Dundee vs Aberdeen Meeskonna profiil
Dundee vs Aberdeen Mängu faktid
5V-3V-2K viimases 10 mängus, löönud 26 ja lasknud 14 väravat. Keskmised väravad: 2.6 poolt, 1.4 vastu. Võit 50%, AH võit 50%, värav Over 80%, nurgalöök Over 30%.
10V-0V-0K viimases 10 mängus, löönud 27 ja lasknud 4 väravat. Keskmised väravad: 2.7 poolt, 0.4 vastu. Võit 100%, AH võit 80%, värav Over 70%, nurgalöök Over 50%.
| Dundee | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Aberdeen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Dundee | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Aberdeen | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Dundee vs Aberdeen Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Dundee vs Aberdeen Omavahelised kohtumised
Dundee vs Aberdeen Vaata kogu H2H-d →| Dundee Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa Premiership | 2024-04-13 | 1 1 Aberdeen |
0 - 0
0 - 0
|
Dundee 3 | Vi | -0.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-03-13 | 2 Dundee |
0 - 0
1 - 0
|
Aberdeen 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-01-30 | 2 Aberdeen |
1 - 0
1 - 1
|
Dundee 3 | Vi | -0.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2022-04-30 | 1 Aberdeen |
0 - 0
1 - 0
|
Dundee | K | -1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2022-04-02 | 1 Dundee |
0 - 1
2 - 2
|
Aberdeen 1 | Vi | +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2021-12-26 | Aberdeen |
1 - 1
2 - 1
|
Dundee 3 | K |
|
9-2 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||||
| Šotimaa Premiership | 2021-10-16 | 4 Dundee |
0 - 0
2 - 1
|
Aberdeen 2 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
3-8 (11) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Šotimaa liigakarikas | 2019-08-18 | 2 Dundee |
1 - 0
1 - 1
|
Aberdeen 4 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2019-04-06 | 2 Dundee |
0 - 0
0 - 2
|
Aberdeen 1 | K | +1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Šotimaa Premiership | 2018-12-18 | 1 Aberdeen |
2 - 0
5 - 1
|
Dundee 3 | K | -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Šotimaa Premiership | 2018-08-11 | 1 Dundee |
0 - 0
0 - 1
|
Aberdeen 3 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-12 (20) | 2-10 (12) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Premiership | 2018-03-17 | 1 Aberdeen |
1 - 0
1 - 0
|
Dundee | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
11-1 (12) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Šotimaa Premiership | 2017-12-08 | 3 Dundee |
0 - 0
0 - 1
|
Aberdeen 2 | K | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-10 (17) | 2-7 (9) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Premiership | 2017-08-19 | 3 Aberdeen |
1 - 0
2 - 1
|
Dundee 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Šotimaa Premiership | 2017-03-31 | 1 Dundee |
0 - 4
0 - 7
|
Aberdeen | K | +1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-7 (17) | 4-7 (11) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Dundee Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa liigakarikas | 2024-09-21 | Rangers |
1 - 0
3 - 0
|
Dundee 1 | K | -1.5, -2.0 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-09-14 | 2 Ross County |
2 - 0
2 - 0
|
Dundee 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-08-31 | 2 Dundee |
1 - 2
2 - 2
|
St Mirren 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-08-24 | 4 Hibernian |
1 - 1
2 - 2
|
Dundee 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa liigakarikas | 2024-08-17 | 2 Dundee |
2 - 0
6 - 1
|
Airdrieonians 1 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-08-10 | 3 Dundee |
3 - 0
3 - 1
|
Hearts 4 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
2-10 (12) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Šotimaa Premiership | 2024-08-04 | 2 Dundee Utd |
2 - 1
2 - 2
|
Dundee | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Šotimaa liigakarikas | 2024-07-27 | Dundee |
5 - 0
6 - 0
|
Inverness CT 1 | V | -1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa liigakarikas | 2024-07-23 | 1 Dundee |
1 - 1
3 - 1
|
Annan Athletic 3 | V | -2.0 | Üle |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Šotimaa liigakarikas | 2024-07-16 | 1 Arbroath |
0 - 0
0 - 2
|
Dundee | V | +2.0, +2.5 | Alla |
|
3-13 (16) | 1-8 (9) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Šotimaa liigakarikas | 2024-07-13 | 2 Bonnyrigg Rose |
0 - 4
1 - 7
|
Dundee | V | +2.0 | Üle |
|
1-9 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| UK Friendlies | 2024-07-10 | Dunfermline |
0 - 2
0 - 2
|
Dundee | V | +0.5 | Alla |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 4 (3-1) | 2 (2-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2024-07-06 | Lech Poznań |
1 - 0
1 - 1
|
Dundee | Vi | -0.5 | Alla | 9.0 | Tasa |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2024-07-03 | 2 Baník Ostrava |
0 - 0
0 - 3
|
Dundee 1 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2024-06-29 | Arbroath |
0 - 2
1 - 3
|
Dundee | V | +1.0, +1.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Šotimaa Premiership | 2024-05-18 | 1 Dundee |
1 - 1
1 - 1
|
Kilmarnock 2 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 11.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2024-05-14 | Rangers |
1 - 2
5 - 2
|
Dundee | K | -2.0, -2.5 | Üle | 11.0 | Tasa |
|
6-5 (11) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2024-05-11 | Hearts |
1 - 0
3 - 0
|
Dundee 3 | K | -1.0 | Tasa | 11.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2024-05-04 | 2 Dundee |
0 - 1
1 - 3
|
St Mirren 1 | K | 0.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2024-04-28 | Dundee |
0 - 1
1 - 2
|
Celtic 1 | K | +2.0 | Alla | 11.5 | Üle |
|
8-8 (16) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2024-04-17 | 1 Dundee |
0 - 0
0 - 0
|
Rangers | Vi | +1.5, +2.0 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2024-04-13 | 1 1 Aberdeen |
0 - 0
0 - 0
|
Dundee 3 | Vi | -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2024-04-06 | 2 Dundee |
1 - 0
2 - 3
|
Motherwell | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
3-11 (14) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 5 (0-5) |
| Šotimaa Premiership | 2024-03-30 | 5 St Johnstone |
0 - 1
1 - 2
|
Dundee 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
11-2 (13) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2024-03-13 | 2 Dundee |
0 - 0
1 - 0
|
Aberdeen 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
6-4 (10) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2024-03-02 | 2 Dundee |
1 - 1
2 - 2
|
Kilmarnock 4 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Šotimaa Premiership | 2024-02-28 | 2 Celtic |
6 - 0
7 - 1
|
Dundee 2 1 | K | -2.5 | Üle | 12.0 | Alla |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Šotimaa Premiership | 2024-02-24 | Hibernian |
1 - 0
2 - 1
|
Dundee 2 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-2 (12) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2024-02-17 | 2 Dundee |
1 - 0
2 - 0
|
Ross County 2 | V | -1.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2024-02-11 | 4 Dundee |
0 - 1
2 - 1
|
St Johnstone 2 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
13-7 (20) | 7-3 (10) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Aberdeen Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa liigakarikas | 2024-09-21 | 1 Aberdeen |
2 - 0
4 - 0
|
Spartans FC 2 | V | -2.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-09-14 | 4 Aberdeen |
1 - 0
2 - 1
|
Motherwell 5 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-08-31 | 3 Ross County |
0 - 0
0 - 1
|
Aberdeen 2 | V | +0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-08-25 | 3 Aberdeen |
1 - 0
2 - 0
|
Kilmarnock 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa liigakarikas | 2024-08-17 | 3 Aberdeen |
0 - 0
1 - 0
|
Queen's Park 3 | V | -1.5, -2.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-08-11 | 2 Aberdeen |
1 - 1
3 - 1
|
St Mirren 3 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2024-08-05 | 2 St Johnstone |
0 - 1
1 - 2
|
Aberdeen 1 | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
12-7 (19) | 5-5 (10) | 4 (4-0) | 5 (4-1) |
| Šotimaa liigakarikas | 2024-07-27 | 1 Aberdeen |
0 - 0
6 - 0
|
Dumbarton | V | -2.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
15-3 (18) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa liigakarikas | 2024-07-23 | 3 Aberdeen |
0 - 1
2 - 1
|
Airdrieonians | V | -1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-9 (16) | 6-3 (9) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Šotimaa liigakarikas | 2024-07-20 | East Kilbride |
0 - 2
0 - 4
|
Aberdeen | V | +2.5, +3.0 | Üle |
|
