Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.75
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
+1.0
Dulwich
Dover vs Dulwich Meeskonna profiil
Dover
Hinnanguid arvutatakse
LWWWWLWWLLHiljutisedStabiilne+0.3 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 19
Üle 9.5 nurgalöögiÜle8/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Dulwich
Hinnanguid arvutatakse
WLLDWLLWDWHiljutisedStabiilne-0.3 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 21
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
Dover vs Dulwich Mängu faktid
Dover
6V-0V-4K viimases 10 mängus, löönud 17 ja lasknud 10 väravat. Keskmised väravad: 1.7 poolt, 1.0 vastu. Võit 60%, AH võit 40%, värav Over 60%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 60%6
Viik 0%0
Kaotus 40%4
Väravad kokku 2.5, 3.0
Üle 60%6
Tühistatud 0%0
Alla 40%4
Aasia handikäp
Võit 40%4
Tühistatud 10%1
Kaotus 50%5
Dulwich
4V-2V-4K viimases 10 mängus, löönud 12 ja lasknud 14 väravat. Keskmised väravad: 1.2 poolt, 1.4 vastu. Võit 40%, AH võit 50%, värav Over 60%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 40%4
Viik 20%2
Kaotus 40%4
Väravad kokku 2.5, 3.0
Üle 60%6
Tühistatud 0%0
Alla 40%4
Aasia handikäp
Võit 50%5
Tühistatud 0%0
Kaotus 50%5
Viimane
| Dover | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Dulwich | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Dover | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Dulwich | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5, 3.0
Nurgalöökide jaotus
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.90,
Std. hälve: 1.56, Mediaan: 3,
Mood: 3,
Üle: 70%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Dover vs Dulwich Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Dover vs Dulwich Omavahelised kohtumised
Dover vs Dulwich Vaata kogu H2H-d →| Dover Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-12-07 | 2 Dulwich |
1 - 1
1 - 4
|
Dover | V | 0.0 | Üle |
|
||||||
| Inglismaa National League South | 2023-01-01 | 4 Dover |
1 - 1
1 - 2
|
Dulwich 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa National League South | 2022-12-26 | 1 Dulwich |
1 - 1
1 - 1
|
Dover 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Dover Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2025-03-18 | 2 Dover |
0 - 1
0 - 1
|
Chatham Town 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2025-02-08 | 3 Wingate & Finchley |
1 - 0
2 - 1
|
Dover 4 1 | K | +0.5 | Üle |
|
||||||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2025-01-25 | 3 Bognor Regis Town |
1 - 1
1 - 2
|
Dover 1 | V | +1.0 | Alla |
|
||||||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2025-01-04 | 2 Hendon |
0 - 2
0 - 3
|
Dover | V | +0.5 | Üle |
|
||||||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-12-28 | 2 Dover |
0 - 1
0 - 1
|
Billericay 2 | K | 0.0 | Alla |
|
||||||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-12-07 | 2 Dulwich |
1 - 1
1 - 4
|
Dover | V | 0.0 | Üle |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-11-26 | 3 Lewes |
0 - 3
1 - 3
|
Dover 3 | V | 0.0 | Üle |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-11-16 | 2 Dover |
1 - 1
3 - 2
|
Canvey Island 3 | V | -1.0, -1.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-10-08 | 4 Dover |
0 - 0
1 - 0
|
Bognor Regis Town 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla |
|
5-6 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 4 (0-4) | ||
| Inglismaa FA Cup - kvalifikatsioon | 2024-09-03 | 2 Dover |
0 - 1
0 - 1
|
Sittingbourne 1 | K | -1.0 | Alla |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa National League South | 2024-04-20 | Dover |
0 - 2
1 - 3
|
Yeovil | K | +1.0, +1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Inglismaa National League South | 2024-04-16 | Truro City |
1 - 0
1 - 0
|
Dover | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League South | 2024-04-13 | 3 Hampton & Richmond |
0 - 0
1 - 0
|
Dover 1 | K | -1.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League South | 2024-04-06 | 1 Hemel Hempstead |
1 - 0
1 - 1
|
Dover 2 | Vi | -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa National League South | 2024-04-01 | 2 Dover |
1 - 0
1 - 0
|
Chelmsford 3 | V | +1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Inglismaa National League South | 2024-03-29 | 2 Welling |
0 - 0
1 - 0
|
Dover 1 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa National League South | 2024-03-23 | 3 Dover |
1 - 2
1 - 3
|
Farnborough 1 | K | +1.0, +1.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-6 (10) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League South | 2024-03-16 | 2 Dover |
0 - 0
0 - 0
|
Havant and W 4 1 | Vi | +0.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa National League South | 2024-03-12 | 3 Eastbourne Borough |
0 - 1
1 - 1
|
Dover 4 | Vi | -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 5-4 (9) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Inglismaa National League South | 2024-03-09 | Weston Super Mare |
0 - 0
1 - 0
|
Dover 2 | K | -1.0, -1.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Inglismaa National League South | 2024-03-02 | 2 Dover |
0 - 1
0 - 1
|
Maidstone Utd 1 | K | +1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
1-9 (10) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa National League South | 2024-02-24 | 3 Chippenham Town |
0 - 1
2 - 1
|
Dover 3 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-9 (13) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Inglismaa National League South | 2024-02-20 | Dover |
0 - 1
0 - 1
|
St Albans | K | +0.5 | Alla |
|
1-7 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa National League South | 2024-02-17 | 1 Dover |
0 - 1
1 - 2
|
