Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.0
Väravad kokku
Üle 9.5
Nurgalöögid kokku
+0.25
Numancia
Elche vs Numancia Meeskonna profiil
Elche
WDWLDDWDLLHiljutisedLangusteel-0.5 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 24
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Numancia
DWLDWLDLDLHiljutisedLangusteel-1.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpEi kata3/10
Viimane
| Elche | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Numancia | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Elche | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Numancia | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.0
Nurgalöökide jaotusJoon 9.5
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.23,
Std. hälve: 1.56, Mediaan: 2,
Mood: 2,
Üle: 50%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Elche vs Numancia Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Elche vs Numancia Omavahelised kohtumised
Elche vs Numancia Vaata kogu H2H-d →| Elche Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Hispaania Segunda | 2019-09-22 | 1 1 Numancia |
1 - 1
1 - 1
|
Elche 2 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Hispaania Segunda | 2019-01-26 | 2 Elche |
1 - 1
1 - 1
|
Numancia 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Tasa | 10.0 |
|
|||||
| Hispaania Segunda | 2018-09-09 | 1 Numancia |
1 - 0
1 - 0
|
Elche 2 | K | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Hispaania Segunda | 2017-04-15 | 1 1 Elche |
0 - 1
1 - 3
|
Numancia 4 | K | -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Hispaania Segunda | 2016-11-06 | 1 Numancia |
2 - 0
2 - 2
|
Elche 6 | Vi | -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Hispaania Segunda | 2016-02-06 | 3 Elche |
0 - 0
0 - 0
|
Numancia 6 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Hispaania Segunda | 2015-09-05 | 1 Numancia |
0 - 0
0 - 0
|
Elche 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-11 (18) | 3-5 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Elche Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Hispaania Segunda | 2020-02-22 | 2 Tenerife |
1 - 0
1 - 0
|
Elche 5 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Hispaania Segunda | 2020-02-15 | 3 Elche |
1 - 2
1 - 2
|
Real Zaragoza 2 | K | 0.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Hispaania Segunda | 2020-02-09 | 4 Lugo |
1 - 0
2 - 2
|
Elche 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Hispaania Segunda | 2020-02-01 | 2 Elche |
1 - 0
2 - 0
|
Málaga 2 | V | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.5 |
|
|||||
| Hispaania Copa del Rey | 2020-01-22 | 1 Elche |
1 - 1
1 - 1
|
Athletic Bilbao | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Hispaania Segunda | 2020-01-19 | 2 Elche |
1 - 0
1 - 1
|
Alcorcón 3 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.5 | Üle |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Hispaania Segunda | 2020-01-14 | 2 Sporting de Gijón |
0 - 0
1 - 0
|
Elche 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Hispaania Copa del Rey | 2020-01-11 | 2 Yeclano |
0 - 1
1 - 2
|
Elche 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Hispaania Segunda | 2020-01-04 | 3 Elche |
0 - 0
1 - 1
|
Huesca 3 | Vi | 0.0 | Tasa | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Hispaania Segunda | 2019-12-21 | 3 Albacete |
0 - 0
0 - 1
|
Elche 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
10-7 (17) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 4 (2-2) |
| Hispaania Copa del Rey | 2019-12-17 | 1 Gimnastica Segoviana |
0 - 1
0 - 2
|
Elche 1 | V | +0.5, +1.0 | Alla |
|
7-0 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Hispaania Segunda | 2019-12-15 | 3 Elche |
2 - 0
2 - 3
|
Las Palmas 1 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Hispaania Segunda | 2019-12-08 | 2 Cádiz |
0 - 0
0 - 0
|
Elche 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 9.0 | Tasa |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Hispaania Segunda | 2019-12-01 | 2 Elche |
1 - 0
2 - 0
|
Racing Santander 4 | V | -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Hispaania Segunda | 2019-11-24 | 4 Málaga |
1 - 2
3 - 3
|
Elche 6 | Vi | -0.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Hispaania Segunda | 2019-11-16 | 2 Elche |
0 - 0
1 - 1
|
Almería 2 | Vi | 0.0 | Tasa | 9.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Hispaania Segunda | 2019-11-10 | 4 Deportivo A Coruna |
1 - 1
1 - 3
|
Elche 4 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-11-06 | 1 Elche |
0 - 0
0 - 1
|
Seleccion Valenciana 2 | K | -1.0 | Alla |
|
6-6 (12) | 4-5 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Hispaania Segunda | 2019-11-03 | 2 Elche |
2 - 1
4 - 2
|
Mirandés 4 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Hispaania Segunda | 2019-10-27 | 3 Huesca |
1 - 0
2 - 0
|
Elche 4 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Hispaania Segunda | 2019-10-19 | 2 Elche |
0 - 1
0 - 1
|
Sporting de Gijón 5 | K | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Hispaania Segunda | 2019-10-12 | 4 Girona |
0 - 1
0 - 2
|
Elche 2 | V | -1.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Hispaania Segunda | 2019-10-05 | 2 Elche |
0 - 0
1 - 1
|
Rayo Vallecano 2 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Hispaania Segunda | 2019-10-01 | 2 Extremadura |
0 - 0
2 - 0
|
Elche 3 1 | K | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Hispaania Segunda | 2019-09-28 | 5 Elche |
1 - 0
1 - 0
|
Ponferradina 3 | V | -0.5 | Alla | 9.0 | Tasa |
|
9-0 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Hispaania Segunda | 2019-09-22 | 1 1 Numancia |
1 - 1
1 - 1
|
Elche 2 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Hispaania Segunda | 2019-09-19 | 2 Elche |
1 - 0
1 - 1
|
Tenerife | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Tasa |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Hispaania Segunda | 2019-09-15 | 2 1 Oviedo |
0 - 1
0 - 2
|
Elche 2 | V | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Hispaania Segunda | 2019-09-08 | 3 Elche |
1 - 0
1 - 1
|
Lugo 3 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Hispaania Segunda | 2019-08-30 | 4 Real Zaragoza |
0 - 0
1 - 0
|
Elche 1 | K | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Numancia Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Hispaania Segunda | 2020-02-22 | 3 Albacete |
0 - 1
2 - 1
|
Numancia 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Hispaania Segunda | 2020-02-15 | 1 Numancia |
0 - 0
1 - 1
|
Las Palmas 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.5 |
|
|||||
| Hispaania Segunda | 2020-02-09 | 3 Málaga |
0 - 1
2 - 1
|
Numancia 4 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Hispaania Segunda | 2020-02-02 | 3 Numancia |
0 - 0
1 - 1
|
Almería 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Hispaania Segunda | 2020-01-25 | 4 Real Zaragoza |
0 - 0
1 - 0
|
Numancia 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Hispaania Segunda | 2020-01-18 | 1 Numancia |
1 - 0
2 - 0
|
Sporting de Gijón 3 | V | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Hispaania Segunda | 2020-01-15 | 3 Alcorcón |
0 - 0
2 - 2
|
Numancia 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Hispaania Segunda | 2020-01-05 | 1 2 Numancia |
0 - 0
0 - 1
|
Deportivo A Coruna 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Hispaania Segunda | 2019-12-21 | 1 4 Cádiz |
1 - 1
2 - 4
|
Numancia 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
10-3 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Hispaania Copa del Rey | 2019-12-17 | 2 AD Ceuta |
0 - 0
1 - 1
|
Numancia 2 | Vi | +1.0 | Alla |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Hispaania Segunda | 2019-12-13 | 5 Numancia |
1 - 0
2 - 0
|
Girona 1 | V | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Hispaania Segunda | 2019-12-08 | 3 Las Palmas |
2 - 0
3 - 1
|
Numancia 5 | K | -0.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Hispaania Segunda | 2019-11-29 | 3 Numancia |
0 - 0
0 - 0
|
Málaga | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 4-5 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Hispaania Segunda | 2019-11-24 | 1 3 Almería |
2 - 0
2 - 0
|
Numancia 4 | K | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
2-10 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Hispaania Segunda | 2019-11-16 | 1 Numancia |
1 - 1
2 - 2
|
Rayo Vallecano 3 | Vi | 0.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Hispaania Segunda | 2019-11-09 | 2 Sporting de Gijón |
0 - 1
0 - 1
|
Numancia 3 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Hispaania Segunda | 2019-11-01 | 2 Numancia |
0 - 0
1 - 0
|
Albacete 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Hispaania Segunda | 2019-10-26 | 2 Numancia |
1 - 1
3 - 1
|
Lugo 3 | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Hispaania Segunda | 2019-10-19 | 2 Ponferradina |
1 - 0
1 - 1
|
Numancia 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Hispaania Segunda | 2019-10-13 | Numancia |
0 - 0
0 - 1
|
Real Zaragoza 3 | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Hispaania Segunda | 2019-10-06 | 2 Oviedo |
1 - 0
1 - 1
|
Numancia 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Hispaania Segunda | 2019-10-01 | 1 4 Numancia |
1 - 0
1 - 0
|
Fuenlabrada 5 | V | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Hispaania Segunda | 2019-09-28 | 2 Racing Santander |
0 - 0
0 - 0
|
Numancia 2 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Hispaania Segunda | 2019-09-22 | 1 1 Numancia |
1 - 1
1 - 1
|
Elche 2 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Hispaania Segunda | 2019-09-18 | 1 2 Deportivo A Coruna |
0 - 1
3 - 3
|
Numancia | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Hispaania Segunda | 2019-09-14 | 2 Numancia |
0 - 0
1 - 0
|
Huesca 3 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
2-10 (12) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Hispaania Segunda | 2019-09-07 | 1 Extremadura |
0 - 0
0 - 0
|
Numancia 2 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
12-5 (17) | 7-3 (10) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Hispaania Segunda | 2019-08-31 | 2 Numancia |
0 - 0
2 - 0
|
Mirandés | V | -0.5 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Hispaania Segunda | 2019-08-25 | 3 Tenerife |
1 - 0
3 - 2
|
Numancia | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Hispaania Segunda | 2019-08-18 | 2 Numancia |
0 - 0
0 - 1
|
Alcorcón 6 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.15 | 3 | 3.75 |
| Pool | 3 | 1.952 | 4.333 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (0.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 0 , Nurgalöök: 11 - 3
Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 2.0
Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 5 - 2 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 0.5, 1.0
-
3' - 1st Corner - Numancia -
10' - 2nd Corner - Elche -
13' - 3rd Corner - Elche -
18' - 4th Corner - Elche - Race to 3 Corners - Elche
-
23' - 5th Corner - Elche - Race to 5 Corners - Elche
-
31' - 6th Corner - Elche -
36' - 1st Goal - Elche -
41' - 7th Corner - Numancia -
1-0 score at the end of First Half -
47' - 1st Yellow Card - Elche -
49' - 8th Corner - Elche -
50' - Red Card - Numancia -
53' - 9th Corner - Elche - Race to 7 Corners - Elche
-
54' - 10th Corner - Elche - Race to 9 Corners - Elche
-
54' - 11th Corner - Elche -
55' - 12th Corner - Elche -
60' - 2nd Yellow Card - Elche -
65' - 2nd Goal - Elche -
70' - 3rd Yellow Card - Numancia -
86' - 13th Corner - Elche -
90+2' - 14th Corner - Numancia -
2-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

