Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.25
Väravad kokku
Üle 10.0
Nurgalöögid kokku
+0.25
AVS
Estoril vs AVS Meeskonna profiil
Estoril
LDDWDLLDWLHiljutisedStabiilne-0.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiÜle7/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpEi kata3/10
AVS
LWLWLDDWLLHiljutisedLangusteel-0.6 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 23
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaVõrdne5/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Viimane
| Estoril | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| AVS | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Estoril | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| AVS | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.0, 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 10.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.75,
Std. hälve: 1.65, Mediaan: 2,
Mood: ,
Üle: 50%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Estoril vs AVS Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Estoril vs AVS Omavahelised kohtumised
Estoril vs AVS Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Estoril Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali Primeira Liga | 2024-11-03 | FC Porto |
2 - 0
4 - 0
|
Estoril 2 | K | -2.0, -2.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2024-10-26 | 4 Estoril |
2 - 0
4 - 1
|
FC Arouca 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Portugali karikas | 2024-10-20 | 1 Lusitano GC Evora |
0 - 0
0 - 0
|
Estoril 2 | Vi | +1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2024-10-06 | 4 SC Farense |
0 - 0
1 - 0
|
Estoril 3 | K | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2024-09-27 | 2 Estoril |
0 - 2
0 - 3
|
Sporting | K | +2.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2024-09-21 | 2 Rio Ave |
0 - 0
2 - 2
|
Estoril 2 | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-4 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-09-15 | 2 Estoril |
1 - 0
1 - 0
|
Nacional 1 1 | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-08-31 | 2 Boavista |
0 - 0
0 - 0
|
Estoril 5 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-08-25 | 4 Estoril |
0 - 0
0 - 0
|
Gil Vicente 1 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
8-1 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-08-18 | 2 Guimarães |
1 - 0
1 - 0
|
Estoril 1 | K | -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-08-11 | 6 Estoril |
1 - 1
1 - 4
|
Santa Clara 3 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-05-18 | Moreirense |
1 - 0
2 - 1
|
Estoril | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-05-11 | 2 Estoril |
0 - 0
0 - 1
|
Sporting 1 | K | +1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
2-9 (11) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-05-05 | 3 SC Farense |
2 - 1
3 - 2
|
Estoril | K | 0.0 | Üle | 11.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-04-28 | Estoril |
1 - 0
1 - 0
|
Famalicao 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-04-21 | 1 Chaves |
1 - 0
2 - 2
|
Estoril 1 2 | Vi | 0.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-04-13 | Estoril |
0 - 0
0 - 0
|
Braga | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-04-08 | Casa Pia |
0 - 0
0 - 0
|
Estoril 2 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-03-30 | 1 5 Estoril |
0 - 0
1 - 0
|
FC Porto 6 2 | V | +1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
1-10 (11) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-03-15 | 1 Estoril |
0 - 0
1 - 0
|
Portimonense 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-03-10 | Benfica |
2 - 1
3 - 1
|
Estoril | K | -1.5, -2.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-03-02 | 1 Estoril |
0 - 3
1 - 3
|
Guimarães 5 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 11.5 | Üle |
|
9-4 (13) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-02-25 | 2 Vizela |
2 - 0
3 - 3
|
Estoril 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-02-18 | 1 2 Estoril |
0 - 0
1 - 3
|
Gil Vicente 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-02-10 | 5 Boavista |
2 - 0
2 - 1
|
Estoril 3 | K | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-02-04 | 1 Estoril |
0 - 0
1 - 0
|
Estrela Amadora | V | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-01-31 | 4 Rio Ave |
0 - 0
1 - 1
|
Estoril 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugali liigakarikas | 2024-01-27 | 3 Braga |
1 - 1
1 - 1
|
Estoril 6 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugali liigakarikas | 2024-01-24 | 4 Benfica |
0 - 1
1 - 1
|
Estoril 3 | Vi | -2.0, -2.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
16-4 (20) | 7-2 (9) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-01-20 | 1 Estoril |
1 - 2
1 - 2
|
FC Arouca 1 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| AVS Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali Primeira Liga | 2024-11-03 | 4 AVS |
2 - 2
2 - 3
|
Famalicao 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2024-10-28 | 2 AVS |
0 - 1
0 - 5
|
FC Porto 1 | K | +1.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Portugali karikas | 2024-10-20 | 2 Os Sandinenses |
0 - 0
0 - 2
|
AVS | V | +1.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2024-10-05 | 3 FC Arouca |
1 - 0
1 - 1
|
AVS 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2024-09-30 | 4 AVS |
0 - 0
0 - 0
|
SC Farense 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2024-09-22 | Sporting |
2 - 0
3 - 0
|
AVS 3 | K | -2.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
9-1 (10) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-09-14 | 4 AVS |
0 - 0
1 - 0
|
Rio Ave 2 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-11 (15) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 5 (1-4) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-08-31 | 1 Santa Clara |
1 - 1
2 - 1
|
AVS 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-08-25 | 4 AVS |
0 - 0
1 - 0
|
Guimarães 3 | V | +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-08-16 | 1 Gil Vicente |
2 - 2
4 - 2
|
AVS 4 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2024-08-10 | 1 AVS |
0 - 1
1 - 1
|
Nacional 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2024-08-03 | AVS |
1 - 0
1 - 0
|
Racing Ferrol | V | 0.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2024-07-20 | 1 Trofense |
1 - 0
1 - 1
|
AVS 1 | Vi | +1.0 | Alla | 8.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Portugali Primeira Liga - play-off | 2024-06-02 | 2 2 AVS |
0 - 0
2 - 1
|
Portimonense 3 1 | V | 0.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
1-8 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Portugali Primeira Liga - play-off | 2024-05-25 | 2 Portimonense |
0 - 1
1 - 2
|
AVS 5 1 | V | -0.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
14-2 (16) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 10 (10-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2024-05-19 | 1 2 AVS |
0 - 1
0 - 1
|
Tondela 3 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
10-1 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2024-05-12 | 4 Leixões |
0 - 0
0 - 0
|
AVS 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-7 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2024-05-06 | 4 AVS |
1 - 2
3 - 3
|
CD Mafra 2 1 | Vi | -1.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2024-04-30 | 2 Paços de Ferreira |
0 - 1
0 - 4
|
AVS 4 | V | 0.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
1-8 (9) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2024-04-24 | 1 1 AVS |
0 - 1
0 - 2
|
FC Porto B 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2024-04-13 | 3 Benfica B |
0 - 0
0 - 1
|
AVS 3 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2024-04-06 | 2 Nacional |
2 - 1
2 - 1
|
AVS 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 11.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2024-03-30 | 4 AVS |
0 - 1
1 - 2
|
Santa Clara 2 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2024-03-16 | 3 UD Oliveirense |
1 - 0
1 - 1
|
AVS 2 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
14-7 (21) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2024-03-11 | 1 1 AVS |
1 - 0
1 - 0
|
Feirense | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2024-03-03 | 2 Penafiel |
0 - 0
0 - 1
|
AVS 4 | V | +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-3 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2024-02-27 | 2 AVS |
0 - 0
2 - 0
|
Académico de Viseu 1 | V | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2024-02-19 | 1 Vilaverdense |
0 - 2
2 - 3
|
AVS 5 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Portugali Segunda Liga | 2024-02-11 | 1 2 AVS |
1 - 0
2 - 1
|
UD Leiria 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2024-02-03 | 2 Torreense |
0 - 1
2 - 1
|
AVS 4 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.1 | 3.2 | 3.7 |
| Pool | 2.75 | 2.1 | 4 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.25) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 10 - 6
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 2.0, 2.5
Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 0 Pool
Nurgalöök: 5.0 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 1.0
- 5' - 1st Shot On Target - Andrade (Estoril)]
- 10' ~ Substitution ~ Rodriguez ~ Castro ~(AVS)
- 11' - 2nd Shot Off Target - Zanocelo (Estoril)]
- Race to 3 Corners - Estoril
- 21' - 1st Offside - AVS
- 23' - 2nd Shot On Target - Duarte Ribeiro (AVS)]
- 23' - 3rd Shot Off Target - Duarte Ribeiro (AVS)]
- 24' - 4th Shot Off Target - Duarte Ribeiro (AVS)]
- 24' - 5th Shot Off Target - Lopes (AVS)]
- 25' - 6th Shot Off Target - Gustavo Assuncao (AVS)]
- 33' - 2nd Offside - AVS
- 34' - 3rd Offside - AVS
- 36' - 8th Shot Off Target - Andrade (Estoril)]
- 41' - 9th Shot Off Target - Orellana (Estoril)]
- 47' ~ Substitution ~ Rodrigues ~ Kiki ~(AVS)
- Race to 5 Corners - Estoril
- 45+3' - 10th Shot Off Target - Holsgrove (Estoril)]
-
0-0 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Mercado ~ Akinsola ~(AVS)
- 49' - 10th Shot Off Target - Gustavo Assuncao (AVS)]
- 51' - 5th Offside - AVS
- 53' - 6th Offside - Estoril
- 66' ~ Substitution ~ Carvalho ~ Costa ~(Estoril)
- 67' ~ Substitution ~ Helder Costa ~ Andrade ~(Estoril)
- 66' - 11th Shot Off Target - Zanocelo (Estoril)]
- 70' - 12th Shot Off Target - Lopes (AVS)]
- 75' - 4th Shot On Target - Holsgrove (Estoril)]
- Race to 7 Corners - Estoril
- 77' ~ Substitution ~ Nene ~ Duarte Ribeiro ~(AVS)
- 77' ~ Substitution ~ Kamate ~ Lopes ~(AVS)
- 72' - 13th Shot Off Target - Joao Carvalho (Estoril)]
-
83' - 1st Yellow Card - Estoril - 84' - 14th Shot Off Target - Grau (AVS)]
- 84' - 7th Offside - Estoril
- 84' ~ Substitution ~ Begraoui ~ Orellana ~(Estoril)
-
87' - 2nd Yellow Card - Estoril - 89' - 15th Shot Off Target - Nene (AVS)]
- Race to 9 Corners - Estoril
- 90+2' - 16th Shot Off Target - Joao Carvalho (Estoril)]
- 90+3' - 9th Offside - AVS
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

