FC Honka vs SJK Meeskonna profiil
FC Honka vs SJK Mängu faktid
8V-1V-1K viimases 10 mängus, löönud 18 ja lasknud 6 väravat. Keskmised väravad: 1.8 poolt, 0.6 vastu. Võit 80%, AH võit 60%, värav Over 40%, nurgalöök Over 40%.
7V-1V-2K viimases 10 mängus, löönud 22 ja lasknud 9 väravat. Keskmised väravad: 2.2 poolt, 0.9 vastu. Võit 70%, AH võit 75%, värav Over 60%, nurgalöök Over 40%.
| FC Honka | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| SJK | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| FC Honka | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| SJK | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
FC Honka vs SJK Väravate/nurgalöökide ajajaotus
FC Honka vs SJK Omavahelised kohtumised
FC Honka vs SJK Vaata kogu H2H-d →| FC Honka Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Soome Veikkausliiga | 2014-09-28 | 2 FC Honka |
0 - 0
1 - 1
|
SJK 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| FC Honka Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Soome karikas | 2017-03-18 | 2 FF Jaro |
0 - 0
0 - 1
|
FC Honka 1 | V | 0.0 | Alla |
|
||||||
| Soome karikas | 2017-03-04 | 1 KTP |
0 - 1
0 - 2
|
FC Honka 1 | V | +1.0, +1.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Soome karikas | 2017-02-18 | FC Honka |
1 - 0
2 - 0
|
IF Gnistan 2 | V | -1.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Soome karikas | 2017-02-11 | 6 GrIFK |
0 - 1
0 - 2
|
FC Honka 2 | V | +1.0 | Alla |
|
||||||
| Soome karikas | 2017-02-04 | 1 FC Honka |
2 - 0
3 - 0
|
HIFK 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Soome karikas | 2017-01-28 | 1 1 HJK Helsinki |
1 - 0
3 - 2
|
FC Honka 2 | K | -1.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-01-20 | 3 FC Honka |
0 - 0
1 - 0
|
Klubi-04 | V | -1.0, -1.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Soome Kakkonen - play-offid | 2016-10-16 | 3 OPS-JP |
1 - 1
1 - 2
|
FC Honka 2 1 | V | +0.5 | Tasa | 10.0 | Alla |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Soome Kakkonen - play-offid | 2016-10-09 | 1 FC Honka |
1 - 2
2 - 2
|
OPS-JP 4 | Vi | -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2016-09-25 | 2 Kiffen |
0 - 1
0 - 1
|
FC Honka 1 | V | +1.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2016-09-17 | FC Honka |
0 - 1
3 - 1
|
TPV 1 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Soome karikas | 2016-09-14 | Ponnistajat |
1 - 1
1 - 2
|
FC Honka 2 | V | +1.5 | Alla |
|
5-7 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2016-09-10 | 1 4 FC Espoo |
0 - 3
0 - 7
|
FC Honka 2 | V | +1.5, +2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
1-12 (13) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2016-09-03 | 3 FC Honka |
2 - 1
5 - 1
|
BK-46 3 | V | -1.5 | Üle |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2016-08-27 | FC Honka |
2 - 0
3 - 0
|
FC Viikingit 3 | V | -2.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
11-1 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2016-08-19 | 3 Atlantis |
0 - 3
0 - 6
|
FC Honka 1 | V | +1.5, +2.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2016-08-15 | 1 FC Honka |
1 - 0
3 - 0
|
EsPa 1 | V | -3.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
11-1 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Soome karikas | 2016-08-09 | 1 Peto/Mjk |
0 - 3
0 - 6
|
FC Honka 1 | V | +5.5, +6.0 | Alla |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2016-08-06 | 2 Klubi-04 |
1 - 0
1 - 0
|
FC Honka 5 | K | +1.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2016-07-31 | 1 FC Honka |
1 - 0
3 - 0
|
SalPa 1 | V | -2.0, -2.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
13-1 (14) | 7-1 (8) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2016-07-24 | 2 6 FC Kontu |
0 - 1
0 - 2
|
FC Honka 1 | V | +3.0, +3.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
2-11 (13) | 2-5 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Soome Kansallinen Liiga - naised | 2016-07-16 | 1 Nice Futis Women |
0 - 0
0 - 4
|
FC Honka | V | +1.5, +2.0 | Tasa |
|
1-8 (9) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2016-07-03 | 2 FC Honka |
2 - 0
6 - 0
|
Kiffen | V | -1.5, -2.0 | Üle |
|
10-2 (12) | 8-2 (10) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2016-06-28 | 1 FC Honka |
0 - 1
2 - 2
|
FC Espoo 1 | Vi | -1.5, -2.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
10-5 (15) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2016-06-20 | 5 BK-46 |
1 - 0
1 - 2
|
FC Honka | V | +1.0, +1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
3-20 (23) | 0-9 (9) | 3 (0-3) | 4 (3-1) |
| Soome karikas | 2016-06-15 | 2 FC Haka |
1 - 0
2 - 1
|
FC Honka | K | 0.0 | Tasa |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2016-06-11 | 4 FC Viikingit |
0 - 0
0 - 3
|
FC Honka 1 | V | +1.5, +2.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
1-10 (11) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2016-06-05 | FC Honka |
2 - 0
2 - 0
|
Atlantis 3 | V | -2.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2016-05-28 | 2 EsPa |
0 - 3
0 - 8
|
FC Honka | V | +2.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2016-05-21 | FC Honka |
1 - 0
3 - 0
|
