Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 3.0
Väravad kokku
Alla 10.0
Nurgalöögid kokku
-0.75
NAC
FC Oss vs NAC Meeskonna profiil
FC Oss
WLLLLLDWLDHiljutisedStabiilne-0.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 21
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaÜle7/10
Aasia händikäpEi kata3/10
NAC
WWDDDLWLWWHiljutisedTõusuteel+0.5 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 21
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpEi kata4/10
FC Oss vs NAC Mängu faktid
FC Oss
2V-2V-6K viimases 10 mängus, löönud 11 ja lasknud 19 väravat. Keskmised väravad: 1.1 poolt, 1.9 vastu. Võit 20%, AH võit 30%, värav Over 60%, nurgalöök Over 50%.
Põhiaja tulemus
Võit 20%2
Viik 20%2
Kaotus 60%6
Väravad kokku 3.0
Üle 60%6
Tühistatud 10%1
Alla 30%3
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 50%5
Tühistatud 0%0
Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 30%3
Tühistatud 0%0
Kaotus 70%7
NAC
5V-3V-2K viimases 10 mängus, löönud 22 ja lasknud 8 väravat. Keskmised väravad: 2.2 poolt, 0.8 vastu. Võit 50%, AH võit 40%, värav Over 30%, nurgalöök Over 50%.
Põhiaja tulemus
Võit 50%5
Viik 30%3
Kaotus 20%2
Väravad kokku 3.0
Üle 30%3
Tühistatud 30%3
Alla 40%4
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 50%5
Tühistatud 0%0
Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 40%4
Tühistatud 0%0
Kaotus 60%6
Viimane
| FC Oss | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| NAC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| FC Oss | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| NAC | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 3.0
Nurgalöökide jaotusJoon 10.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.98,
Std. hälve: 2.16, Mediaan: 3,
Mood: 1,
Üle: 44%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
FC Oss vs NAC Väravate/nurgalöökide ajajaotus
FC Oss vs NAC Omavahelised kohtumised
FC Oss vs NAC Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| FC Oss Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-10-23 | FC Oss |
0 - 0
0 - 0
|
PSV - reservid 1 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-10-18 | 2 Rotterdami Sparta |
1 - 0
3 - 1
|
FC Oss 3 | K | -1.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-10-02 | 1 2 FC Oss |
1 - 0
4 - 0
|
Fortuna Sittard 4 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-09-28 | 1 Ajax - reservid |
0 - 1
2 - 2
|
FC Oss 2 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Madalmaade karikas | 2015-09-23 | 1 HBS |
2 - 1
4 - 1
|
FC Oss 2 1 | K | +0.5 | Üle |
|
||||||
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-09-18 | 1 FC Oss |
0 - 1
0 - 4
|
FC Eindhoven 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-0 (4) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-08-28 | FC Dordrecht |
0 - 0
1 - 0
|
FC Oss 1 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
10-2 (12) | 7-1 (8) | 5 (4-1) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-08-24 | 3 Achilles 29 |
0 - 0
1 - 0
|
FC Oss 2 | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-6 (15) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-08-21 | 2 FC Oss |
1 - 2
1 - 3
|
Maastricht 1 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-08-14 | 1 VVV |
0 - 1
1 - 2
|
FC Oss 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-08-07 | 1 FC Oss |
0 - 1
0 - 3
|
FC Emmen | K | 0.0 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Maailma klubide sõpruskohtumised | 2015-07-31 | 4 Al Dhafra SCC |
0 - 1
1 - 3
|
FC Oss | V | +0.5, +1.0 | Üle |
|
4-6 (10) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-07-28 | 1 FC Dordrecht |
0 - 1
1 - 2
|
FC Oss 1 | V | -0.5 | Üle |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-07-18 | Borussia M'gladbach II |
1 - 0
4 - 2
|
FC Oss 1 | K | -0.5,-1.0 | Üle |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-07-11 | FC Oss |
1 - 0
1 - 1
|
Excelsior | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Holland Jupiler League - Play offs | 2015-05-15 | 3 VVV |
0 - 0
0 - 0
|
FC Oss 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Holland Jupiler League - Play offs | 2015-05-11 | 1 3 FC Oss |
1 - 2
1 - 2
|
VVV 3 | K | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-05-08 | Ajax - reservid |
0 - 1
1 - 1
|
FC Oss 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-05-01 | 2 2 FC Oss |
0 - 2
1 - 5
|
Rotterdami Sparta 1 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-04-24 | FC Eindhoven |
1 - 1
2 - 1
|
FC Oss 3 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-04-17 | 1 FC Oss |
0 - 0
0 - 1
|
Maastricht | K | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-04-10 | Telstar |
0 - 0
0 - 0
|
FC Oss | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | (-) | (-) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-04-06 | FC Oss |
1 - 1
1 - 2
|
NEC | K | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-04-03 | FC Oss |
1 - 1
2 - 1
|
FC Den Bosch 2 | V | 0.0, -0.5 | Tasa | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-03-20 | 1 FC Twente Reserves |
0 - 0
1 - 0
|
FC Oss | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-03-16 | FC Oss |
1 - 0
4 - 1
|
RKC 1 | V | -1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-03-13 | FC Oss |
0 - 0
1 - 0
|
Roda JC 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-03-06 | 1 FC Emmen |
1 - 2
