R, Apr 12, 2024 · 19:00
2 - 5
Täisaeg · PA 0-2
VanimadHiljutised
LWDDLL
2.25
3.80
2.90
HiljutisedVanimad
LLLLLW

Märkmed

Tasuta ennustused (põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 3.0
Väravad kokku
Alla 10.0
Nurgalöögid kokku
-0.25
FC Eindhoven
FC Eindhoven
DDLDDLWDLLHiljutisedStabiilne-0.3 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 24
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaÜle7/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
PSV - reservid
LWDLWLLLLLHiljutisedLangusteel-0.9 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiAlla3/10
Üle 2.5 väravaÜle9/10
Aasia händikäpEi kata3/10
FC Eindhoven

1V-5V-4K viimases 10 mängus, löönud 9 ja lasknud 16 väravat. Keskmised väravad: 0.9 poolt, 1.6 vastu. Võit 10%, AH võit 50%, värav Over 20%, nurgalöök Over 30%.

Põhiaja tulemus
Võit 10%1 Viik 50%5 Kaotus 40%4
Väravad kokku 3.0
Üle 20%2 Tühistatud 50%5 Alla 30%3
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 30%3 Tühistatud 10%1 Alla 60%6
Aasia handikäp
Võit 50%5 Tühistatud 0%0 Kaotus 50%5
PSV - reservid

2V-1V-7K viimases 10 mängus, löönud 17 ja lasknud 24 väravat. Keskmised väravad: 1.7 poolt, 2.4 vastu. Võit 20%, AH võit 30%, värav Over 70%, nurgalöök Over 30%.

Põhiaja tulemus
Võit 20%2 Viik 10%1 Kaotus 70%7
Väravad kokku 3.0
Üle 70%7 Tühistatud 20%2 Alla 10%1
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 30%3 Tühistatud 0%0 Alla 70%7
Aasia handikäp
Võit 30%3 Tühistatud 20%2 Kaotus 50%5
Viimane
FC Eindhoven
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
PSV - reservid
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5
FC Eindhoven
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5
PSV - reservid
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5

