Dumbarton vs Raith Meeskonna profiil
Dumbarton vs Raith Mängu faktid
3V-2V-5K viimases 10 mängus, löönud 11 ja lasknud 15 väravat. Keskmised väravad: 1.1 poolt, 1.5 vastu. Võit 30%, AH võit 50%, värav Over 40%, nurgalöök Over 40%.
6V-2V-2K viimases 10 mängus, löönud 18 ja lasknud 15 väravat. Keskmised väravad: 1.8 poolt, 1.5 vastu. Võit 60%, AH võit 60%, värav Over 50%, nurgalöök Over 30%.
| Dumbarton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Raith | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Dumbarton | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Raith | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Dumbarton vs Raith Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Dumbarton vs Raith Omavahelised kohtumised
Dumbarton vs Raith Vaata kogu H2H-d →| Dumbarton Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa League One | 2019-12-21 | Raith |
0 - 2
0 - 2
|
Dumbarton | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa League One | 2019-08-03 | 2 Dumbarton |
0 - 0
0 - 1
|
Raith 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa League One | 2019-03-23 | Raith |
3 - 1
4 - 1
|
Dumbarton 2 | K | -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa League One | 2019-02-26 | 1 Dumbarton |
2 - 1
2 - 2
|
Raith 1 | Vi | +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa League One | 2018-12-15 | 1 Raith |
1 - 2
4 - 2
|
Dumbarton 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa League One | 2018-09-29 | 3 Dumbarton |
0 - 4
1 - 5
|
Raith 3 | K | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Šotimaa League Challenge Cup | 2017-11-11 | Dumbarton |
1 - 0
2 - 0
|
Raith 1 1 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
13-2 (15) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Šotimaa Championship | 2017-03-11 | 2 Dumbarton |
2 - 0
4 - 0
|
Raith 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Šotimaa Championship | 2017-01-28 | 1 Raith |
1 - 0
1 - 3
|
Dumbarton 2 | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Championship | 2016-11-19 | Dumbarton |
0 - 0
0 - 0
|
Raith | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-6 (16) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Championship | 2016-09-24 | 2 Raith |
3 - 0
3 - 2
|
Dumbarton 2 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Šotimaa Championship | 2016-04-16 | 2 Dumbarton |
1 - 0
2 - 3
|
Raith 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Šotimaa Championship | 2016-01-23 | 2 Raith |
0 - 0
0 - 0
|
Dumbarton | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Championship | 2015-11-21 | 1 Dumbarton |
0 - 2
3 - 3
|
Raith 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Šotimaa Championship | 2015-09-26 | 4 Raith |
0 - 0
1 - 0
|
Dumbarton 1 | K | -0.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Dumbarton Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa League One | 2020-02-25 | 3 Dumbarton |
0 - 0
1 - 0
|
Clyde | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa League One | 2020-02-15 | Montrose |
1 - 0
2 - 1
|
Dumbarton 3 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa League One | 2020-02-08 | 4 Dumbarton |
0 - 0
0 - 0
|
Airdrieonians 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa League One | 2020-02-01 | 1 East Fife |
2 - 1
4 - 2
|
Dumbarton 4 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa League One | 2020-01-25 | Peterhead |
0 - 0
1 - 0
|
Dumbarton 1 | K | -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa FA Cup | 2020-01-18 | Aberdeen |
0 - 0
1 - 0
|
Dumbarton 1 | K | -2.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Šotimaa League One | 2020-01-04 | Falkirk |
1 - 0
3 - 0
|
Dumbarton 2 | K | -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
10-3 (13) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa League One | 2019-12-28 | Dumbarton |
0 - 0
1 - 1
|
Stranraer 4 | Vi | -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-7 (8) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Šotimaa League One | 2019-12-21 | Raith |
0 - 2
0 - 2
|
Dumbarton | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
