Empoli vs Sassuolo Meeskonna profiil
Empoli vs Sassuolo Mängu faktid
2V-2V-6K viimases 10 mängus, löönud 11 ja lasknud 20 väravat. Keskmised väravad: 1.1 poolt, 2.0 vastu. Võit 20%, AH võit 50%, värav Over 70%, nurgalöök Over 30%.
2V-4V-4K viimases 10 mängus, löönud 13 ja lasknud 19 väravat. Keskmised väravad: 1.3 poolt, 1.9 vastu. Võit 20%, AH võit 40%, värav Over 50%, nurgalöök Over 50%.
| Empoli | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Sassuolo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Empoli | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Sassuolo | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Empoli vs Sassuolo Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Empoli vs Sassuolo Omavahelised kohtumised
Empoli vs Sassuolo Vaata kogu H2H-d →| Empoli Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Itaalia Serie A | 2018-09-21 | 1 Sassuolo |
1 - 1
3 - 1
|
Empoli 3 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2017-04-30 | 2 Empoli |
1 - 2
1 - 3
|
Sassuolo 3 | K | -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2016-12-04 | 4 Sassuolo |
2 - 0
3 - 0
|
Empoli 6 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2016-02-21 | 1 2 Sassuolo |
1 - 1
3 - 2
|
Empoli 2 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2015-10-04 | 1 3 Empoli |
0 - 0
1 - 0
|
Sassuolo 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2015-03-22 | Empoli |
0 - 0
3 - 1
|
Sassuolo 3 | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-4 (14) | 8-2 (10) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2014-10-28 | 2 Sassuolo |
0 - 1
3 - 1
|
Empoli 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-08-09 | Sassuolo |
0 - 1
1 - 2
|
Empoli | V | Üle |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | |||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Empoli Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Itaalia Serie A | 2019-02-07 | Lazio |
1 - 0
1 - 0
|
Empoli 1 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2019-02-02 | Empoli |
1 - 2
2 - 2
|
Chievo 2 | Vi | -0.5 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2019-01-28 | 1 Empoli |
0 - 1
1 - 3
|
Genoa 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2019-01-20 | Cagliari |
1 - 0
2 - 2
|
Empoli | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-01-12 | Empoli |
1 - 0
1 - 0
|
Perugia | V | 0.0, -0.5 | Alla | 8.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2018-12-29 | 1 Empoli |
0 - 0
0 - 1
|
Inter Milan 1 | K | +1.0, +1.5 | Alla | 11.5 | Alla |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Itaalia Serie A | 2018-12-26 | 1 Torino |
1 - 0
3 - 0
|
Empoli 3 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-12-22 | 3 Empoli |
1 - 1
2 - 4
|
Sampdoria 4 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 11.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Itaalia Serie A | 2018-12-16 | 2 Fiorentina |
1 - 1
3 - 1
|
Empoli 1 | K | -0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2018-12-09 | 1 Empoli |
1 - 1
2 - 1
|
Bologna 2 | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 7 (1-6) |
| Itaalia Serie A | 2018-12-01 | 1 3 SPAL |
1 - 2
2 - 2
|
Empoli 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-9 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2018-11-25 | 2 Empoli |
1 - 2
3 - 2
|
Atalanta 3 1 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-11-11 | 2 Empoli |
1 - 0
2 - 1
|
Udinese 2 | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-13 (17) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Itaalia Serie A | 2018-11-02 | Napoli |
2 - 0
5 - 1
|
Empoli 2 | K | -1.5, -2.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
0-7 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Itaalia Serie A | 2018-10-27 | 2 Empoli |
1 - 0
1 - 2
|
Juventus 3 | K | +1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-10 (16) | 3-8 (11) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-10-21 | 2 Frosinone |
1 - 1
3 - 3
|
Empoli 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-8 (14) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-10-06 | 2 Empoli |
0 - 1
0 - 2
|
Roma 1 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-09-30 | 2 Parma |
1 - 0
1 - 0
|
Empoli 3 | K | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
2-12 (14) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Itaalia Serie A | 2018-09-27 | 2 Empoli |
0 - 0
1 - 1
|
AC Milan 2 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
3-10 (13) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 5 (0-5) |
| Itaalia Serie A | 2018-09-21 | 1 Sassuolo |
1 - 1
3 - 1
|
Empoli 3 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-09-16 | 2 Empoli |
0 - 0
0 - 1
|
Lazio 3 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-09-06 | 1 Arezzo |
1 - 1
1 - 1
|
Empoli | Vi | +1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-09-02 | 1 Chievo |
0 - 0
0 - 0
|
Empoli 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-08-26 | Genoa |
2 - 0
2 - 1
|
Empoli | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Itaalia Serie A | 2018-08-19 | 3 Empoli |
1 - 0
2 - 0
|
Cagliari 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Coppa Itaalia | 2018-08-12 | Empoli |
0 - 1
0 - 3
|
Cittadella | K | -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
8-6 (14) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-08-05 | 1 Sporting |
0 - 0
1 - 1
|
Empoli | Vi | -0.5, -1.0 | Alla |
|
11-3 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2018-08-01 | Eintracht Frankfurt |
0 - 1
0 - 2
|
Empoli | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-07-28 | Spezia |
