R, Mar 17, 2017 · 23:00
VanimadHiljutised
LLLWDD
2.50
2.90
2.80
HiljutisedVanimad
WLWDWD
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.0
Väravad kokku
Üle 10.0
Nurgalöögid kokku
0.0
Batatais
EC Barretos vs Batatais Meeskonna profiil
EC Barretos
LDLWLLLWDDLangusteel-0.4 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 14
Üle 9.5 nurgalöögiÜle7/10
Üle 2.5 väravaAlla2/10
Aasia händikäpEi kata3/10
Batatais
DDWDDWDWLWTõusuteel+1.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiAlla3/10
Üle 2.5 väravaAlla2/10
Aasia händikäpKatab6/10
Teise poolaja meeskond
Viimane
| EC Barretos | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Batatais | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| EC Barretos | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Batatais | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Kokku– mängu | Võõras– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.0
Nurgalöökide jaotusJoon 10.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 38,
Keskm: 2.13,
Std. hälve: 1.34, Mediaan: 2,
Mood: 2,
Üle: 48%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
EC Barretos vs Batatais Väravate/nurgalöökide ajajaotus
EC Barretos vs Batatais Omavahelised kohtumised
EC Barretos vs Batatais Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| EC Barretos Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2017-03-11 | 2 Rio Preto |
0 - 0
0 - 0
|
EC Barretos 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2017-03-07 | 1 EC Barretos |
0 - 1
1 - 1
|
Bragantino 5 | Vi | 0.0 | Alla |
|
||||||
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2017-03-01 | 1 2 EC Barretos |
2 - 1
2 - 1
|
EC Taubate 4 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
||||||
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2017-02-23 | 3 Sertaozinho |
2 - 0
2 - 0
|
EC Barretos 2 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2017-02-12 | 3 Mogi Mirim |
1 - 0
4 - 0
|
EC Barretos 2 | K | 0.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2017-02-04 | 4 CA Votuporanguense |
1 - 0
2 - 0
|
EC Barretos 2 | K | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2017-02-01 | EC Barretos |
1 - 0
2 - 0
|
Uniao Barbarense 5 | V | -0.5, -1.0 | Alla |
|
9-6 (15) | 5-2 (7) | 4 (2-2) | 3 (2-1) | ||
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2017-01-29 | 2 SV Neulengbach - naised |
0 - 0
1 - 0
|
EC Barretos 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-05-01 | 4 EC Barretos |
0 - 0
0 - 0
|
Santo André SP 3 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
22-2 (24) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 6 (6-0) | ||
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-04-23 | 1 Santo André SP |
0 - 0
2 - 0
|
EC Barretos 3 | K | 0.0,-0.5 | 10.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-04-16 | 6 EC Barretos |
1 - 0
1 - 0
|
EC Taubate 5 | V | -0.5 | 10.5 | Üle |
|
9-8 (17) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-04-09 | 4 EC Taubate |
2 - 1
2 - 2
|
EC Barretos 5 | Vi | -0.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-04-03 | 2 Guarani |
0 - 0
0 - 2
|
EC Barretos 2 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-4 (11) | 6-4 (10) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-03-27 | 1 3 EC Barretos |
0 - 0
1 - 0
|
Paulista FC 4 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-03-23 | 3 Santo André SP |
1 - 0
1 - 0
|
EC Barretos 1 | K | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-03-16 | 2 EC Taubate |
1 - 0
2 - 1
|
EC Barretos 3 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-03-13 | 4 CA Penapolense |
0 - 0
0 - 1
|
EC Barretos 4 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-03-06 | 1 Monte Azul SP |
0 - 0
1 - 0
|
EC Barretos 1 | K | 0.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-03-01 | Uniao Barbarense |
0 - 0
1 - 2
|
EC Barretos | V | -0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-02-10 | EC Barretos |
1 - 0
2 - 1
|
Mirassol 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 2 (0-2) | ||
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-02-06 | 1 Atletico Sorocaba |
0 - 0
2 - 3
|
EC Barretos 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Tasa |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-02-03 | 2 Bragantino |
1 - 0
1 - 0
|
EC Barretos 3 | K | -1.0 | Alla | 11.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-01-31 | 2 EC Barretos |
0 - 0
0 - 0
|
SV Neulengbach - naised 2 | Vi | +0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Brasiilia Campeonato Paulista A3 | 2015-05-02 | 2 5 Primavera SP |
1 - 1
1 - 1
|
EC Barretos 2 1 | Vi |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||||
| Brasiilia Campeonato Paulista A3 | 2015-03-25 | 4 São José SP |
1 - 0
1 - 1
|
EC Barretos 5 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Batatais Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2017-03-11 | 1 Batatais |
0 - 0
1 - 0
|
Sertaozinho FC 3 | V | -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2017-03-05 | 3 São Caetano |
0 - 0
2 - 0
|
Batatais 3 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2017-03-01 | 1 Batatais |
0 - 0
1 - 0
|
Uniao Barbarense 2 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2017-02-19 | 1 Oeste |
