N, Aug 13, 2015 · 19:15
VanimadHiljutised
WL
1.25
6.00
7.50
HiljutisedVanimad
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 3.75
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
-1.25
Follo U19
Follo U19 vs Oppsal IF U19 Meeskonna profiil
Follo U19
WLHiljutised
Üle 9.5 nurgalöögiAlla0/2
Üle 2.5 väravaVõrdne1/2
Aasia händikäpVõrdne1/2
Teise poolaja meeskond
Oppsal IF U19
Andmed puuduvad
Follo U19 vs Oppsal IF U19 Mängu faktid
Follo U19
1V-0V-1K viimases 2 mängus, löönud 3 ja lasknud 5 väravat. Keskmised väravad: 1.5 poolt, 2.5 vastu. Võit 50%, AH võit 50%, värav Over 50%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 50%1
Viik 0%0
Kaotus 50%1
Väravad kokku 3.5, 4.0
Üle 50%1
Tühistatud 0%0
Alla 50%1
Aasia handikäp
Võit 50%1
Tühistatud 0%0
Kaotus 50%1
Oppsal IF U19
Viimane
| Follo U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Oppsal IF U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Follo U19 | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Oppsal IF U19 | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 3.5, 4.0
Nurgalöökide jaotus
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 0,
Keskm: 0.00,
Std. hälve: 0.00, Mediaan: 0,
Mood: ,
Üle: 100%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Follo U19 vs Oppsal IF U19 Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Follo U19 vs Oppsal IF U19 Omavahelised kohtumised
Follo U19 vs Oppsal IF U19 Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Follo U19 Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Norra Interkretsserie U19 | 2015-08-06 | 4 Lyn Oslo U19 |
2 - 1
5 - 2
|
Follo U19 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
||||||
| Norra Interkretsserie U19 | 2015-07-31 | 1 Follo U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Vålerenga U19 2 | V | +1.5 | Alla |
|
||||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Oppsal IF U19 Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.25 | 6 | 7.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-1.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 3 - 0 , Nurgalöök: 4 - 4
Nurgalöök: , Handikäp: -1.0, -1.5 , Väravad: 3.5, 4.0
-
7' - 1st Goal - Follo U19 -
1-0 score at the end of First Half -
55' - 1st Corner - Follo U19 -
57' - Red Card - Follo U19 -
60' - 2nd Corner - Follo U19 -
65' - 2nd Goal - Follo U19 -
70' - 3rd Corner - Oppsal IF U19 -
71' - 4th Corner - Oppsal IF U19 - Race to 3 Corners - Oppsal IF U19
-
73' - 5th Corner - Oppsal IF U19 -
74' - 3rd Goal - Follo U19 -
78' - 6th Corner - Oppsal IF U19 -
86' - 1st Yellow Card - Oppsal IF U19 -
88' - 7th Corner - Follo U19 -
88' - 8th Corner - Follo U19 -
3-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

57' - Red Card - Follo U19 