Dartford 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Inglismaa National League South | 2024-02-10 | Worthing |
3 - 2
6 - 4
|
Dover 2 | K | -1.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League South | 2024-02-03 | 3 Braintree Town |
3 - 0
3 - 0
|
Dover 3 | K | -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League South | 2024-01-27 | 1 2 Dover |
0 - 0
1 - 0
|
Slough 2 | V | +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 4 (0-4) |
| Inglismaa National League South | 2024-01-23 | 3 Dover |
1 - 1
1 - 2
|
Tonbridge Angels 2 | K | +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-9 (17) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| Inglismaa National League South | 2024-01-20 | 4 Torquay |
0 - 0
1 - 0
|
Dover 1 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
10-6 (16) | 6-4 (10) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa National League South | 2024-01-13 | 1 Taunton Town |
1 - 0
1 - 1
|
Dover 3 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Dulwich Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2025-03-11 | 2 Potters Bar Town |
0 - 1
0 - 1
|
Dulwich 5 | V | 0.0 | Alla |
|
||||||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2025-02-15 | 1 Hastings United |
0 - 0
0 - 0
|
Dulwich | Vi | 0.0, +0.5 | Alla |
|
||||||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2025-02-11 | 2 Dulwich |
1 - 0
2 - 1
|
Folkestone Invicta 1 | V | 0.0 | Üle |
|
||||||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2025-01-18 | Billericay |
1 - 0
2 - 0
|
Dulwich 3 | K | -1.0 | Alla |
|
||||||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-12-28 | 1 1 Whitehawk |
0 - 1
2 - 1
|
Dulwich 4 | K | 0.0 | Üle |
|
||||||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-12-26 | 4 Dulwich |
1 - 0
1 - 0
|
Carshalton Ath 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-12-10 | 1 Lewes |
1 - 0
2 - 2
|
Dulwich 2 | Vi | -0.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 4 (1-3) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-12-07 | 2 Dulwich |
1 - 1
1 - 4
|
Dover | K | 0.0 | Üle |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-11-19 | Folkestone Invicta |
1 - 0
2 - 1
|
Dulwich 1 | K | 0.0, +0.5 | Tasa |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-11-09 | 2 Dulwich |
1 - 0
3 - 1
|
Potters Bar Town | V | -0.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 5 (3-2) | 4 (2-2) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-11-05 | 1 Hendon |
0 - 0
3 - 0
|
Dulwich 2 | K | +0.5 | Tasa |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-11-02 | 2 Dulwich |
0 - 1
2 - 1
|
Wingate & Finchley | V | 0.0 | Alla |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-10-12 | 1 Dulwich |
2 - 0
3 - 0
|
Hastings United | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-10-01 | 2 Chichester City |
0 - 0
0 - 0
|
Dulwich 4 | Vi | 0.0 | Alla |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-09-07 | 1 4 Canvey Island |
1 - 2
2 - 3
|
Dulwich | V | 0.0 | Üle |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-08-26 | 5 Dulwich |
1 - 1
2 - 1
|
Cray Wanderers 3 | V | -0.5 | Tasa |
|
6-3 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-08-13 | 2 Dulwich |
1 - 1
2 - 1
|
Hendon 3 | V | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.0 | Üle |
|
10-4 (14) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 4 (3-1) |
| UK Friendlies | 2024-07-23 | 1 Dulwich |
1 - 0
1 - 3
|
Hornchurch FC | K | +0.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 5-3 (8) | 4 (1-3) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-04-27 | Dulwich |
1 - 2
2 - 6
|
Cray Wanderers | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
11-3 (14) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 3 (3-0) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-04-01 | Carshalton Ath |
0 - 0
3 - 0
|
Dulwich 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-03-30 | 2 Dulwich |
1 - 0
1 - 2
|
Billericay 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-03-26 | 3 Potters Bar Town |
1 - 1
1 - 2
|
Dulwich 1 | V | 0.0, +0.5 | Tasa |
|
4-3 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-03-23 | 3 Bognor Regis Town |
0 - 1
0 - 2
|
Dulwich 4 | V | 0.0 | Alla |
|
11-2 (13) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 5 (4-1) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-03-20 | 2 Kingstonian |
2 - 0
2 - 1
|
Dulwich | K | +1.0, +1.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
6-10 (16) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 6 (2-4) |
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-03-09 | 2 Dulwich |
0 - 0
0 - 0
|
Whitehawk 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla |
|
2-7 (9) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-02-24 | 1 Dulwich |
3 - 0
4 - 2
|
Cheshunt 4 | V | -0.5, -1.0 | Üle |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-02-17 | Concord Rangers |
0 - 1
1 - 2
|
Dulwich 1 | V | +0.5 | Üle |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-01-30 | 2 Dulwich |
2 - 0
3 - 0
|
Wingate & Finchley 2 | V | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-01-27 | 1 Dulwich |
2 - 0
3 - 1
|
Haringey Borough | V | -1.0, -1.5 | Üle |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa Isthmian Premier Division | 2024-01-06 | Dulwich |
0 - 0
2 - 1
|
Hashtag United | V | 0.0, +0.5 | Tasa |
|
5-7 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.571 | 3.9 | 4.333 |
| Pool | 2.2 | 2.3 | 4.75 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-1.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.25) | [email protected] | Võõras@2 |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 0
Nurgalöök: , Handikäp: -1.0 , Väravad: 2.5, 3.0
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

