P, Sep 20, 2026 · 16:00
3 - 0
Täisaeg · PA 2-0
TPV
4 1
VanimadHiljutised
WLLLLL
1.48
4.75
4.33
HiljutisedVanimad
WLWDDL

Märkmed

Tasuta ennustused (põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 4.0
Väravad kokku
Üle 11.5
Nurgalöögid kokku
+1.25
TPV
FC Inter II
LLDDWLLLLLHiljutisedLangusteel-1.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 24
Üle 9.5 nurgalöögiÜle8/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpEi kataKaetud 4/10
Ei hoia eduseisu · ei võida 3 mängu 4-st, kus juhtis5 kaotust järjestVõitis 1 viimasest 10
TPV
WWLWLDDWLWHiljutisedTõusuteel+0.4 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 22
Üle 9.5 nurgalöögiÜle8/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpKatabKaetud 7/10
Vajub lõpusTagasituleku meeskond · võtab punkte 2 mängus 4-st pärast esimest kaotatud väravatVärav 1. poolajal 10 viimasest 10Üle 2.5 kaardi 9 viimasest 10
FC Inter II

1V-2V-7K viimases 10 mängus, löönud 8 ja lasknud 16 väravat. Keskmised väravad: 0.8 poolt, 1.6 vastu. Võit 10%, AH võit 40%, värav Over 10%, nurgalöök Over 60%.

Põhiaja tulemus
Võit 10%1 Viik 20%2 Kaotus 70%7
Väravad kokku 4.0
Üle 10%1 Tühistatud 10%1 Alla 80%8
Nurgalöögid kokku 11.5
Üle 60%6 Tühistatud 0%0 Alla 40%4
Aasia handikäp
Võit 40%4 Tühistatud 0%0 Kaotus 60%6
TPV

5V-2V-3K viimases 10 mängus, löönud 21 ja lasknud 19 väravat. Keskmised väravad: 2.1 poolt, 1.9 vastu. Võit 50%, AH võit 70%, värav Over 30%, nurgalöök Over 50%.

Põhiaja tulemus
Võit 50%5 Viik 20%2 Kaotus 30%3
Väravad kokku 4.0
Üle 30%3 Tühistatud 30%3 Alla 40%4
Nurgalöögid kokku 11.5
Üle 50%5 Tühistatud 0%0 Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 70%7 Tühistatud 0%0 Kaotus 30%3
Viimane
FC Inter II
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
TPV
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5
FC Inter II
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5
TPV
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5