1-8 (9) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Šotimaa liigakarikas | 2024-07-13 | 3 Queen of South |
0 - 3
0 - 3
|
Aberdeen 1 | V | +1.5, +2.0 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2024-05-19 | 4 Ross County |
1 - 1
2 - 2
|
Aberdeen 1 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-7 (10) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Šotimaa Premiership | 2024-05-15 | 2 Aberdeen |
0 - 0
5 - 1
|
Livingston 2 | V | -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2024-05-12 | 2 Hibernian |
0 - 2
0 - 4
|
Aberdeen 1 | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2024-05-04 | 1 Aberdeen |
0 - 0
1 - 0
|
St Johnstone 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2024-04-27 | 1 Aberdeen |
0 - 0
1 - 0
|
Motherwell 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-7 (17) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Šotimaa FA Cup | 2024-04-20 | 1 Aberdeen |
1 - 1
2 - 2
|
Celtic 1 | Vi | +1.5, +2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-8 (16) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 8 (4-4) |
| Šotimaa Premiership | 2024-04-13 | 1 1 Aberdeen |
0 - 0
0 - 0
|
Dundee 3 | Vi | -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2024-04-06 | 2 Livingston |
0 - 0
0 - 0
|
Aberdeen | Vi | +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2024-03-30 | 2 Aberdeen |
1 - 1
2 - 1
|
Ross County 4 | V | -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-8 (10) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2024-03-16 | 1 Motherwell |
0 - 1
0 - 1
|
Aberdeen 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2024-03-13 | 2 Dundee |
0 - 0
1 - 0
|
Aberdeen 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
6-4 (10) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2024-03-09 | 3 Aberdeen |
2 - 1
3 - 1
|
Kilmarnock 2 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2024-03-02 | 1 St Mirren |
0 - 1
2 - 1
|
Aberdeen 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2024-02-28 | Aberdeen |
0 - 1
0 - 2
|
St Johnstone 4 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
11-7 (18) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Šotimaa Premiership | 2024-02-24 | 1 Kilmarnock |
1 - 0
2 - 0
|
Aberdeen | K | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2024-02-17 | 1 Aberdeen |
1 - 1
2 - 2
|
Hibernian 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2024-02-14 | 2 Aberdeen |
2 - 3
3 - 3
|
Motherwell 4 | Vi | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2024-02-10 | 4 Aberdeen |
2 - 0
2 - 0
|
Bonnyrigg Rose 2 | V | -2.5, -3.0 | Alla | 11.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2024-02-06 | 1 Rangers |
1 - 1
2 - 1
|
Aberdeen 2 | K | -1.5, -2.0 | Alla | 11.5 | Üle |
|
13-2 (15) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 3 | 3.8 | 2.15 |
| Pool | 3.6 | 2.2 | 2.875 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (11.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 2 , Nurgalöök: 10 - 3
Nurgalöök: 11.0 , Handikäp: 0.0, +0.5 , Väravad: 2.5
Skoor: 1 - 2 , Nurgalöök: 4 - 2 Pool
Nurgalöök: 5.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0
-
15' - 1st Goal - Aberdeen -
17' - 1st Corner - Dundee -
18' - 2nd Corner - Aberdeen -
20' - 3rd Corner - Dundee -
29' - 4th Corner - Aberdeen -
32' - 2nd Goal - Aberdeen - Race to 3 Corners - Dundee
-
36' - 5th Corner - Dundee -
40' - 6th Corner - Dundee -
43' - 1st Yellow Card - Aberdeen -
45' - 3rd Goal - Dundee -
1-2 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Mulligan ~ Sylla ~(Dundee)
-
47' - 7th Corner - Dundee - Race to 5 Corners - Dundee
-
47' - 8th Corner - Dundee -
51' - 2nd Yellow Card - Aberdeen -
58' - 9th Corner - Aberdeen - Race to 7 Corners - Dundee
-
58' - 10th Corner - Dundee - 66' ~ Substitution ~ Palaversa ~ McGrath ~(Aberdeen)
-
72' - 11th Corner - Dundee -
79' - 12th Corner - Dundee - Race to 9 Corners - Dundee
- 79' ~ Substitution ~ Fraser ~ Murray ~(Dundee)
- 79' ~ Substitution ~ Adewumi ~ Larkeche ~(Dundee)
- 79' ~ Substitution ~ Main ~ Braybrooke ~(Dundee)
- 82' ~ Substitution ~ Ambrose ~ Nisbet ~(Aberdeen)
-
89' - 13th Corner - Dundee - 87' ~ Substitution ~ Vetro ~ Ingram ~(Dundee)
- 87' ~ Substitution ~ Morris ~ Keskinen ~(Aberdeen)
- 87' ~ Substitution ~ Besuijen ~ Clarkson ~(Aberdeen)
-
90+2' - 3rd Yellow Card - Aberdeen -
1-2 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