FC Eindhoven Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Madalmaade Eerste Divisie 2023-10-23 3 PSV - reservid
1 - 1
3 - 4
FC Eindhoven 2 V +0.5, +1.0 Üle 10.0
Madalmaade Eerste Divisie 2023-05-19 3 PSV - reservid
0 - 0
1 - 1
FC Eindhoven Vi 0.0 Alla 9.0
Madalmaade Eerste Divisie 2022-10-28 2 FC Eindhoven
1 - 0
2 - 2
PSV - reservid 2 Vi 0.0, -0.5 Üle 9.5
Euroopa sõpruskohtumised 2022-07-09 FC Eindhoven
0 - 0
1 - 0
PSV - reservid V -0.5, -1.0 Alla 8.5
Madalmaade Eerste Divisie 2022-04-15 FC Eindhoven
0 - 0
1 - 3
PSV - reservid 3 K -0.5, -1.0 Üle 9.5
Madalmaade Eerste Divisie 2021-08-23 1 1 PSV - reservid
2 - 0
3 - 2
FC Eindhoven 2 K 0.0 Üle 10.0 Üle
2-10 (12) 1-1 (2) 1 (1-0) 5 (0-5)
Madalmaade Eerste Divisie 2021-04-09 1 FC Eindhoven
0 - 1
0 - 2
PSV - reservid 2 K 0.0 Alla 10.0 Alla
4-5 (9) 1-3 (4) 2 (0-2) 2 (1-1)
Madalmaade Eerste Divisie 2020-09-18 1 PSV - reservid
0 - 1
1 - 2
FC Eindhoven 3 V 0.0 Tasa 10.0 Alla
4-2 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 4 (2-2)
Euroopa sõpruskohtumised 2020-08-17 2 FC Eindhoven
1 - 0
1 - 0
PSV - reservid 1 V -0.5 Alla
3-3 (6) 1-2 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2020-02-14 1 3 FC Eindhoven
0 - 1
1 - 1
PSV - reservid 2 1 Vi -0.5 Alla 10.0 Üle
15-2 (17) 8-2 (10) 3 (3-0) 2 (2-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2019-10-21 3 PSV - reservid
1 - 0
2 - 1
FC Eindhoven 2 K 0.0, +0.5 Tasa 9.5 Alla
2-6 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Madalmaade Eerste Divisie 2019-02-08 2 FC Eindhoven
0 - 0
1 - 2
PSV - reservid 3 K 0.0, -0.5 Alla 10.0 Üle
11-5 (16) 2-3 (5) 1 (1-0) 4 (4-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2018-08-17 PSV - reservid
1 - 1
2 - 1
FC Eindhoven 2 K -1.0, -1.5 Alla 10.0 Alla
2-6 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Madalmaade Eerste Divisie 2018-01-29 PSV - reservid
3 - 0
4 - 1
FC Eindhoven K -0.5, -1.0 Üle 10.0 Üle
5-11 (16) 1-4 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Madalmaade Eerste Divisie 2017-09-08 2 FC Eindhoven
1 - 1
1 - 2
PSV - reservid 1 K 0.0, -0.5 Üle 9.0 Üle
7-5 (12) 1-2 (3) 1 (0-1) 4 (3-1)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
FC Eindhoven Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Madalmaade Eerste Divisie 2024-04-05 1 Top Oss
0 - 1
2 - 1
FC Eindhoven 4 K 0.0 Üle 9.5
Madalmaade Eerste Divisie 2024-03-29 2 FC Eindhoven
0 - 2
0 - 3
Cambuur Leeuwarden 2 K 0.0, +0.5 Üle 10.5
Euroopa sõpruskohtumised 2024-03-20 Fortuna Sittard
0 - 0
0 - 0
FC Eindhoven Vi 0.0, -0.5 Alla
Madalmaade Eerste Divisie 2024-03-15 2 FC Dordrecht
0 - 0
0 - 0
FC Eindhoven 1 Vi -0.5, -1.0 Alla 10.0
Madalmaade Eerste Divisie 2024-03-11 FC Eindhoven
2 - 0
3 - 0
FC Utrecht - reservid 1 V -0.5, -1.0 Üle 10.0
Madalmaade Eerste Divisie 2024-03-08 Willem II
1 - 0
3 - 0
FC Eindhoven 1 K -1.0, -1.5 Tasa 10.0 Üle
11-5 (16) 2-3 (5) 4 (1-3) 2 (2-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-03-01 3 FC Eindhoven
0 - 0
1 - 1
AZ - reservid Vi -0.5 Alla 9.5 Üle
3-7 (10) 0-6 (6) 3 (0-3) 0 (0-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-02-23 VVV
1 - 0
2 - 2
FC Eindhoven 1 1 Vi -0.5 Üle 10.0 Alla
2-3 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-02-18 2 FC Eindhoven
0 - 1
0 - 3
FC Groningen K +0.5, +1.0 Üle 10.0 Alla
1-7 (8) 0-4 (4) 3 (0-3) 3 (1-2)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-02-09 NAC
2 - 0
2 - 2
FC Eindhoven 2 Vi -1.0 Üle 10.0 Alla
5-3 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-02-02 1 FC Emmen
0 - 1
1 - 1
FC Eindhoven 3 Vi -0.5, -1.0 Alla 10.0 Üle
10-3 (13) 3-1 (4) 1 (1-0) 4 (2-2)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-01-26 1 FC Eindhoven
0 - 0
0 - 3
Maastricht K -0.5, -1.0 Tasa 9.5 Üle