FC Inter II Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Soome Ykkönen 2026-08-22 3 FC Inter II
0 - 1
0 - 1
TPV 4 1 K 0.0 Alla 11.0
Soome Ykkönen 2026-06-06 1 TPV
0 - 1
1 - 1
FC Inter II 4 Vi 0.0, +0.5 Alla 11.0
Soome Kakkonen - B-alagrupp 2024-08-23 FC Inter II
2 - 0
6 - 0
TPV V -2.0, -2.5 Üle 11.5
Soome Kakkonen - B-alagrupp 2024-07-21 1 FC Inter II
3 - 1
4 - 1
TPV 1 V -2.0 Üle
Soome Kakkonen - B-alagrupp 2024-05-19 1 2 TPV
0 - 2
0 - 4
FC Inter II V +1.5 Üle 10.5
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
FC Inter II Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Soome Ykkönen 2026-09-12 4 VJS Vantaa
0 - 0
2 - 1
FC Inter II 2 K -0.5 Alla 11.5
Soome Ykkönen 2026-08-29 4 FC Jazz
1 - 0
2 - 0
FC Inter II 4 K -0.5 Alla
Soome Ykkönen 2026-08-22 3 FC Inter II
0 - 1
0 - 1
TPV 4 1 K 0.0 Alla 11.0
Soome Ykkönen 2026-08-16 FC Inter II
0 - 1
2 - 3
KPV 3 K -1.0 Üle 11.0
Soome Ykkönen 2026-08-11 1 PK Keski-Uusimaa
0 - 0
1 - 0
FC Inter II 1 K -1.5 Alla 10.0
Soome Ykkönen 2026-08-07 4 KuPS Akatemia
0 - 0
0 - 1
FC Inter II 4 V 0.0, -0.5 Alla 10.5 Üle
8-4 (12) 4-2 (6) 4 (3-1) 3 (1-2)
Soome Ykkönen 2026-07-31 1 6 FC Inter II
1 - 1
1 - 1
VJS Vantaa 3 Vi +1.0 Alla 11.0 Üle
8-9 (17) 3-5 (8) 4 (1-3) 3 (2-1)
Soome Ykkönen 2026-07-24 Tampere Utd
2 - 0
2 - 2
FC Inter II 1 Vi -1.5, -2.0 Tasa 11.0 Tasa
4-7 (11) 4-4 (8) 1 (0-1) 1 (0-1)
Soome Ykkönen 2026-07-18 1 2 FC Inter II
1 - 1
1 - 2
SalPa K +0.5, +1.0 Alla 10.5 Üle
6-7 (13) 4-3 (7) 2 (1-1) 2 (1-1)
Soome Ykkönen 2026-07-10 1 FC Inter II
0 - 1
0 - 2
RoPS 1 K +1.0, +1.5 Alla 11.5 Alla
2-5 (7) 1-3 (4) 3 (0-3) 0 (0-0)
Soome Ykkönen 2026-07-04 1 2 OLS
0 - 1
1 - 3
FC Inter II 2 V -2.0 Alla 11.5 Alla
3-4 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Soome Ykkönen 2026-06-25 4 JJK
6 - 0
11 - 1
FC Inter II 4 K -1.0, -1.5 Üle 11.0 Alla
10-0 (10) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Soome Ykkönen 2026-06-12 3 FC Inter II
0 - 0
1 - 1
FC Jazz 2 Vi -0.5 Alla 11.0 Alla
2-7 (9) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Soome Ykkönen 2026-06-06 1 TPV
0 - 1
1 - 1
FC Inter II 4 Vi 0.0, +0.5 Alla 11.0 Tasa
7-4 (11) 3-2 (5) 2 (2-0) 3 (2-1)
Soome Ykkönen 2026-05-29 2 KPV
1 - 1
4 - 2
FC Inter II 3 1 K +1.0, +1.5 Üle
7-2 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Soome Ykkönen 2026-05-24 2 1 FC Inter II
1 - 0
2 - 1
PK Keski-Uusimaa 2 V 0.0 Alla 11.0 Tasa
5-6 (11) 4-3 (7) 4 (3-1) 0 (0-0)
Soome Ykkönen 2026-05-17 1 FC Inter II
2 - 0
4 - 2
KuPS Akatemia 2 V -1.0 Üle 11.5 Üle
2-14 (16) 0-8 (8) 3 (0-3) 4 (1-3)
Soome Ykkönen 2026-05-09 4 VJS Vantaa
2 - 0
3 - 2
FC Inter II 2 K -1.0, -1.5 Üle 11.0 Alla
5-5 (10) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Soome Ykkönen 2026-05-02 1 FC Inter II
0 - 1
0 - 2
Tampere Utd 3 K 0.0, +0.5 Alla 11.5 Üle
13-5 (18) 4-5 (9) 1 (1-0) 2 (2-0)
Soome Ykkönen 2026-04-24 2 SalPa
0 - 1
2 - 3
FC Inter II 3 V -1.0, -1.5 Üle 11.5 Alla
9-2 (11) 5-2 (7) 1 (0-1) 2 (2-0)
Soome Ykkönen 2026-04-19 1 2 FC Inter II
1 - 0
1 - 1
OLS 3 Vi 0.0, +0.5 Alla 11.5 Alla
4-7 (11) 1-3 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Soome Ykkönen 2026-04-11 1 RoPS
1 - 0
3 - 2
FC Inter II 3 K -1.0, -1.5 Üle
4-6 (10) 1-5 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Soome Ykkönen 2026-04-05 1 FC Inter II
1 - 1
3 - 5
JJK 1 K 0.0, -0.5 Üle 10.5 Üle
4-7 (11) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Euroopa sõpruskohtumised 2026-01-31 FC Ilves II
1 - 1
3 - 2
FC Inter II 1 K 0.0, +0.5 Üle
6-7 (13) 5-3 (8) 2 (1-1) 0 (0-0)
Soome Ykkönen 2025-10-04 3 Atlantis
1 - 3
1 - 5
FC Inter II V +1.0 Üle 11.5 Alla
0-4 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Soome Ykkönen 2025-09-26 1 PK Keski-Uusimaa
1 - 1
2 - 1
FC Inter II K +0.5 Alla 11.5 Alla
5-6 (11) 1-4 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Soome Ykkönen 2025-09-19 2 FC Inter II
0 - 0
2 - 1
FC Jazz 3 1 V -0.5 Alla
13-0 (13) 5-0 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Soome Ykkönen 2025-09-14 1 4 FC Inter II
1 - 1
1 - 3
EPS 3 K -2.0, -2.5 Alla 11.5 Alla
4-6 (10) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Soome Ykkönen 2025-08-30 1 2 KPV
