Dundee vs Partick Meeskonna profiil
Dundee vs Partick Mängu faktid
6V-2V-2K viimases 10 mängus, löönud 23 ja lasknud 9 väravat. Keskmised väravad: 2.3 poolt, 0.9 vastu. Võit 60%, AH võit 70%, värav Over 70%, nurgalöök Over 50%.
5V-1V-4K viimases 10 mängus, löönud 15 ja lasknud 12 väravat. Keskmised väravad: 1.5 poolt, 1.2 vastu. Võit 50%, AH võit 40%, värav Over 50%, nurgalöök Over 40%.
| Dundee | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Partick | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Dundee | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Partick | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Dundee vs Partick Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Dundee vs Partick Omavahelised kohtumised
Dundee vs Partick Vaata kogu H2H-d →| Dundee Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa Championship | 2020-02-08 | 3 Dundee |
2 - 0
2 - 0
|
Partick 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Championship | 2019-12-21 | Partick |
0 - 1
0 - 1
|
Dundee | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Championship | 2019-10-19 | Dundee |
1 - 0
1 - 3
|
Partick 3 | K | -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2018-05-12 | Dundee |
0 - 0
0 - 1
|
Partick 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2018-02-17 | Partick |
1 - 0
1 - 2
|
Dundee | V | 0.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2017-12-16 | 1 Dundee |
2 - 0
3 - 0
|
Partick 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2017-10-21 | 4 Partick |
0 - 1
2 - 1
|
Dundee 2 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2017-03-01 | Dundee |
0 - 1
0 - 1
|
Partick 2 | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2016-12-28 | 5 Partick |
2 - 0
2 - 0
|
Dundee 2 | K | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2016-10-26 | 1 Dundee |
0 - 1
0 - 2
|
Partick 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2016-04-23 | Partick |
0 - 1
1 - 2
|
Dundee 2 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Šotimaa Premiership | 2016-01-16 | 1 2 Partick |
1 - 4
2 - 4
|
Dundee 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2015-11-07 | Dundee |
0 - 1
1 - 1
|
Partick 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
12-3 (15) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Šotimaa Premiership | 2015-09-12 | Partick |
0 - 0
0 - 1
|
Dundee | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2015-02-13 | 1 Dundee |
0 - 0
1 - 0
|
Partick 3 | V | 0.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
4-10 (14) | 2-6 (8) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Dundee Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa liigakarikas | 2022-07-23 | 1 Dundee |
4 - 0
5 - 1
|
Forfar | V | -2.0 | Üle |
|
||||||
| Šotimaa liigakarikas | 2022-07-19 | Queen's Park |
0 - 2
1 - 2
|
Dundee 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle |
|
||||||
| Šotimaa liigakarikas | 2022-07-16 | 1 Stranraer |
0 - 1
0 - 3
|
Dundee 1 | V | +1.5 | Tasa | 10.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2022-07-13 | 1 Dundee |
1 - 1
1 - 1
|
Blackburn | Vi | +0.5 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Šotimaa liigakarikas | 2022-07-09 | 1 Dundee |
1 - 0
3 - 0
|
Hamilton 1 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle |
|
||||||
| UK Friendlies | 2022-07-05 | Montrose |
0 - 1
1 - 1
|
Dundee | Vi | +0.5, +1.0 | Alla |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2022-07-02 | Peterhead |
0 - 1
0 - 4
|
Dundee 1 | V | +1.5, +2.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 4-5 (9) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Šotimaa Premiership | 2022-05-15 | 1 Livingston |
0 - 0
2 - 1
|
Dundee 2 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
10-8 (18) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Šotimaa Premiership | 2022-05-10 | 2 Dundee |
1 - 1
3 - 1
|
Hibernian 3 | V | +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-6 (10) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2022-05-07 | 4 St Mirren |
1 - 0
2 - 0
|
Dundee 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
11-6 (17) | 9-0 (9) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2022-04-30 | 1 Aberdeen |
0 - 0
1 - 0
|
Dundee | K | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2022-04-23 | 1 Dundee |
1 - 0
1 - 1
|
St Johnstone 2 | Vi | 0.0 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2022-04-09 | 3 Dundee Utd |
1 - 0
2 - 2
|
Dundee 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2022-04-02 | 1 Dundee |
0 - 1
2 - 2
|
Aberdeen 1 | Vi | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2022-03-20 | 4 Dundee |
1 - 0
1 - 2
|
Rangers 1 | K | +1.5, +2.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-8 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2022-03-13 | 3 Dundee |
0 - 2
0 - 3
|
Rangers 1 | K | +1.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2022-03-09 | Dundee |
0 - 0
0 - 1
|
St Mirren 2 | K | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2022-03-05 | Motherwell |
1 - 1
1 - 1
|
Dundee 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2022-03-02 | 2 Dundee |
0 - 0
0 - 0
|
Hibernian 3 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
3-8 (11) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2022-02-26 | 2 Dundee |
0 - 3
0 - 4
|
Livingston | K | 0.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2022-02-20 | 1 Celtic |
2 - 1
3 - 2
|
Dundee 1 | K | -2.5 | Üle | 11.5 | Üle |
|
11-2 (13) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2022-02-14 | 3 Peterhead |
0 - 1
0 - 3
|
Dundee 1 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2022-02-05 | 1 2 Dundee |
1 - 1
1 - 2
|
Ross County 4 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Šotimaa Premiership | 2022-02-01 | 1 Dundee |
0 - 0
0 - 0
|
Dundee Utd | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
11-6 (17) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2022-01-26 | 1 St Johnstone |