Klubi-04 3 1 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| SJK Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Soome karikas | 2017-03-18 | 4 SJK |
1 - 0
3 - 2
|
FC Inter 4 | V | -0.5 | Üle |
|
||||||
| Soome karikas | 2017-03-01 | 2 SJK |
0 - 3
0 - 3
|
VPS Vaasa | K | -0.5 | Üle |
|
||||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-02-24 | 1 SJK |
1 - 0
2 - 0
|
FC Haka 1 | V | -1.5 | Alla |
|
||||||
| Soome karikas | 2017-02-11 | 1 SJK |
2 - 1
6 - 1
|
MuSa 3 | V | -2.5,-3.0 | Üle |
|
||||||
| Soome karikas | 2017-02-04 | 2 FF Jaro |
2 - 0
2 - 1
|
SJK 3 | K | +1.5, +2.0 | Alla |
|
||||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-01-21 | FF Jaro |
0 - 0
0 - 1
|
SJK | V |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-01-14 | 1 SJK |
0 - 0
2 - 1
|
FC Ilves 1 | V |
|
7-2 (9) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2016-12-21 | SJK |
1 - 0
2 - 0
|
JJK 1 | V | -1.0 | Alla |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Soome Veikkausliiga | 2016-10-23 | 1 HJK Helsinki |
0 - 0
0 - 0
|
SJK 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Soome Veikkausliiga | 2016-10-17 | SJK |
4 - 0
5 - 0
|
PK-35 | V | -2.0, -2.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Soome Veikkausliiga | 2016-10-14 | 1 SJK |
0 - 1
2 - 2
|
Lahti 2 | Vi | -1.0, -1.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
12-0 (12) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Soome Veikkausliiga | 2016-10-01 | 3 PS Kemi |
1 - 0
1 - 3
|
SJK 1 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 8.5 | Üle |
|
3-11 (14) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Soome Veikkausliiga | 2016-09-28 | 3 SJK |
0 - 0
1 - 0
|
KuPS Kuopio 2 | V | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-4 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Soome karikas | 2016-09-24 | 3 SJK |
0 - 0
1 - 1
|
HJK Helsinki | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-6 (14) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Soome Veikkausliiga | 2016-09-21 | 2 VPS Vaasa |
1 - 3
1 - 2
|
SJK 1 | V | 0.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Soome Veikkausliiga | 2016-09-17 | SJK |
0 - 0
1 - 0
|
IFK Mariehamn 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Soome Veikkausliiga | 2016-09-12 | 1 RoPS |
0 - 0
1 - 1
|
SJK 1 | Vi | 0.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Soome Veikkausliiga | 2016-09-09 | 1 SJK |
1 - 0
1 - 0
|
FC Inter 1 1 | V | -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Soome Veikkausliiga | 2016-08-27 | HIFK |
1 - 0
3 - 1
|
SJK 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Soome Veikkausliiga | 2016-08-20 | 2 SJK |
2 - 0
3 - 0
|
FC Ilves 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Soome Veikkausliiga | 2016-08-13 | 2 SJK |
2 - 1
3 - 1
|
RoPS 1 | V | -0.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Soome Veikkausliiga | 2016-08-10 | 2 VPS Vaasa |
2 - 0
2 - 1
|
SJK 3 | K | 0.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Soome Veikkausliiga | 2016-08-06 | SJK |
1 - 0
1 - 0
|
KuPS Kuopio 3 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Soome Veikkausliiga | 2016-07-30 | 1 HIFK |
1 - 1
1 - 1
|
SJK 1 | Vi | +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
5-8 (13) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Soome Veikkausliiga | 2016-07-23 | SJK |
2 - 1
4 - 1
|
Lahti 2 | V | -0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League - kvalifikatsioon | 2016-07-19 | 2 SJK |
1 - 2
2 - 2
|
Barõssavi BATE | Vi | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League - kvalifikatsioon | 2016-07-12 | 1 Barõssavi BATE |
1 - 0
2 - 0
|
SJK 2 | K | -1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
11-2 (13) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Soome Veikkausliiga | 2016-07-08 | 1 SJK |
3 - 1
3 - 2
|
PK-35 5 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Soome Veikkausliiga | 2016-07-02 | FC Ilves |
1 - 1
2 - 1
|
SJK 3 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Soome Veikkausliiga | 2016-06-28 | 1 FC Inter |
0 - 0
1 - 3
|
SJK 2 | V | +0.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
6-10 (16) | 2-6 (8) | 4 (0-4) | 3 (3-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 4.2 | 3.5 | 1.85 |
| Pool | 4.33 | 2.1 | 2.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (+0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Üle@2 | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 1 , Nurgalöök: 7 - 4
Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: +0.5 , Väravad: 2.5
Skoor: 1 - 1 , Nurgalöök: 5 - 1 Pool
Nurgalöök: , Handikäp: 0.0, +0.5 , Väravad: 1.0
-
6' - 1st Corner - SJK -
18' - 2nd Corner - FC Honka -
22' - 3rd Corner - FC Honka -
26' - 4th Corner - FC Honka -
28' - 1st Yellow Card - FC Honka -
29' - 1st Goal - SJK -
38' - 2nd Goal - FC Honka -
43' - 2nd Yellow Card - SJK -
44' - 5th Corner - FC Honka -
45' - 6th Corner - FC Honka -
1-1 score at the end of First Half -
61' - 3rd Yellow Card - SJK -
69' - 7th Corner - SJK -
77' - 8th Corner - FC Honka -
80' - 9th Corner - SJK -
81' - 10th Corner - SJK -
90+3' - 11th Corner - FC Honka -
1-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