1 - 1
2 - 2
|
Empoli | Vi | 0.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
8-7 (15) | 5-3 (8) | 5 (5-0) | 1 (1-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-07-21 | Empoli |
0 - 0
0 - 0
|
Pro Vercelli | Vi | -1.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Sassuolo Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Itaalia Serie A | 2019-02-10 | 3 Sassuolo |
0 - 1
0 - 3
|
Juventus 2 | K | +1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2019-02-03 | 1 Genoa |
1 - 1
1 - 1
|
Sassuolo 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2019-01-26 | 1 Sassuolo |
2 - 0
3 - 0
|
Cagliari 1 | V | -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2019-01-19 | 1 Inter Milan |
0 - 0
0 - 0
|
Sassuolo 3 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Coppa Itaalia | 2019-01-13 | 3 Napoli |
1 - 0
2 - 0
|
Sassuolo 4 | K | -1.5, -2.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2018-12-29 | 1 Sassuolo |
0 - 2
2 - 6
|
Atalanta 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-8 (9) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-12-26 | 1 Roma |
2 - 0
3 - 1
|
Sassuolo 1 | K | -1.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-12-22 | 2 Sassuolo |
0 - 0
1 - 1
|
Torino 3 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
12-2 (14) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-12-16 | 3 Frosinone |
0 - 1
0 - 2
|
Sassuolo 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Itaalia Serie A | 2018-12-09 | 1 4 Sassuolo |
0 - 0
3 - 3
|
Fiorentina 4 1 | Vi | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-10 (16) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Coppa Itaalia | 2018-12-05 | 2 Sassuolo |
1 - 1
2 - 1
|
Catania 1 | V | -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2018-12-02 | 3 Sassuolo |
0 - 0
0 - 0
|
Udinese 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
13-2 (15) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 5 (4-1) |
| Itaalia Serie A | 2018-11-25 | 3 Parma |
2 - 1
2 - 1
|
Sassuolo 4 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Itaalia Serie A | 2018-11-11 | 4 Sassuolo |
1 - 1
1 - 1
|
Lazio 3 | Vi | +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Itaalia Serie A | 2018-11-04 | 1 4 Chievo |
0 - 1
0 - 2
|
Sassuolo 2 | V | +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-10-28 | 2 Sassuolo |
1 - 1
2 - 2
|
Bologna 3 | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-10-22 | 2 Sampdoria |
0 - 0
0 - 0
|
Sassuolo 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-10-07 | 2 Napoli |
1 - 0
2 - 0
|
Sassuolo 2 1 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-09-30 | 1 Sassuolo |
0 - 1
1 - 4
|
AC Milan 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-5 (14) | 5-4 (9) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-09-27 | 1 SPAL |
0 - 0
0 - 2
|
Sassuolo | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 2-5 (7) | 4 (0-4) | 2 (1-1) |
| Itaalia Serie A | 2018-09-21 | 1 Sassuolo |
1 - 1
3 - 1
|
Empoli 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-09-16 | 1 3 Juventus |
0 - 0
2 - 1
|
Sassuolo 3 | K | -1.5, -2.0 | Tasa | 9.5 | Üle |
|
10-4 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-09-02 | 3 Sassuolo |
4 - 1
5 - 3
|
Genoa 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
2-10 (12) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2018-08-26 | Cagliari |
1 - 0
2 - 2
|
Sassuolo | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Itaalia Serie A | 2018-08-19 | 3 Sassuolo |
1 - 0
1 - 0
|
Inter Milan 2 | V | +0.5, +1.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Coppa Itaalia | 2018-08-12 | Sassuolo |
4 - 0
5 - 1
|
Ternana | V | -1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-05-20 | 1 Sassuolo |
0 - 1
0 - 1
|
Roma 1 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-9 (14) | 1-7 (8) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-05-12 | 1 Inter Milan |
0 - 1
1 - 2
|
Sassuolo 2 | V | -1.5, -2.0 | Alla | 12.0 | Üle |
|
16-2 (18) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 6 (6-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-05-06 | 1 Sassuolo |
0 - 0
1 - 0
|
Sampdoria 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
9-6 (15) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2018-04-29 | 3 Crotone |
3 - 1
4 - 1
|
Sassuolo 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.6 | 3.4 | 2.7 |
| Pool | 3.2 | 2.2 | 3.25 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (11.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (5.0) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 3 - 0 , Nurgalöök: 3 - 3
Nurgalöök: 11.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 2.5
Skoor: 2 - 0 , Nurgalöök: 3 - 2 Pool
Nurgalöök: 5.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0
-
7' - 1st Corner - Empoli -
9' - 2nd Corner - Sassuolo -
18' - 3rd Corner - Empoli -
23' - 4th Corner - Empoli - Race to 3 Corners - Empoli
-
27' - 5th Corner - Sassuolo -
34' - 1st Goal - Empoli -
37' - 2nd Goal - Empoli -
2-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Bourabia for Duncan - Sassuolo
- 46' Substitution - Berardi for Brignola - Sassuolo
-
57' - 1st Yellow Card - Sassuolo -
60' - 3rd Goal - Empoli -
65' - 2nd Yellow Card - Sassuolo - 68' Substitution - La Gumina for Farias - Empoli
-
71' - 3rd Yellow Card - Empoli -
76' - 6th Corner - Sassuolo - 76' Substitution - Matri for El Babacar - Sassuolo
- 79' Substitution - Brighi for Acquah - Empoli
-
84' - 4th Yellow Card - Sassuolo - 88' Substitution - Ucan for Krunic - Empoli
-
3-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