0 - 0
0 - 0
|
Dundee 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2022-01-22 | 1 2 Dumbarton |
0 - 0
0 - 1
|
Dundee 3 | V | +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
2-11 (13) | 1-8 (9) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2022-01-18 | 3 Livingston |
0 - 0
2 - 0
|
Dundee 3 | K | 0.0, -0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
4-9 (13) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2021-12-26 | Aberdeen |
1 - 1
2 - 1
|
Dundee 3 | K |
|
9-2 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||||
| Šotimaa Premiership | 2021-12-18 | 4 Dundee |
0 - 0
0 - 1
|
Hearts 2 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2021-12-14 | Hibernian |
1 - 0
1 - 0
|
Dundee 2 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Partick Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa liigakarikas | 2022-07-23 | Partick |
2 - 0
4 - 2
|
Montrose 1 | V | -1.0 | Üle |
|
||||||
| Šotimaa liigakarikas | 2022-07-19 | Partick |
1 - 0
2 - 0
|
Fraserburgh | V | -2.0, -2.5 | Alla |
|
||||||
| Šotimaa liigakarikas | 2022-07-13 | Kilmarnock |
1 - 1
1 - 1
|
Partick | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa liigakarikas | 2022-07-09 | 1 Stenhousemuir |
0 - 0
1 - 2
|
Partick | V | +1.0, +1.5 | Üle |
|
||||||
| UK Friendlies | 2022-06-21 | Alloa |
0 - 1
1 - 3
|
Partick | V | 0.0, +0.5 | Üle | 8.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership - play-offid | 2022-05-06 | Inverness CT |
1 - 0
1 - 0
|
Partick | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Šotimaa Premiership - play-offid | 2022-05-03 | 2 Partick |
0 - 0
1 - 2
|
Inverness CT 2 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Championship | 2022-04-29 | Ayr |
2 - 0
3 - 1
|
Partick 2 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Championship | 2022-04-23 | Partick |
1 - 0
1 - 0
|
Dunfermline 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Championship | 2022-04-16 | 2 Partick |
0 - 0
0 - 1
|
Raith 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Championship | 2022-04-08 | 1 Queen of South |
0 - 0
0 - 1
|
Partick 4 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Championship | 2022-04-02 | Partick |
0 - 0
0 - 0
|
Arbroath | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Championship | 2022-03-26 | Kilmarnock |
1 - 0
2 - 1
|
Partick 3 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Šotimaa Championship | 2022-03-22 | 1 Dunfermline |
3 - 1
4 - 1
|
Partick 2 | K | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-7 (10) | 2-6 (8) | 6 (1-5) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Championship | 2022-03-19 | 3 Partick |
0 - 2
0 - 4
|
Hamilton 2 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Championship | 2022-03-12 | 3 Morton |
0 - 1
2 - 1
|
Partick 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Championship | 2022-03-08 | 1 Partick |
0 - 0
1 - 0
|
Queen of South 2 | V | -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Championship | 2022-03-04 | Partick |
0 - 0
1 - 0
|
Inverness CT | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Championship | 2022-03-01 | 3 Arbroath |
1 - 0
1 - 1
|
Partick 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Championship | 2022-02-26 | Raith |
0 - 0
0 - 0
|
Partick 3 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-2 (11) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Championship | 2022-02-22 | 1 Partick |
0 - 0
0 - 1
|
Morton 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Šotimaa Championship | 2022-02-01 | 3 Partick |
0 - 0
1 - 0
|
Ayr 3 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Šotimaa FA Cup | 2022-01-22 | 1 3 Partick |
1 - 0
1 - 0
|
Airdrieonians 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 6-3 (9) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Championship | 2022-01-14 | 2 Partick |
0 - 0
1 - 1
|
Kilmarnock 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Championship | 2022-01-08 | 2 Hamilton |
0 - 1
2 - 2
|
Partick 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 8 (3-5) |
| Šotimaa Championship | 2021-12-18 | Partick |
0 - 0
1 - 0
|
Raith 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Championship | 2021-12-11 | 1 Partick |
0 - 1
0 - 2
|
Arbroath 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-8 (13) | 3-7 (10) | 5 (1-4) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Championship | 2021-12-04 | 1 Queen of South |
0 - 0
0 - 0
|
Partick 2 | Vi | +0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa FA Cup | 2021-11-26 | 3 Partick |
0 - 0
1 - 0
|
Dunfermline 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Šotimaa Championship | 2021-11-20 | 3 Partick |
0 - 0
1 - 0
|
Hamilton 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.909 | 3.3 | 3.75 |
| Pool | 2.6 | 2.05 | 4.333 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.5) | Üle@2 | [email protected] |
| Pool (5.0) | Üle@2 | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (0.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 3 , Nurgalöök: 10 - 2
Nurgalöök: 10.5 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 2.0, 2.5
Skoor: 0 - 2 , Nurgalöök: 4 - 1 Pool
Nurgalöök: 5.0 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 0.5, 1.0
-
4' - 1st Corner - Partick -
16' - 1st Goal - Partick -
18' - 2nd Corner - Dundee -
18' - 3rd Corner - Dundee -
21' - 4th Corner - Dundee -
24' - 2nd Goal - Partick -
30' - 5th Corner - Dundee -
38' - 1st Yellow Card - Partick -
50' - 3rd Goal - Partick -
64' - 6th Corner - Dundee -
64' - 7th Corner - Dundee -
64' - 4th Goal - Dundee -
68' - 8th Corner - Partick -
70' - 2nd Yellow Card - Dundee -
73' - 3rd Yellow Card - Partick -
85' - 9th Corner - Dundee -
85' - 10th Corner - Dundee -
85' - 5th Goal - Dundee -
90' - 11th Corner - Dundee -
90+3' - 12th Corner - Dundee
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

