Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.25
Väravad kokku
Üle 9.0
Nurgalöögid kokku
0.0
Alverca
FC Arouca vs Alverca Meeskonna profiil
FC Arouca
WLDWLLLLLLHiljutisedLangusteel-1.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaÜle8/10
Aasia händikäpEi kata3/10
Alverca
LWWDLLLDWWHiljutisedLangusteel-0.3 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiAlla3/10
Üle 2.5 väravaVõrdne5/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
Viimane
| FC Arouca | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Alverca | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| FC Arouca | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Alverca | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.0, 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 9.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.93,
Std. hälve: 1.44, Mediaan: 3,
Mood: ,
Üle: 58%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
FC Arouca vs Alverca Väravate/nurgalöökide ajajaotus
FC Arouca vs Alverca Omavahelised kohtumised
FC Arouca vs Alverca Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| FC Arouca Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali Primeira Liga | 2025-12-07 | 1 Estrela Amadora |
2 - 0
3 - 1
|
FC Arouca 4 2 | K | -0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2025-12-01 | 1 3 FC Arouca |
0 - 2
0 - 4
|
Braga | K | +1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Portugali karikas | 2025-11-23 | 1 AD Fafe |
0 - 1
2 - 1
|
FC Arouca 3 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2025-11-07 | 1 Estoril |
2 - 2
4 - 3
|
FC Arouca 1 | K | -0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2025-11-02 | 3 FC Arouca |
0 - 2
0 - 2
|
Moreirense 2 | K | 0.0 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2025-10-25 | 2 Benfica |
3 - 0
5 - 0
|
FC Arouca 2 | K | -2.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugali karikas | 2025-10-18 | 2 Portimonense |
0 - 0
1 - 2
|
FC Arouca 2 | V | +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-10-05 | 1 4 FC Arouca |
0 - 0
1 - 1
|
Famalicao 1 | Vi | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-11 (15) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 5 (0-5) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-09-29 | 5 FC Arouca |
0 - 1
0 - 3
|
FC Porto 2 1 | K | +1.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-09-20 | 1 2 Nacional |
0 - 0
1 - 2
|
FC Arouca 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-09-14 | 2 FC Arouca |
0 - 1
0 - 2
|
Casa Pia 7 | K | -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-08-30 | 4 Guimarães |
1 - 1
1 - 1
|
FC Arouca 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-08-23 | 3 FC Arouca |
1 - 0
3 - 3
|
Rio Ave 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-08-17 | 1 Sporting |
3 - 0
6 - 0
|
FC Arouca 1 | K | -2.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-08-09 | 2 FC Arouca |
1 - 0
3 - 1
|
AVS | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-05-17 | 1 FC Arouca |
3 - 1
4 - 1
|
Boavista 2 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
2-11 (13) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-05-10 | 1 Gil Vicente |
0 - 0
1 - 1
|
FC Arouca 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
4-1 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-05-04 | 2 FC Arouca |
0 - 0
0 - 0
|
Casa Pia 6 1 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-04-26 | 4 Santa Clara |
2 - 0
2 - 0
|
FC Arouca 5 | K | -0.5 | Tasa | 9.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-04-19 | FC Arouca |
0 - 0
0 - 0
|
Estrela Amadora | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | (-) | (-) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-04-13 | 1 Benfica |
0 - 0
2 - 2
|
FC Arouca 3 | Vi | -2.0, -2.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
11-5 (16) | 9-1 (10) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-04-05 | 3 FC Arouca |
0 - 1
1 - 2
|
Famalicao 5 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-03-29 | 2 Braga |
2 - 0
2 - 1
|
FC Arouca 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-03-16 | FC Arouca |
1 - 0
1 - 1
|
Estoril 1 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-03-08 | 1 AVS |
0 - 0
0 - 1
|
FC Arouca 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-03-01 | 2 FC Arouca |
0 - 1
0 - 2
|
FC Porto 2 | K | +1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-02-23 | 2 FC Arouca |
0 - 1
2 - 2
|
SC Farense 3 | Vi | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-9 (13) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 7 (3-4) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-02-15 | 1 2 Sporting |
1 - 2
2 - 2
|
FC Arouca 2 | Vi | -1.5, -2.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-9 (18) | 2-4 (6) | 5 (2-3) | 4 (3-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-02-10 | FC Arouca |
0 - 0
1 - 0
|
Rio Ave 1 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-02-01 | 5 Nacional |
1 - 2
1 - 2
|
FC Arouca 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Alverca Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali Primeira Liga | 2025-12-07 | 1 Alverca |
0 - 0
1 - 0
|
Nacional 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2025-11-29 | 1 4 Casa Pia |
0 - 0
0 - 2
|
Alverca 4 | V | 0.0 | Tasa | 9.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2025-11-08 | 2 Alverca |
0 - 1
1 - 1
|
Rio Ave | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2025-10-31 | 1 Sporting |
0 - 0
2 - 0
|
Alverca 1 | K | -2.0, -2.5 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Portugali liigakarikas | 2025-10-28 | Sporting |
2 - 0
5 - 1
|
Alverca 1 | K | -1.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2025-10-24 | 3 Alverca |
0 - 2
0 - 4
|
Gil Vicente 4 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali karikas | 2025-10-18 | 5 UD Leiria |
1 - 0
2 - 2
|
Alverca 2 | Vi | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-6 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-10-04 | 3 AVS |
1 - 1
1 - 3
|
Alverca 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 8.5 | Alla |
|
0-5 (5) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-09-28 | 1 2 Alverca |
1 - 0
2 - 0
|
Guimarães | V | 0.0 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-09-20 | 7 Santa Clara |
1 - 1
2 - 1
|
Alverca 4 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 8.5 | Alla |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-09-12 | 1 Alverca |
1 - 0
1 - 0
|
Tondela 2 | V | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-08-31 | 4 Alverca |
0 - 2
1 - 2
|
Benfica 5 1 | K | +1.5, +2.0 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-08-25 | 1 4 Estrela Amadora |
1 - 2
2 - 2
|
Alverca 4 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-08-17 | 2 Alverca |
0 - 3
0 - 3
|
Braga 1 | K | +1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2025-08-10 | 3 Moreirense |
1 - 1
2 - 1
|
Alverca 1 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2025-05-16 | Alverca |
1 - 0
2 - 1
|
Portimonense 2 1 | V | -1.5, -2.0 | Tasa | 10.0 | Tasa |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2025-05-11 | 1 Tondela |
1 - 2
1 - 2
|
Alverca 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2025-05-04 | 2 Alverca |
1 - 0
1 - 0
|
Paços de Ferreira 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2025-04-29 | 3 Chaves |
0 - 1
0 - 2
|
Alverca 2 | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2025-04-20 | 1 Alverca |
1 - 0
4 - 0
|
UD Oliveirense 3 | V | -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-12 (16) | 2-9 (11) | 5 (0-5) | 0 (0-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2025-04-13 | 3 Vizela |
1 - 0
1 - 1
|
Alverca 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
9-7 (16) | 5-5 (10) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2025-04-06 | 1 2 Alverca |
0 - 0
0 - 0
|
Benfica B 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2025-03-30 | 2 Feirense |
0 - 0
0 - 1
|
Alverca 3 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-2 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2025-03-14 | 3 Alverca |
2 - 1
2 - 2
|
Torreense 4 | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2025-03-08 | 3 Penafiel |
2 - 2
3 - 2
|
Alverca 3 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
12-2 (14) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2025-03-01 | 4 Alverca |
1 - 0
2 - 0
|
CD Mafra 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2025-02-23 | 4 Leixões |
1 - 0
1 - 1
|
Alverca | Vi | 0.0 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
5-11 (16) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2025-02-16 | Alverca |
3 - 0
5 - 0
|
Maritimo | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2025-02-09 | 1 2 Académico de Viseu |
2 - 1
2 - 2
|
Alverca 3 | Vi | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 6-5 (11) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2025-02-02 | Alverca |
1 - 0
2 - 1
|
UD Leiria 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.75 | 3.2 | 2.625 |
| Pool | 3.4 | 2.05 | 3.4 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.0) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Pool (4.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.25) | Üle@2 | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 8 - 5
Nurgalöök: 9.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 2.0, 2.5
Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 6 - 0 Pool
Nurgalöök: 4.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0
- 3' - 1st Shot Off Target - Dante (FC Arouca)]
- 9' - 1st Shot On Target - van Ee (FC Arouca)]
- 12' - 2nd Shot Off Target - Naves (Alverca)]
- 12' - 2nd Shot Off Target - Naves (Alverca)]
- 15' - 2nd Shot On Target - Trezza (FC Arouca)]
- 15' - 3rd Shot Off Target - Trezza (FC Arouca)]
-
17' - 1st Corner - FC Arouca - 25' - 4th Shot Off Target - Djouahra (FC Arouca)]
- 25' - 5th Shot Off Target - van Ee (FC Arouca)]
-
34' - 1st Yellow Card - Alverca - 35' - 6th Shot Off Target - Puche (FC Arouca)]
- 39' - 1st Offside - Alverca
-
41' - 2nd Yellow Card - Alverca -
44' - 2nd Corner - FC Arouca - Race to 3 Corners - FC Arouca
-
44' - 3rd Corner - FC Arouca - 45' - 7th Shot Off Target - Popovic (FC Arouca)]
- 44' - 8th Shot Off Target - Fayed (FC Arouca)]
-
45+1' - 4th Corner - FC Arouca - 45+1' - 9th Shot Off Target - Djouahra (FC Arouca)]
-
45+2' - 5th Corner - FC Arouca - Race to 5 Corners - FC Arouca
-
45+4' - 6th Corner - FC Arouca - 45+3' - 10th Shot Off Target - Djouahra (FC Arouca)]
- 45+4' - 11th Shot Off Target - Tiago Esgaio (FC Arouca)]
-
0-0 score at the end of First Half - 45' - 7th Shot Off Target - Popovic (FC Arouca)]
- 46' ~ Substitution ~ Milovanovic ~ Figueiredo ~(Alverca)
-
48' - 7th Corner - Alverca - 48' - 12th Shot Off Target - Amorim (Alverca)]
-
51' - 8th Corner - Alverca - 51' - 13th Shot Off Target - Naves (Alverca)]
- Race to 7 Corners - FC Arouca
-
53' - 9th Corner - FC Arouca - 53' - 14th Shot Off Target - Djouahra (FC Arouca)]
- 55' - 2nd Offside - Alverca
- 55' ~ Substitution ~ Lee ~ Puche ~(FC Arouca)
- 58' - 15th Shot Off Target - Nandin (FC Arouca)]
-
59' - 1st Goal - FC Arouca - 59' - 3rd Shot On Target - Lee (FC Arouca)]
- 59' - 1st Assist - Tiago Esgaio (FC Arouca)]
- 64' - 16th Shot Off Target - Lee (FC Arouca)]
- 66' - 4th Shot On Target - Djouahra (FC Arouca)]
-
68' - 3rd Yellow Card - FC Arouca -
69' - 10th Corner - Alverca - 69' - 17th Shot Off Target - Milovanovic (Alverca)]
- 68' ~ Substitution ~ MartInez Gonzalvez ~ Nandin ~(FC Arouca)
- 68' ~ Substitution ~ Fontan ~ Popovic ~(FC Arouca)
-
74' - 4th Yellow Card - Alverca -
76' - 11th Corner - Alverca - 77' ~ Substitution ~ Gui ~ Amorim ~(Alverca)
- 77' ~ Substitution ~ Nuozzi ~ dos Santos ~(Alverca)
-
86' - 12th Corner - Alverca - 85' ~ Substitution ~ Gozalbez ~ van Ee ~(FC Arouca)
- 86' - 5th Shot On Target - James (Alverca)]
- 85' ~ Substitution ~ James ~ Meupiyou ~(Alverca)
- 84' ~ Substitution ~ David Simao ~ Djouahra ~(FC Arouca)
- 83' - 18th Shot Off Target - Lee (FC Arouca)]
- 89' ~ Substitution ~ Lima ~ Sabit ~(Alverca)
-
90+2' - 13th Corner - FC Arouca - 90+2' - 19th Shot Off Target - MartInez Gonzalvez (FC Arouca)]
-
90+5' - 5th Yellow Card - Alverca -
1-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

