Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 3.0
Väravad kokku
Alla 10.0
Nurgalöögid kokku
+1.5
MP
FC Haka vs MP Meeskonna profiil
FC Haka
WLDDLDWDDWHiljutisedStabiilne+0.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 21
Üle 9.5 nurgalöögiAlla3/10
Üle 2.5 väravaÜle7/10
Aasia händikäpEi kata3/9
MP
WDDWLLLWWLHiljutisedLangusteel-0.6 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 10
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaÜle8/10
Aasia händikäpVõrdne3/7
FC Haka vs MP Mängu faktid
FC Haka
3V-6V-1K viimases 10 mängus, löönud 16 ja lasknud 14 väravat. Keskmised väravad: 1.6 poolt, 1.4 vastu. Võit 30%, AH võit 33%, värav Over 50%, nurgalöök Over 20%.
Põhiaja tulemus
Võit 30%3
Viik 60%6
Kaotus 10%1
Väravad kokku 3.0
Üle 50%5
Tühistatud 10%1
Alla 40%4
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 20%2
Tühistatud 10%1
Alla 70%7
Aasia handikäp
Võit 33%3
Tühistatud 22%2
Kaotus 44%4
MP
4V-2V-4K viimases 10 mängus, löönud 22 ja lasknud 21 väravat. Keskmised väravad: 2.2 poolt, 2.1 vastu. Võit 40%, AH võit 42%, värav Over 50%, nurgalöök Over 50%.
Põhiaja tulemus
Võit 40%4
Viik 20%2
Kaotus 40%4
Väravad kokku 3.0
Üle 50%5
Tühistatud 30%3
Alla 20%2
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 50%5
Tühistatud 0%0
Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 42%3
Tühistatud 0%0
Kaotus 57%4
Viimane
| FC Haka | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| MP | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| FC Haka | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| MP | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 3.0
Nurgalöökide jaotusJoon 10.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 15,
Keskm: 3.53,
Std. hälve: 2.68, Mediaan: 3,
Mood: 1,
Üle: 50%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
FC Haka vs MP Väravate/nurgalöökide ajajaotus
FC Haka vs MP Omavahelised kohtumised
FC Haka vs MP Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| FC Haka Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Soome Ykkosliiga | 2015-05-31 | 1 FC Haka |
0 - 0
1 - 0
|
AC Oulu 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| Soome Ykkosliiga | 2015-05-24 | 2 FC Jazz |
0 - 0
0 - 0
|
FC Haka 1 | Vi | 0.0 | Alla |
|
||||||
| Soome Ykkosliiga | 2015-05-21 | 2 FC Haka |
1 - 1
4 - 4
|
EIF 3 | Vi | -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Soome Ykkosliiga | 2015-05-13 | FC Haka |
0 - 0
2 - 1
|
PK-35 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle |
|
||||||
| Soome Ykkosliiga | 2015-05-02 | 2 JJK |
1 - 0
2 - 2
|
FC Haka 2 | Vi | 0.0 | Üle |
|
||||||
| Soome karikas | 2015-04-26 | 1 FC Haka |
0 - 1
1 - 3
|
HJK Helsinki | K | +1.5 | Üle |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Soome karikas | 2015-04-16 | FC Haka |
2 - 0
2 - 2
|
MuSa 1 | Vi | -2.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-01-30 | 1 FC Ilves |
0 - 0
0 - 0
|
FC Haka 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-01-24 | VPS Vaasa |
1 - 1
1 - 3
|
FC Haka | V |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||||
| Soome Ykkosliiga | 2014-09-28 | 1 2 Jippo |
1 - 0
1 - 1
|
FC Haka 2 | Vi | +1.0, +1.5 | Alla |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Soome Ykkosliiga | 2014-09-20 | HIFK |
2 - 1
2 - 1
|
FC Haka | K | Tasa |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |||
| Soome Ykkosliiga | 2014-09-11 | 2 FC Haka |
0 - 1
4 - 1
|
FC Ilves 1 | V | -0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Soome Ykkosliiga | 2014-09-06 | 1 FC Viikingit |
1 - 2
1 - 3
|
FC Haka 1 | V | +1.5, +2.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-10 (15) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Soome Ykkosliiga | 2014-09-01 | FC KooTeePee |
2 - 0
3 - 0
|
FC Haka | K | -0.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 4-4 (8) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Soome Ykkosliiga | 2014-08-23 | FC Haka |
2 - 0
2 - 0
|
FC Viikingit | V | Alla |
|
9-7 (16) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 5 (4-1) | |||
| Soome Ykkosliiga | 2014-08-17 | FC Jazz |
0 - 1
0 - 2
|
FC Haka | V | Alla |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |||
| Soome Ykkosliiga | 2014-08-11 | FC Haka |
1 - 2
2 - 4
|
AC Oulu | K | Üle |
|
1-5 (6) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Soome Ykkosliiga | 2014-08-07 | FC Haka |
1 - 1
2 - 2
|
JJK | Vi | Üle |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | |||
