Dundee Utd vs Sheff Utd Meeskonna profiil
Dundee Utd vs Sheff Utd Mängu faktid
3V-3V-4K viimases 10 mängus, löönud 7 ja lasknud 9 väravat. Keskmised väravad: 0.7 poolt, 0.9 vastu. Võit 30%, AH võit 40%, värav Over 0%, nurgalöök Over 0%.
3V-1V-6K viimases 10 mängus, löönud 10 ja lasknud 16 väravat. Keskmised väravad: 1.0 poolt, 1.6 vastu. Võit 30%, AH võit 30%, värav Over 20%, nurgalöök Over 0%.
| Dundee Utd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Sheff Utd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Dundee Utd | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Sheff Utd | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Dundee Utd vs Sheff Utd Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Dundee Utd vs Sheff Utd Omavahelised kohtumised
Dundee Utd vs Sheff Utd Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Dundee Utd Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa Premiership | 2020-08-22 | 1 Dundee Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Celtic 2 | K | +1.5, +2.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2020-08-15 | 2 Ross County |
1 - 1
1 - 2
|
Dundee Utd 1 | V | 0.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2020-08-11 | 3 Dundee Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Hibernian 2 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2020-08-08 | 2 Motherwell |
0 - 0
0 - 1
|
Dundee Utd | V | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2020-08-01 | 1 Dundee Utd |
1 - 0
1 - 1
|
St Johnstone 3 1 | Vi | 0.0 | Tasa | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Championship | 2020-03-07 | 2 Dundee Utd |
1 - 0
1 - 1
|
Partick 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Championship | 2020-02-29 | 2 Dunfermline |
1 - 0
2 - 0
|
Dundee Utd 3 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Šotimaa Championship | 2020-02-21 | 1 Dundee Utd |
1 - 1
2 - 1
|
Inverness CT 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Championship | 2020-02-14 | 1 Alloa |
0 - 0
0 - 0
|
Dundee Utd 2 | Vi | +1.0, +1.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
7-11 (18) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 4 (0-4) |
| Šotimaa Championship | 2020-02-01 | 1 Dundee Utd |
0 - 1
0 - 1
|
Arbroath 1 | K | -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-1 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2020-01-28 | 1 Hibernian |
1 - 1
4 - 2
|
Dundee Utd | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Championship | 2020-01-25 | 1 Dundee Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Morton 2 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2020-01-19 | 1 Dundee Utd |
1 - 1
2 - 2
|
Hibernian 1 | Vi | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Šotimaa Championship | 2020-01-11 | 1 Partick |
0 - 2
1 - 4
|
Dundee Utd 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Championship | 2020-01-04 | 3 Queen of South |
0 - 0
0 - 1
|
Dundee Utd 3 | V | +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-9 (14) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Championship | 2019-12-27 | 1 Dundee Utd |
1 - 0
1 - 1
|
Dundee 4 | Vi | -1.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Championship | 2019-12-21 | 1 Dundee Utd |
1 - 0
4 - 0
|
Ayr 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Championship | 2019-12-14 | 4 Arbroath |
0 - 1
0 - 1
|
Dundee Utd 1 | V | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Championship | 2019-12-10 | 3 Morton |
1 - 2
1 - 2
|
Dundee Utd | V | +1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
12-4 (16) | 8-3 (11) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Championship | 2019-12-07 | Dundee Utd |
1 - 1
2 - 1
|
Alloa | V | -1.5, -2.0 | Tasa | 11.0 | Üle |
|
13-2 (15) | 11-0 (11) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Championship | 2019-11-16 | Dundee Utd |
2 - 0
3 - 0
|
Queen of South 3 | V | -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-6 (15) | 7-3 (10) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Championship | 2019-11-08 | 3 Dundee |
0 - 0
0 - 2
|
Dundee Utd 2 | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Championship | 2019-11-02 | 2 Inverness CT |
0 - 1
0 - 3
|
Dundee Utd 1 | V | 0.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Championship | 2019-10-29 | 3 Dundee Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Partick 1 | V | -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-9 (15) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Championship | 2019-10-26 | 1 Dundee Utd |
2 - 0
2 - 0
|
Dunfermline 1 | V | -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Championship | 2019-10-19 | 2 Queen of South |
2 - 0
4 - 0
|
Dundee Utd 2 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-6 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Šotimaa Championship | 2019-10-04 | 1 2 Alloa |
1 - 0
1 - 0
|
Dundee Utd | K | +1.0, +1.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
1-13 (14) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Championship | 2019-09-28 | 1 Dundee Utd |
3 - 0
6 - 0
|
Morton 1 | V | -1.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Championship | 2019-09-21 | 4 Dundee Utd |
0 - 0
2 - 1
|
Arbroath 4 | V | -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-4 (14) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Championship | 2019-09-14 | 2 Ayr |
1 - 0
2 - 0
|