0 - 0
0 - 0
|
Batatais | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2017-02-15 | 3 EC Taubate |
1 - 0
1 - 2
|
Batatais 3 | V | -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2017-02-11 | 6 Batatais |
3 - 0
3 - 3
|
Rio Claro 4 | Vi | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-6 (10) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2017-02-04 | 1 Bragantino |
0 - 0
0 - 0
|
Batatais 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2017-02-01 | 2 Batatais |
0 - 0
1 - 0
|
SV Neulengbach - naised | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2017-01-28 | CA Penapolense |
1 - 0
1 - 1
|
Batatais | Vi | -0.5 | Alla |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brasiilia Copa Paulista | 2016-09-18 | Batatais |
0 - 0
1 - 1
|
Independente FC Limeira 1 | Vi | -0.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Brasiilia Copa Paulista | 2016-09-08 | 3 Ferroviaria SP |
2 - 0
4 - 0
|
Batatais 2 | K | -1.5, -2.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
12-3 (15) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brasiilia Copa Paulista | 2016-09-03 | 3 São Carlos |
0 - 0
1 - 0
|
Batatais 4 | K | -0.5, -1.0 | Alla |
|
2-0 (2) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Brasiilia Copa Paulista | 2016-08-28 | 2 Batatais |
2 - 0
3 - 1
|
Matonense 2 1 | V | -2.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Brasiilia Copa Paulista | 2016-08-21 | 2 3 Batatais |
0 - 1
0 - 2
|
Comercial 5 2 | K | +0.5 | Alla |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Brasiilia Copa Paulista | 2016-08-13 | 2 Rio Claro |
1 - 0
1 - 0
|
Batatais | K | -1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
12-1 (13) | 8-0 (8) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Brasiilia Copa Paulista | 2016-08-06 | 2 Independente FC Limeira |
0 - 0
2 - 1
|
Batatais | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
5-8 (13) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brasiilia Copa Paulista | 2016-07-28 | 3 Batatais |
0 - 2
0 - 2
|
Ferroviaria SP 2 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Brasiilia Copa Paulista | 2016-07-24 | 3 Batatais |
0 - 1
1 - 1
|
São Carlos 3 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brasiilia Copa Paulista | 2016-07-17 | Matonense |
1 - 2
1 - 3
|
Batatais | V | 0.0, +0.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Brasiilia Copa Paulista | 2016-07-09 | 2 Comercial SP |
1 - 0
1 - 0
|
Batatais | K | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brasiilia Copa Paulista | 2016-07-03 | 2 Batatais |
0 - 1
0 - 1
|
Rio Claro 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-05-01 | Mirassol |
1 - 0
2 - 0
|
Batatais 4 | K | -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-04-24 | 3 Batatais |
0 - 1
0 - 1
|
Mirassol 4 | K | 11.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-04-15 | 1 Bragantino |
0 - 1
1 - 1
|
Batatais 6 | Vi | -1 | Alla | 11.0 | Üle |
|
12-2 (14) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-04-03 | 2 Mirassol |
1 - 0
2 - 1
|
Batatais 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-03-31 | 2 Batatais |
0 - 0
1 - 2
|
CA Penapolense 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
11-4 (15) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-03-25 | 3 Atletico Sorocaba |
0 - 1
0 - 1
|
Batatais 4 | V | +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
12-8 (20) | 5-8 (13) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-03-22 | 1 Uniao Barbarense |
0 - 0
1 - 1
|
Batatais 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-7 (15) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-03-19 | Batatais |
2 - 0
3 - 0
|
SV Neulengbach - naised 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Brasiilia Campeonato Paulista A2 | 2016-03-16 | 2 Rio Branco SP |
0 - 0
1 - 1
|
Batatais 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 5 (4-1) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.5 | 2.9 | 2.8 |
| Pool | 3.25 | 1.9 | 3.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (0.75) | Ü[email protected] | Alla@2 |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 3 , Nurgalöök: 7 - 1
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 2.0
Skoor: 0 - 2 , Nurgalöök: 4 - 0 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 0.5, 1.0
-
3' - 1st Corner - EC Barretos -
15' - 2nd Corner - EC Barretos - Race to 3 Corners - EC Barretos
-
16' - 3rd Corner - EC Barretos -
30' - Red Card - EC Barretos -
30' - 1st Yellow Card - EC Barretos -
34' - 1st Goal - Batatais -
40' - 2nd Yellow Card - Batatais -
45' - 4th Corner - EC Barretos -
45+3' - 2nd Goal - Batatais -
45+4' - 3rd Yellow Card - Batatais -
0-2 score at the end of First Half -
49' - 4th Yellow Card - EC Barretos -
54' - 5th Corner - Batatais -
67' - 5th Yellow Card - Batatais - Race to 5 Corners - EC Barretos
-
71' - 6th Corner - EC Barretos -
72' - 6th Yellow Card - Batatais -
76' - 7th Corner - EC Barretos -
83' - 7th Yellow Card - EC Barretos -
89' - 8th Yellow Card - Batatais - Race to 7 Corners - EC Barretos
-
89' - 8th Corner - EC Barretos -
90+4' - 3rd Goal - Batatais -
0-3 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5