6-11 (17) 1-7 (8) 4 (0-4) 2 (1-1)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-01-22 1 Roda JC
3 - 0
3 - 0
FC Eindhoven 2 K -1.0 Tasa 10.5 Alla
4-5 (9) 4-2 (6) 2 (1-1) 3 (0-3)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-01-19 FC Eindhoven
0 - 0
0 - 1
De Graafschap 2 K 0.0 Alla 10.5 Üle
8-4 (12) 3-4 (7) 2 (1-1) 3 (3-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-12-23 2 FC Eindhoven
1 - 1
2 - 2
Ajax - reservid Vi -0.5, -1.0 Üle 10.0 Üle
7-4 (11) 3-2 (5) 1 (1-0) 3 (2-1)
Madalmaade karikas 2023-12-19 1 FC Eindhoven
0 - 1
0 - 2
Fortuna Sittard 1 K +0.5, +1.0 Alla 10.0 Alla
1-1 (2) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-12-15 1 1 FC Utrecht - reservid
1 - 1
2 - 5
FC Eindhoven V 0.0, +0.5 Üle 9.5 Alla
3-5 (8) 3-3 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-12-08 1 FC Eindhoven
1 - 2
3 - 2
FC Emmen V 0.0, +0.5 Üle 10.5 Üle
6-6 (12) 2-4 (6) 4 (2-2) 1 (1-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-12-01 1 Cambuur Leeuwarden
1 - 1
2 - 2
FC Eindhoven Vi -1.0, -1.5 Üle 10.5 Alla
9-1 (10) 6-1 (7) 2 (2-0) 1 (1-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-11-27 1 FC Eindhoven
0 - 0
0 - 0
Top Oss 4 Vi -0.5 Alla 9.0 Üle
4-6 (10) 1-3 (4) 3 (1-2) 1 (0-1)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-11-24 2 FC Groningen
1 - 1
2 - 1
FC Eindhoven 2 1 K -1.0 Üle 10.5 Üle
13-1 (14) 3-1 (4) 1 (1-0) 3 (3-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-11-10 1 FC Eindhoven
0 - 1
0 - 2
VVV 2 K 0.0, -0.5 Alla 10.0 Üle
7-5 (12) 1-1 (2) 1 (1-0) 4 (3-1)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-11-06 2 FC Eindhoven
1 - 0
1 - 1
Roda JC 1 Vi 0.0, +0.5 Alla 10.0 Üle
2-10 (12) 1-4 (5) 1 (1-0) 3 (1-2)
Madalmaade karikas 2023-11-02 3 Top Oss
0 - 0
0 - 1
FC Eindhoven V 0.0, +0.5 Alla 8.5 Üle
6-3 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 3 (3-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-10-27 De Graafschap
1 - 1
2 - 1
FC Eindhoven 1 K -0.5 Üle 10.0 Tasa
9-1 (10) 5-1 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-10-23 3 PSV - reservid
1 - 1
3 - 4
FC Eindhoven 2 V +0.5, +1.0 Üle 10.0 Tasa
3-7 (10) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-10-20 FC Eindhoven
1 - 1
1 - 2
Helmond Sport 1 K 0.0, -0.5 Üle 10.0 Alla
3-6 (9) 2-4 (6) 2 (1-1) 1 (1-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-10-06 FC Den Bosch
0 - 0
0 - 1
FC Eindhoven V 0.0 Alla 9.5 Üle
7-7 (14) 0-6 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-10-02 1 2 Maastricht
0 - 0
0 - 1
FC Eindhoven 1 V 0.0 Alla 9.0 Üle
7-3 (10) 6-1 (7) 3 (3-0) 0 (0-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-09-29 1 FC Eindhoven
0 - 1
1 - 1
FC Dordrecht 4 Vi 0.0, -0.5 Alla 9.5 Alla
7-2 (9) 6-2 (8) 3 (1-2) 0 (0-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
PSV - reservid Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Madalmaade Eerste Divisie 2024-04-05 Telstar
1 - 1
3 - 1
PSV - reservid K -0.5 Üle 10.0
Madalmaade Eerste Divisie 2024-04-01 1 2 PSV - reservid
2 - 2
2 - 3
Roda JC 1 K +0.5 Üle 10.0
Madalmaade Eerste Divisie 2024-03-15 Ajax - reservid
2 - 0
3 - 0
PSV - reservid 2 K -0.5 Alla 10.0
Madalmaade Eerste Divisie 2024-03-11 2 PSV - reservid
0 - 1
2 - 3
FC Groningen 1 K +1.0 Üle 10.5
Madalmaade Eerste Divisie 2024-03-08 AZ - reservid
1 - 0
4 - 1
PSV - reservid 1 K -0.5 Üle 10.0
Madalmaade Eerste Divisie 2024-03-04 2 PSV - reservid
0 - 0
3 - 1
Cambuur Leeuwarden V 0.0 Üle 11.0 Alla
3-5 (8) 3-3 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-02-26 1 PSV - reservid
0 - 0
0 - 1
FC Dordrecht 2 K 0.0, -0.5 Alla 10.0 Alla
3-5 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 4 (1-3)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-02-19 1 Maastricht
1 - 2
3 - 3
PSV - reservid 1 Vi 0.0, -0.5 Üle 10.0 Üle