0 - 0
2 - 1
FC Inter II 1 K -0.5 Alla 10.5 Üle
9-10 (19) 5-5 (10) 3 (3-0) 1 (1-0)
Soome Ykkönen 2025-08-24 3 FC Inter II
0 - 1
1 - 1
OLS 1 Vi -0.5 Alla 11.0 Üle
5-9 (14) 4-1 (5) 0 (0-0) 5 (0-5)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
TPV Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Soome Ykkönen 2026-09-13 1 2 TPV
2 - 0
4 - 2
KuPS Akatemia V -0.5 Üle
Soome Ykkönen 2026-08-29 5 TPV
0 - 1
0 - 2
PK Keski-Uusimaa 2 K 0.0 Alla 10.5
Soome Ykkönen 2026-08-22 3 FC Inter II
0 - 1
0 - 1
TPV 4 1 V 0.0 Alla 11.0
Soome Ykkönen 2026-08-15 Tampere Utd
0 - 1
1 - 1
TPV 3 Vi -1.5 Alla 11.5
Soome Ykkönen 2026-08-11 3 TPV
1 - 0
1 - 1
SalPa Vi +0.5, +1.0 Alla 10.5
Soome Ykkönen 2026-08-05 1 OLS
1 - 2
4 - 2
TPV 3 K -1.5 Üle 11.5 Üle
9-5 (14) 6-1 (7) 3 (3-0) 3 (2-1)
Soome Ykkönen 2026-08-01 TPV
2 - 1
6 - 3
RoPS 1 V +1.0 Üle
0-9 (9) 0-5 (5) 3 (0-3) 1 (0-1)
Soome Ykkönen 2026-07-24 FC Jazz
1 - 0
4 - 0
TPV 2 1 K -0.5 Üle
5-4 (9) 3-2 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Soome Ykkönen 2026-07-18 3 TPV
1 - 1
3 - 1
KuPS Akatemia 1 V 0.0, -0.5 Üle 11.0 Üle
8-4 (12) 3-3 (6) 3 (1-2) 1 (1-0)
Soome Ykkönen 2026-07-11 1 KPV
0 - 2
1 - 3
TPV 1 1 V +0.5 Üle
5-7 (12) 3-5 (8) 1 (0-1) 2 (1-1)
Soome Ykkönen 2026-07-05 2 TPV
1 - 0
1 - 0
JJK 3 V +1.0 Alla 11.0 Üle
8-6 (14) 5-5 (10) 2 (0-2) 1 (1-0)
Soome Ykkönen 2026-06-29 VJS Vantaa
1 - 0
2 - 1
TPV 1 K -1.5 Alla 11.5 Üle
9-4 (13) 4-3 (7) 3 (3-0) 2 (2-0)
Soome Ykkönen 2026-06-14 4 PK Keski-Uusimaa
0 - 1
2 - 2
TPV 3 1 Vi -1.0, -1.5 Üle 11.5 Alla
4-5 (9) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Soome Ykkönen 2026-06-06 1 TPV
0 - 1
1 - 1
FC Inter II 4 Vi 0.0, +0.5 Alla 11.0 Tasa
7-4 (11) 3-2 (5) 2 (2-0) 3 (2-1)
Soome Ykkönen 2026-05-29 1 TPV
0 - 3
0 - 3
Tampere Utd K +0.5, +1.0 Tasa
2-14 (16) 1-9 (10) 1 (0-1) 3 (0-3)
Soome Ykkönen 2026-05-23 1 SalPa
3 - 1
4 - 2
TPV 2 K -1.0 Üle 10.0 Üle
5-8 (13) 3-2 (5) 1 (1-0) 5 (1-4)
Soome Ykkönen 2026-05-16 2 TPV
1 - 1
2 - 2
OLS 3 Vi +1.0 Üle 11.0 Üle
8-8 (16) 3-2 (5) 3 (2-1) 3 (2-1)
Soome Ykkönen 2026-05-09 RoPS
0 - 0
1 - 0
TPV 2 1 K -1.5, -2.0 Alla
4-10 (14) 3-3 (6) 3 (2-1) 3 (0-3)
Soome Ykkönen 2026-05-02 1 TPV
0 - 0
0 - 2
FC Jazz K -1.0 Alla 10.5 Alla
6-4 (10) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Soome Ykkönen 2026-04-24 1 KuPS Akatemia
1 - 0
3 - 0
TPV 3 1 K 0.0, +0.5 Alla 10.5 Üle
9-9 (18) 4-6 (10) 1 (0-1) 4 (4-0)
Soome Ykkönen 2026-04-18 1 JJK
0 - 1
2 - 1
TPV 3 K -1.0 Alla 10.5 Üle
5-7 (12) 2-6 (8) 1 (0-1) 2 (1-1)
Soome karikas 2026-04-15 2 TPV
0 - 1
0 - 2
Tampere Utd 1 K
8-0 (8) 5-0 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Soome Ykkönen 2026-04-11 2 TPV
0 - 0
0 - 0
KPV 3 Vi -0.5 Alla 10.0 Alla
6-2 (8) 3-1 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Soome Ykkönen 2026-04-04 2 TPV
2 - 0
3 - 1
VJS Vantaa 2 1 V +0.5, +1.0 Üle 10.0 Üle
7-4 (11) 1-4 (5) 2 (0-2) 2 (2-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2026-03-28 1 JaPS
1 - 0
1 - 0
TPV 1 K -1.5 Alla
5-9 (14) 3-3 (6) 2 (0-2) 2 (0-2)
Euroopa sõpruskohtumised 2026-02-22 2 Tampere Utd
1 - 1
2 - 4
TPV 2 V -1 Üle
7-4 (11) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (0-2)
Euroopa sõpruskohtumised 2026-01-18 TPV
1 - 1
2 - 2
JJK 2 Vi +0.5, +1.0 Üle
7-4 (11) 4-2 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Soome Kakkonen - play-offid 2025-10-19 1 FC Ilves II
0 - 0
1 - 2
TPV 1 V -1.0 Alla 10.5 Üle
10-4 (14) 5-0 (5) 2 (2-0) 4 (1-3)
Soome Kakkonen - play-offid 2025-10-16 1 TPV
2 - 0
3 - 0
FC Ilves II V +0.5 Alla 10.5 Alla
6-4 (10) 3-2 (5) 1 (0-1) 2 (0-2)
Soome Kakkonen - play-offid 2025-10-05 1 2 VPS-j
2 - 2
3 - 3
TPV 2 Vi -1.5 Üle
5-3 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Avalda ennustusi
1x2
Täis 1.48 4.75 4.333
Aasia handikäp
Täis (-1.25) Kodu@2 Võõ[email protected]
Pool (-0.5) [email protected] Võõ[email protected]
Nurgalöögid kokku
Täis (11.5) Ü[email protected] [email protected]
Pool (5.5) Ü[email protected] [email protected]
Väravad kokku
Täis (4.0) Ü[email protected] [email protected]
Pool (1.75) Ü[email protected] [email protected]


Aeg Tüüp Valik Panus Tulemus
Otsesündmused

Olek: Täisaeg , Skoor: 3 - 0 , Nurgalöök: 4 - 4

Nurgalöök: 11.5 , Handikäp: -1.0, -1.5 , Väravad: 4.0

8
Pealelöök väravasse
3
5
Pealelöök mööda
2
166
Rünnak
132
120
Ohtlik rünnak
72
59
Pallivaldamine %
41

Skoor: 2 - 0 , Nurgalöök: 2 - 2 Pool

Nurgalöök: 5.5 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 1.5, 2.0

3
Pealelöök väravasse
1
2
Pealelöök mööda
1
95
Rünnak
50
66
Ohtlik rünnak
28
67
Pallivaldamine %
33
  • 11' - 1st Corner - FC Inter II
  • 11' - 1st Goal - FC Inter II
  • 13' - 2nd Corner - FC Inter II
  • 22' - 2nd Goal - FC Inter II
  • 2-0%FC Inter II extend their lead and Early Payout is awarded
  • 25' - 3rd Corner - TPV
  • 29' - 4th Corner - TPV
  • 2-0 score at the end of First Half
  • 64' - 5th Corner - TPV
  • Race to 3 Corners - TPV
  • 68' - 6th Corner - TPV
  • 78' - 7th Corner - FC Inter II
  • 81' - 3rd Goal - FC Inter II
  • 84' - 1st Yellow Card - TPV
  • 84' - 2nd Yellow Card - FC Inter II
  • 90+2' - 8th Corner - FC Inter II
  • 3-0 score at the end of Second Half

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused