0
CD Arenteiro 4 K -0.5 Alla 9.0 Alla
6-1 (7) 5-0 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-10-15 4 CD Arenteiro
0 - 0
1 - 0
Sestao River 4 V 0.0, -0.5 Alla
6-5 (11) 3-4 (7) 1 (1-0) 3 (2-1)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-10-07 2 Teruel
0 - 0
0 - 0
CD Arenteiro 3 Vi 0.0, -0.5 Alla
1-1 (2) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-10-01 3 CD Arenteiro
0 - 0
1 - 1
SD Tarazona 5 Vi 0.0, -0.5 Tasa 8.5 Alla
6-1 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-09-24 1 Celta de Vigo B
1 - 0
4 - 3
CD Arenteiro 1 K -0.5 Üle 9.5 Üle
6-5 (11) 3-3 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Hispaania Primera División RFEF - 1. alagrupp 2023-09-16 2 4 CD Arenteiro
1 - 2
2 - 3
Real Unión K 0.0 Üle
2-4 (6) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Avalda ennustusi
1x2
Täis 1.65 3.3 4.75
Aasia handikäp
Täis (-0.75) [email protected] Võõ[email protected]
Nurgalöögid kokku
Täis (8.5) Ü[email protected] [email protected]
Pool (4.0) Ü[email protected] [email protected]
Väravad kokku
Täis (2.0) Ü[email protected] [email protected]


Aeg Tüüp Valik Panus Tulemus
Otsesündmused

Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 5 - 3

Nurgalöök: 8.5 , Handikäp: -0.5, -1.0 , Väravad: 2.0

5
Pealelöök väravasse
1
10
Pealelöök mööda
3
131
Rünnak
89
102
Ohtlik rünnak
49
53
Pallivaldamine %
47

Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 2 - 1 Pool

Nurgalöök: 4.0 , Handikäp: , Väravad:

2
Pealelöök väravasse
1
4
Pealelöök mööda
0
69
Rünnak
40
49
Ohtlik rünnak
21
56
Pallivaldamine %
44
  • 11' - Missed Penalty - Fuenlabrada
  • 13' - 1st Corner - Fuenlabrada
  • 23' - 2nd Corner - Fuenlabrada
  • 28' - 3rd Corner - CD Arenteiro
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 53' - 1st Yellow Card - Fuenlabrada
  • Race to 3 Corners - Fuenlabrada
  • 63' - 4th Corner - Fuenlabrada
  • 63' - 5th Corner - Fuenlabrada
  • 67' - 6th Corner - Fuenlabrada
  • Race to 5 Corners - Fuenlabrada
  • 71' - 7th Corner - CD Arenteiro
  • 71' - 2nd Yellow Card - CD Arenteiro
  • 74' - 3rd Yellow Card - Fuenlabrada
  • 81' - 4th Yellow Card - CD Arenteiro
  • 90+4' - 8th Corner - CD Arenteiro
  • 0-0 score at the end of Second Half

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused