Falkirk vs Arbroath Meeskonna profiil
Falkirk vs Arbroath Mängu faktid
3V-3V-4K viimases 10 mängus, löönud 16 ja lasknud 19 väravat. Keskmised väravad: 1.6 poolt, 1.9 vastu. Võit 30%, AH võit 30%, värav Over 80%, nurgalöök Over 0%.
1V-4V-5K viimases 10 mängus, löönud 5 ja lasknud 11 väravat. Keskmised väravad: 0.5 poolt, 1.1 vastu. Võit 10%, AH võit 30%, värav Over 10%, nurgalöök Over 0%.
| Falkirk | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Arbroath | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Falkirk | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Arbroath | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Falkirk vs Arbroath Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Falkirk vs Arbroath Omavahelised kohtumised
Falkirk vs Arbroath Vaata kogu H2H-d →| Falkirk Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa FA Cup | 2020-01-28 | 1 Falkirk |
0 - 0
2 - 0
|
Arbroath 1 | V | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa FA Cup | 2020-01-18 | 3 Arbroath |
0 - 0
0 - 0
|
Falkirk 2 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Falkirk Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa Championship - play-offid | 2023-05-13 | Falkirk |
0 - 1
0 - 1
|
Airdrieonians 1 | K | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Championship - play-offid | 2023-05-09 | 1 1 Airdrieonians |
5 - 0
6 - 2
|
Falkirk 1 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa League One | 2023-05-06 | 3 Peterhead |
1 - 1
1 - 3
|
Falkirk 2 | V | +1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa FA Cup | 2023-04-29 | Falkirk |
0 - 2
0 - 3
|
Inverness CT 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa League One | 2023-04-22 | 1 Alloa |
0 - 2
1 - 4
|
Falkirk 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa League One | 2023-04-18 | Falkirk |
0 - 0
1 - 2
|
FC Edinburgh 1 | K | -1.0, -1.5 | Tasa | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Šotimaa League One | 2023-04-15 | Falkirk |
1 - 0
2 - 2
|
Airdrieonians 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
0-5 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Šotimaa League One | 2023-04-11 | 3 Montrose |
0 - 2
1 - 2
|
Falkirk 3 | V | +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa League One | 2023-04-08 | 3 Falkirk |
2 - 2
2 - 2
|
Dunfermline 2 | Vi | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa League One | 2023-04-01 | Clyde |
0 - 0
0 - 0
|
Falkirk 1 | Vi | +1.0, +1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
2-9 (11) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Šotimaa League One | 2023-03-24 | 1 Falkirk |
0 - 0
0 - 0
|
Kelty Hearts 2 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Šotimaa League One | 2023-03-18 | 2 Queen of South |
1 - 0
1 - 0
|
Falkirk 3 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Šotimaa FA Cup | 2023-03-13 | 2 Falkirk |
0 - 1
2 - 1
|
Ayr 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
11-7 (18) | 6-4 (10) | 5 (5-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa League One | 2023-03-07 | 2 Dunfermline |
0 - 0
2 - 0
|
Falkirk 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-6 (15) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Šotimaa League One | 2023-03-04 | 1 Falkirk |
0 - 0
5 - 0
|
Peterhead 4 | V | -2.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
11-0 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa League One | 2023-02-25 | 1 Airdrieonians |
1 - 1
1 - 3
|
Falkirk 2 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Šotimaa League One | 2023-02-18 | 1 Falkirk |
1 - 0
1 - 0
|
Alloa 3 | V | -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa FA Cup | 2023-02-13 | 1 2 Darvel FC |
0 - 2
1 - 5
|
Falkirk 1 | V | +1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-8 (14) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Šotimaa League One | 2023-02-07 | 2 Alloa |
0 - 0
1 - 1
|
Falkirk 4 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa League One | 2023-02-04 | 5 Kelty Hearts |
1 - 0
1 - 2
|
Falkirk 2 | V | +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Šotimaa League One | 2023-01-28 | FC Edinburgh |
0 - 0
1 - 2
|
Falkirk 4 | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa FA Cup | 2023-01-21 | Alloa |
1 - 1
1 - 2
|
Falkirk 2 | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-5 (14) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 4 (4-0) |
| Šotimaa League One | 2023-01-14 | 1 Falkirk |
1 - 0
4 - 0
|
Clyde 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa League One | 2023-01-07 | 4 Falkirk |
1 - 0
2 - 1
|
Montrose 3 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa League One | 2022-12-23 | 3 Falkirk |
2 - 2
5 - 2
|
Queen of South 1 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
14-5 (19) | 8-1 (9) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Šotimaa League Challenge Cup | 2022-12-08 | Falkirk |
0 - 2
0 - 3
|
Dundee 2 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa League One | 2022-12-03 | 4 Falkirk |
1 - 0
1 - 1
|
Airdrieonians | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa FA Cup | 2022-11-26 | 3 Wick Academy |
0 - 1
0 - 6
|
Falkirk 5 | V | +2.0, +2.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa League One | 2022-11-19 | 2 Clyde |
2 - 1
3 - 3
|
Falkirk 1 | Vi | +1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
1-9 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Šotimaa League One | 2022-11-12 | 1 Falkirk |
0 - 0
2 - 0
|
FC Edinburgh 4 | V | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Arbroath Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2023-07-12 | Arbroath |
0 - 1
0 - 1
|
Dundee 1 | K | +0.5, +1.0 | Alla |
|
||||||
| UK Friendlies | 2023-07-01 | Arbroath |
0 - 1
1 - 3
|
Montrose | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
||||||
| UK Friendlies | 2023-06-24 | Brechin |
0 - 0
1 - 1
|
Arbroath | Vi | +1 | Alla |
|
||||||
| Šotimaa Championship | 2023-05-05 | 2 Arbroath |
0 - 0
0 - 0
|
Hamilton 2 | Vi | -0.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa Championship | 2023-04-29 | 1 Partick |
1 - 0
2 - 0
|
Arbroath 2 | K | -1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Championship | 2023-04-22 | 1 Arbroath |
0 - 0
0 - 1
|
Cove Rangers 3 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Šotimaa Championship | 2023-04-15 | 2 Raith |
1 - 0
1 - 1
|
Arbroath 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Championship | 2023-04-11 | 1 1 Inverness CT |
0 - 0
2 - 0
|
Arbroath 3 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Championship | 2023-04-08 | 3 Arbroath |
0 - 0
0 - 0
|
Dundee 3 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Championship | 2023-03-31 | 2 Arbroath |
1 - 0
2 - 0
|
Ayr 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-8 (15) | 4-6 (10) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Championship | 2023-03-24 | 1 Queen's Park |
0 - 0
0 - 1
|
Arbroath 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Šotimaa Championship | 2023-03-17 | 3 Arbroath |
0 - 1
1 - 1
|
Morton | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Championship | 2023-03-03 | 3 Hamilton |
0 - 0
0 - 0
|
Arbroath 3 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Šotimaa Championship | 2023-02-25 | 1 Arbroath |
0 - 0
0 - 0
|
Partick 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Šotimaa Championship | 2023-02-18 | Cove Rangers |
0 - 0
1 - 1
|
Arbroath 4 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Championship | 2023-02-04 | 4 Arbroath |
1 - 0
1 - 2
|
Raith 1 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 7-2 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Championship | 2023-01-28 | 3 Morton |
1 - 0
1 - 2
|
Arbroath 2 | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2023-01-21 | 1 Arbroath |
0 - 1
0 - 2
|
Motherwell 3 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Championship | 2023-01-14 | 2 Ayr |
1 - 0
2 - 2
|
Arbroath 2 | Vi | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
11-5 (16) | 7-3 (10) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Championship | 2023-01-07 | 2 Arbroath |
1 - 2
1 - 4
|
Inverness CT 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Championship | 2023-01-02 | 1 2 Dundee |
1 - 2
2 - 4
|
Arbroath 2 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Championship | 2022-12-23 | 4 Arbroath |
0 - 2
1 - 4
|
Queen's Park 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Šotimaa Championship | 2022-12-17 | 1 Raith |
1 - 1
1 - 1
|
Arbroath 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa League Challenge Cup | 2022-12-09 | 1 Arbroath |
0 - 4
1 - 5
|
Dunfermline 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
3-8 (11) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Championship | 2022-12-03 | Arbroath |
0 - 1
1 - 1
|
Morton 2 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa FA Cup | 2022-11-26 | 2 Fraserburgh |
0 - 1
0 - 2
|
Arbroath 1 | V | +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Šotimaa Championship | 2022-11-19 | Partick |
1 - 0
3 - 0
|
Arbroath 2 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Championship | 2022-11-12 | 4 Arbroath |
1 - 0
1 - 1
|
Cove Rangers 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Championship | 2022-11-05 | 2 Inverness CT |
0 - 0
1 - 1
|
Arbroath | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 6 (0-6) |
| Šotimaa Championship | 2022-10-29 | 1 Arbroath |
0 - 0
0 - 2
|
Ayr 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.05 | 3.75 | 2.75 |
| Pool | 2.625 | 2.25 | 3.4 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 2 , Nurgalöök: 8 - 4
Nurgalöök: , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 2.5, 3.0
Skoor: 1 - 1 , Nurgalöök: 5 - 2 Pool
Nurgalöök: , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0
-
2' - 1st Corner - Falkirk -
7' - 1st Goal - Falkirk -
20' - 2nd Corner - Arbroath -
20' - 2nd Goal - Arbroath -
23' - 3rd Corner - Falkirk - Race to 3 Corners - Falkirk
-
23' - 4th Corner - Falkirk -
31' - 5th Corner - Falkirk -
45+3' - 6th Corner - Falkirk - Race to 5 Corners - Falkirk
-
45+4' - 7th Corner - Arbroath -
1-1 score at the end of First Half -
48' - 8th Corner - Arbroath -
51' - 9th Corner - Falkirk -
54' - 10th Corner - Arbroath -
60' - 3rd Goal - Arbroath - Race to 7 Corners - Falkirk
-
69' - 11th Corner - Falkirk - 74' ~ 1st Yellow Card ~ ~(Falkirk)
- 80' ~ 2nd Yellow Card ~ ~(Falkirk)
- 80' ~ 3rd Yellow Card ~ ~(Arbroath)
-
81' - 12th Corner - Falkirk -
1-2 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