2 - 3
|
FC Oss 2 | V | -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-02-27 | FC Oss |
0 - 0
1 - 0
|
Fortuna Sittard 1 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
10-3 (13) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-02-23 | 1 PSV - reservid |
1 - 0
1 - 3
|
FC Oss 1 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| NAC Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-10-23 | 1 NAC |
2 - 0
4 - 0
|
Rotterdami Sparta 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-10-18 | 1 3 Achilles 29 |
0 - 0
1 - 2
|
NAC 1 | V | +0.5, +1.0 | Tasa | 10.0 |
|
|||||
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-10-02 | 1 NAC |
0 - 1
0 - 1
|
VVV 3 | K | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-09-27 | 2 Fortuna Sittard |
1 - 2
1 - 2
|
NAC 5 | V | +1.0, +1.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Madalmaade karikas | 2015-09-22 | 1 2 NAC |
0 - 0
0 - 1
|
Heerenveen 2 | K | 0.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-09-18 | NAC |
1 - 0
2 - 2
|
FC Emmen 1 | Vi | -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-09-13 | 3 Maastricht |
1 - 0
1 - 1
|
NAC 2 | Vi | +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-08-28 | 1 Helmond Sport |
0 - 0
1 - 1
|
NAC 3 | Vi | +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-08-24 | 1 NAC |
2 - 0
7 - 0
|
FC Dordrecht 4 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-08-21 | 2 NAC |
3 - 0
3 - 0
|
Ajax - reservid 1 | V | -1.0, -1.5 | Tasa | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-08-14 | 1 FC Eindhoven |
0 - 0
2 - 1
|
NAC | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eerste Divisie | 2015-08-07 | 1 2 NAC |
0 - 0
1 - 4
|
FC Volendam 2 | K | -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-08-01 | 2 Eupen |
2 - 0
4 - 1
|
NAC 5 1 | K | 0.0,-0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-07-26 | 1 NAC |
0 - 1
0 - 1
|
RKC 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-07-17 | Westerlo |
0 - 1
1 - 1
|
NAC | Vi | -0.5,-1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
11-4 (15) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-07-11 | 1 NAC |
0 - 3
2 - 4
|
Zulte Waregem | K | 0.0,+0.5 | Üle |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Holland Jupiler League - Play offs | 2015-05-31 | 1 4 NAC |
0 - 1
0 - 1
|
Roda JC 3 1 | K | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Holland Jupiler League - Play offs | 2015-05-28 | 2 Roda JC |
0 - 1
0 - 1
|
NAC 1 | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Holland Jupiler League - Play offs | 2015-05-25 | 2 NAC |
1 - 0
3 - 0
|
VVV 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 6-2 (8) | 5 (5-0) | 2 (1-1) |
| Holland Jupiler League - Play offs | 2015-05-22 | VVV |
0 - 1
0 - 1
|
NAC 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2015-05-17 | NAC |
2 - 3
4 - 5
|
FC Groningen 2 | K | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-6 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2015-05-10 | 1 AZ |
1 - 2
3 - 2
|
NAC | K | -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
11-5 (16) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2015-04-25 | 2 NAC |
1 - 2
1 - 3
|
Heracles 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
12-2 (14) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Madalmaade Eredivisie | 2015-04-19 | Ajax |
0 - 0
0 - 0
|
NAC 1 1 | Vi | -1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
13-2 (15) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2015-04-11 | 2 NAC |
2 - 0
2 - 2
|
FC Dordrecht 4 | Vi | -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
12-8 (20) | 6-3 (9) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2015-04-04 | 1 Heerenveen |
0 - 0
0 - 0
|
NAC 2 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2015-03-20 | FC Utrecht |
1 - 1
3 - 4
|
NAC | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2015-03-14 | 2 NAC |
0 - 0
1 - 0
|
Go Ahead Eagles 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-10 (19) | 5-5 (10) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2015-03-08 | 1 Feyenoord |
1 - 0
3 - 0
|
NAC 4 | K | -1.5, -2.0 | Tasa | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2015-02-28 | FC Twente |
1 - 0
1 - 1
|
NAC 1 | Vi | -1.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 4 | 4.2 | 1.75 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+0.75) | [email protected] | Võõras@2 |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Üle@2 | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 6 , Nurgalöök: 5 - 4
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: +0.5, +1.0 , Väravad: 3.0
-
4' - 1st Corner - NAC -
12' - 2nd Corner - NAC -
18' - 1st Goal - FC Oss -
24' - 2nd Goal - NAC -
29' - 3rd Goal - NAC -
35' - 1st Yellow Card - NAC -
36' - 3rd Corner - FC Oss - Race to 3 Corners - NAC
-
38' - 4th Corner - NAC -
1-2 score at the end of First Half -
46' - 2nd Yellow Card - FC Oss -
47' - 5th Corner - NAC -
50' - 4th Goal - NAC -
58' - 5th Goal - NAC -
70' - 6th Corner - FC Oss -
71' - 7th Corner - FC Oss -
76' - 3rd Yellow Card - FC Oss -
82' - 8th Corner - FC Oss -
83' - 4th Yellow Card - NAC - Race to 5 Corners - FC Oss
-
84' - 9th Corner - FC Oss -
85' - 5th Yellow Card - FC Oss -
85' - 6th Goal - NAC -
88' - 7th Goal - NAC -
1-6 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5