10-4 (14) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Šotimaa League One | 2019-12-14 | 1 Forfar |
3 - 2
3 - 4
|
Dumbarton | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa League One | 2019-12-07 | 4 Dumbarton |
0 - 1
0 - 2
|
Montrose 1 | K | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
3-10 (13) | 1-7 (8) | 4 (1-3) | 3 (1-2) |
| Šotimaa League One | 2019-11-30 | 1 Clyde |
1 - 1
1 - 2
|
Dumbarton 4 | V | -0.5 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2019-11-23 | 2 Dumbarton |
1 - 1
3 - 1
|
Forfar 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Šotimaa League One | 2019-11-16 | 5 Dumbarton |
1 - 0
1 - 1
|
Falkirk 3 | Vi | +1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-7 (12) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa League One | 2019-11-09 | 1 Dumbarton |
2 - 2
2 - 4
|
East Fife 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Šotimaa League One | 2019-11-02 | 1 Airdrieonians |
3 - 1
3 - 1
|
Dumbarton 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Šotimaa League One | 2019-10-26 | 2 Dumbarton |
0 - 0
1 - 0
|
Peterhead 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa League One | 2019-10-19 | 1 Stranraer |
0 - 0
0 - 0
|
Dumbarton 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 3-4 (7) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa League One | 2019-10-05 | Dumbarton |
3 - 0
3 - 1
|
Forfar 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Šotimaa League One | 2019-09-28 | 1 Dumbarton |
1 - 0
1 - 2
|
Clyde 2 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa League One | 2019-09-21 | 2 East Fife |
0 - 1
2 - 2
|
Dumbarton 2 | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Šotimaa League One | 2019-09-14 | Dumbarton |
1 - 1
0 - 1
|
Airdrieonians 1 | K | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-10 (16) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Šotimaa League One | 2019-08-31 | 1 Montrose |
0 - 2
1 - 2
|
Dumbarton 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Šotimaa League One | 2019-08-24 | 3 Dumbarton |
1 - 1
3 - 1
|
Stranraer 2 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Šotimaa League One | 2019-08-17 | 3 Peterhead |
2 - 1
2 - 3
|
Dumbarton 1 | V | -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa League Challenge Cup | 2019-08-13 | 1 Dumbarton |
0 - 1
0 - 1
|
St Mirren U21 2 | K | -0.5 | Alla |
|
10-3 (13) | 6-2 (8) | 4 (4-0) | 1 (1-0) | ||
| Šotimaa League One | 2019-08-10 | 1 Falkirk |
5 - 0
6 - 0
|
Dumbarton 1 | K | -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-4 (13) | 8-2 (10) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa League One | 2019-08-03 | 2 Dumbarton |
0 - 0
0 - 1
|
Raith 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Šotimaa liigakarikas | 2019-07-23 | 1 Dumbarton |
0 - 2
0 - 2
|
Motherwell | K | +2.5, +3.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
1-12 (13) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa liigakarikas | 2019-07-20 | 2 Dumbarton |
1 - 4
1 - 4
|
Queen of South 2 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Raith Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa League One | 2020-02-22 | Raith |
0 - 0
1 - 0
|
Clyde 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa League Challenge Cup | 2020-02-14 | 3 Partick |
0 - 1
1 - 2
|
Raith 2 | V | -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa League One | 2020-02-08 | 1 Stranraer |
0 - 1
1 - 1
|
Raith | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa League One | 2020-02-01 | 2 Airdrieonians |
0 - 1
0 - 1
|
Raith 3 | V | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa League One | 2020-01-25 | 2 Raith |
3 - 0
4 - 3
|
Montrose 4 | V | -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa FA Cup | 2020-01-18 | 2 Livingston |
0 - 1
3 - 1
|
Raith 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa League One | 2020-01-11 | 2 Forfar |
1 - 0
1 - 1
|
Raith 1 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Šotimaa League One | 2020-01-04 | 1 2 Raith |
2 - 1
2 - 1
|
Peterhead 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