3-10 (13) 0-1 (1) 1 (0-1) 3 (1-2)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-02-09 2 PSV - reservid
2 - 0
3 - 0
FC Emmen 2 V 0.0, +0.5 Tasa 10.5 Alla
0-4 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-02-02 1 VVV
1 - 1
3 - 2
PSV - reservid 1 K -1.0 Üle 10.5 Alla
3-3 (6) 2-1 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-01-29 2 PSV - reservid
0 - 0
1 - 1
Willem II Vi +1.0 Alla 10.0 Alla
3-6 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-01-22 1 De Graafschap
3 - 1
4 - 2
PSV - reservid 3 K -0.5, -1.0 Üle 11.0 Üle
6-6 (12) 4-3 (7) 0 (0-0) 2 (0-2)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-01-19 Helmond Sport
2 - 1
2 - 2
PSV - reservid 1 Vi -0.5, -1.0 Üle 10.5 Üle
7-7 (14) 2-4 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-01-15 2 PSV - reservid
0 - 1
2 - 2
FC Den Bosch 2 Vi 0.0, -0.5 Üle 9.5 Üle
9-5 (14) 7-0 (7) 2 (2-0) 3 (0-3)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-12-15 1 PSV - reservid
1 - 0
2 - 2
Ajax - reservid 3 Vi -0.5 Üle 10.0 Üle
7-7 (14) 3-4 (7) 2 (1-1) 3 (0-3)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-12-08 Roda JC
1 - 1
2 - 1
PSV - reservid 2 1 K -1.0, -1.5 Alla 10.0 Üle
10-4 (14) 5-1 (6) 4 (3-1) 5 (2-3)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-12-04 PSV - reservid
0 - 1
0 - 5
NAC 2 K +0.5 Üle 9.5 Üle
6-6 (12) 3-2 (5) 2 (0-2) 2 (1-1)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-12-01 1 FC Utrecht - reservid
0 - 0
0 - 0
PSV - reservid 1 Vi 0.0 Alla 9.5 Üle
5-8 (13) 1-5 (6) 0 (0-0) 2 (2-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-11-27 2 FC Emmen
0 - 0
1 - 0
PSV - reservid 1 K -1.5 Alla 10.5 Alla
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-11-24 1 2 PSV - reservid
0 - 1
1 - 2
AZ - reservid 2 K 0.0, +0.5 Alla 9.0 Üle
8-4 (12) 6-0 (6) 5 (5-0) 1 (0-1)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-11-10 FC Dordrecht
0 - 1
1 - 4
PSV - reservid 1 V -1.5 Üle 9.5 Üle
14-4 (18) 6-3 (9) 2 (2-0) 3 (3-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-11-06 PSV - reservid
1 - 0
1 - 2
ADO Den Haag 1 K +0.5 Tasa 9.5 Üle
7-7 (14) 3-0 (3) 1 (1-0) 4 (0-4)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-10-27 Willem II
1 - 0
3 - 0
PSV - reservid K -1.0 Tasa 9.0 Tasa
5-4 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-10-23 3 PSV - reservid
1 - 1
3 - 4
FC Eindhoven 2 K +0.5, +1.0 Üle 10.0 Tasa
3-7 (10) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-10-06 1 PSV - reservid
1 - 0
2 - 3
Maastricht 1 K -0.5 Üle 9.0 Üle
7-6 (13) 3-1 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-09-29 1 1 Cambuur Leeuwarden
0 - 2
3 - 4
PSV - reservid V -1.0, -1.5 Üle 10.0 Üle
3-8 (11) 1-4 (5) 2 (0-2) 2 (1-1)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-09-22 4 PSV - reservid
0 - 0
0 - 0
VVV 2 Vi +0.5, +1.0 Alla 10.0 Alla
3-6 (9) 2-2 (4) 1 (1-0) 3 (0-3)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-09-18 FC Groningen
4 - 0
4 - 0
PSV - reservid K -1.5, -2.0 Üle 9.5 Alla
5-4 (9) 2-2 (4) 3 (1-2) 1 (1-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-09-15 2 PSV - reservid
1 - 1
1 - 3
De Graafschap 2 K 0.0, +0.5 Üle 9.5 Alla
3-3 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (0-2)
Madalmaade Eerste Divisie 2023-09-01 2 FC Den Bosch
1 - 2
1 - 2
PSV - reservid 4 V 0.0, -0.5 Üle 9.0 Üle
5-7 (12) 2-1 (3) 1 (0-1) 4 (1-3)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Avalda ennustusi
1x2
Täis 2.25 3.8 2.9
Pool 2.75 2.4 3.25
Aasia handikäp
Täis (-0.25) [email protected] Võõ[email protected]
Pool (0.0) [email protected] Võõ[email protected]
Nurgalöögid kokku
Täis (10.0) Ü[email protected] [email protected]
Pool (5.0) Ü[email protected] [email protected]
Väravad kokku
Täis (3.0) Ü[email protected] Alla@2
Pool (1.25) Ü[email protected] [email protected]


Aeg Tüüp Valik Panus Tulemus
Otsesündmused

Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 5 , Nurgalöök: 9 - 3

Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 3.0

4
Pealelöök väravasse
4
18
Pealelöök mööda
5
88
Rünnak
108
86
Ohtlik rünnak
59
43
Pallivaldamine %
57

Skoor: 0 - 2 , Nurgalöök: 1 - 1 Pool

Nurgalöök: 5.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0, 1.5

3
Pealelöök väravasse
1
5
Pealelöök mööda
2
33
Rünnak
62
28
Ohtlik rünnak
32
41
Pallivaldamine %
59
  • 14' - 1st Corner - FC Eindhoven
  • 22' - 1st Goal - PSV - reservid
  • 27' - 2nd Goal - PSV - reservid
  • 44' - 2nd Corner - PSV - reservid
  • 0-2 score at the end of First Half
  • 47' - 3rd Corner - FC Eindhoven
  • 47' - 3rd Goal - FC Eindhoven
  • Race to 3 Corners - FC Eindhoven
  • 49' - 4th Corner - FC Eindhoven
  • 50' - 4th Goal - PSV - reservid
  • 56' - 5th Corner - FC Eindhoven
  • 56' - 5th Goal - FC Eindhoven
  • Race to 5 Corners - FC Eindhoven
  • 62' - 6th Corner - FC Eindhoven
  • 64' - 6th Goal - PSV - reservid
  • 74' - 7th Corner - PSV - reservid
  • 74' - 8th Corner - PSV - reservid
  • 79' - 9th Corner - FC Eindhoven
  • 81' - 10th Corner - FC Eindhoven
  • Race to 7 Corners - FC Eindhoven
  • 90' - 11th Corner - FC Eindhoven
  • 90+1' - 12th Corner - FC Eindhoven
  • Race to 9 Corners - FC Eindhoven
  • 90+3' - 7th Goal - PSV - reservid
  • 2-5 score at the end of Second Half

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused