Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.0
Väravad kokku
Alla 10.0
Nurgalöögid kokku
0.0
Cardiff
Derby vs Cardiff Meeskonna profiil
Derby
Hinnanguid arvutatakse
DDWDLDDLDDHiljutisedLangusteel-1.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpEi kata1/10
Cardiff
Hinnanguid arvutatakse
LWDWWWWWWWHiljutisedTules+1.3 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpKatab8/10
Derby vs Cardiff Mängu faktid
Derby
1V-7V-2K viimases 10 mängus, löönud 11 ja lasknud 11 väravat. Keskmised väravad: 1.1 poolt, 1.1 vastu. Võit 10%, AH võit 10%, värav Over 40%, nurgalöök Over 50%.
Põhiaja tulemus
Võit 10%1
Viik 70%7
Kaotus 20%2
Väravad kokku 2.0
Üle 40%4
Tühistatud 30%3
Alla 30%3
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 50%5
Tühistatud 0%0
Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 10%1
Tühistatud 30%3
Kaotus 60%6
Cardiff
8V-1V-1K viimases 10 mängus, löönud 18 ja lasknud 8 väravat. Keskmised väravad: 1.8 poolt, 0.8 vastu. Võit 80%, AH võit 80%, värav Over 40%, nurgalöök Over 40%.
Põhiaja tulemus
Võit 80%8
Viik 10%1
Kaotus 10%1
Väravad kokku 2.0
Üle 40%4
Tühistatud 30%3
Alla 30%3
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 40%4
Tühistatud 10%1
Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 80%8
Tühistatud 20%2
Kaotus 0%0
Viimane
| Derby | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Cardiff | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Derby | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Cardiff | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.0
Nurgalöökide jaotusJoon 10.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.38,
Std. hälve: 1.54, Mediaan: 2,
Mood: 1,
Üle: 56%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Derby vs Cardiff Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Derby vs Cardiff Omavahelised kohtumised
Derby vs Cardiff Vaata kogu H2H-d →| Derby Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2017-09-30 | 2 Cardiff |
0 - 0
0 - 0
|
Derby 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2017-02-14 | Derby |
2 - 1
3 - 4
|
Cardiff | K | -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2016-09-27 | 1 1 Cardiff |
0 - 0
0 - 2
|
Derby 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2016-04-02 | 2 Cardiff |
1 - 0
2 - 1
|
Derby 1 | K | 0.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2015-11-21 | 1 Derby |
0 - 0
2 - 0
|
Cardiff 2 | V | -1.0 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2015-01-31 | 3 Cardiff |
0 - 2
0 - 2
|
Derby 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2014-09-20 | Derby |
0 - 0
2 - 2
|
Cardiff | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 11.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Derby Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2018-03-11 | 4 Nottm Forest |
0 - 0
0 - 0
|
Derby 2 1 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2018-03-06 | 1 QPR |
0 - 1
1 - 1
|
Derby 3 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2018-03-03 | 3 Derby |
0 - 2
1 - 2
|
Fulham 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2018-02-24 | 2 Reading |
2 - 2
3 - 3
|
Derby 5 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2018-02-21 | Derby |
1 - 1
2 - 2
|
Leeds 1 | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2018-02-13 | 3 Sheff Wed |
1 - 0
2 - 0
|
Derby 3 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-7 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Championship | 2018-02-10 | 2 Derby |
1 - 0
1 - 1
|
Norwich 3 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2018-02-03 | 2 Derby |
2 - 0
3 - 0
|
Brentford 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2018-01-30 | 2 Millwall |
0 - 0
0 - 0
|
Derby 1 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2018-01-19 | 1 Derby |
0 - 0
0 - 0
|
Bristol City 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2018-01-13 | 1 Birmingham |
0 - 1
0 - 3
|
Derby 3 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2018-01-05 | Man Utd |
0 - 0
2 - 0
|
Derby | K | -1.5, -2.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
8-4 (12) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2018-01-01 | 1 Derby |
1 - 0
1 - 1
|
Sheff Utd 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
2-13 (15) | 2-7 (9) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-30 | 1 Ipswich |
0 - 1
1 - 2
|
Derby | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-5 (14) | 3-4 (7) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-26 | 2 Hull |
0 - 0
0 - 0
|
Derby 3 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-23 | Derby |
3 - 0
3 - 0
|
Millwall 1 | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-11 (17) | 2-5 (7) | 4 (0-4) | 6 (2-4) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-16 | Derby |
1 - 0
2 - 0
|
Aston Villa | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-8 (15) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-09 | Barnsley |
0 - 2
0 - 3
|
Derby 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-02 | Derby |
0 - 0
1 - 0
|
Burton Albion 2 | V | -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-11-28 | 3 Derby |
0 - 1
0 - 1
|
Ipswich 3 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