12-6 (18) | 5-1 (6) | 5 (4-1) | 4 (0-4) |
| Šotimaa League One | 2019-12-28 | 3 East Fife |
1 - 3
3 - 5
|
Raith 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa League One | 2019-12-21 | Raith |
0 - 2
0 - 2
|
Dumbarton | K | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
10-4 (14) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Šotimaa League One | 2019-12-14 | 2 3 Falkirk |
0 - 1
1 - 1
|
Raith 3 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa League One | 2019-12-07 | 2 3 Raith |
1 - 0
1 - 0
|
Airdrieonians 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Šotimaa League One | 2019-11-30 | 1 Montrose |
0 - 0
0 - 1
|
Raith 4 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa League One | 2019-11-26 | Raith |
0 - 0
0 - 0
|
Forfar 2 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa League Challenge Cup | 2019-11-15 | Raith |
2 - 1
3 - 2
|
Elgin 1 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Šotimaa League One | 2019-11-09 | 1 Raith |
1 - 0
3 - 1
|
Stranraer 3 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Šotimaa League One | 2019-11-02 | 2 Peterhead |
1 - 0
2 - 0
|
Raith 4 1 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa League One | 2019-10-26 | 2 Raith |
1 - 1
1 - 1
|
East Fife 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa League One | 2019-10-19 | 1 Clyde |
0 - 2
2 - 2
|
Raith 3 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa League Challenge Cup | 2019-10-12 | 2 Raith |
2 - 1
3 - 1
|
Glenavon 5 | V | -0.5, -1.0 | Üle |
|
13-4 (17) | 8-1 (9) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Šotimaa League One | 2019-10-05 | 1 Raith |
0 - 2
2 - 2
|
Falkirk 4 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
11-4 (15) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Šotimaa League One | 2019-09-28 | Forfar |
1 - 0
1 - 2
|
Raith 1 | V | +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Šotimaa League One | 2019-09-21 | 2 Airdrieonians |
0 - 0
0 - 1
|
Raith 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-9 (13) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Šotimaa League One | 2019-09-14 | 2 Raith |
2 - 0
4 - 0
|
Peterhead 3 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa League Challenge Cup | 2019-09-07 | 1 Raith |
1 - 0
2 - 0
|
Falkirk 2 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa League One | 2019-08-31 | 2 East Fife |
1 - 1
4 - 2
|
Raith 5 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa League One | 2019-08-24 | 2 Raith |
0 - 0
3 - 0
|
Montrose 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa League One | 2019-08-17 | Stranraer |
1 - 0
3 - 2
|
Raith | K | +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa League Challenge Cup | 2019-08-13 | 4 Ross County U21 |
0 - 2
2 - 3
|
Raith 1 | V | +0.5, +1.0 | Üle |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Šotimaa League One | 2019-08-10 | 2 Raith |
2 - 0
5 - 2
|
Clyde 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 4 | 3.8 | 1.8 |
| Pool | 4 | 2.25 | 2.4 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+0.5) | Kodu@2 | Võõ[email protected] |
| Pool (+0.25) | [email protected] | Võõras@2 |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Üle@2 | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | Alla@2 |
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 7 - 4
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: +0.5 , Väravad: 2.5
Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 1 - 2 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0, +0.5 , Väravad: 1.0
-
12' - 1st Corner - Raith -
31' - 2nd Corner - Dumbarton -
40' - 3rd Corner - Raith -
0-0 score at the end of First Half -
60' - 4th Corner - Raith - Race to 3 Corners - Raith
-
71' - 5th Corner - Dumbarton -
75' - 6th Corner - Dumbarton -
76' - 7th Corner - Dumbarton - Race to 5 Corners - Dumbarton
-
76' - 8th Corner - Dumbarton -
81' - 9th Corner - Raith -
90+2' - 10th Corner - Dumbarton - Race to 7 Corners - Dumbarton
-
90+3' - 11th Corner - Dumbarton -
90+3' - 1st Goal - Dumbarton -
1-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