Dundee Utd | K | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-13 (20) | 4-5 (9) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Sheff Utd Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Premier League | 2020-07-26 | Southampton |
0 - 1
3 - 1
|
Sheff Utd 1 | K | -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2020-07-20 | 1 Sheff Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Everton 3 | K | -0.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2020-07-16 | 1 Leicester |
1 - 0
2 - 0
|
Sheff Utd 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2020-07-11 | 1 Sheff Utd |
2 - 0
3 - 0
|
Chelsea | V | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2020-07-08 | 2 Sheff Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Wolverhampton | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2020-07-05 | Burnley |
1 - 0
1 - 1
|
Sheff Utd | Vi | 0.0, +0.5 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
3-9 (12) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 5 (3-2) |
| Inglismaa Premier League | 2020-07-02 | 2 Sheff Utd |
1 - 0
3 - 1
|
Tottenham | V | +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Inglismaa FA Cup | 2020-06-28 | 2 Sheff Utd |
0 - 1
1 - 2
|
Arsenal | K | 0.0, +0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Premier League | 2020-06-24 | 1 Man Utd |
2 - 0
3 - 0
|
Sheff Utd | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-5 (15) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Inglismaa Premier League | 2020-06-21 | 2 Newcastle |
0 - 0
3 - 0
|
Sheff Utd 1 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2020-06-17 | 1 Aston Villa |
0 - 0
0 - 0
|
Sheff Utd 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
12-4 (16) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2020-03-07 | Sheff Utd |
1 - 0
1 - 0
|
Norwich | V | -0.5, -1.0 | Alla | 11.5 | Üle |
|
10-5 (15) | 9-1 (10) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2020-02-22 | Sheff Utd |
1 - 1
1 - 1
|
Brighton 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
12-2 (14) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Premier League | 2020-02-09 | 2 Sheff Utd |
1 - 1
2 - 1
|
Bournemouth 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
8-4 (12) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Premier League | 2020-02-01 | 3 Crystal Palace |
0 - 0
0 - 1
|
Sheff Utd 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
9-5 (14) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 5 (3-2) |
| Inglismaa FA Cup | 2020-01-25 | Millwall |
0 - 0
0 - 2
|
Sheff Utd 1 | V | 0.0, +0.5 | Tasa | 10.0 | Alla |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Premier League | 2020-01-21 | 4 Sheff Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Man City 3 | K | +1.0, +1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-13 (18) | 3-6 (9) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Premier League | 2020-01-18 | 1 Arsenal |
1 - 0
1 - 1
|
Sheff Utd 2 | Vi | -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Premier League | 2020-01-10 | 1 Sheff Utd |
0 - 0
1 - 0
|
West Ham | V | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa FA Cup | 2020-01-05 | 1 Sheff Utd |
1 - 0
2 - 1
|
AFC Fylde | V | -2.0, -2.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
13-2 (15) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Inglismaa Premier League | 2020-01-02 | Liverpool |
1 - 0
2 - 0
|
Sheff Utd | K | -1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Inglismaa Premier League | 2019-12-29 | 1 Man City |
0 - 0
2 - 0
|
Sheff Utd 1 | K | -1.5, -2.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-12-26 | Sheff Utd |
1 - 1
1 - 1
|
Watford 3 | Vi | -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
9-1 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-12-21 | 1 Brighton |
0 - 1
0 - 1
|
Sheff Utd 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-12-14 | 2 Sheff Utd |
0 - 0
2 - 0
|
Aston Villa 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 12.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Premier League | 2019-12-08 | Norwich |
1 - 0
1 - 2
|
Sheff Utd 4 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 11.5 | Alla |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-12-05 | 2 Sheff Utd |
0 - 1
0 - 2
|
Newcastle | K | -0.5, -1.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-12-01 | 1 Wolverhampton |
0 - 1
1 - 1
|
Sheff Utd 5 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-11-24 | 1 Sheff Utd |
1 - 0
3 - 3
|
Man Utd 2 | Vi | +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Premier League | 2019-11-09 | 2 Tottenham |
0 - 0
1 - 1
|
Sheff Utd 2 | Vi | -1.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 15 | 8 | 1.143 |
| Pool | 13 | 3 | 1.4 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+2.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (+1.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Poolaeg , Skoor: 0 - 1 , Nurgalöök: 1 - 4
Nurgalöök: , Handikäp: +2.0, +2.5 , Väravad: 3.5
Skoor: 0 - 1 , Nurgalöök: 1 - 4 Pool
Nurgalöök: , Handikäp: +1.0 , Väravad: 1.5
- 5' - Missed Penalty - Sheff Utd
-
11' - 1st Corner - Dundee Utd -
16' - 2nd Corner - Sheff Utd -
18' - 3rd Corner - Sheff Utd -
30' - 4th Corner - Sheff Utd - Race to 3 Corners - Sheff Utd
-
37' - 5th Corner - Sheff Utd -
43' - 1st Goal - Sheff Utd -
0-1 score at the end of First Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