10-3 (13) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-11-25 | 1 2 Middlesbrough |
0 - 1
0 - 3
|
Derby 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
11-6 (17) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Inglismaa Championship | 2017-11-21 | 2 Derby |
1 - 0
2 - 0
|
QPR 3 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-11-18 | 1 Fulham |
1 - 0
1 - 1
|
Derby | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
10-2 (12) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-11-04 | 4 Derby |
0 - 2
2 - 4
|
Reading 3 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-10-31 | 2 Leeds |
1 - 0
1 - 2
|
Derby 2 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-10-28 | 1 Norwich |
0 - 1
1 - 2
|
Derby 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-10-21 | 2 Derby |
1 - 0
2 - 0
|
Sheff Wed 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-10-15 | Derby |
1 - 0
2 - 0
|
Nottm Forest 1 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-09-30 | 2 Cardiff |
0 - 0
0 - 0
|
Derby 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
8-2 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-09-26 | 3 Brentford |
0 - 1
1 - 1
|
Derby 5 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
11-0 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Cardiff Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2018-03-13 | 1 Brentford |
1 - 2
1 - 3
|
Cardiff 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2018-03-10 | 3 Cardiff |
3 - 0
3 - 2
|
Birmingham 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2018-03-06 | 2 Cardiff |
1 - 0
2 - 1
|
Barnsley 3 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2018-02-25 | 2 Cardiff |
0 - 0
1 - 0
|
Bristol City 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2018-02-21 | Ipswich |
0 - 0
0 - 1
|
Cardiff 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2018-02-17 | Cardiff |
1 - 0
1 - 0
|
Middlesbrough 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2018-02-13 | Cardiff |
2 - 0
2 - 0
|
Bolton 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2018-02-09 | 2 Millwall |
1 - 1
1 - 1
|
Cardiff | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Championship | 2018-02-03 | 1 1 Leeds |
0 - 3
1 - 4
|
Cardiff 4 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2018-01-28 | 1 2 Cardiff |
0 - 2
0 - 2
|
Man City 1 | K | +2.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Championship | 2018-01-20 | 1 Sheff Wed |
0 - 0
0 - 0
|
Cardiff 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa FA Cup | 2018-01-16 | Mansfield |
1 - 1
1 - 4
|
Cardiff 4 | V | +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-7 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2018-01-13 | 1 Cardiff |
0 - 0
4 - 0
|
Sunderland 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2018-01-06 | Cardiff |
0 - 0
0 - 0
|
Mansfield | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2018-01-01 | 2 QPR |
0 - 0
2 - 1
|
Cardiff 2 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-29 | 2 Cardiff |
0 - 0
0 - 1
|
Preston 4 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 4 (2-2) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-26 | 1 Cardiff |
0 - 1
2 - 4
|
Fulham 4 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-23 | 3 Bolton |
0 - 0
2 - 0
|
Cardiff 4 | K | +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-16 | 1 Cardiff |
0 - 0
1 - 0
|
Hull | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-11 | 2 Reading |
2 - 0
2 - 2
|
Cardiff 1 | Vi | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-01 | 1 Cardiff |
0 - 1
3 - 1
|
Norwich 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Championship | 2017-11-26 | 1 Nottm Forest |
0 - 2
0 - 2
|
Cardiff 2 | V | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-11-21 | Barnsley |
0 - 0
0 - 1
|
Cardiff 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-11-18 | 2 Cardiff |
2 - 0
2 - 0
|
Brentford | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
3-10 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Championship | 2017-11-04 | 3 Bristol City |
1 - 1
2 - 1
|
Cardiff 2 1 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
11-3 (14) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-10-31 | 1 Cardiff |
1 - 0
3 - 1
|
Ipswich 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-10-28 | 2 Cardiff |
0 - 0
0 - 0
|
Millwall 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-10-21 | 2 Middlesbrough |
0 - 0
0 - 1
|
Cardiff 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-10-13 | 2 Birmingham |
1 - 0
1 - 0
|
Cardiff 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-8 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 5 (0-5) |
| Inglismaa Championship | 2017-09-30 | 2 Cardiff |
0 - 0
0 - 0
|
Derby 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
8-2 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.62 | 3.2 | 3 |
| Pool | 3.4 | 1.95 | 3.6 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Pool (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (0.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 0
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 2.0
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5
