FC Groningen vs Heracles Meeskonna profiil
FC Groningen vs Heracles Mängu faktid
3V-3V-4K viimases 10 mängus, löönud 19 ja lasknud 17 väravat. Keskmised väravad: 1.9 poolt, 1.7 vastu. Võit 30%, AH võit 50%, värav Over 50%, nurgalöök Over 60%.
2V-1V-7K viimases 10 mängus, löönud 13 ja lasknud 27 väravat. Keskmised väravad: 1.3 poolt, 2.7 vastu. Võit 20%, AH võit 50%, värav Over 70%, nurgalöök Over 70%.
| FC Groningen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Heracles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| FC Groningen | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Heracles | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
FC Groningen vs Heracles Väravate/nurgalöökide ajajaotus
FC Groningen vs Heracles Omavahelised kohtumised
FC Groningen vs Heracles Vaata kogu H2H-d →| FC Groningen Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-11-04 | 1 Heracles |
1 - 1
2 - 1
|
FC Groningen 2 | K | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2017-01-14 | 1 Heracles |
0 - 3
1 - 4
|
FC Groningen 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2016-09-24 | 1 FC Groningen |
0 - 0
0 - 0
|
Heracles 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Holland Eredivisie Play-offs | 2016-05-15 | 1 Heracles |
0 - 0
2 - 1
|
FC Groningen 3 | K | -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Holland Eredivisie Play-offs | 2016-05-12 | 1 FC Groningen |
1 - 1
2 - 1
|
Heracles 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2016-05-08 | FC Groningen |
0 - 0
2 - 1
|
Heracles | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-3 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Madalmaade Eredivisie | 2015-12-19 | 3 Heracles |
1 - 1
2 - 1
|
FC Groningen 2 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2015-02-05 | 1 Heracles |
1 - 0
2 - 2
|
FC Groningen | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2014-08-17 | FC Groningen |
2 - 0
3 - 1
|
Heracles | V | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| FC Groningen Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Madalmaade Eredivisie | 2018-01-21 | 2 Willem II |
0 - 1
1 - 1
|
FC Groningen | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-01-13 | 2 FC Groningen |
0 - 1
1 - 3
|
Dynamo Dresden 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-01-10 | 1 FC Groningen |
0 - 1
1 - 2
|
Club Brugge 2 | K | +0.5, +1.0 | Tasa | 9.5 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2017-12-24 | FC Groningen |
0 - 0
4 - 0
|
Rotterdami Sparta 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2017-12-17 | Excelsior |
1 - 0
2 - 0
|
FC Groningen 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2017-12-13 | 3 FC Groningen |
1 - 3
3 - 3
|
PSV 2 | Vi | +1.0, +1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-12-10 | 1 1 Roda JC |
2 - 1
2 - 2
|
FC Groningen | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-12-02 | ADO Den Haag |
0 - 1
0 - 3
|
FC Groningen 3 | V | 0.0, -0.5 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-11-25 | FC Groningen |
0 - 0
0 - 2
|
Feyenoord | K | +1.0, +1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-11-19 | 1 5 FC Groningen |
0 - 1
4 - 2
|
Vitesse 4 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-11-08 | FC Groningen |
3 - 1
4 - 1
|
SC Preussen Münster 2 1 | V | -0.5 | Üle |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Madalmaade Eredivisie | 2017-11-04 | 1 Heracles |
1 - 1
2 - 1
|
FC Groningen 2 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-10-29 | 1 1 Rotterdami Sparta |
2 - 1
2 - 1
|
FC Groningen | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-6 (15) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Madalmaade karikas | 2017-10-25 | 2 Roda JC |
1 - 0
3 - 1
|
FC Groningen | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
5-8 (13) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-10-20 | 1 1 FC Groningen |
0 - 1
0 - 1
|
Willem II | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-7 (11) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-10-15 | 4 FC Groningen |
0 - 1
1 - 1
|
AZ 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-09-30 | 4 PEC Zwolle |
1 - 1
3 - 2
|
FC Groningen 1 1 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-09-24 | 2 FC Groningen |
0 - 0
1 - 0
|
FC Twente 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Madalmaade karikas | 2017-09-21 | USV Hercules |
1 - 1
2 - 4
|
FC Groningen 2 | V | +2.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-9 (10) | 1-8 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-09-16 | 5 NAC |
0 - 0
2 - 1
|
FC Groningen 3 | K | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-09-10 | 2 FC Groningen |
1 - 0
1 - 1
|
VVV 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-09-01 | 1 St. Pauli |
0 - 0
3 - 0
|
FC Groningen 2 | K | 0.0 | Üle |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Madalmaade Eredivisie | 2017-08-27 | 2 FC Groningen |
2 - 0
2 - 1
|
FC Utrecht 3 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
0-13 (13) | 0-8 (8) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-08-20 | Ajax |
1 - 0
3 - 1
|
FC Groningen 3 | K | -2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
12-2 (14) | 10-1 (11) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-08-13 | 1 FC Groningen |
0 - 2
3 - 3
|
Heerenveen 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-08-02 | FC Groningen |
0 - 1
0 - 2
|
Real Sociedad | K | +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 5-4 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-07-29 | 2 FC Groningen |
2 - 2
4 - 3
|
FC Emmen | V | -1.0, -1.5 | Üle | 8.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-07-22 | 1 FC Groningen |
2 - 0
2 - 2
|
Granada 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-07-15 | SV Rodinghausen |