| Soome Ykkosliiga | 2014-08-03 | PK-35 |
0 - 1
1 - 2
|
FC Haka | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Soome Ykkosliiga | 2014-07-26 | FC Haka |
4 - 0
5 - 0
|
Jippo | V |
|
2-5 (7) | 2-1 (3) | (-) | (-) | ||||
| Soome Ykkosliiga | 2014-07-20 | FC Haka |
1 - 0
1 - 0
|
HIFK | V | Alla | 9.5 | Alla |
|
1-7 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |
| Soome Ykkosliiga | 2014-07-16 | FC Ilves |
0 - 0
0 - 0
|
FC Haka | Vi | 0.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Soome Ykkosliiga | 2014-07-13 | FC Haka |
1 - 1
3 - 1
|
FC KooTeePee | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Soome Ykkosliiga | 2014-06-29 | FC Haka |
0 - 2
3 - 3
|
FC Jazz | Vi | Üle | 9.0 | Üle |
|
12-3 (15) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | |
| Soome Ykkosliiga | 2014-06-25 | AC Oulu |
0 - 0
0 - 0
|
FC Haka | Vi | +0.5 | Alla | 8.5 | Üle |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Soome Ykkosliiga | 2014-06-17 | JJK |
0 - 1
0 - 3
|
FC Haka | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Soome Ykkosliiga | 2014-06-13 | FC Haka |
0 - 1
0 - 1
|
PK-35 | K | Alla |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | |||
| Soome Ykkosliiga | 2014-06-07 | Jippo |
1 - 4
1 - 4
|
FC Haka | V | Üle |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| MP Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Soome Ykkosliiga | 2015-05-18 | TPS |
3 - 0
5 - 0
|
MP 3 | K | -1.0 | Üle |
|
||||||
| Soome Ykkosliiga | 2015-05-13 | 1 VIFK |
0 - 0
1 - 2
|
MP | V | -0.5 | Üle |
|
||||||
| Finnish Kakkonen Itainen | 2014-09-28 | 2 SC Kufu 98 |
0 - 1
0 - 3
|
MP 2 | V | 0.0, +0.5 | Tasa |
|
||||||
| Finnish Kakkonen Itainen | 2014-09-06 | 1 PK Keski-Uusimaa |
0 - 0
1 - 0
|
MP 1 | K | +0.5 | Alla |
|
||||||
| Finnish Kakkonen Itainen | 2014-08-31 | MP |
2 - 2
4 - 5
|
FC Myllypuro | K | Üle |
|
|||||||
| Finnish Kakkonen Itainen | 2014-08-24 | MP |
0 - 2
0 - 2
|
FC Futura | K | Alla |
|
17-4 (21) | 8-2 (10) | 1 (0-1) | 6 (6-0) | |||
| Finnish Kakkonen Itainen | 2014-08-10 | MP |
1 - 0
3 - 0
|
FC Lahti Academy | V | Tasa |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | |||
| Finnish Kakkonen Itainen | 2014-08-07 | JaPS |
1 - 2
4 - 4
|
MP | Vi | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-5 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Finnish Kakkonen Itainen | 2014-07-06 | FC Myllypuro |
1 - 2
2 - 2
|
MP | Vi | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
5-9 (14) | 2-7 (9) | 4 (1-3) | 4 (2-2) |
| Finnish Kakkonen Itainen | 2014-06-29 | FC Futura |
1 - 1
1 - 4
|
MP | V | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-11 (19) | 2-9 (11) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Finnish Kakkonen Itainen | 2014-06-18 | FC Lahti Academy |
0 - 0
0 - 0
|
MP | Vi | Alla |
|
0-5 (5) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Finnish Kakkonen Itainen | 2014-06-15 | MP |
1 - 0
1 - 0
|
JaPS | V | Alla |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | |||
| Finnish Kakkonen Itainen | 2014-06-07 | SC Kufu 98 |
0 - 0
1 - 0
|
MP | K | +1, +1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
2-10 (12) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Finnish Kakkonen Itainen | 2014-05-28 | MP |
0 - 0
1 - 0
|
Atlantis | V |
|
7-7 (14) | 3-5 (8) | (-) | (-) | ||||
| Finnish Kakkonen Itainen | 2014-05-23 | PK Keski-Uusimaa |
1 - 1
2 - 5
|
MP | V |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | (-) | (-) | ||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.33 | 5 | 8.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-1.5) | Kodu@2 | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 8 - 7
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: -1.5 , Väravad: 3.0
-
2' - 1st Corner - FC Haka -
3' - 1st Goal - FC Haka -
12' - 2nd Corner - MP -
22' - 3rd Corner - FC Haka - Race to 3 Corners - FC Haka
-
27' - 4th Corner - FC Haka -
27' - 5th Corner - FC Haka -
31' - 1st Yellow Card - FC Haka - Race to 5 Corners - FC Haka
-
38' - 6th Corner - FC Haka -
1-0 score at the end of First Half -
58' - 7th Corner - MP -
60' - 8th Corner - FC Haka -
73' - 9th Corner - MP -
76' - 10th Corner - MP - Race to 7 Corners - FC Haka
-
79' - 11th Corner - FC Haka -
84' - 12th Corner - FC Haka -
86' - 2nd Yellow Card - MP -
89' - 13th Corner - MP -
90+1' - 14th Corner - MP -
90+1' - 15th Corner - MP -
1-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