2 - 2
3 - 3
|
FC Groningen | Vi | +1.0, +1.5 | Üle |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Holland Eredivisie Play-offs | 2017-05-20 | 1 AZ |
1 - 1
4 - 1
|
FC Groningen 1 | K | -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
13-4 (17) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Heracles Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Madalmaade Eredivisie | 2018-01-21 | Heracles |
0 - 1
1 - 2
|
PSV 2 | K | +1.5, +2.0 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-01-12 | 1 Heracles |
2 - 1
2 - 3
|
Karlsruher SC 1 | K | -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2017-12-24 | 2 VVV |
1 - 1
3 - 1
|
Heracles 4 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Madalmaade karikas | 2017-12-21 | 1 Feyenoord |
2 - 1
3 - 1
|
Heracles | K | -2.0, -2.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2017-12-17 | 1 FC Utrecht |
1 - 0
1 - 1
|
Heracles 1 | Vi | -1.5, -2.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Madalmaade Eredivisie | 2017-12-14 | Heracles |
1 - 0
3 - 2
|
Rotterdami Sparta 1 | V | 0.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
12-8 (20) | 6-3 (9) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-12-09 | AZ |
0 - 0
5 - 0
|
Heracles 3 | K | -1.5, -2.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
10-0 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-12-02 | Willem II |
3 - 0
3 - 1
|
Heracles | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-11-25 | 1 Heracles |
2 - 1
2 - 1
|
NAC 2 | V | -0.5 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-11-19 | ADO Den Haag |
1 - 1
4 - 1
|
Heracles 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-8 (17) | 6-4 (10) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-11-04 | 1 Heracles |
1 - 1
2 - 1
|
FC Groningen 2 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-10-28 | 1 Heracles |
2 - 0
3 - 0
|
VVV 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Madalmaade karikas | 2017-10-25 | Heracles |
2 - 0
3 - 1
|
HSV Hoek 1 | V | -4.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-10-22 | 1 PSV |
1 - 0
3 - 0
|
Heracles 3 1 | K | -2.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
11-4 (15) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-10-15 | 1 Heracles |
0 - 0
1 - 1
|
Vitesse 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-09-29 | 1 FC Twente |
1 - 0
2 - 1
|
Heracles 2 | K | -0.5, -1.0 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-09-23 | 1 Heracles |
0 - 1
2 - 1
|
Roda JC 2 | V | -0.5, -1.0 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
15-1 (16) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Madalmaade karikas | 2017-09-19 | 2 Rijnsburgse Boys |
0 - 0
0 - 2
|
Heracles 1 | V | +1.5, +2.0 | Alla |
|
0-9 (9) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Madalmaade Eredivisie | 2017-09-16 | 5 PEC Zwolle |
1 - 0
2 - 1
|
Heracles 3 | K | -0.5, -1.0 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-09-09 | 3 Heracles |
0 - 3
2 - 4
|
Feyenoord 2 | K | +1.0, +1.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-08-31 | KVV Quick 1920 Oldenzaal |
0 - 2
0 - 6
|
Heracles | V | +4.0 | Üle |
|
0-10 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Madalmaade Eredivisie | 2017-08-26 | 1 Heracles |
1 - 1
2 - 2
|
Excelsior 2 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-08-19 | 3 Heerenveen |
0 - 1
1 - 1
|
Heracles | Vi | -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-08-12 | 1 Heracles |
0 - 0
2 - 1
|
Ajax 1 | V | +1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-08-03 | 1 FC Emmen |
1 - 0
2 - 0
|
Heracles 2 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-07-25 | 1 Heracles |
0 - 2
1 - 3
|
Granada 2 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
3-8 (11) | 2-6 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-07-21 | 1 FC Viktoria Köln |
1 - 0
2 - 0
|
Heracles 1 | K | 0.0 | Alla |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Madalmaade Eredivisie | 2017-05-14 | 2 Feyenoord |
2 - 0
3 - 1
|
Heracles 2 | K | -2.0, -2.5 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-05-07 | Heracles |
2 - 0
4 - 0
|
ADO Den Haag 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
3-9 (12) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Madalmaade Eredivisie | 2017-04-22 | 1 PEC Zwolle |
0 - 0
1 - 2
|
Heracles 1 | V | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.57 | 4.33 | 5.75 |
| Pool | 2.05 | 2.62 | 4.75 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-1.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 3 - 3 , Nurgalöök: 2 - 5
Nurgalöök: 10.5 , Handikäp: -1.0 , Väravad: 3.0, 3.5
Skoor: 3 - 1 , Nurgalöök: 1 - 2 Pool
Nurgalöök: 5.0 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 1.0, 1.5
-
2' - 1st Yellow Card - Heracles -
3' - 2nd Yellow Card - Heracles -
13' - 2nd Yellow Card - FC Groningen -
16' - 3rd Yellow Card - Heracles -
23' - 1st Corner - Heracles -
28' - 1st Goal - FC Groningen -
31' - 2nd Corner - Heracles -
34' - 2nd Goal - Heracles -
38' - 3rd Corner - FC Groningen -
44' - 3rd Goal - FC Groningen -
45' - 4th Goal - FC Groningen -
3-1 score at the end of First Half -
46' - 4th Corner - Heracles - Race to 3 Corners - Heracles
-
47' - 5th Corner - Heracles -
47' - 6th Corner - Heracles - Race to 5 Corners - Heracles
- 46' Substitution - Gladon for Darri - Heracles
- 46' Substitution - Kuwas for Monteiro - Heracles
-
63' - 5th Goal - Heracles - 61' Substitution - Bacuna for Mahi - FC Groningen
-
66' - 4th Yellow Card - FC Groningen - 66' Substitution - Larsen for van Nieff - FC Groningen
-
71' - 7th Corner - FC Groningen -
74' - 5th Yellow Card - Heracles -
78' - 6th Goal - Heracles - 82' Substitution - Veldwijk for Doan - FC Groningen
-
3-3 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

